AngelChloex/AngelChloe/MsKylie/LIMITOWANA_EDYCJA/StellaStar

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Brodacz pisze:Maly_Krzaczek, Nie chce mi się rozpoczynać wątku prawnego bo właśnie delektuje się Chłopcami z ferajny ale zapewniam Ciebie, że wszystkie działania i trud włożony przez szanownych kolegów były, są i będą utrzymane w granicach obowiązującego prawa. Nie zapominaj w jakiej mierze są odbiorcy SU i uwierz mi - to nie są osoby o wyjątkowych umiejętnościach oraz zasobach informatycznych i pieniężnych aby bawić się w "metadane ze zdjęć". Zresztą o czym tu pierdolić jak co 2 wrzuca na swój profil, opis skopiowany od innej jakiś pierd z kodeksu karnego, który nie działa w ich przypadku bo go dziewczyny nie rozumieją.


Nie działa do momentu, w którym ktoś komuś nie wbije noża w brzuch, bo stracił przez swoją głupotę 20 tysięcy złotych. A uwierz mi, że nie trzeba zasobów do tego. Tylko trochę wolnego czasu. A jak przegląda to forum 50 nowych osób co miesiąc, to wystarczy rok, by znalazł się chociaż jeden zdolny do poświęcenia całego życia by kogoś skrzywdzić. Nie trzeba wiele, wystarczy jedna osoba
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 91
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Maly_Krzaczek pisze:Nie działa do momentu, w którym ktoś komuś nie wbije noża w brzuch, bo stracił przez swoją głupotę 20 tysięcy złotych. A uwierz mi, że nie trzeba zasobów do tego. Tylko trochę wolnego czasu. A jak przegląda to forum 50 nowych osób co miesiąc, to wystarczy rok, by znalazł się chociaż jeden zdolny do poświęcenia całego życia by kogoś skrzywdzić. Nie trzeba wiele, wystarczy jedna osoba


Gruba podjebała koleżankę, teraz ma wyrzuty sumienia. Normalnie telenowela brazylijska :laughingnew:
Awatar użytkownika
dobrynick
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 06 gru 2020, 17:34
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dobrynick pisze:Gruba podjebała koleżankę, teraz ma wyrzuty sumienia. Normalnie telenowela brazylijska :laughingnew:


Słabo z logiką. Czy gdybym był Grubą, to wrzucił bym fotę z ruskiego forum, zamiast z insta albo ze spotkania z nią? Tylko akurat jedyna fota, jaką znalazłem, to akurat ta z ruskiego forum. Poważnie? A może po prostu uważam, że są "jakieś" granice, gdzie można narazić czyjeś zdrowie w imię zemsty?
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 91
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Gruba odpierdoliłaś lipę, dałaś dupy...........Dziewczyny zapominają iż jedna z ich koleżanek z SU poszła do pierdla 3 lata temu i kariera się upierdoliła na wieki wieków amen
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 243
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Brodacz pisze:Gruba odpierdoliłaś lipę, dałaś dupy...........Dziewczyny zapominają iż jedna z ich koleżanek z SU poszła do pierdla 3 lata temu i kariera się upierdoliła na wieki wieków amen


Zabawne. Co jest bardziej prawdopodobne? Że Gruba, która nigdy nic Stelli nie zrobiła nagle podjebała koleżankę zdjęciami z randomowego forum czy że przypadkowy ziomek natknął się na nie i uznał, że forum może być zainteresowane, bo szukali?
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 91
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


habibi, powiem ci jak to od ciebie wyszło

wyszło nie bezpośrednio, ale od ciebie

przypomnij sobie, komu jej dane sprzedałaś.

Brodacz mowa o Kimi?
Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 142
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: S_UZANKAA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A ja powiem tak:
Obrazek
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 243
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gruby pisze:habibi, powiem ci jak to od ciebie wyszło

wyszło nie bezpośrednio, ale od ciebie


Nie powiem. Bawi mnie, że uważasz, że jestem Grubą. Ale ostatecznie okaże się i tak, że nie miałeś racji. Pewno sama Stella to zdementuje, jeśli to do niej dotrze. Nie mniej jednak obrażasz mnie twierdząc, że jestem tym waleniem xD Może i Gruba schudła, ale bycie grubym to nie tylko smalec, ale także mentalność spaślaka a z tej raczej nie wyszła :D
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 91
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Maly_Krzaczek pisze:
gruby pisze:habibi, powiem ci jak to od ciebie wyszło

wyszło nie bezpośrednio, ale od ciebie


Nie powiem. Bawi mnie, że uważasz, że jestem Grubą. Ale ostatecznie okaże się i tak, że nie miałeś racji. Pewno sama Stella to zdementuje, jeśli to do niej dotrze. Nie mniej jednak obrażasz mnie twierdząc, że jestem tym waleniem xD Może i Gruba schudła, ale bycie grubym to nie tylko smalec, ale także mentalność spaślaka a z tej raczej nie wyszła :D

sam mam nick gruby, więc coś o tym wiem
Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 142
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: S_UZANKAA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gruby pisze:Brodacz mowa o Kimi?

Nom, nie wiem czy już ją wyjebali z tego piździszewa czy jeszcze odsiaduje, zresztą chuj z nią - dostała to na co zasłużyła
Awatar użytkownika
Brodacz
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 243
Rejestracja: 27 sty 2023, 21:08
Lokalizacja: Night City
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 51 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja rozumiem że wy się tu świetnie bawicie ale tak ku ścisłości wolę nadmienić Art. 190a. [Uporczywe nękanie. Kradzież tożsamości]
§ 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby dla niej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia, poniżenia lub udręczenia lub istotnie narusza jej prywatność,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek, inne jej dane osobowe lub inne dane, za pomocą których jest ona publicznie identyfikowana, przez co wyrządza jej szkodę majątkową lub osobistą.
§ 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 15.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego

I pamiętajcie że nie tylko laski z SU nie są anonimowe ale wy koledzy także i w dzisiejszych czasach wynajęcie gościa od spraw cyberstalkingu dla tych panien myślę że nie będzie sporym wydatkiem
I jeszcze jedno , gdzie jest Admin ?
Bo wydaje mi się że namawianie innych do tego by kogoś poniżać obnażać i hanbic to na moje oko łamanie regulaminu ale co ja tam wiem
Jak już nazwiska idą tu osób trzecich z tego co widzę nie mających nic wspólnego z SU tylko "rodziny" (chodź tu pewności nadal nie mamy) to trochę grubo przesadzacie pany
Gruba też karma pochłonie pewnie :biggrin:
Z farcikiem
Awatar użytkownika
Pomocdomowa
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 05 mar 2024, 18:12
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nikole_Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Gruby nie sądzisz że to trochę przesada dodawać foty jakiś obcych ludzi na takie fora
Bez kitu szanujmy się , jakaś typiara nie mająca nic wspólnego z SU i jacyś ludzie obcy
Jak już masz coś na kogoś to wytnij resztę bo trochę zenuaa byczku
Awatar użytkownika
Pomocdomowa
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 05 mar 2024, 18:12
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nikole_Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pomocdomowa pisze:Ja rozumiem że wy się tu świetnie bawicie ale tak ku ścisłości wolę nadmienić Art. 190a. [Uporczywe nękanie. Kradzież tożsamości]
§ 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby dla niej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia, poniżenia lub udręczenia lub istotnie narusza jej prywatność,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek, inne jej dane osobowe lub inne dane, za pomocą których jest ona publicznie identyfikowana, przez co wyrządza jej szkodę majątkową lub osobistą.
§ 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 15.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego

I pamiętajcie że nie tylko laski z SU nie są anonimowe ale wy koledzy także i w dzisiejszych czasach wynajęcie gościa od spraw cyberstalkingu dla tych panien myślę że nie będzie sporym wydatkiem
I jeszcze jedno , gdzie jest Admin ?
Bo wydaje mi się że namawianie innych do tego by kogoś poniżać obnażać i hanbic to na moje oko łamanie regulaminu ale co ja tam wiem
Jak już nazwiska idą tu osób trzecich z tego co widzę nie mających nic wspólnego z SU tylko "rodziny" (chodź tu pewności nadal nie mamy) to trochę grubo przesadzacie pany
Gruba też karma pochłonie pewnie :biggrin:
Z farcikiem


Powtarzam to od dłuższej chwili, że przesadzają. Póki były to tylko delikatne przytyki, by pokazać Stelli, że nie jest anonimowa, było okej. Ale to już jest zwyczajnym kuszeniem losu, by ktoś jej zrobił krzywdę :/
Awatar użytkownika
Maly_Krzaczek
SU-holik
SU-holik
Posty: 91
Rejestracja: 04 mar 2024, 23:40
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wszystkie te zdjęcia czy filmiki są publicznie udostępnione na instagramie, jak ktoś nie chcę żeby ludzie je oglądali to niech ich nie wrzuca do neta. Tyle w temacie.

Pomocdomowa pisze:§ 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 15.


Nie chcę mi się szukać przepisu prawnego na oszustwa jakich dopuszczała się Stella, bo brzmi pewnie w miarę podobnie więc posłużę się tym. A co jak ktoś przejebał oszczędności życia żeby wygrać priva u niej i go wygrał, ale nagrody nie dostał i co za tym idzie targnął się na swoje życie? Równie dobrze też taka sytuacja mogła mieć miejsce.
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 282
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Maly_Krzaczek pisze:Zęby sama mówiła, że zrobiła
Farbowanie włosów można zrobić nawet szamponetką w domu
Cycki nie wiem- nie ma silikonu, bo nie ma śladów po cięciach, ale mogła kwasem hialuronowym?


Habibi, jak już udajesz faceta, to nie używaj takich słów jak "szamponetka" :laugh3: Co to kurwa w ogóle jest?

Angel powiedziała na transmisji, że nie nadaje już z Tobą, bo jej się to zwyczajnie nie opłaca, sama tyle zarabia i nie musi się z nikim dzielić. Po jakimś czasie ktoś na czacie wyjebał jej dane z nicku ZnamCieMadziu. Co teraz strach Cię obleciał, że może Ci założyć sprawę?
Awatar użytkownika
dobrynick
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 06 gru 2020, 17:34
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No przecież ich duet to każdy oglądał tylko dla Stelli, taka prawda.
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 282
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pomocdomowa pisze:Ja rozumiem że wy się tu świetnie bawicie ale tak ku ścisłości wolę nadmienić Art. 190a. [Uporczywe nękanie. Kradzież tożsamości]
§ 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby dla niej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia, poniżenia lub udręczenia lub istotnie narusza jej prywatność,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek, inne jej dane osobowe lub inne dane, za pomocą których jest ona publicznie identyfikowana, przez co wyrządza jej szkodę majątkową lub osobistą.
§ 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 15.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego

I pamiętajcie że nie tylko laski z SU nie są anonimowe ale wy koledzy także i w dzisiejszych czasach wynajęcie gościa od spraw cyberstalkingu dla tych panien myślę że nie będzie sporym wydatkiem
I jeszcze jedno , gdzie jest Admin ?
Bo wydaje mi się że namawianie innych do tego by kogoś poniżać obnażać i hanbic to na moje oko łamanie regulaminu ale co ja tam wiem
Jak już nazwiska idą tu osób trzecich z tego co widzę nie mających nic wspólnego z SU tylko "rodziny" (chodź tu pewności nadal nie mamy) to trochę grubo przesadzacie pany
Gruba też karma pochłonie pewnie :biggrin:
Z farcikiem

haha ale co to jest za stek bzdur?
kto się pod kogo podszywa?
kodeksem tym się pierdolnij w łeb
ja jestem gruby tu z forum
wszyscy też tu są


weź sie człowieko palnij w cymbał
Awatar użytkownika
gruby
SU-holik
SU-holik
Posty: 142
Rejestracja: 07 lis 2021, 00:35
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: S_UZANKAA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mistrz81 pisze:Wszystkie te zdjęcia czy filmiki są publicznie udostępnione na instagramie, jak ktoś nie chcę żeby ludzie je oglądali to niech ich nie wrzuca do neta. Tyle w temacie.

Pomocdomowa pisze:§ 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 15.


Nie chcę mi się szukać przepisu prawnego na oszustwa jakich dopuszczała się Stella, bo brzmi pewnie w miarę podobnie więc posłużę się tym. A co jak ktoś przejebał oszczędności życia żeby wygrać priva u niej i go wygrał, ale nagrody nie dostał i co za tym idzie targnął się na swoje życie? Równie dobrze też taka sytuacja mogła mieć miejsce.

Ale to ty przeje** te oszczędności życia ? Czy właśnie próbujesz robić za adwokata :x po ch uj wy się mściciel na jakiejś łasce skoro sprawa konkretnie WAS nie tyczy a może jednak tyczy ? Ale to byłoby sprzeczne z tym co pisaliście wcześniej że tylko stulejarze jej sypią :x
Awatar użytkownika
Pomocdomowa
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 05 mar 2024, 18:12
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nikole_Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pomocdomowa pisze:Ale to ty przeje** te oszczędności życia ? Czy właśnie próbujesz robić za adwokata po ch uj wy się mściciel na jakiejś łasce skoro sprawa konkretnie WAS nie tyczy a może jednak tyczy ? Ale to byłoby sprzeczne z tym co pisaliście wcześniej że tylko stulejarze jej sypią


Jedyne co to kilka razy byłem u niej na grupowej. A co do mojego wcześniejszego hipotetycznego wpisu to tak samo Twoje przedstawienie zapisów prawnych, sugerując że wrzutki zdjęć czy filmików Stelli mogą jej zaszkodzić to też tylko hipotetyczne gadanie. A może będzie wręcz przeciwnie, będzie miała teraz więcej widzów na SU przez co więcej żetonów zarobi to co wrzucający jej zdjęcia tutaj mają zgłosić się po % zarobionych żetonów, bo to oni zrobili jej fame? Gdybanie i tylko gdybanie.
Kto mieczem wojował od miecza ginie. Na SU laski mogą zarabiać bez oszukiwania widzów i do tego dążę i taki chcę widzieć showup.


https://showup24.tv/AngelChloe
https://showup24.tv/profile/AngelChloe
Awatar użytkownika
Mistrz81
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 282
Rejestracja: 01 paź 2020, 08:00
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweeeti
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Gruby twierdzisz że możesz sobie robić wszystko ze zdjęciami publicznymi ale pamiętaj że to ty piszesz oficjalnie że chcesz ją zniszczyć i namawiasz innych do tego , są na to screeny także pamiętaj że to ty możesz ponieść za to konsekwencje prawne to tak btw
Awatar użytkownika
Pomocdomowa
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 05 mar 2024, 18:12
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nikole_Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości