AngelChloex/AngelChloe/MsKylie/LIMITOWANA_EDYCJA/StellaStar

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Mistrz81 pisze:Jedno co mi tylko nie pasuje to to, że jeśli ona zdecyduje się kontynuować "karierę" na SU, a pewnie tak będzie to na tej tutaj aferze więcej zyska niż straci.


To zależy. Jeśli znajdzie się zjeb, co zacznie spamować jej znajomych i rodzinę filmikami z SU, to może się to skończyć różnie. Limitka nie jest jakimś patolem z bidula, ma normalną rodzinę, podejrzewam że jakby tatuś zobaczył jej wygibasy na SU to pikawa mogłaby nie wytrzymać. Więc jeśli poszłoby to szeroko, to część osób z najbliższego otoczenia mogłaby się od niej odwrócić. Dostaje łatkę internetowej kurwy do końca życia i musi z tym żyć. A jakie miałoby to przełożenie na jakość transmisji na SU? Jeśli ściągnie maskę, to moim zdaniem zarobi więcej.
Awatar użytkownika
dobrynick
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 06 gru 2020, 17:34
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dobrynick pisze:
Mistrz81 pisze:Jedno co mi tylko nie pasuje to to, że jeśli ona zdecyduje się kontynuować "karierę" na SU, a pewnie tak będzie to na tej tutaj aferze więcej zyska niż straci.


To zależy. Jeśli znajdzie się zjeb, co zacznie spamować jej znajomych i rodzinę filmikami z SU, to może się to skończyć różnie. Limitka nie jest jakimś patolem z bidula, ma normalną rodzinę, podejrzewam że jakby tatuś zobaczył jej wygibasy na SU to pikawa mogłaby nie wytrzymać. Więc jeśli poszłoby to szeroko, to część osób z najbliższego otoczenia mogłaby się od niej odwrócić. Dostaje łatkę internetowej kurwy do końca życia i musi z tym żyć. A jakie miałoby to przełożenie na jakość transmisji na SU? Jeśli ściągnie maskę, to moim zdaniem zarobi więcej.


Twierdziła, że rodzice dowiedzieli sie o tym juz dobre kilka lat temu, gdy sie przeprowadzali do Holandii. Ponoc dlatego zostala w Polsce nie pojechala z nimi, bo nie chcieli jej znac. Jej slowa- na ile im wierzc, to sami oceńcie
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Maly_Krzaczek pisze:Twierdziła, że rodzice dowiedzieli sie o tym juz dobre kilka lat temu, gdy sie przeprowadzali do Holandii. Ponoc dlatego zostala w Polsce nie pojechala z nimi, bo nie chcieli jej znac. Jej slowa- na ile im wierzc, to sami oceńcie


Stek bzdur, wystarczy trochę poszperać na facebook'u i wiadomo, że to historyjka zmyślona na potrzeby SU. Dowodów w postaci screenów nie będę wrzucał bo to już dotyczy osób trzecich, ale dla chcącego nic trudnego sam sobie znajdzie jak jest zainteresowany.
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mistrz81 pisze:Stek bzdur, wystarczy trochę poszperać na facebook'u i wiadomo, że to historyjka zmyślona na potrzeby SU. Dowodów w postaci screenów nie będę wrzucał bo to już dotyczy osób trzecich, ale dla chcącego nic trudnego sam sobie znajdzie jak jest zainteresowany.


Dokładnie, zgodnie z zasadą 'Nie kłam, bo zapomnisz" ;) Limitka już tyle różnych historii o rodzinie nawymyślała, że ciągle się gubi w zaznaniach. Kiedyś nawet wymyśliła, że jej mama nadawała na SU i ją w to wciągnęła :laugh3:
Awatar użytkownika
dobrynick
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 06 gru 2020, 17:34
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Uwielbiam historie zycia modelek w polowie oparte na ich urojeniach wypowiedzianych na transmisji a w drugiej polowie wymyslone przez forumowych detektywow :lol:

Nicola85 pisze:Dlatego się dziwię co wy tak się nią jaracie?

kto to "wy"? bo to jakies pomowienia ze sie jaraMY
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2107
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 748 razy
Podziękowano mu: 1174 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:drugiej polowie wymyslone przez forumowych detektywow


Ja nic sobie nie wymyśliłem :nono:
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jakubowska ją sprzedała vel _Niki_ / @NIKINIKI / HabibiNiki/Niki/_NIKI_

chodzenie po prawnikach teraz nic nikomu nie da, tylko wtopi hajs.
Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: S_UZANKAA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gruby pisze:Jakubowska ją sprzedała vel niki

chodzenie po prawnikach teraz nic nikomu nie da, tylko wtopi hajs.


A zyl czlowiek w iluzji, ze maja kurwy wiecej honoru niz politycy...
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gruby pisze:chodzenie po prawnikach teraz nic nikomu nie da, tylko wtopi hajs.


Pójdzie do prawnika i kasę zarobioną na SU zarobi jakiś prawnik, a do tego jeszcze i tak nic jej to nie da.

Obrazek

Ja się pod tym podpisuje, przeprosiny za lata oszustw na SU plus obietnica, że w przyszłości się to nie powtórzy. Są tutaj oraz na oficjalnym forum osoby, które będą pilnować czy oszukuje nadal. Jedyne co bym dodał to, że przeprosiny jednak z jakiegoś jej nicku, a nie randomowego.
Poza tym Niki też powinna przeprosić, że wsypała koleżankę z branży, ale to niech sobie dziewczyny między sobą już tam powyjaśniają.

No i może jeszcze darmowe grupowe dla forumowych Sherlocków za stanie na straży przestrzegania uczciwości na SU :cool3: :sarcastic:
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Maly_Krzaczek pisze:A zyl czlowiek w iluzji, ze maja kurwy wiecej honoru niz politycy...

Nie możesz mieć wysokich oczekiwań w stosunku do osoby, która jedyne co robi zarobkowego w życiu to świeci pizdą i cycem przed kamerą na niszowej stronie internetowej. Do tarcia chrzanu bym jej nie zatrudnił bo i chrzan by mi spierdoliła.


Mistrz81 pisze:Ja się pod tym podpisuje, przeprosiny za lata oszustw na SU plus obietnica, że w przyszłości się to nie powtórzy.

Obiecanki cacanki, a głupiemu radość - perfekcyjne określenie. Pomocdomowa, Madzia jako "PomocDomowa" ma wyjebane na szary plebs i nie ma zamiaru przepraszać bo każdy z klientów, tzn.widzów sorry, płacił jej dobrowolnie. Nie zapominaj, że Madzia jest 11/10 osobą i to plebs ma ją przeprosić za to, że wykręcił afere w internecie.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 253
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: IDŹ W CHUJ
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Brodacz pisze:Nie zapominaj, że Madzia jest 11/10 osobą.


110% kobiety. Superkobieta. (Dla niewtajemniczonych "trichromia chromosomu X")
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Brodacz pisze:Obiecanki cacanki, a głupiemu radość - perfekcyjne określenie. Pomocdomowa, Madzia jako "PomocDomowa" ma wyjebane na szary plebs i nie ma zamiaru przepraszać bo każdy z klientów, tzn.widzów sorry, płacił jej dobrowolnie. Nie zapominaj, że Madzia jest 11/10 osobą i to plebs ma ją przeprosić za to, że wykręcił afere w internecie.


Ja wiem, że ona pisząc takie przeprosiny i tak śmiałaby się pewnie pod nosem, ale niech się chociaż wysili i wklepie w klawiaturę te parę słów przeprosin. Będzie to przynajmniej oficjalne potwierdzenie z jej strony, że oszukiwała ludzi na kasę. Lepsze to niż nic, a tak to za jakiś czas afera zostanie zamieciona pod dywan, każdy zapomni, a ona wróci na SU jakby nigdy nic.
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czego można wymagać jak nie widzi się żadnej winy. Teraz będzie udawać pokrzywdzona a fakty są takie że zniszczyła życie dużo osobą. Za co powinna tutaj przeprosić na oficjalnym niku a nie na żadnym lewym. Napisać przeprosiny wrzuć tutaj i tam. I jeszcze na transmisji zrobić. Niech ona nie myśli że wyłudzenie kasy też nie ma paragrafów bo też to idzie w drugą stronę. Jak obiecywanie wspólnej przyszłości itp. Każdy miecz ma dwa końce. Chce chodzić po adwokatach jej sprawa. Bo ciężko jest napisać przeradzam bo godność nie pozwala. Powodzenia u adwokata. Teraz jest naracja że obawia sie o własne życie tylko jej tutaj nikt nie grozi więc niech nie pierdoli głupot bo kurwica bierze.
Wejdzie na trans to będzie płacz że boi się wyjść z domu.
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 295
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


A to koleżanka twierdzi, że idzie do adwokata? A jednocześnie mówi "niech se piszą"?

https://showup24.tv/AngelChloe
https://showup24.tv/profile/AngelChloe
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Maly_Krzaczek pisze:A to koleżanka twierdzi, że idzie do adwokata? A jednocześnie mówi "niech se piszą"?


Bo adwokat bardziej pasuje pod narrację na forum, a "niech se piszą" bardziej pasuje pod narrację na transmisjach. Cwaniara jest i to się nie zmieni, ale takie przeprosiny choć w jakimś stopniu mogłyby obniżyć to jej wybujałe ego, które sobie zbudowała poprzez lata otrzymywania komplementów od widzów/klientów.

Laski myślą, że oszukując na SU są bezkarne i to tylko widz jest zły. Najpierw naoszukiwała rzeszę ludzi, a teraz bidulka boi się mimo, że nikt jej niczym nie grozi? My tylko wypominamy jej liczne oszustwa i kłamstwa na transmisjach.
Posłużę się zwrotem jakiego ktoś wcześniej użył, że ktoś ją może "zasztyletować", ale kto za taką kurwę chciałby trafić do pierdla? :nono:
Niech się ona w końcu otrząśnie z tego mitu 11/10 jaki wokół siebie zbudowała i niech napiszę te przeprosiny dla wszystkich przez nią pokrzywdzonych.
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Panowie słuchajcie, to co w ostatnim czasie się stało i cała ta afera z moją osobą wymknęła się spod kontroli i zaszło to już za daleko. Jeśli kiedykolwiek kogoś oszukałam lub sprawiłam że poczuł się oszukany lub nie był zadowolony z moich transmisji z miejsca chciałabym PRZEPROSIC. Cenie każdego z moich widzów i szanuję każdego kto wynagradza moją pracę i pragnę by dwie strony zawsze były zadowolone i nie mam złych zamiarów. Przyznaje, że w przeszłości doszlo do nieporozumień odnośnie prywatnych pokazów które się należały ale takie sytuacje już nie będą miały miejsca i jeszcze raz PRZEPRASZAM.
A Teraz kilka słów o mnie: Zuzanna- czyli postać przeze mnie wykreowana na poczet moich pokazów, miała być i była do tej pory tajemnicza poprzez nie pokazywanie swojej twarzy. Miało to na celu dodać nuty tajemniczości i to cechowało moje pokazy. Z Tego głównie slynelam. Nie wszystko co mówiłam było zgodne z prawdą i z miejsca mogę to przyznać, ponieważ najzwyczajniej w świecie na portalu SU jestem wykreowana osoba na potrzeby widzów. Dla własnego bezpieczeństwa nie podaje i nie podawałam moich prawdziwych danych bo kto mądry w dobie internetu byłby odważny by je podawać ? Wiec wszelkie pretensje skierowane do mnie odnośnie tego, że wielokrotnie miałam zatajone informacje dotyczące mojego zamieszkania,rodziców,bliskich są bezzasadne i oczywistym jest to że nie będę ujawniać takich informacji osobom których nie znam. Ludzie, powiedzcie mi jedna rzecz - na portalu erotycznym do czego potrzebne są wam moje dane osobowe? Wydawało mi się,że każdy z was lub większość która mnie odwiedza robi to w wiadomym celu (zaspokojenie się lub spędzenie czasu,załatanie pustki dnia codziennego ) Czy do tego potrzebne są wam te dane osobowe? Absolutnie nie.
Każdy z nas jest człowiekiem ,każdy popełnia błędy,ja nie będę obnosić się honorem dlatego chcę was przeprosić jeśli kiedykolwiek ktoś z was poczuł się przeze mnie źle.
A teraz odnośnie tego co tu się wydarzyło. Słuchajcie , to że doszliscie do moich danych to nic specjalnego i trudnego w dobie internetu, ale żeby udostępniać publicznie moje dane oraz dane moich bliskich, zdjęcia znajomych, zdjęcia Facebooka mojej rodziny oraz mojej lokalizacji gdzie w tym momencie się znajduje lub znajdowałam jest co najmniej chore i przechodzi ludzkie pojęcie bo to że wy robicie to w ramach zemsty lub posmiania się to jedno ale nie zdajecie sobie sprawy jak dla mnie jako młodej osoby mogło się to skończyć. Wystarczy chwila i mnie nie ma na tym świecie. Doprowadziliscie do tego że moi bliscy bali się wyjść z domu dostawali telefony z pogróżkami oraz wiadomości prywatne odnośnie mojej osoby. A kiedy dochodzi do czegoś takiego to trzeba reagować i tu nie chodzi o dumę tu chodzi o STRACH o moich bliskich i o ich i swoje życie. Dlatego nie będę mogła zostawić tej sprawy bez interwencji.
"Pomocdomowa" to nie ja,to osoba z mojego otoczenia poproszona przeze mnie o pomoc. Wpedzilam się w stany lękowe i nie wiem kiedy i czy w ogóle wrócę. Na pewno muszę odpocząć.
Jeśli lubicie mnie i szanujecie to ,że przyznałam się do swoich błędów i ktoś miałby ochotę pomoc mi w dojściu do tego kto stoi za wyciekiem moich danych bardzo proszę o kontakt. (Screeny,rozmowy cokolwiek).
Wnoszę o zaprzestanie dodawania zdjęć oraz usunięcie tego co do tej pory zostało rozpowszechnione.
Jeszcze raz przepraszam ,
Z poważaniem wasza Zuzanna vel Limitka
Pozdrawiam osoby które były i są ze mną.
Awatar użytkownika
Stella
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 14 maja 2021, 23:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Chlopaki twierdza, ze to Gruba Cie wysypała. Widac smalcu zabrakło do zrzucania, to chciała Twoje dane zrzucić z serca
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Stella pisze:Jeśli kiedykolwiek kogoś oszukałam lub sprawiłam że poczuł się oszukany


Tryb przypuszczający to nie przeprosiny, przeprasza się za coś co się zrobiło, a nie może zrobiło.

Stella pisze:Wiec wszelkie pretensje skierowane do mnie odnośnie tego, że wielokrotnie miałam zatajone informacje dotyczące mojego zamieszkania,rodziców,bliskich są bezzasadne


Nie wiem kto miał niby o to pretensje.

Stella pisze:Ludzie, powiedzcie mi jedna rzecz - na portalu erotycznym do czego potrzebne są wam moje dane osobowe?


Ale nam nie są potrzebne Twoje dane. Zrozum one tu się pojawiły tylko i dlatego, że okradałaś ludzi. Tak okradałaś. Widzowie płacili żetonami za coś czego nie realizowałaś.

Stella pisze:ale żeby udostępniać publicznie moje dane oraz dane moich bliskich, zdjęcia znajomych, zdjęcia Facebooka mojej rodziny


Dane podane były tylko Twoje i z wiadomego zdjęcia zostałaś wycięta i pokazana tylko Ty o ile mnie pamięć nie myli.

Stella pisze:Wystarczy chwila i mnie nie ma na tym świecie. Doprowadziliscie do tego że moi bliscy bali się wyjść z domu


To są przeprosiny czy robienie z siebie ofiary? Nikt niczym Ci nie groził.

Stella pisze:Jeśli lubicie mnie i szanujecie to ,że przyznałam się do swoich błędów i ktoś miałby ochotę pomoc mi w dojściu do tego kto stoi za wyciekiem moich danych bardzo proszę o kontakt.


A teraz to już nawet pogróżki, a nie przeprosiny.
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mistrz81 pisze:
Stella pisze:ale żeby udostępniać publicznie moje dane oraz dane moich bliskich, zdjęcia znajomych, zdjęcia Facebooka mojej rodziny


Dane podane były tylko Twoje i z wiadomego zdjęcia zostałaś wycięta i pokazana tylko Ty o ile mnie pamięć nie myli.


Gruby wrzucał zdjęcia z nią i jej znajomymi. Te grupowe zdjęcia oraz posty z tablicy jej koleżanki. Jak wcześniej mówiłem: tych moim zdaniem być nie powinno, ale zostałem przez Was wyśmiany
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Maly_Krzaczek pisze:Gruby wrzucał zdjęcia z nią i jej znajomymi. Te grupowe zdjęcia oraz posty z tablicy jej koleżanki. Jak wcześniej mówiłem: tych moim zdaniem być nie powinno, ale zostałem przez Was wyśmiany


No to te zdjęcia były niepotrzebne, choć i tak kto chciał to sam by sobie je znalazł.

Dla mnie przeprosiny wypadły słabo bardzo, a ci co zostali oszukani przez nią mogli chociaż teraz zobaczyć jej prawdziwą twarz.
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: gajowymarucha, Maly_Krzaczek, Omega11 i 34 gości