Wybory prezydenckie 2020 !!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Wybory prezydenckie 2020 !!!

Ankieta wygasła 09 maja 2020, 10:23

Andrzej Duda (z poparciem PiS)
6
21%
Małgorzata Kidawa - Błońska - kandydatka Koalicji Obywatelskiej
1
4%
Szymon Hołownia - kandydat bezpartyjny
4
14%
Robert Biedroń - kandydata Lewicy
1
4%
Władysław Kosiniak - Kamysz - kandydat PSL
8
29%
Krzysztof Bosak - kandydat Konfederacji
8
29%
Stanisława Żółtka - kandydatka Kongresu Nowej Prawicy
0
Brak głosów
Marek Jakubiak - kandydat Federacji dla Rzeczpospolitej
0
Brak głosów
Mirosław Piotrowski - kandydat Ruchu Prawdziwa Europa
0
Brak głosów
Paweł Tanajno - kandydat bezpartyjny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 28

W kwestii haseł wyborczych trudno wymyślić coś nowego i odkrywczego i zlepić z 3-4 słów coś, czego nie wykorzystał X lat temu inny polityk
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Taa Trzaskowski silnym prezydentem i na dodatek skutecznym.
https://www.dorzeczy.pl/kraj/140507/bie ... czych.html
Śmiech na sali :laughingnew:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Ktoś tu coś o ortografii...

Obrazek

https://facet.wp.pl/bledy-ortograficzne ... 7767681g/7

Okazuje się, że politycy PiS i ich zwolennicy (Hard) też do bezbłędnych nie należą.

Proszę jak przewidzieli...

(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Syndrom_Apollo pisze: Niech no tylko Bosak ze spółką dostaną trochę władzy, zaraz maski opadną i zrobią w Polsce taką krucjatę, że wszyscy innowiercy, agnostycy oraz ateiści (o LGBT nie wspomnę) się nie pozbierają. ;)

Tu nawet nie chodzi o krucjatę, tylko fakt, że jeśli przejrzeć wykształcenie i dokonania elit jego i jego kolegów, to przecież są kurwa dzbany do potęgi. Ktoś (hehe wiadomo kto) dobrze im pokierował PRem przez parę lat, ale teraz z dziwnych powodów Bosak i przyjaciele zaczęli bardziej bezpośrednio pierdolić swoje chore brednie i społeczeństwo kucoprawicy się od nich odwraca. Przecież poziom pierdolenia bez sensu bosaka, bije na głowę nawet najgłupsze wypowiedzi Korwina. Jak ktoś wierzy w ich program gospodarczy, to przypomnę wam tylko że członkowie konfederacji na swojego kandydata wybrali socjalistę, zamordystę, który chce podniesienia podatków dla bogatszych, centralne sterowanej gospodarki i popiera rozdawnictwo pisu.
Tutaj popis jednego z pseudointeligentów z tego towarzystwa:

Ja nie wiem kurwa, ale czy może lepiej powiedzieć coś o gospodarce, walce z ubóstwem, wyzyskiem polskiego pracownika, niedofinansowanych szkołach i uczelniach, braku perspektyw dla młodych. Ale nie kurwa, dla nich największy problem to żydzi, unia i spiski. No i te durne marzenia, że wyjdziemy z UE a w Schengen zostaniemy :dontknow:
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


No i to jest wlasnie problem z Konfederacja...jak czasem zdarzy im sie cos zdroworozsądkowego powiedzieć to zaraz polewaja to sosem z teorii spiskowych, przyprawia żydami i na koniec Braun jeszcze doda "szczesc boze". Wariatkowo, ale co sie dziwic przy takim skladzie...
Osobiscie zgadzam sie z nimi ze Unia w obecnej formie jest juz instytucja mocno niezdrowa i faktycznie wymaga sporych zmian, zrewidowania obszarow na ktore powinna/nie powinna miec wplywu, ale wychodzic? po co? Akurat mozna byc poza Unia i byc w Schengen, to maly problem. Obawiam sie niestety, ze przy wladzy Konfederacji, po kilku latach bylibysmy gdzies na poziomie bialoruskim.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Jarosław Kaczyński w liście do członków PiS:

"Zwycięstwo kandydata KO oznaczałoby ciężki kryzys polityczny, społeczny i moralny; mamy dziś stan alertu, który się skończy, gdy odniesiemy zwycięstwo."


Było też o potrzebie dalszego umacniania demokracji, praworządności, a także pluralizmu politycznego oraz w sferze mediów i informacji.


Dwa przykłady na to, jak super demokratycznym, moralnym i praworządnym jest państwo PiS:

Prokuratura znów umorzyła śledztwo w sprawie śmierci Igora Stachowiaka. "Od początku w tej sprawie mataczono."


Przypadek Sebastiana Kościelnika pokazuje, że jeżeli ktokolwiek wejdzie w konflikt z tą władzą, to nie może liczyć ma równe traktowanie. Auto Kościelnika uczestniczyło trzy lata temu w wypadku limuzyny ówczesnej premier Beaty Szydło.


Pluralizm polityczny według PiS widoczny jest zwłaszcza w Sejmie - kary finansowe dla opozycji, wyłączanie mikrofonu, reasumpcje niepomyślnych dla PiS głosowań, przegłosowywanie fundamentalnych dla ustroju państwa ustaw w ciągu jednej nocy itd. itp.
O ich ,,pluralistycznej" TVP zwanej narodową i uprawianej w niej dezinformacyjnej propagandzie szkoda nawet gadać.

A oto kilka propozycji haseł na banery Andrzeja Dudy, inspirowanych słowami Kaczyńskiego (największego polskiego demokraty, człowieka o wysokim morale i olbrzymiej kulturze osobistej):
- Niech ,,hołota chamska" zna swoje miejsce w szeregu!
- Państwo dla ,,dobrych panów"!!
- ,,Gorszy sort" won!!!
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czyżby w Wieluniu ogłoszono dziś stan wyjątkowy? Wieluń miastem oblężonym? ;)
Tylu policjantów na rynku, w trakcie autoagitacji urzędującego, to miasto chyba nigdy nie widziało.
Na jednego demonstranta z transparentem ,,WIELUŃ NIE CHCE DUDY" przypadało prawdopodobnie 10 mundurowych. :mocking:
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


https://streamable.com/l8qc53
Spod pewnego pana od podpisywania. Nie wiem jak bardzo w piździe on ma zwykłych ludzi, ale akurat ten spot mnie przekonuje do tych kandydatów.
Likwidacja 500 plus? Kurwa, jak najbardziej.

Podniesienie i zrównanie wieku emerytalnego? Tak czy kurwa inaczej się to stanie. Popatrzcie jak zus rozpierdala pieniądze na lewo i prawo.

Imigranci? PiS i tak chciał i ściągał tysiące hindusów i innych przyjaciół z azji, z czego praktycznie wszystko to mężczyźni w sile wieku. https://superbiz.se.pl/wiadomosci/rzad- ... -NffT.html

Małżeństwa jednopłciowe? A chuj tam, niech sobie żyją. Jakoś nigdy nie widziałem by obrońcy świętości małżeństwa strajkowali przeciwko przemocy domowej, zdradzaniu się, czy przemocy wobec dzieci. Dlatego chociaż jest mi to temat obojętny, to ucieszyłoby mnie wkurwienia jakichś katodebili.

Euro w Polsce? Kiedyś byłem na nie, w końcu wzrost cen etc, ale kurwa jak widzę jak pis rozpierdala kraj, jak inflacja zabija pensje i oszczędności, to widzę że nawet euro byłoby stabilniejszą opcją.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


AnalTerrorist69 pisze:Jakoś nigdy nie widziałem by obrońcy świętości małżeństwa strajkowali przeciwko przemocy domowej, zdradzaniu się, czy przemocy wobec dzieci.


Jest wręcz przeciwnie:

- Państwowa komisja ds. pedofilii nie działa, a pedofile w sutannach i kryjący ich zwierzchnicy, ciągle pod ochroną.
- Żony górali, które przeszły przez piekło, w Zakopanem wciąż słyszą: "Jak się baby nie bije, to jej wątroba gnije." Zakopiańscy radni znaleźli poparcie w Kościele i aprobatę Beaty Szydło za niepodpisanie uchwały o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.
- Stanisław Pięta i Izabela Pek - romans stulecia.

Podobne przykłady można mnożyć.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Syndrom_Apollo,
Ja to bym jeszcze dodał pierwszą córkę sprzed lat lat, córkę pewnego prezydenta, która ma za sobą już sporo mężów i rozwodów. Ot takie konserwatywne wartości.

No i sporo elit pisu to rozwodnicy, albo bezdzietni. No ale motłoch leci na bajeczki o bozi i rodzinie, to głosują. Bo przecież zagrożeniem dla rodziny są dwaj mężczyźni trzymający się za ręce, a nie pijany maczo bijący konkubinę i dzieci. W sumie chyba ich rozumiem, boją się że polacy mogą zobaczyć że dwójka panów czy pań w związku może chodzić szczęśliwa po świecie, okazywać sobie czułość i szacunek, a w domu rodzinnym tego nigdy nie doświadczyli i dlatego mogą samemu też woleć związki homo.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


AnalTerrorist69 pisze:Euro w Polsce? Kiedyś byłem na nie, w końcu wzrost cen etc, ale kurwa jak widzę jak pis rozpierdala kraj, jak inflacja zabija pensje i oszczędności, to widzę że nawet euro byłoby stabilniejszą opcją


:haha: :haha: :haha: To popytaj tych, co jeżdżą w góry, który ma lepiej i bogacej. Czesi czy Słowacy? Kiedy na granicy słowacko-polskiej było mnóstwo sklepów, sklepików, handlarzy bo mieli taniej niż my. Biznes przygraniczny, kto widział, ten wie na czym polega...A teraz?..To jedz i popytaj i znajdz mi choć jednego Słowaka zadowolonego z Euro. W Czechach?...na odwrót, pewne rzeczy tańsze, niż u nas, pewne droższe i biznes przygraniczny rośnie... Weź mi podaj chociaż podaj mi 5 zalet wprowadzenia euro. Jesteśmy na tyle dużym krajem,że na Euro to zarabiaja wielcy, co wymyślili Euro jak :Niemcy czy Francja, oraz malutccy co ze strachu, moze i im lepiej z tym Euro, jka: Litwa, Lotwa, Estonia...na tym sie konczy cała przyjemność.
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To popytaj tych, co jeżdżą w góry, który ma lepiej i bogacej. Czesi czy Słowacy?

Wiem, dlatego do tej pory byłem bardzo przeciwko. No ale jak widzę co nasi politycy odpierdalają, to mam wrażenie że stabilniejsza waluta to trochę lepsza opcja, niż szalejąca inflacja i chora polityka państwa odnośnie złotówki. Chociażby kryzys, i plan dodruku, ale hajs nie pójdzie do konsumentów, zwykłych pracowników, ani nie pokryje strat związanych z tymczasowym obniżeniem podatków, tylko pójdzie na kupowanie głosów i rozdawanie komu tylko się da (głównie swoim) :roll:

Zalety.
-waluta się uniezależni od mędrców z wiejskiej. Tyle, wg mnie wystarczy. Po prostu tak bardzo nie mam zaufania do pisu, i boję się hiperinflacji, że uznaje euro za sensowne wyjście.

Wady:
-podrożeje wszystko,
-nasz naród z brakiem podstawowego zrozumienia matematyki nagle sobie uświadomi że jebie za ułamek tego co zarabia się na zachodzie, a ceny wcale się tak bardzo nie różną,
-polscy biznesmani na przewalutowaniu będą chcieli dodatkowo zarobić.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


AnalTerrorist69 pisze:
To popytaj tych, co jeżdżą góry, który ma lepiej i bogacej. Czesi czy Słowacy?

Wiem, dlatego do tej pory byłem bardzo przeciwko. No ale jak widzę co nasi politycy odpierdalają, .


A CO ODPIERDALAJĄ?? Pieklisz się jak kot z pęcherzem. We wszystkich rankingach
wypadamy lepiej niż inni i amerykanskich firmach ratingowych. Przejmujesz sie dodrukowaniem pieniędzy? serio?..bo jeszcze nie zasniesz,,,już dawno cały świat przestał się tym interesować...''ma się kręcić'' :!:
hajs nie pójdzie do konsumentów, zwykłych pracowników, ani nie pokryje strat związanych z tymczasowym obniżeniem podatków, tylko pójdzie na kupowanie głosów i rozdawanie komu tylko się da

Gadasz jak małe dziecko. Czyli na jakiej zasadzie wygląda to niby kupowanie? Że bedzie stał za rogiem jakiś cwaniak i pytał ludzie za hajs aby zagłosowali na jego partyjkę? :) Czy po protsu poprzez różnegorodzaju programy gospodarczo-społeczno. Przypomnę, że Unia dała nam około 3Omld euro. To po co dodrukowywać?..ale zaraz znowu przyjdzie taki malkontent jak Ty, czy ta druga zakała Down's Syndrome i marudził: Polakom się za dobrze żyje, za dużo dostają, wykorzystują ukrainców, biją murzynów....etc. Jeszcze zatęsknicie za obecnymi czasami, oj zatęsknicie. Nawet nie wiecie jaką jesień średniowiecza szykują wam wasi ''ulubuieńcy''. Dla nich jestescie zwykłymi ROBAKAMI, do zarabiania, a na końcu, do pożarcie prze zeń.... :biggrin: :biggrin: :biggrin:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie wiesz że dla niektórych wszystkie programy prospołeczne to jebane rozdawnictwo a teraz do tego jeszcze doszła kampania wyborcza to można tez to podciągnąć pod kupowanie głosów.
Ludzie w większosci są zadowoleni i nie ma się co zbytnio przejmować jakimś ględzeniem randoma z netu.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Zadowolona jest tylko ta część, która nie płaci podatków: patola, urzędasy, emeryci i renciści, rolnicy a cała reszta jest wkurwiona, że z ich pieniędzy urządza się szopkę z kupowaniem głosów. Ale cóż, kilka lat temu gdy wybierano obecny rząd mieli prawo głosu i "zagłosowali nogami" nie idąc na wybory, więc te 25-30% społeczeństwa które poszło i zagłosowało na PiS teraz rządzi resztą - "szyja kręci głową", wtedy głosowanie nogami wydawało się najlepszym rozwiązaniem, teraz już wiemy, że nie można popełnić drugi raz tego samego błędu, tak samo jak nie można oddać swojego głosu false flag'om pokroju Kukiz15 którzy stanową fałszywą opozycję a tymczasem głosują zgodnie z wolą Prezesa.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


HardRockCaffe666 pisze:dla niektórych wszystkie programy prospołeczne to jebane rozdawnictwo

Bo to jest jebane rozdawnictwo i zabawa w Robin Hooda. Najlepszym, najbardziej efektywnym programem prospolecznym i przy okazji progospodarczym jest obnizenie podatkow, wszelakich podatkow, plus uproszczenie systemu podatkowego. Koniec tematu.
Wytlumacz mi Hard prosta rzecz, skad sie biora pieniadze na programy "prospoleczne" jesli nie z podatkow, czyli "od spoleczenstwa". To jaki jest sens zatrudniac tysiace dodatkowych urzednikow ktorzy niczego nie tworza? Ich jedyny sens istnienia i przy okazji wynagradzania (rowniez z naszych podatkow) to to ze najpierw ci zabieraja a pozniej niby "oddaja". Gdzie tu logika??? Osobiscie, ja bym wypierdolil do robienia czegos pozytecznego...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


ruger44 pisze:patola, urzędasy, emeryci i renciści, rolnicy a


Co to jest ta osławiona ''patola''? :) Patolę państwową to ja widziałem w Niemczech albo UK, np. znajomemu państwo płaci, za to że jest gruby i kupiło mu skuterek aby mógł jezdzić do sklepu...chyba żeby był jeszcze grubszy. U nas są zwykli, pospolici alkoholicy, czyli płacą podatki w cenie Harnasia, na którego musi zapracować, a jak nie ma to poszukać butelek. Bo panstwo mu NIC nie da. Taka tu patola...Ruger to by nawet emerytów i rencistów opodatkował- taki jest, biedniejszych emerytów w Europie zachodnie to ze swiecą szukać, dostaną bidoki trzynastkę to ból duuupy: ''Im dajo,,a mje to nie :!: ''. Taka to polska mentalność, żydzenie, liczenie, wyliczanie komuś. Naróbta se dzieci, załóżcie firmy, to bedziecie miec i odliczenia od podatku i tarcze, i dodatki na bachory, a nie, marnujecie czas na SU :). Kurwa...paru kolesi, co ma ból dupy że świat poszedł w stronę socjalizmu, a wyżywają się na PiSie, który w porównaniu do naprawdę socjalnych programów państw EU, to biedaki i nieudacznicy. W Anglii na przykład są nawet dopłaty do zakupu alkoholi dla alkoholików, ciekaw jestem, co by było jakby kaczor to prowadził u nas :P Przez lata w PL mieli wszyscy mordy pełne socjalistycznych hasełek, a nic nie robiłi. Tusk, pamietam ,wielki liberał, jak miał zostać tym pachołkiem-pseudo-prezydentem, który dba o to. czy przed spotkaniem nie brakuje wody i paluszków na stole, jebnął taki teskt: ''W zasadzie to ja nawet jestem taki trochę socjalistą''...no patrzcie go, zaoferowali mu stołek i facet NIBY z liberała stał się komunistą :sarcastic: .
Kukiz15 którzy stanową fałszywą opozycję
Kukiz to był ewenement na polskiej scenie parlamentarnej, a moze i europejskiej, bo nie było tam dyscypliny głosowania. Chyba 1 raz w historii polskiego sejmu. Więc, chujowa to przystawka, poza tym wystarczy spradzić głosowania, w zdecydowanej większosci nie poparli projektów pisu, tylko te, co sami głosili, wiec głupio nei głosować za czymś, co się samemu głosi. https://wpolityce.pl/polityka/428038-kukiz15-glosuje-jak-pis-pawel-kukiz-dementuje

Wniosek prosty: Dopóki ludzie będa dostawać to co im obiecano, będzie robota i niskie bezrobocie, rosła pensja, a PKB rosło i kraj się rozwijał, to ZA CHUJA, nie przegra PiS chocby nie wiem ile tych afer nie było, bo w końcu przyszedł ktoś kto dał zwyklemu człowieki odrobinę człowieczeństwa, dba o gospodarkę, a nawet sobie pensję odjął sejmową, hehe... ludzie to lubią. Tanie chwyty marketingowe, jak nie wiele trzeba, aby przelicytować tych mundrych w aksamitnych kapeluszach po Łoxfordzie... :cool3: Możecie tam sobie maszerować po Warszawie, w koszulkach OTUA, w sędziowskich togach, w tęczowych majteczkach, bez majteczek, ...chuja wam to da. Ludzie to są głupi, ale nie aż tak, i liczyć potrafią :!: :sarcastic:

More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle pisze:A CO ODPIERDALAJĄ??


A chociażby to, czyli kolejne kuriozum w wykonaniu tej władzy:
Zbigniew Ziobro zaskarża wyrok w sprawie sędziego Żurka i jego byłej żony.
Teraz jaskrawie widać po co im była skarga nadzwyczajna, wprowadzona ustawą z dnia 8 grudnia 2017 r. o Sądzie Najwyższym.

Mr. Bungle pisze:ta druga zakała


I jeśli można, to wolałbym: zbojkotowany towarzysko indywidualista. :hi:
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Syndrom_Apollo pisze:
Mr. Bungle pisze:Zbigniew Ziobro zaskarża wyrok w sprawie sędziego Żurka i jego byłej żony


Kurłaaa...serio?? Ty nie masz innych zmartwień?? pewnei nie zaśniesz z tego powodu dzisiaj, idz zaparz sobie ziółek. To są ich wewnętrzne rogrywki o których ani ty ani ja nie zrozumiemy i gówno wiemy. Zwykła walka polityczna i kopanie się po kostkach, czy jak inni, mówią wojna buldogów.

''Żona Żurka...'' - ja pierdolę, co za smutny typ :haha: ...weź idz na miasto, kup se kebsa, zwal se konia potem, a nie żyjesz życiem żony żurka :sarcastic:
Taki łobrazek mje się przypomniał ...
Obrazek

Jak powiedział keidyś Arnold Boczek: ''Panie :!: ...a co mje to gó..obchodzi. Ja to se w gar patrzę :!: a gar pełny...''

Skomentuj może chłopie ekspresowy wyrok, i to od razu prawomocny, w sprawie Śpiewaka?...słusznie skasowany przez Dudę.
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości