Wybory prezydenckie 2020 !!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Wybory prezydenckie 2020 !!!

Ankieta wygasła 09 maja 2020, 10:23

Andrzej Duda (z poparciem PiS)
6
21%
Małgorzata Kidawa - Błońska - kandydatka Koalicji Obywatelskiej
1
4%
Szymon Hołownia - kandydat bezpartyjny
4
14%
Robert Biedroń - kandydata Lewicy
1
4%
Władysław Kosiniak - Kamysz - kandydat PSL
8
29%
Krzysztof Bosak - kandydat Konfederacji
8
29%
Stanisława Żółtka - kandydatka Kongresu Nowej Prawicy
0
Brak głosów
Marek Jakubiak - kandydat Federacji dla Rzeczpospolitej
0
Brak głosów
Mirosław Piotrowski - kandydat Ruchu Prawdziwa Europa
0
Brak głosów
Paweł Tanajno - kandydat bezpartyjny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 28

HardRockCaffe666, wklejasz takie gówno którego nawet sam nie przeczytasz i nie przeanalizujesz, a potem pisk, ze ktoś sie nabija. No śmieją się, bos glupi :P Chyba powinieneś przywyknac...
Może lepiej odpowiedź kominowi czy Tina, czy moze jednak Świat kobiety tak wpływa na Twój światopogląd. :)
Na moj zdecydowanie Tina! Dlatego pewnie nie mam jeszcze dzieci, nie chodze do kościoła, ogladam netflixa i w dodatku nie glosuje na pis. Spalic mnie! Zadna ze mnie Polka. Zwykły przebieraniec...
Przeraża mnie Twoj tok myślenia, to jak zamykasz sie na wszystko co nie jest pisem i wylewasz tutaj te pseudo patriotyczne rzygi...
I cały czas szczujesz... Za to szczucie ludzi na siebie na widłach ich powinni kiedyś wynieść i z pałacu i z sejmu...

I lubię Haribo ;( Powinnam polskie galaretki wpierdzielać... Tomoxx dobiłeś mnie :(
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


komin pisze:Jprd Hard..wez sie w leb jebnij z takimi wklejkami i komentarzami... To ktora z tych strasznych gazet w rekach niemieciego kapitalu tworzy Twoj swiatopoglad i wplywa na wybory??? Swiat Kobiety? Tina? moze Przepisy czytelnikow? albo kurwa TeleTydzien? :dontknow:


Bardzo dobra wklejka, pokazująca gdzie znajduje się Polska i kto ma na nią wpływ. Bananowa Republika Bantustanu - skolonizowany kraj. Kto w Europie by na to pozwolił, oddać media w obce ręce? - Niemcy, Francja UK ? Za PEŁO, każdy słyszał dwa cytaty: Albo ''nie ma na to pieniendzów'', albo ''to się nie opłaca, opchnąć Niemcom...''
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ruger44 pisze:


SŁUSZNE PYTANIA :!: Gdzie jest Rafałek ??? To on goni króliczka, a nie jego, jemu predzej powinno zależeć na spotkaniu i debacie. A tak swoją drogą, z politologicznego punktu widzenia, Duda, paradoksalnie będzie najbardziej ''niezależnym Eine Presidente''. Warum :?: To proste. Już w czasie kampanii widać jego słowa wskazują, że pewne decyzje będą autorytarne, zwłaszcza te socjalne. Mówi jasno co podpisze, a co nie. Za to będzie można go rozliczać. A czemu tak mówi? BO MA JUŻ WYJEBANE... KIEŁBASA I TYLE. Pamiętajta, że prezydent dugiej kadencji zawsze ma pewien ''luz'' wynikający: z rutyny i doświadczenia, a przede wszystkim jemu już nie zależy, bo to jego i tak ostatnia kadencja. Dlatego Kwaśniak za drugiej kadencji miał tak wyjebane, że pijany łaził gdzie chciał i kiedy chciał, bo o co miał jeszcze walczyć? O starą chałupę w Kazimierzu otrzymaną 'pod stołem'.? Duda też będzie chciał zachować i odejść z twarzą po tej internetowej nagonce. W poprzedniej Duda nie podpisał chyba 9 ustaw Kaczynskiego, albo opóźniał, a Kaczka nawet mu ręki nie podaje, zreszta nawet się nie widują. Teraz Andżej bedzie się chciał zrehabilitować za te wszystkie upokorzenia co widać w jego obiecankach, czego na pewno nie pdpisze...
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Muj Buku...Mr. Bungle, Ty tez? Ok... przyjmijmy wiec ze jest was dwóch... Tobie i Hardowi TeleTydzien w niemieckich rekach zmienił światopogląd...
Przyjmij moje najszczersze gratulacje :ok:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Obrazek
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:Muj Buku...Mr. Bungle, Ty tez? Ok... przyjmijmy wiec ze jest was dwóch... Tobie i Hardowi TeleTydzien w niemieckich rekach zmienił światopogląd...
Przyjmij moje najszczersze gratulacje :ok:


Nie chodzi o światopogląd, a o Rację Stanu. Chuj tam z babskimi gazetami, ale wykupywanie tygodników czy dzienników lokalnych rodzi podejrzenie..Gdzie my ku.. zyjemy? Nie wyobrażam, se takiej sytuacji w Anglii...

A tu Pani Słodka, na debacie w Końskich..., w sumie jej rejony. :lol_sign:

Obrazek
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:Muj Buku...Mr. Bungle, Ty tez? Ok... przyjmijmy wiec ze jest was dwóch... Tobie i Hardowi TeleTydzien w niemieckich rekach zmienił światopogląd...
Przyjmij moje najszczersze gratulacje :ok:

Skończ Waść już te marne wygłupy.
Kreujesz się na guru tego forume a udajesz że nie wiesz o co chodzi.
Spytaj się niemiaszków skąd u nich takie a nie inne zapisy to może Cię troszkę oświeci.
Oni wiedzą jak dbać o swoje interesy.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3118
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Kreujesz się na guru tego forume a udajesz że nie wiesz o co chodzi.
Spytaj się niemiaszków skąd u nich takie a nie inne zapisy to może Cię troszkę oświeci.
Oni wiedzą jak dbać o swoje interesy.


Hard... To Ty się tutaj na kogoś kreujesz (moim zdaniem wychodzi odwrotnie niż byś chciał).
Skoro zaczynasz temat i uważasz, że coś 'wiesz', to mów śmiało. Nie każ za każdym razem nam sprawdzać, dopytywać i zgadywać o chuj CI chodzi. No śmiało mów- pośmiejemy się.
Te Twoje ogólniki i frazesy stały się już trochę nudne... Gadać tak, byleby nic przypadkiem nie powiedzieć. :)

No i nie oszukujmy się, głosujesz na PiS nie dlatego, że im się niemieckie gazety nie podobają. Zakładam, że gdyby nie dawali CI pieniążków do łapy albo wysłali Cię do roboty, to miałbyś to głęboko w dupce :)
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Spokojna pisze:w dupce



ładnie ujęte :D
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spokojna pisze:wklejasz takie gówno którego nawet sam nie przeczytasz i nie przeanalizujesz,

Wszystko wina małego druku.
No sorrry ale nie miałem lupy pod ręką.
Spokojna pisze: potem pisk, ze ktoś sie nabija.

Taa straszny pisk.
@Konim który jest już tutaj etatowym prześmiewcą wszystkich i wszystkiego zwrócił tylko mi uwagę.
Zrobił to w swój charakterystyczny sposób odchodząc od istoty całej sprawy.
Podejrzewam że mało go ta cała strawa obchodzi stad te jego zachowanie.
A może wszystko według niego jest w porządku.
Może to kolejny pachołek Andzeliki ;)
Spokojna pisze: Dlatego pewnie nie mam jeszcze dzieci, nie chodze do kościoła, ogladam netflixa i w dodatku nie glosuje na pis. Spalic mnie! Zadna ze mnie Polka. Zwykły przebieraniec...

Twoja postwa mnie smuci ;)
Spokojna pisze:To Ty się tutaj na kogoś kreujesz

Na nikogo pisze co myślę a to że nie wszystkim to się podoba to mi loto.
Spokojna pisze:Te Twoje ogólniki i frazesy stały się już trochę nudne

Nie zawsze mam ochotę na pisanie wypracowań.
Czasami lepszy jest krótki zrozumiały przekaz a nie 1000 słów
Spokojna pisze: Zakładam, że gdyby nie dawali CI pieniążków do łapy albo wysłali Cię do roboty, to miałbyś to głęboko w dupce

Przynudzasz trochę.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3118
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Czasami lepszy jest krótki zrozumiały przekaz



hmm....?
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gracjano,
Jak czegoś z mojego przekazu nie rozumiesz to zawsze możesz dopytać mnie na pw.
Chętnie Cię oświecę :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3118
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Mr. Bungle pisze:Nie chodzi o światopogląd, a o Rację Stanu. Chuj tam z babskimi gazetami, ale wykupywanie tygodników czy dzienników lokalnych rodzi podejrzenie..Gdzie my ku.. zyjemy? Nie wyobrażam, se takiej sytuacji w Anglii...

o Racje Stanu mowisz... o dzienniki lokalne... o nawet w tej wklejce Harda policz sobie jaki zasieg/sprzedaz maja te dzienniki lokalne. Umowmy sie ze czytelnictwo/sprzedaz gazet codziennych leci w Polsce na pysk od wielu lat, wiec zarzuty o jakis ewntualny "wplyw na swiatopglad" moga dotyczyc garstki ludzi.
Nie chce byc zbytnio zlosliwy, ale moim skromnym zdaniem jakos nie podejrzewam statystycznego wyborcy PISu o czytanie czegokolwiek poza kwitkiem z wyplaty...ciezko wiec zeby jakakolwiek gazeta, niewazne w czyich rekach by nie byla mogla zryć banie takiemu zawodnikowi.
Poza tym gazeta to biznes jak kazdy inny, NIKT ci nie broni przyjsc z workiem pieniedzy do dowolnego "niemieciego" wlasciciela dziennika i go sobie kupic. Gwarantuje ze jesli dasz dobra cene to ten straszny niemiaszek sprzeda Ci bez zbednych pytan i jeszcze w raczke pocaluje. Bedzie mial gleboko w dupie ksztaltowanie swiatopogladow. Eentualnie po prostu zaloz swoja gazete i ksztaltuj co komu zechcesz...
Mamy tyle mediow w Polsce ze jest w czym wybierac....z polskimi wlascicielami, niemieckimi, amerykanskimi, czytaj/ogladaj co tylko zechcesz. Madremu czlowiekowi swaitopogladu nie ksztaltuja media... media sa tylko dostarczycielami tresci, to od czlowieka zalezy jak te tresci bedzie interpretowal.


HardRockCaffe666 pisze:Skończ Waść już te marne wygłupy.
Kreujesz się na guru tego forume a udajesz że nie wiesz o co chodzi.
Spytaj się niemiaszków skąd u nich takie a nie inne zapisy to może Cię troszkę oświeci.
Oni wiedzą jak dbać o swoje interesy.

Hardzik...ja nawet nie wiem co Ci mam odpisac... jebnales znowu pierdoleta. Ja sie na cos kreuje??? po co? moje wlasne zdanie to jest kreowanie sie? Ty serio powinienes miec na forum jakies ograniczenie do max 1 posta dziennie... moze bys wtedy przemyslal czy ten Twoj post ma jakis sens.

HardRockCaffe666 pisze:Czasami lepszy jest krótki zrozumiały przekaz a nie 1000 słów

OTOZ TO! i w zwiazku z powyzszym:
Hard jestes debilem! :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin,
Krótko i zrozumiale.
Spieprzaj dziadu!!!
Mam nadzieję że zrozumiałeś bo jak nie to mogę to rozwinąć :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3118
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Media są były i będą w jakimś tam stopniu opiniotwórcze.
Ja tam wszystkiego nie wiem i lubię czasami poczytać bądź posłuchać mądrzejszych od siebie.
I dopiero wtedy wyrabiam sobie opinie na niektóre tematy.
Mogę się nie zgadzać bądź zgadzać z tym co przeczytałem bądź usłyszałem i nie zamierzam tutaj strugać wszechwiedzącego.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3118
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


komin pisze:
Mr. Bungle pisze:Nie chodzi o światopogląd, a o Rację Stanu. Chuj tam z babskimi gazetami, ale wykupywanie tygodników czy dzienników lokalnych rodzi podejrzenie..Gdzie my ku.. zyjemy? Nie wyobrażam, se takiej sytuacji w Anglii...


Te gazety już dawno zostały sprzedane, ten mem chodzi po internecie gdzieś od 9 lat, jak nie lepiej. Wtedy nie było tak zle z czytaniem. A skoro interes jest cienki to niemiec przychodzi bo chce stracić? :cool0: ...Zaprzeczasz sam sobie. Każdy głupek po byle jakich studiach wie, że aby kanalizować propagandę musisz mieć media. Papierowe zdobyć i mieć na nie wpływ jest najłatwiej. POWTARZAM, niech ktoś mi pokaże podobny przykład z prasą brytyjską, niemeicką lub francuską. Np. że taka ilości angielskiej pracy, a jest ona bardzo liczna, jest sprzedana Niemcom.?.. Nie do pomyślenia.
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle,
Szkoda czasu jemu i tak pewnych spraw nie przetłumaczysz.
Komin i jego prawdy objawione.. mówi to coś.
Ps to ten typ człowieka który prędzej stąd odejdzie niż przyzna komuś innemu rację :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3118
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Pocieszę was, zawsze mogło być gorzej, i taki szur prawak mógłby zostać prezydentem:
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Obrazek
A tego pamiętacie.
Jak taki człowiek o mały włos nie został prezydentem to nie ma się co dziwić że ludzie pokroju Trzaska tez mają szanse :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3118
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość