7sky.cam by doladowanee/kotquee (orianaakazoooosia.pl)

Wszystkie nie polskie kamerki online Chaturbate.com pl.Bongacams.com pl.Bongasexcams.com
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
kotquee pisze:Co do streaming'u w 4K to nie masz obowiązku nadawać w takiej jakości. Masz ją dostępna, ale możesz nadawać nawet w 360p jak chcesz

Nie musisz tlumaczyc bo kazdy to rozumie. Mowie tylko ze 4k obecnie jest bez sensu... kilka lasek z SU byc moze odpali swoje "wypasione" Brio4k i jedyny efekt tego bedzie taki ze beda zupelnie niepotrzebnie nabijac gigabajty na serwerze bo jakosciowo lepszy obrazek da laska transmitujaca z lustrzanki w FullHD.... Ale, ok... to ty Kotek placisz za serwery, a kto bogatemu zabroni...

kotquee pisze:Z tego co mi wiadomo to dane zbierają operatorzy końcowi, ale ok. Chyba, że mówimy o danych, które wymaga US do rozliczeń to tak.

No tak sie sklada ze nie do konca... to Ty kotek zbierasz dane, to Ty przeprowadzasz pierwsza weryfikacje... Tak to dziala na SU, tak to dziala na wiekszosci kamerek... Jest co prawda w Polsce "profil zaufany" ktorego teoretycznie mozna by uzyc do weryfikacji bez podawania danych Tobie...ale z tego co wiem, w Polandii nie da sie go zastosowac komercyjnie(co jest btw dosc dziwne, bo jest to genialne rozwiązanie, powszechnie stosowane w wielu krajach).

kotquee pisze:Wczoraj dostałem kolejna wiadomość o współpracę od dziewczyny z topki SU.

Fantastycznie :D Ty juz masz deale z większą ilością TOPek niż kiedykolwiek przewinęło się przez SU :D
Kluczowe pytanie czy jest wśród nich Evic?


kotquee pisze:Kwestia czasu, aż dziewczyny zaczną promować nas na social mediach i zrobi się głośno :p. Ja nic nie robię, a same piszą o współprace

Dotychczas chyba dwa albo trzy portale poległy bazując na tym samym, ogromnie błędnym założeniu, ze zrobimy cos technicznie sto razy lepszego niż SU, a laski i oglądający będą walić drzwiami i oknami.
Z ciekawości zapytam... co oprócz Twojej wiary w projekt ma sprawić ze tym razem będzie inaczej? Mialbys jakas szanse gdybys sie wstrzelil tak w okolice polowy stycznia i kryzys wyplatowy...a tak to sądzę ze wątpię...
Z drugiej ciekawosci... zakladales ze "dziewczyny" moga Ci zrobic antyreklame na social mediach? Tez nic nie bedziesz musial robic(bo juz troche narobiles)... a one same beda pisac zeby nie isc do tego "stalkera Kotka" czy tam "zlodzieja Kotka"???
Ja wiem ze Ty uważasz ze wszystko juz wyjaśniłeś i nie masz sobie nic do zarzucenia... Ale czy jesteś pewien ze równie dobre zdanie o Twojej zajebistosci co Ty sam maja wszyscy? Nie będzie złego PRu?


kotquee pisze:Także wszystko idzie tak jak było zaplanowane

Nie przesadzaj....plany byly inne, terminy tez inne... O ile z terminow sie jakos wytlumaczysz, to nie wiem czy równie latwo wyjasnic raczej wątpliwy "entuzjazm" dla Twojego projektu.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


skoro to taka przejrzysta firma i w ogóle, to czemu jak tylko na Ciebie to spółka. ? jaki kapitał zakładowy, minimum czy bierzesz wiekszą odpowiedzialność za projekt niż 5000. bo spółki jednosobowe sie zaklada tylko po to zeby trudno bylo do opowiedzialnosci pociagnac. jak taki pewny jestes swego to podasz KRS, sobie bym przeswietlil ta spolke.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:skoro to taka przejrzysta firma i w ogóle, to czemu jak tylko na Ciebie to spółka. ? jaki kapitał zakładowy, minimum czy bierzesz wiekszą odpowiedzialność za projekt niż 5000. bo spółki jednosobowe sie zaklada tylko po to zeby trudno bylo do opowiedzialnosci pociagnac. jak taki pewny jestes swego to podasz KRS, sobie bym przeswietlil ta spolke.


Wszystko w swoim czasie :winkextra:.
Nie musisz się o to martwić. Pojawią się niedługo niezbędne informacje.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Prawdopodobnie nie ma jeszcze spółki, gdyby to wszystko było na legalu to podał by KRS no bo co tu ukrywać. To tak jak z VIN auta jak nie chcesz podać to znaczy że auto po przygodach.
Awatar użytkownika
freak
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 30 gru 2021, 16:57
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kinia - bogini wojny
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ale o czym mowa co ma podać jak nic nie ma, taką stronę co on zrobił teraz w 5minut można założyć na której i tak nic nie ma ....
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


freak pisze:Prawdopodobnie nie ma jeszcze spółki, gdyby to wszystko było na legalu to podał by KRS no bo co tu ukrywać. To tak jak z VIN auta jak nie chcesz podać to znaczy że auto po przygodach.

Nie spełniam życzeń. Jak uznam, że czas podać to takie dane podam. Na ten moment uważam to za zbędne.

Jumpsuits, to chciałbym zobaczyć jak stawiasz nawet zwykła przedstronę pisaną od zera z javascriptem w 5minut :lol2:. Nie jest to jakiś wielki wyczyn dla osoby, która ogarnia takie rzeczy, aczkolwiek zajmie Ci to więcej niż 5minut. Cały czas widzę nie dowierzasz, że projekt istnieje i nie są to tylko grafiki, ale funkcjonalna strona :biggrin:.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


tak, konto usuniete to jego stare, czysci w netu obecnosc starych pod nikiem gdzie sprzedawal kontenty dziewczyn, z tego co sie orientuje, duzo info wyplynie pozniej, bdzie duzo plikow do przegladania, jesli po tym wszystkim ktos sie zdecyduje u niego nadawac to tylko pogratulowac fantazji

ps no i jeszcze SU nie zaczelo swoich ruchow bo na razie nie ma po co jak nie ma portalu, spolki itp.

powod niepodania krs "nie bo nie" faktycznie bardzo przejrzysta i uczciwa firma :D
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:
ps no i jeszcze SU nie zaczelo swoich ruchow bo na razie nie ma po co jak nie ma portalu, spolki itp.



:laughingnew: :laughingnew: :laugh3: :laugh3:

Zrobiłeś mi dzień. Portal który sam ma problemy z działaniem, a Tobie się wydaje, ze będą wykonane jakieś „ruchy” bo poczują zagrożenie konkurencj? BICZ kurwa PLIS
Te partacze od lat nie umieją naprawić streamowania video, albo wgrywania obrazków dla konta, a przez dekadę jedyne co zrobili to zmienili wygląd i dodali grupowe.
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2016, 21:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


zamykali juz jakies forum, bloga, to co im nie pasowalo. Im nie zalezy na tym zeby sie rozwijac, nie o takie ruchy mi chodzi, nieistone, jak ten balagan w ogole ruszy to potem bedziemy dyskutowac
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:powod niepodania krs "nie bo nie" faktycznie bardzo przejrzysta i uczciwa firma

Glownym powodem niepodania KRS jest fakt iz nie ma co podawac....Kotek juz mowil ze takie drobnostki to gdzies tak na dzien przed otwarciem... optymalizacja kosztow :yes4: Po co sie ma juz rejestrowac jak jeszce nikomu nie placi...Na razie "projektuje".. i portal i swoje wizje przerozne.


Edmund pisze:Portal który sam ma problemy z działaniem, a Tobie się wydaje, ze będą wykonane jakieś „ruchy” bo poczują zagrożenie konkurencj? BICZ kurwa PLIS
Te partacze od lat nie umieją naprawić streamowania video, albo wgrywania obrazków dla konta, a przez dekadę jedyne co zrobili to zmienili wygląd i dodali grupowe.

Fakt, nie robia nic bo zero konkurencji. Szczerze wydaje mi sie ze robilbym dokladnie tak samo... Czy beda cos robic jesli poczuliby jakas konkurencje? W sumie tez szczerze watpie... od czasu obecnych wlascicieli widac mocna wyjebke. Zreszta, nie wiem czy juz nie jest za pozno na taki format jak SU czy jego klony... tam zaczyna byc coraz mniej pieniedzy do wyjecia i nie sadze aby glowna przyczyna bylo to ze to techniczna porazka.
Mam swoja teorie co mogloby byc lepszym "zamiennikiem" SU, ale nie bede Kotkowi podpowiadal.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Hardaszian pisze:https://wykop.pl/wpis/59744327/natsu-wraca-na-kamerki-xd-natsu-friz
Czyżby to robota kotquee, :scratch_one-s_head:

:lol2:

tomoxx pisze:tak, konto usuniete to jego stare, czysci w netu obecnosc starych pod nikiem gdzie sprzedawal kontenty dziewczyn, z tego co sie orientuje, duzo info wyplynie pozniej, bdzie duzo plikow do przegladania, jesli po tym wszystkim ktos sie zdecyduje u niego nadawac to tylko pogratulowac

Umiesz rozpoznać po napisie "konto usunięte" do kogo konto należy? :scratch_one-s_head: .
Sprzedawałem materiały w necie mówisz - sam o tym nie wiedziałem nawet :blink: .
Czekam na te pliki do przeglądania, które mają się pojawić :derisive: .

ps no i jeszcze SU nie zaczelo swoich ruchow bo na razie nie ma po co jak nie ma portalu, spolki itp.

SU nie jest w stanie nic zrobić w kwestii dot. zaszkodzenia projektowi 7Sky :hi: .
Wszystkie zgłoszenia i inne pozwy są z automatu odrzucane :derisive: .
Po za tym, jak może pozwać drugą spółkę? Niby za co? że chce sobie projekt postawić w tym samym kierunku co oni? :rofl:

powod niepodania krs "nie bo nie" faktycznie bardzo przejrzysta i uczciwa firma :D

Jest różnica między nie podam, a podam później .

Edmund pisze:Zrobiłeś mi dzień. Portal który sam ma problemy z działaniem, a Tobie się wydaje, ze będą wykonane jakieś „ruchy” bo poczują zagrożenie konkurencj? BICZ kurwa PLIS
Te partacze od lat nie umieją naprawić streamowania video, albo wgrywania obrazków dla konta, a przez dekadę jedyne co zrobili to zmienili wygląd i dodali grupowe.

Edmund, no taka prawda :sarcastic_blum: .

tomoxx pisze:zamykali juz jakies forum, bloga, to co im nie pasowalo. Im nie zalezy na tym zeby sie rozwijac, nie o takie ruchy mi chodzi, nieistone, jak ten balagan w ogole ruszy to potem bedziemy dyskutowac

No jeśli nawet jest to prawda, to akurat fora czy blogi to dzieła osób prywatnych, a nie firm czy spółek za którymi stoją prawnicy i inne podmioty, które pilnują takich rzeczy.
Nasze serwery, to serwery prywatne. Nie są wrażliwe na żadne zgłoszenia czy spory prawne. Życzę powodzenia w toczeniu procesów z naszą kancelarią czy operatorem usług :smoke: .
To, że SU prowadzi serwis, na tak dużą skalę nie znaczy, że mają jakiś immunitet. Oni też odpowiadają jako spółka, więc nie przewiduje ataków konkurenta w kwestiach prawnych na mój projekt :winkextra: .

Glownym powodem niepodania KRS jest fakt iz nie ma co podawac....Kotek juz mowil ze takie drobnostki to gdzies tak na dzien przed otwarciem... optymalizacja kosztow :yes4:
Po co sie ma juz rejestrowac jak jeszce nikomu nie placi...Na razie "projektuje".. i portal i swoje wizje przerozne.

Coś w tym prawdy jest, ale nie do końca :derisive: . Aczkolwiek jak już mówiłem, dane się pojawią, jak projekt będzie w fazie "ready" .

Fakt, nie robia nic bo zero konkurencji. Szczerze wydaje mi sie ze robilbym dokladnie tak samo... Czy beda cos robic jesli poczuliby jakas konkurencje? W sumie tez szczerze watpie... od czasu obecnych wlascicieli widac mocna wyjebke. Zreszta, nie wiem czy juz nie jest za pozno na taki format jak SU czy jego klony... tam zaczyna byc coraz mniej pieniedzy do wyjecia i nie sadze aby glowna przyczyna bylo to ze to techniczna porazka.
Mam swoja teorie co mogloby byc lepszym "zamiennikiem" SU, ale nie bede Kotkowi podpowiadal.

Dziękuję, ale nie potrzebuje podpowiedzi co do rzeczy czy opcji, które powinienem wprowadzić.
Aktualnie projekt cieszy się dużym zainteresowaniem i widać, że większość osób ma dość SU i szuka czegoś nowego.
Wystarczy, że czytam prywatne wiadomości od dziewczyn, że ich stali privowicze przestają wchodzić na privy, bo ciągle coś się dzieje.
Skoro SU olewa problem, to niech robi to dalej :good3: . Twierdzą, że się nie da zmienić pewnych rzeczy, to się okaże po starcie projektu czy się da czy się nie da :lol2: .
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee pisze:Dziękuję, ale nie potrzebuje podpowiedzi co do rzeczy czy opcji, które powinienem wprowadzić.

nie oferowalem...poza tym nie do konca mnie zrozumiales... nie mowilem o rzeczach ktore moglbys wprowadzac na SU bo one sa dosc oczywiste... mowilem generalnie o formacie jakim jest SU czyli powiedzmy "tradycyjnym" portalu sexcam... ze to juz sie przejada..

kotquee pisze:Aktualnie projekt cieszy się dużym zainteresowaniem i widać, że większość osób ma dość SU i szuka czegoś nowego.

W kazdym Twoim poscie bedziesz klepal formulke w podobnym stylu? taki sobie marketing... oparty wylacznie na Twoich niepotwierdzonych zapewnieniach.

kotquee pisze:Skoro SU olewa problem, to niech robi to dalej . Twierdzą, że się nie da zmienić pewnych rzeczy, to się okaże po starcie projektu czy się da czy się nie da

Przeciez SU niczego nie twierdzi...oni maja wyjebane... nie slyszalem aby mowili ze czegos sie nie da... ale maja(nawet zjebane) to SU i zarabiaja na nim pieniadze... Jak na razie to Ty tylko mowisz, obiecujesz, zapewniasz...ale pokazac nie masz czego....zadnego konkretu poza slowami...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Pisałem z administracja SU jakiś czas temu odnośnie zmian, funkcjonalności i rozwiązań na aktualny problem i owszem utwierdzają się w kilku kwestiach, że się nie da inaczej tego zrobić w aktualnym momencie.

Co do konkretów, to będą jak prace nad portalem zostaną ukończone. To chyba logiczne :scratch_one-s_head:.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee pisze:Pisałem z administracja SU jakiś czas temu odnośnie zmian, funkcjonalności i rozwiązań na aktualny problem i owszem utwierdzają się w kilku kwestiach, że się nie da inaczej tego zrobić w aktualnym momencie.

No to musisz miec z nimi niezle uklady skoro sobie "pisujecie" na takie tematy. Tym bardziej ze SU jest mocno znane ze swojej zaawansowanej powściągliwości w odpisywaniu na jakiekolwiek maile.

kotquee pisze:Co do konkretów, to będą jak prace nad portalem zostaną ukończone. To chyba logiczne

No jasne ze logiczne... jeszce bardziej logiczne byloby nierozpisywanie sie o konkretach dopoki ich nie ma.
Ale luz...rozumiem...ja swój zamek z lwami tez zademonstruje światu dopiero jak mi dowiozą więcej lwów bo pokazać teraz tylko dwa to trochę obciach :dontknow:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


za dlugi temat zeby wertowac. jest podana do wiadomosci cena/przebitka 100 kredytow bo jak to nie bedzie jakies powiedzmy 12/13zl za 100 kr to nie ma szans ze to wypali.
Awatar użytkownika
semt3x
SU-holik
SU-holik
Posty: 166
Rejestracja: 20 lis 2015, 17:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: pare ich jest :)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sure


komin pisze:
kotquee pisze:Pisałem z administracja SU jakiś czas temu odnośnie zmian, funkcjonalności i rozwiązań na aktualny problem i owszem utwierdzają się w kilku kwestiach, że się nie da inaczej tego zrobić w aktualnym momencie.

No to musisz miec z nimi niezle uklady skoro sobie "pisujecie" na takie tematy. Tym bardziej ze SU jest mocno znane ze swojej zaawansowanej powściągliwości w odpisywaniu na jakiekolwiek maile.

kotquee pisze:Co do konkretów, to będą jak prace nad portalem zostaną ukończone. To chyba logiczne

No jasne ze logiczne... jeszce bardziej logiczne byloby nierozpisywanie sie o konkretach dopoki ich nie ma.
Ale luz...rozumiem...ja swój zamek z lwami tez zademonstruje światu dopiero jak mi dowiozą więcej lwów bo pokazać teraz tylko dwa to trochę obciach :dontknow:


Jeden już tu taki na na forumku był co się zamkiem z lwami chwalił, a potem się okazało, że jeszcze się nawet nie urodziły te krowy z których gówna miały być te lwy i zamek ulepione. :sarcastic:
Wszędzie dobrze ale w piwnicy najlepiej, każdy piwniczniak wam to powie.
Awatar użytkownika
piwniczniak
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 17 lip 2021, 13:25
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ktoś zajebał kotkowi emotki? Ostatni wpis dwa tygodnie temu i to tylko z jedną emotką, no jestem zawiedziony.
Awatar użytkownika
sheer
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 27 cze 2021, 11:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ­ ­ ­ ­ ­
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ten portal nie powstanie. A jak powstanie to zaraz się skończy. Kto do niego pójdzie? Chyba że jakieś laski które go nie znają i nie wiedzą kto go tworzy. Z SU żadna nie pójdzie chyba że jakieś głupiutkie co myślą że tam zarobią więcej. Ale poczekajmy do otwarcia
Awatar użytkownika
Demonshowup
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 17 mar 2023, 18:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zagraniczne Sex Kamerki



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości