7sky.cam by doladowanee/kotquee (orianaakazoooosia.pl)

Wszystkie nie polskie kamerki online Chaturbate.com pl.Bongacams.com pl.Bongasexcams.com
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
kotquee pisze:z tego forum...

domyslilem sie, ale nie kazdy musial... pamietasz jak radzilem precyzje?

kotquee pisze:No jak na ten moment, oprócz mnie nikt się nie podejmuje zmiany czegokolwiek, nawet to wasz "zgrane" community.
Siedzieć i nic z tym nie robić, to najgorsza opcja z możliwych .

Tak? Bo? Skąd pomysł ze naszemu community zależy na zmianie SU na cos lepszego? Robiłeś research w tej sprawie? Jest tu gdzieś w statucie ze jest to forum dla osób marzących o naprawieniu SU?
Nie jezusuj na siłe, nikt tu zbawcy nie szukał
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Dzień dobry. Smacznego Tłustego Czwartku. Myślcie w tym czasie o tłustych planach rozwojowych 7scam. :biggrin:
Awatar użytkownika
PolaRainbow
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 100
Rejestracja: 10 gru 2019, 21:37
Lokalizacja: Tuptusiowo szołapowe
Podziękował: 116 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: piczunia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek

:laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:[ Obrazek ]

:laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:


Panie Robinek29, nikt Ci u mnie posady nie oferuje, a tym bardziej dziwi mnie to, że gdziekolwiek pełniłeś jakąś "wyższą" funkcję z poziomem rozwoju gimnazjalisty :blink: .
Nie groziłem, a pisałem ostrzegająco

Jakby to napisała Pani Jumpsuits... Winny się tłumaczy :derisive: .
Z tym "pisałem ostrzegająco" coś mi się kojarzy :sarcastic_blum: .

To co sobie tam piszesz na mój temat i jak to wygląd w praktyce to są pomówienia :winkextra: .
Nie znasz mnie, ani mojego sposobu działania oraz tego, jak podchodzę do tego typu rzeczy.
Wyczytana opinia i własna jej interpretacja to nie całokształt osoby, na temat osoby której się wypowiadasz.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


I kolejna reklama na oficjalu...

Obrazek
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:I kolejna reklama na oficjalu...

[ Obrazek ]

Każdy post dotyczący serwisu będziesz przypisywać mi? :lol2:
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee, Na oficjalu napisałem w całej historii 5 postów, żaden nie dotyczy ciebie. Nieistotne.

Oczywiście, że to twoja robota. Jestem tego pewien. Ale, że ci cię chce nowe konta jeszcze zakładać?
Tak każda twoje działalność będzie tu pokazywana by jak najwięcej ludzi wiedziało co zrobiłeś.

PS celowo piszę cię z małej litery.
PS2 to już tam sobie z Gorylem wyjaśniaj co komu proponujesz.
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No tak obce osoby reklamują nie istniejący portal , a ty nie masz z tym nic wspólnego i to nie Ty go reklamujesz ....
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Jumpsuits pisze:No tak obce osoby reklamują nie istniejący portal , a ty nie masz z tym nic wspólnego i to nie Ty go reklamujesz ....


Jumpsuits, on chyba każdego swoją miarą mierzy, myśli, że każdy jest taki głupi jak on.
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oczywiście, że to twoja robota. Jestem tego pewien. Ale, że ci cię chce nowe konta jeszcze zakładać?

Nie chce mi się dlatego żadnego nie zakładam. Jak twierdzisz, że to ja to spoko :biggrin: .

Tak każda twoje działalność będzie tu pokazywana by jak najwięcej ludzi wiedziało co zrobiłeś.

Oh niee, tylko nie to :sad2:. No i co ja teraz zrobie :derisive: . Jakoś słabo Ci to wychodzi bo nadające z którymi współpracuje, mają ten temat gdzieś :lol2: .
Z kim bym nie pisał, to się śmieje z tych waszych zarzutów w moją stronę i tego, że myślicie, że to cokolwiek zmieni.
Mimo iż ten temat ma już 14 stron i zaraz pewnie będzie 15'sta to wasz udział w dyskusji nie przynosi zamierzonego przez was efektu :dontknow: .
No, ale życzę wam powodzenia w pokrzyżowaniu moich planów co do projektu i może ktoś z poza tego forum uwierzy w to co tu kreujecie :rofl: .

PS celowo piszę cię z małej litery.

:ok:

PS2 to już tam sobie z Gorylem wyjaśniaj co komu proponujesz.

Jak na razie to pisałem tylko z tym @Spajk tu na forum i nikim poza :sarcastic_blum: .

Jumpsuits pisze:No tak obce osoby reklamują nie istniejący portal , a ty nie masz z tym nic wspólnego i to nie Ty go reklamujesz ....

To, że ktoś wspomniał coś o konkurencji, to znaczy że już reklamuje serwis? Nie wiem czy zauważyłaś, ale o projekcie wie już bardzo dużo osób :derisive: .
Teraz uwaga, bo może pojawić się kolejny post, który wspomni o powstawaniu konkurencji i też to zostanie przypisane mi :rofl: .

Jumpsuits, on chyba każdego swoją miarą mierzy, myśli, że każdy jest taki głupi jak on.

No jak na ten moment, to ja wam udowadniam, że to wy jesteście tępi :rofl: .
Poziom słownictwa i prowadzenia dyskusji macie opanowane do perfekcji :thank_you2: .
Zwłaszcza rasowy gladiator Robinek29, który myśli, że jego posty cokolwiek dadzą :sarcastic_blum: .
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


kotquee, ale ty mi nie musisz odpisywać, nie musisz tłumaczyć, nic nie musisz.
Jest mi obojętne co robisz, co napiszesz, czy kogo stalkujesz.
Jesteś kim jesteś i tak już zostanie.
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:kotquee, ale ty mi nie musisz odpisywać, nie musisz tłumaczyć, nic nie musisz.
Jest mi obojętne co robisz, co napiszesz, czy kogo stalkujesz.
Jesteś kim jesteś i tak już zostanie.

:smoke:
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Robinek29 pisze:I kolejna reklama na oficjalu...

[ Obrazek ]



Czy jeśli to napisał ten łon, lub to nie ten łon, humorystycznie mówiąc, szalony pan prezes, twórca jedyny, psychopata, młody pczedciembiorca,
dziedzic fortuny, stalker i programista w jednym, to mniejsza o to... Poswiecilam trochę czasu na rozejrzenie się po kamerkowym świecie po za Polskimi portalami. Po co ryzykować z udostępnianiem swoich prywatnych danych temu chłopowi i/lub zapuszczać korzenie tylko na SU? . Wiadomo, że jak się tu "zadomowiło" to będzie się tu wracać, bo polski język i w ogóle, da się lubić nawet największych wariatów (tych pozytywnych ofc), śmieszków naszych i zboczków. Ale jak tak teraz popatrzyłam na zagraniczne kamerki, to o kurde, Ło panie. Czymojcie mnie. Poziom zupełnie nie do porównania, inna galaktyka xD
Trochę się obawiam, że raczej zginę gdzieś w odmętach ostatnich stron z jakimś jednym widzem, panem Juskiem z 40letnim stażem na metaamfetaminie, , ale mimo obaw mam też zamiar tam spróbować. To chyba nie takie straszne znając chociaż podstawy angielskiego. No i też btw. Jak jakaś dziołcha ma coś ciekawego do powiedzenia na ten temat to chętnie pogadam i poslucham dobrych rad na priv albo insta xd
Mowa tu o chaturbate, no chyba że znacie coś jeszcze lepszego.
Awatar użytkownika
Halo Policjaa
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 109
Rejestracja: 23 lis 2021, 22:51
Lokalizacja: Zadupie
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Deja Vu:

Sprzedam ukończony i DZIAŁAJĄCY portal kamerkowy pinder-x.pl
portal w stylu showup.tv portal erotyczny, pozwalający prowadzić transmisję na żywo
Strona stoi na mocnym serwerze skalowanym, który pozwala udźwignąć bardzo dużą liczbę oglądających oraz niemiecki serwer wideo w chmurze do transmisji 4k

Ten portal jest na pewno dobrą inwestycją w dobie cyfryzacji.
Cena 80 000 PLN jest bardzo atrakcyjna i żadna firma programistyczna nie zrobi tego portalu taniej.

W pakiecie namiary na najpopularniejsze modelki z branży oraz kontakt do zespołu programistów, którzy mogą wprowadzać zmiany na stronie wedle życzenia.

Na portalu nic się nie dzieje ponieważ nie ma reklamy
Po roku w zależności od reklamy zarobek szacunkowo od 50 do 500 tys.zł miesięcznie

Czytaj całość na forum w temacie: Pinder-X
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


e-Laski pisze:Deja Vu:

Sprzedam ukończony i DZIAŁAJĄCY portal kamerkowy pinder-x.pl
portal w stylu showup.tv portal erotyczny, pozwalający prowadzić transmisję na żywo
Strona stoi na mocnym serwerze skalowanym, który pozwala udźwignąć bardzo dużą liczbę oglądających oraz niemiecki serwer wideo w chmurze do transmisji 4k

Ten portal jest na pewno dobrą inwestycją w dobie cyfryzacji.
Cena 80 000 PLN jest bardzo atrakcyjna i żadna firma programistyczna nie zrobi tego portalu taniej.

W pakiecie namiary na najpopularniejsze modelki z branży oraz kontakt do zespołu programistów, którzy mogą wprowadzać zmiany na stronie wedle życzenia.

Na portalu nic się nie dzieje ponieważ nie ma reklamy
Po roku w zależności od reklamy zarobek szacunkowo od 50 do 500 tys.zł miesięcznie

Czytaj całość na forum w temacie: Pinder-X


Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


Jeśli robi to bot to naprawdę nad niczym czuwać nie potrzeba , a dodam ze jak sie zjebie bot tez naprawi , ogolnie bot robi portal i takie sa skutki , ale jak to się mówi gdy krowa dużo muczy mało mleka daje
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


kotquee, chuj mnie ten portal obchodzi... ale na logike... po co komu 4k? wiesz ze pewnie 90% transmitujacych na SU nie ma sprzetu zeby udzwignac FHD z ladnym obrazkiem...
Na zachodzie tez generalnie wyjebka w 4k...niektorzy jak juz cos to bardziej kombinuja z VR
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Zgadzam się ze 4K może by trochę przerostem formy, ale to przecież nie jest problem. Wszyscy tutaj powinni myśleć o tym, żeby działanie serwisu było stabilne i nie powodowało problemów w korzystaniu. Chce ktoś sobie uruchomi to w 4K czy 720p to jest sprawa drugorzędną.

Poruszę tez kwestie danych. Śmieszne jest to, ze ktokolwiek nie widzi problemu w tym, ze trzeba zeskanować dowód, albo zrobić zdjęcie, a następnie jeszcze zrobić weryfikacje czyli strzelić sobie fotkę z mordą przystawiona do tego dowodu i to wszystko wysłać, chuj wie, tak na prawdę do kogo. Natomiast tutaj się komuś wypomina, że uwaga, „zbiera dane” czyli najpewniej chodzi, może o maile albo telefon do lasek, żeby je zachęcić do przejścia z największego partactwa technicznego w świecie sex kamerek jakim jest SU, na inny portal. No kurwa przecież to jest śmieszne.
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2016, 21:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny


No tak topi piszą do nieistniejącego portalu, a od kiedy ty na SU masz dziewczyny które promują się w social mediach , może znajdziesz z 10, a ty mówisz ze już 50 tych topek masz, a no fakt masz nieistniejących topek ...
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zagraniczne Sex Kamerki



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość