AngelChloex/AngelChloe/MsKylie/LIMITOWANA_EDYCJA/StellaStar

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Nie Hardujmy...pisanie posta pod postem nie jest ok

powiedzmy, ze idzie przymknąć oko w temacie off



https://showup24.tv/AngelChloe
https://showup24.tv/profile/AngelChloe
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer pisze:Nie Hardujmy...pisanie posta pod postem nie jest ok

powiedzmy, ze idzie przymknąć oko w temacie off




tak?
tylko na chuj usunąłeś wszystkie moje posty?
Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 142
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: S_UZANKAA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pomocdomowa pisze:Gruby twierdzisz że możesz sobie robić wszystko ze zdjęciami publicznymi ale pamiętaj że to ty piszesz oficjalnie że chcesz ją zniszczyć i namawiasz innych do tego , są na to screeny także pamiętaj że to ty możesz ponieść za to konsekwencje prawne to tak btw

Tak? To zajebiście bo tak się składa, że ja też mam screeny na spierdolenie umysłowe ludzi, którzy za chuja nie ogarniają prawa ale z uporem maniaka próbują wyjść na tych, którzy je znają. Przedstaw dowody w postaci zdjęć, że gruby, faktycznie pisał iż chce "zniszczyć" Magdę ( bohaterkę tego tematu ) oraz namawia innych ludzi do szydzenia/niszczenia jej bo w tym momencie jest to mocne pomówienie. Na chwilę obecną jedyną osobą, która może "ponieść" konsekwencje prawne jest tylko jedna osoba ze środowiska SU, która dostała amnezji i już nie pamięta komu chciała opierdolić dane Magdy. Dalej, gdyby się uwziąść to Magda również dała dupy i też może zostać pociągnięta do odpowiedzialności karnej, dziękuje.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 243
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja to tylko tak tu zostawię:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Doxing
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 91
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Maly_Krzaczek pisze:Ja to tylko tak tu zostawię:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Doxing


Ale te dane nie zostały wykradzione, one są publicznie dostępne.

Na wikipedii to ja mogę jej stronę założyć jako gwieździe kamerek internetowych co najwyżej :laugh3:
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 282
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mistrz81 pisze:Ale te dane nie zostały wykradzione, one są publicznie dostępne.

Ale Małemu_Krzaczkowi nie chodzi o aspekt "wykradzenia danych" tylko jak przypuszczam o czynność, która się tu odbywa na forum w formie doxingu ( przynajmniej w jego oczach tak to odbieram ). W skrócie doxing polega na : gromadzeniu oraz wykorzystaniu zebranych danych dotyczącej osoby aby tą osobę w internecie ZAWSTYDZIĆ, ZASTRASZYĆ, ZNIESŁAWIĆ BĄDŹ WYWOŁAĆ U OSOBY STAN ZAGROŻENIA SWEGO ŻYCIA A koleżanka czy kolega chuj wie co masz w gaciach Pomocdomowa, nie trafił/ nie trafiła kopiując pierdy z kodeksu karnego. Doxing NIE jest karalny w Polsce ponieważ jedyne na czym prokurator może działać to na art.23 kodeksu cywilnego, który jest ciężki do przedstawienia tzw.doxlerowi a niestety tutaj osoby pokrzywdzone same udostępniają swoje dane osobowe w sieci - chociażby na portalach społecznościowych. Dlatego polskie prawo w tym przypadku ma pierdolnik.
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 243
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czyli Mały_Krzaczek broni siebie poprzez próbę sprawienia, że my tutaj jakieś doxingi uprawiamy, no nieźle :cool3: a nie będzie żadnego zawstydzenia, zastraszenia czy zniesławienia, a wręcz przeciwnie zyska widzów na tym, a więcej widzów to więcej żetonów.

https://showup24.tv/AngelChloe
https://showup24.tv/profile/AngelChloe
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 282
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mistrz81, Rozwinąłem swą wypowiedź u góry. Tak jak wspomniałem wcześniej - jedyne osoby, które mogłyby zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej to jest to jedna osoba z SU, która opierdoliła dane bohaterki tematu oraz...Sama "pokrzywdzona" czyli Magda. W przypadku pierwszej osoby, sprawa poszłaby bardzo szybciutko i w owej sytuacji nawet jakby samemu sędziemu przed rozprawą chuja opierdoliła to nic jej to nie da. Natomiast w przypadku Magdy, sprawa mogłaby się ciągnąć kilka lat + sam właściciel SU zostałby w to wciągnięty, udowadnianie, że Magda nie wywiązywała się z oferowanych usług podczas transmisji mimo zapłaconych pieniędzy etc - Czasochłonne i bardzo często strona pokrzywdzona czyli klient ( widz/użytkownik SU) dostałby pieniądze nie adekwatne do lat z użeraniem się w sądzie. I tak moje drogie, brzmi to groteskowo ale pamiętajcie, że wy również możecie otrzymać wezwanie do sądu jeśli będziecie opierdalać widzów na pieniądze - część z was kombinuje na różne sposoby aby Urząd Skarbowy się nie dobrał do dupy, zakładanie śmiesznych firm, przepisywanie na psa czy innego przydupasa...Nie takie rzeczy się działy na SU :smoke:
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 243
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Brodacz pisze:sprawa poszłaby bardzo szybciutko i w owej sytuacji nawet jakby samemu sędziemu przed rozprawą chuja opierdoliła to nic jej to nie da.


:rofl: :rofl: :rofl:

I tak one dbają o swoją prywatność o to że są krystalicznie czyste, a widzów którzy im podpadną często próbują zmieszać z błotem i oskarżać o nie wiadomo co, a same kombinują jak Urząd Skarbowy ominąć, a to to jest dopiero łamanie prawa, a nie jakieś doxingi, które jak Brodacz wspomniał w PL nie są karalne.
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 282
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mistrz81 pisze:Czyli Mały_Krzaczek broni siebie poprzez próbę sprawienia, że my tutaj jakieś doxingi uprawiamy, no nieźle :cool3: a nie będzie żadnego zawstydzenia, zastraszenia czy zniesławienia, a wręcz przeciwnie zyska widzów na tym, a więcej widzów to więcej żetonów.

https://showup24.tv/AngelChloe
https://showup24.tv/profile/AngelChloe


Bronie sie? Przed czym? Nie ja udostepnilem jej dane personalne, pozwalajace na identyfikacje. Ja personalnie tylko repostowałem zdjęcie dostępne na innym forum, które nie wiąże jej profilu SU z niczym innym.
Tu zaś są wywlekane informacje, przez które jakiś zjeb może ją zasztyletować- a to, że jest kurwą bez honoru mimo wszystko nie uzasadnia możliwości jej krzywdy fizycznej. Gruby udostępnił ze złośliwością, ale sam nie zrobił jej tym krzywdy bezpośrednio. Co nie znaczy, iż nie rozszerzał możliwości tego, iż ktoś inny jej taką krzywdę wyrządzi.
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 91
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Samo wejście w posiadanie informacji które są publicznie dostępne w Polsce nie jest karalne. Jednak niewłaściwy ich sposób wykorzystania np do manipulacji szantażowania stanowi już odrębną sprawę.
Nigdy też nie wiemy czy informacje przez kogoś podane nie zostaną wykorzystane przez inne osoby w celu zemsty bądź jakiś zabronionych prawem czynności.
Więc czasem pozornie wyglądająca niewinna zabawa może przerodzić się w czyjaś tragedię.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Nigdy też nie wiemy czy informacje przez kogoś podane nie zostaną wykorzystane przez inne osoby w celu zemsty bądź jakiś zabronionych prawem czynności.


Gdybanie, spekulowanie, zgadywanie, przypuszczanie
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 282
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mistrz81,
Lepiej dmuchać na zimne.
Ale rozumiem że ty wolisz sprawę bagatelizować.
W końcu nie ciebie ona dotyczy wiec masz wyjebane.
Czasami bierne przyglądanie się i przyzwolenie może mieć złe skutki.
Wiec czasem jest dobrze zareagować niż nic nie robić.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3119
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


O czym Wy w ogóle mówicie? Przecież ostatnio sama powiedziała, że za niedługo zamierza transmitować z twarzą i że cieszy się, że jest o niej głośno...


apczik_97 pisze:Ma ktoś jej instagrama?

Tu np. jest oznaczona

**Pokaż Spoiler**
Awatar użytkownika
dobrynick
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 06 gru 2020, 17:34
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Maly_Krzaczek pisze:Tu zaś są wywlekane informacje, przez które jakiś zjeb może ją zasztyletować

Jakie to informacje zostaly wywleczone przez ktore ktos mialby kogos sztyletowac? Chyba wyobraznia Cie ponosi... Laska ktora starala sie byc anonimowa stala sie mniej anonimowa i to wszystko... nie ona pierwsza i nie ostatnia na SU.
W prawdziwym swiecie, z dala od klawiatury nikt sie powaznie nie przejmuje przyziemnymi problemi jakichs szonow z SU ani koniojebcami z jakiegos foro... Juz byla taka jedna co twierdzila ze jest inaczej i jedyne co osiagnela to byc moze skierowanie do psychiatry.
IMO gownoburza jakich bylo tu juz wiele, a tu juz se niektorzy sady, prokuratury i paragrafy z dupy powymyslali...
To ja zadam pytanko... Ile znacie spraw z SU ktore skonczyly sie w sadzie?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:To ja zadam pytanko... Ile znacie spraw z SU ktore skonczyly sie w sadzie?

Jedną, nie związaną bezpośrednio z SU tylko dziewczyną. Jakaś Pomocdomowa pierdolnęła pierdy z kodeksu karnego, które nie mają żadnego pokrycia z ową sytuacją. Tak jak zaznaczyłem, że Magda vel Limitka gdyby chciała robić sprawę, na której chuja ugra to jedynie z art.23 kodeksu cywilnego. Tak samo klienci ( widzowie ) mogą zrobić sprawę dziewczynie, która opierdala ich na pieniądze w formie żetonów...Tylko tutaj sprawa by się ciągnęła kilka lat, w najlepszym wypadku gość dostałby jakieś marne grosze a najczęściej dochodzi do ugody albo do niczego bo ludzie zdają sobie sprawe ile to kosztuje czasu i pieniędzy.
Maly_Krzaczek pisze:Tu zaś są wywlekane informacje, przez które jakiś zjeb może ją zasztyletować

O mało co się nie udusiłem ze śmiechu, zrobiłeś mi tym popołudnie xDDDD
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 243
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dobrynick pisze:O czym Wy w ogóle mówicie? Przecież ostatnio sama powiedziała, że za niedługo zamierza transmitować z twarzą i że cieszy się, że jest o niej głośno...
https://showup24.tv/AngelChloe
https://showup24.tv/profile/AngelChloe
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 282
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czy Magda obawia się o swoje zdrowie i bezpieczeństwo bo nie wiem :o ????????????????????????????
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 243
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obawia się fchuj. Najbardziej zasztyletowania :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


xddddddddddddddddddddd
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 243
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości