Alternatywy zarobkowania podczas przerwy w wyplatach

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Dziewczyny jeszcze mam takie pytanie tez siedzieliście na cam4 ? Jak tan jest z wypłatami ?Bo myślałam żaby się zarejestrować i spróbować

Ponoć wypłaty w euro we wtorki i czwartki
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 19:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dla mnie ciezko ostatnio jak tyle lasek z SU przyszło wczoraj było wiecej trans niz na show up wieczorem
Awatar użytkownika
gingger37
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 19 paź 2020, 14:15
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


W ten weekend ciężko idą zarobki na ZB niestety :/ Wczoraj sie nasiedzialam, a zarobilam malo :/
Awatar użytkownika
Red_Hot_Lips
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 29 mar 2020, 04:03
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Red_Hot_Lips


Red_Hot_Lips pisze:W ten weekend ciężko idą zarobki na ZB niestety :/ Wczoraj sie nasiedzialam, a zarobilam malo :/


a na SU wręcz przeciwnie i dziewczyny które zostały, nieźle się obłowiły.
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2094
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Ja rozumiem, że "kiedyś z SU wypłacą", jednak serio- jaki jest sens nadawania obecnie na SU, zarabiania tam, skoro i tak nie bedzie mozna z tych pieniedzy skorzystac (bo nie wiadomo kiedy wyplaca). Dla mnie to nielogiczne. Jestem na kamerkach, bo to dodatkowa kasa dla mnie, a w zyciu bywa roznie.
Awatar użytkownika
Red_Hot_Lips
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 29 mar 2020, 04:03
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Red_Hot_Lips



Mozna sprobowac bo jutro do pracy ida i w piatek , sobote juz na orgiach byli itp


Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Red_Hot_Lips pisze:Ja rozumiem, że "kiedyś z SU wypłacą", jednak serio- jaki jest sens nadawania obecnie na SU, zarabiania tam, skoro i tak nie bedzie mozna z tych pieniedzy skorzystac (bo nie wiadomo kiedy wyplaca). Dla mnie to nielogiczne. Jestem na kamerkach, bo to dodatkowa kasa dla mnie, a w zyciu bywa roznie.

Dzisiaj bylam na stripchat. Masakra, w ogole nie moj klimat. Duzo zebrakow i trzeba sie dluzej nasiedziec zeby zebrac widzow. Tak jak dziewczyny pisaly wczesniej. Ja dodatkowo nie mam ustawioen ze z Pl jestem, wiec ciezko idzie. Troche deprymujace to jest. Na CB szybciej zalapujesz followersow. No ale kazda musi sprobowac i sprawdzic czy to dla niej, no i najlepiej ustawione ze z Polski jestes i swoich widzow z SU miec. Ja mowie zdecydowane nie, wole inne portale, tymbardziej ze pokazuje sie zupelnie inaczej niz na SU. No i wydaje mi sie, ze minusem jest brak takiego przegladu transmisji jak na CB czy SU, trzeba rozwijac zeby zobaczyc wiecej transmisji. Powodzonka
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie chcę się tu wymądrzać ale nie lepiej zostać na SU zamiast kombinować.
Rozumiem że wielu z Was kasa jest potrzebna na już ale czy nie lepiej tu pracować za lepsza kasę niż gdzie indziej za marne pieniądze.
Poczekacie może trochę dlużej ale konto wasze będzie rosło i jaka bedzie radocha jak rusza w końcu z wypłatami.
Bo to że będą wypłaty to sprawa pewna.
No cóż wybór zostawiam Wam miłe panie!!!
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Nie chcę się tu wymądrzać ale nie lepiej zostać na SU zamiast kombinować.
Rozumiem że wielu z Was kasa jest potrzebna na już ale czy nie lepiej tu pracować za lepsza kasę niż gdzie indziej za marne pieniądze.
Poczekacie może trochę dlużej ale konto wasze będzie rosło i jaka bedzie radocha jak rusza w końcu z wypłatami.
Bo to że będą wypłaty to sprawa pewna.
No cóż wybór zostawiam Wam miłe panie!!!

Oczywiscie, ze lepiej ale niektore z nas potrzebuja pieniedzy "na juz" stad to kombinowanie...
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bbb pisze:
Red_Hot_Lips pisze:Ja rozumiem, że "kiedyś z SU wypłacą", jednak serio- jaki jest sens nadawania obecnie na SU, zarabiania tam, skoro i tak nie bedzie mozna z tych pieniedzy skorzystac (bo nie wiadomo kiedy wyplaca). Dla mnie to nielogiczne. Jestem na kamerkach, bo to dodatkowa kasa dla mnie, a w zyciu bywa roznie.

Dzisiaj bylam na stripchat. Masakra, w ogole nie moj klimat. Duzo zebrakow i trzeba sie dluzej nasiedziec zeby zebrac widzow. Tak jak dziewczyny pisaly wczesniej. Ja dodatkowo nie mam ustawioen ze z Pl jestem, wiec ciezko idzie. Troche deprymujace to jest. Na CB szybciej zalapujesz followersow. No ale kazda musi sprobowac i sprawdzic czy to dla niej, no i najlepiej ustawione ze z Polski jestes i swoich widzow z SU miec. Ja mowie zdecydowane nie, wole inne portale, tymbardziej ze pokazuje sie zupelnie inaczej niz na SU. No i wydaje mi sie, ze minusem jest brak takiego przegladu transmisji jak na CB czy SU, trzeba rozwijac zeby zobaczyc wiecej transmisji. Powodzonka


A ile udalo Ci sie zarobic i w jakim czasie?
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


bbb,
Wszystko rozumiem.
No nic życzę powodzenia w KOMBINOWANIU ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Niestety, Hard, sila wyższa ;). Nie każda laska nadająca na kamerkach zajmuje się także dawaniem dupy za kasę w realu ;)
Awatar użytkownika
Red_Hot_Lips
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 29 mar 2020, 04:03
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Red_Hot_Lips


onaona222 pisze:
bbb pisze:
Red_Hot_Lips pisze:Ja rozumiem, że "kiedyś z SU wypłacą", jednak serio- jaki jest sens nadawania obecnie na SU, zarabiania tam, skoro i tak nie bedzie mozna z tych pieniedzy skorzystac (bo nie wiadomo kiedy wyplaca). Dla mnie to nielogiczne. Jestem na kamerkach, bo to dodatkowa kasa dla mnie, a w zyciu bywa roznie.

Dzisiaj bylam na stripchat. Masakra, w ogole nie moj klimat. Duzo zebrakow i trzeba sie dluzej nasiedziec zeby zebrac widzow. Tak jak dziewczyny pisaly wczesniej. Ja dodatkowo nie mam ustawioen ze z Pl jestem, wiec ciezko idzie. Troche deprymujace to jest. Na CB szybciej zalapujesz followersow. No ale kazda musi sprobowac i sprawdzic czy to dla niej, no i najlepiej ustawione ze z Polski jestes i swoich widzow z SU miec. Ja mowie zdecydowane nie, wole inne portale, tymbardziej ze pokazuje sie zupelnie inaczej niz na SU. No i wydaje mi sie, ze minusem jest brak takiego przegladu transmisji jak na CB czy SU, trzeba rozwijac zeby zobaczyc wiecej transmisji. Powodzonka


A ile udalo Ci sie zarobic i w jakim czasie?


:rofl: :rofl: nic nie zarobilam. Siedzialam 1h
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To faktycznie, lipa :cry: Na ZB szału nie było w piątek i wczoraj, mało zarobiłam (ale też dobry rydz niż nic :P), wolałabym żeby privy szybciej mi wpadały ;p Może dziś bedzie lepiej- sprobuje.
Awatar użytkownika
Red_Hot_Lips
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 29 mar 2020, 04:03
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Red_Hot_Lips


A nadajecie w HD? Ogarnelyscie OBS, FPS'y? Zrobiłyście sobie profil? Zalożyłyście FanClub? Dodaliście płatne zdjęcia i filmy? Ustawiliście boty z ruletką, lushem, cele, tipy, privy, grupy? (oczywiście po angielsku) Jeśli nie to się nie dziwię, że nie zarabiacie...
Digi


Digi pisze:A nadajecie w HD? Ogarnelyscie OBS, FPS'y? Zrobiłyście sobie profil? Zalożyłyście FanClub? Dodaliście płatne zdjęcia i filmy? Ustawiliście boty z ruletką, lushem, cele, tipy, privy, grupy? (oczywiście po angielsku) Jeśli nie to się nie dziwię, że nie zarabiacie...

Tak, mam wszystko ustawione. Siedzialam godzine i mialam 5 widzow. Nie podoba mi sie ogolnie ta strona, jak masz ustawione, ze z Polski jestes to wiadomo ze Polacy beda wlazic, bo z Polski kamerek w ogole nie ma na tej stronie. Ja nie chce Polakow na zagranicznej kam. wiec nie mam ustawionej Polski. Kazda niech sobie sprobuje sama i oceni.
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Red_Hot_Lips pisze:Niestety, Hard, sila wyższa ;). Nie każda laska nadająca na kamerkach zajmuje się także dawaniem dupy za kasę w realu ;)


Otoz to ! :heart:
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Haha dzieki za poparcie, taka prawda :lol:
Awatar użytkownika
Red_Hot_Lips
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 29 mar 2020, 04:03
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Red_Hot_Lips


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości