Wybory prezydenckie 2020 !!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Wybory prezydenckie 2020 !!!

Ankieta wygasła 09 maja 2020, 10:23

Andrzej Duda (z poparciem PiS)
6
21%
Małgorzata Kidawa - Błońska - kandydatka Koalicji Obywatelskiej
1
4%
Szymon Hołownia - kandydat bezpartyjny
4
14%
Robert Biedroń - kandydata Lewicy
1
4%
Władysław Kosiniak - Kamysz - kandydat PSL
8
29%
Krzysztof Bosak - kandydat Konfederacji
8
29%
Stanisława Żółtka - kandydatka Kongresu Nowej Prawicy
0
Brak głosów
Marek Jakubiak - kandydat Federacji dla Rzeczpospolitej
0
Brak głosów
Mirosław Piotrowski - kandydat Ruchu Prawdziwa Europa
0
Brak głosów
Paweł Tanajno - kandydat bezpartyjny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 28

HardRockCaffe666, smutne ze czlowiek w Twoim wieku, pamietajacy dobrze schylkowa komune, nie widzi ze dzieki prezesowi zaczynamy miec mniej wolnosci niz za tej niby strasznej komuny...a powoli jest nawet gorzej bo mam wrazenie ze coraz bardziej zmierzamy gdzies w kierunku Korei... Juz teraz Polacy dali sie tak spacyfikowac jak chyba zaden inny kraj na swiecie... ale wiesz? niech se ten Twoj Adrian wygra i pogadamy za jakies pol roku... rok.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


kill_me_now pisze: Widziałeś chociaż jeden program publicystyczny tam? Zawsze jest ktoś z obozu rządzącego i opozycji

Taaa może oglądałeś Biełsat ale nie tvn.
kill_me_now pisze:a Ty mi takim prostym tekstem odpisujesz. Po prostu załamka.

A co do chuja miałem jebnąć od razu całe wypracowanie cobyś nie miał się do czego dojebać.
Pozwolisz że sam będę decydował ile będę pisać.
kill_me_now pisze: standardy demokratyczne i przestrzeganie prawa

Taaa jak są łamane standardy i prawo w innych krajach to jest cisza.
Tylko jak opozycja szczuje na nasz kraj to robi się wielkie haloooo.
A to że PE w którym większość na niestety partia nie przychylna rządowi stąd te śmieszne oskarżenia o łamanie tego i owego.
kill_me_now pisze:Ale czułem

Zamiast czucia zacznij myśleć.
Ale widzę że znasz moje odpowiedzi.
Co za przenikliwość i muuumndossscccc.
Można nawet rzecz że posiadasz dodatkowy zmysł którego to naukowcy jeszcze nie odkryli :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Znowu przytaczam fakty, a Ty piszesz o Biełsacie, jakimś szczuciu opozycji i oczywiście zaczepki osobiste (a przecież tak prosiłeś, żebym ja wobec Ciebie ich nie robił). Smutne.

Fakty: PE jest nasz, nie ich. Mamy prawo zabierać tam głos, szczególnie w tak ważnych sprawach, które obecnie dzieją się w Polsce. Przypomnę, bo pamięć masz wybiórczą, ze pis-owcy "szczuli" w tym samym PE na nasz kraj, że wybory były sfałszowane, że w Smoleńsku był zamach (btw. Sasin odpowiadał za przygotowanie tej wizyty w dużym stopniu) itp. Tylko nikt ich nie słuchał, bo nie tylko w Polsce wiemy, że pis to zwyczajna banda przygłupów, byłych komunistów i/lub ludzi, którzy nie odnaleźliby się nigdzie indziej, poza polityką (sam konus naczelny nie przepracował przecież ani jednego dnia w życiu).

I na koniec, Hard, patrioto polski, rozumiem, że "nie chcesz" pisać dłuższych odpowiedzi (potem boli głowa, jeszcze byś wpadł na coś, czego wolałbyś nie wiedzieć itp.), ale nieprzychylna piszemy łącznie. O interpunkcji nie będę wspominał, bo to już wyższa szkoła jazdy. Tak nawiązałem, bo wiesz... patriotyzm to według starej, ale wciąż aktualnej, definicji również miłość do ojczystego języka.

A, bo lubisz tę ikonkę, no to masz na zakończenie naszej przemiłej dyskusji. :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:
kill_me_now


Ze też Wam się chce polemizować z Hardem. Do niego docierają tylko krótkie, jasne komunikaty typu sp...j.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kill_me_now,
Wiesz co Ci napiszę panie mgr polonistyki i nauk wszelakich
Co raz bardziej myślę że jesteś tylko nie -----groźnym forumowym troollleemm który tylko po to tu przylazł aby się wymądżżżżżżżżżżżać i wciskać na siłę swoje prawdy.
gracjano,
A może tak coś na temat kolejny panie ilteeligiieentttt.
Dla twojej wiedzy bo mogłeś jeszcze tego nie przyswoić to temat o wyborach a nie o mnie :!: :!:
A jak nie masz nic mądrego go napisania to spie....
Nie wiem czy ten krótki komunikat dotrze do Ciebie jakby co to mogę go rozwinąć :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666, dziękuję, to bardzo cenna opinia, będę z nią szedł przez świat dumny jak paw. Choć nie mam nic wspólnego z polonistyką, to wiedz jednak, że tak rzeczowo i ładnie to napisałeś, że powinieneś być sobą zachwycony. Ja Tobą jestem.

A, ikonki: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:
kill_me_now


kill_me_now pisze: dumny jak paw.

Uważaj cobyś za bardzo nie obrósł w piórka bo staniesz się zwykłym nielotem ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Przypominam, że jest to temat o wyborach nie o ptakach więc jak nie masz nic mądrego do napisania to spierdalaj Hard
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jpdl co za cięta riposta :shock2:
Na tyle tylko Ciebie stać.
No tak na temat wyborów to ani me ani be.
Ale to nawet i dobrze bo pewno i tak nic mądrego byś nie napisał wiec dalej umieszczaj tutaj tylko te swoje głupkowate uwagi :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


INNI PISZĄ GŁUPOTY TO JA TEŻ MOGĘ.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gracjano pisze:INNI PISZĄ GŁUPOTY TO JA TEŻ MOGĘ.

Dobrze że chociaż masz odwagę do tego się przyznać bo nie wszyscy to potrafią :good3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:to temat o wyborach a nie o mnie

Skoro chcesz. Proste pytanie - jak się ma zasada tajności wyborów zapisana w Konstytucji do konieczności podawania numeru Pesel, imienia i nazwiska która jest zapisana w projekcie ustawy którą przegłosowała Twoja ukochana partia? Czy jest to złamanie Konstytucji? Przypomnę Ci tylko, że w porządku prawnym Konstytucja jest ustawą zasadniczą w związku z czym "zwykłe" ustawy muszą być z nią zgodne.
Drugie - co sądzisz o tym, że aby wziąć udział w wyborach będąc w USA , czy na terenie Wielkiej Brytanii, Irlandii należy złamać tamtejsze prawo aby móc zagłosować. Wiem że to spore wyzwanie dla Ciebie i naiwność z mojej strony, ale oczekuję merytorycznej odpowiedzi nie jakiegoś jprld.
Awatar użytkownika
no_one
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 26 sty 2020, 23:09
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 54 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:
Typer pisze:no dobra, zacznijmy od początku

No to jadymy.
Typer pisze: nie będą mieli możliwości głosowania a to kilka milionów rodaków rozsianych po świecie w mniej lub bardziej egzotycznych krajach.

Taaa ale z Ciebie TROSKLIWY MIŚ.
Widzę że o wszystkich rodakach myślisz o tych w Burkina Faso i polskich aborygenach mieszkających wśród kangurów.
No tak jpdl gdzie oni będą głosować.
Nie wiem czy Poczta Polska na pustyniach też roznosi list ale jak by co to można wykorzystać GOŁĘBIE aby tylko pan@Typek już nie zadawał swoich pytań.
Typer pisze:Skrzynki. Być może nawet dobudują na szybko jakieś, jeśli tego nie zrobią to jest możliwość, że się nie zmieszczą do niej pakiety wyborcze, co wtedy? Zostawiamy je "pod skrzynką"?

Jpdl a co ty myślisz że urny będą mikroskopijne widoczne tylko pod lupa.
A w razie W można podstawić kontener coby od razu wszystkie głosy opozycji lądowały w KOSZU ;)
Warto też dodać że koronawirus najlepiej się utrzymuje na plastiku, metalu, aluminium etc więc dotknięcie takiej skrzyneczki to już potencjalne zagrożenie dla życia lub zdrowia.
A co Ty chłopie zamierzasz się przytulać,całować ze skrzynka.
Przychodzisz,wpierdalasz kopertę w otwór bez gry wstępnej :sarcastic:
Kpw czy nie bardzo.
Typer pisze:Sprawdzanie. Do liczenia głosów, sprawdzania ich poprawności i zgodności jest powołana instytucja nazywana PKW. Jest ona pominięta i zastąpiona przez Państwową firmę, która jest nadzorowana przez partię rządzącą

A kto Ci powiedział że poczta polska będzie liczyć głosy.
Pewno pan Schetyna albo inny INTELLIGGENTT.
Typer pisze:To, że prawdopodobnie nikt nie będzie sprawdzał peselów i podpisów lub tylko wyrywkowo może skutkować tym, że będą głosować osoby, które głosować nie powinny. Pesel można zmyślić, karty do głosowania można wyciągnąć z czyjejś skrzynki, wnuczek może zniszczyć pakiet wyborczy zamiast go dostarczyć w odpowiednie miejsce(możliwości jest dużo)

Brawa za kreatywność.
Jestem pewny że mógłbyś do tego śmiało jeszcze dodać porwanie urny przez kosmitów i co wtedy.
Tyle głosów oddanych no opozycje poszło się jebać (i mamy przyczyny porażki)
Typer pisze:pakiety są już drukowane :D w tym samym wywiadzie zmienił zdanie aby w dniu wczorajszym oficjalnie ponownie przyznać się do łamania prawa.

A co mają być drukowane w dzień wyborów.
Ale nie bój się wszystko jest zgodne z prawem ale pomarudzić zawsze można :!: :!:


Znowu odwracasz kota ogonem bagatelizując problemy i wątpliwości.

Ludzie mieszkający za granicą nie będą mieli możliwości głosowania, tak samo jak osoby będące zameldowane w miejscu innym niż zamieszkania. Wybory mają być powszechne i dostępne dla KAŻDEGO POLAKA bez względu na jego poglądy, religie, dobytek, wiek, płeć etc, jedynym warunkiem jest ukończony 18sty rok życia. W moim mniemaniu KAŻDY, kto ma ochotę zagłosować musi taką możliwość dostać, to nasze prawo i obowiązek obywatelski(jak to niektórzy ładnie nazywają). Zgadzasz się z tym stwierdzeniem? Czy uważasz, że sytuacja w której część Polaków zostanie pominięta jest ok?

Hard, ile według Ciebie pakietów wyborczych pomieści taka skrzynka?
Obrazek
to nie jest żaden fotomontaż, takie giganty mają obsługiwać wybory...to nie są żadne urny. W tym małym blaszaku zmieścisz listy osób z jednego bloku w wielkiej płyty, co z resztą?

Wiesz jak roznosi się koronawirus? Nie musisz się z kimś sexić/całować/obściskiwać. Wystarczy że dotkniesz przedmiotu po takiej osobie i już wirus jest na Tobie. Oczywiście nie oznacza to, że jesteś zarażony ale gdy podrapiesz się po twarzy ryzyko infekcji jest bardzo duże. Możesz mieć maseczkę, możesz mieć rękawiczki ale na nich również wirus osiada(od miesiąca mamy pandemie a nowych zarażonych przybywa mimo nakazów, zakazów i obostrzeń)
Obrazek
popatrz na ten obrazek. Aby wrzucić swój pakiet wyborczy musze dotknąć tego czerwonego potwora. Jaka mam gwarancję, że nie dotykał tego jakiś zarażony człowiek? Napiszę jeszcze raz, mimo różnego rodzaju obostrzeń i starań ciągle przybywa nowych nosicieli a takie skrzyneczki będą najczęściej dotykanymi rzeczami od czasu gdy ogłoszono pandemie.

to że poczta ma liczyć głosy powiedział inteligent Sasin, który odpowiada za procedurę wyborów korespondencyjnych ;)

nie widzę abym napisał w tym poście o "znikających" głosach oddanych na opozycję, problem tyczy się elektoratu każdej partii. Nie jestem też Stasiem Lemem, który będzie Ci opowiadał o przybyszach zielonych jak obrane kiwi ze skórki ;)
Wymieniłem kilka z możliwych problemów a hasełka "zabierz babci dowód bo pójdzie głosować na PiS" są tak oklepane, że chyba każdy powinien zrozumieć moja aluzję z wnuczkiem, który nie dotarł z pakietem wyborczym :P

Jak coś może być zgodne z prawem, skoro prawo nie zostało ustanowione? Ludzie związani z PiSem często lubią powtarzać słowa byłego marszałka sejmu, PAŃSTWO TEORETYCZNE, tutaj masz ewidentny przykład USTAWY TEORETYCZNEJ. Pakiety wyborcze na tą chwilę są drukowane niezgodnie z prawem, ewentualnie udowodnij mi w jakiś sposób, że się mylę.

HardRockCaffe666 pisze:A co mają być drukowane w dzień wyborów.

No właśnie, chcąc nie chcąc trafiłeś w sedno. Państwo Polskie nie jest przygotowane na wybory 10 maja! Jeśli dobrze pamiętam to ustawa, którą partia rządząca chce przepchnąć jak najszybciej zakłada, że pierwsze pakiety zostaną rozsyłane na tydzień przed wyborami, tymczasem sama ustawa będzie(najprawdopodobniej) podpisana 3dni(nie jestem tego pewny) przed wyborami? Warto też dodać, że Gowin wielokrotnie powtarzał, że jest przeciwny tej ustawie, kto zapłaci za 30 milionów kart do głosowania jeśli ustawa nie przejdzie?
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 110
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wooow... :shock:
HardRockCaffe666, założyleś temat i nie rozumiem, czemu tak a nie inaczej rozmawiasz z chłopakami. Wyłuszczyli Ci chyba większość problemów, a Ty jak mantre powtarzasz, że nic złego się nie dzieje, to ta zła opozycja i strzelasz fochy jakieś... Włącz czasem coś innego niż TVP dla debili, przestań czytać te pisowskie gnioty, a może zobaczysz problemy. Wiem, wiem... dali 800 zł na cycki. Kto inny by dał, nie?
Tak dużo tu tego, że aż nie wiem od czego zacząć. Chyba tylko uczepię się Harda, bo mnie rozczarował. Ale to pewnie przez to, że go broniłam kiedy wszyscy mowili mi, że jest debilem. W temacie wyborów większość została chyba powiedziana, nie ma sensu po raz kolejny argumentować czemu to chory pomysł.

Kill me now zwrócił CI uwagę na błędy a Ty się naśmiewasz, że 'jebany ynteligen' czy coś w tym klimacie. No słabe to w chuj Hard! Jeśli mnie zwróciłby uwagę, że rypnęłam byka, to zrobiłoby mi się glupio i postarałabym się zapamiętać gdzie popełniłam błąd. Ty tymczasem próbujesz przekazać, że to on jest debilem, bo śmie Cię poprawić. Od kiedy to fajne jest robienie błędow i pisanie jak średnio bystry nastolatek? Każdy rozgarnięty człowiek lubi przeczytać coś miłego dla oka, a nie w myślach tylko korekte robić. Ja rozumiem, że wielu się zdarzyć może, ale zachowajmy pokorę jakąś i nie próbuj wmówić reszcie, że to nic złego. Chcesz pisac? To naucz się pisać i nikt sie nie będzie czepiał, albo przywyknij, że ludzie wytykają Ci błędy.

Druga sprawa. Typer wszedł z Tobą w dyskusję. Jak na Typera przystało - rzeczową. A Ty co zrobiłeś? Uznałeś, że żarciki (nieśmieszne w tym temacie) załatwią sprawę. Po co więc zakładasz taki temat, skoro potem nie chcesz dysutować na jakimś tam poziomie wyższym od ' Ale ten pis jest fajny"?
Chłopaki naprawdę zadają CI tutaj konkretne pytania, a Ty odpowiadasz na nie albo pisowska propagandą z tvp, albo odwracasz kota ogonem i próbujesz śmieszkować. Masz jakieś swoje zdanie? Potrafisz sam myśleć? Wiesz cokolwiek poza tym co pis i ich gazety Ci powiedzieli?

O i zerknęłam, że jeszcze gracjano został okrzyknięty " ynteligentem"... W sumie by się zgadzało. ;)

Hard, życzę Ci abyś kiedyś był w stanie wypluć z siebie tyle inteligentnych słow, co chłopaki do których się doczepiłeś. Mówię o całokształcie a nie tylko o tym temacie. Bo jednak jakby nie patrzeć, to jest między Wami jakaś przepaść. Nie jestem tylko pewna czy Ty jesteś po tej stronie, po której myslisz, że jesteś.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Spokojna,
Oj tam oj tam temat jest gorący.
Dyskusja jest jak jest i niektórym jej forma może nie odpowiadać.
Każdy ma swoje prawdy i ich broni w swój sposób.
Ja tam piszę jak potrafię a niej jak będzie Wam pasować.
Bywaj zdrowa :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Typer pisze:Ludzie mieszkający za granicą nie będą mieli możliwości głosowania, tak samo jak osoby będące zameldowane w miejscu innym niż zamieszkania. Wybory mają być powszechne i dostępne dla KAŻDEGO POLAKA bez względu na jego poglądy, religie, dobytek, wiek, płeć etc, jedynym warunkiem jest ukończony 18sty rok życia. W moim mniemaniu KAŻDY, kto ma ochotę zagłosować musi taką możliwość dostać, to nasze prawo i obowiązek obywatelski(jak to niektórzy ładnie nazywają). Zgadzasz się z tym stwierdzeniem? Czy uważasz, że sytuacja w której część Polaków zostanie pominięta jest ok?

Nie no każdy Polak uprawniony do głosowania ma prawo oddać swój głos i tutaj sprawa nie podlega żadnej dyskusji.
I obowiązkiem państwa oraz PKW jest danie mu takiej możliwości.
Jak nie to będzie podstawa i to mocna do unieważnienia wyborów.
Typer pisze: W tym małym blaszaku zmieścisz listy osób z jednego bloku w wielkiej płyty, co z resztą?

Nie wiem czy tak to będzie wyglądać ale jak nawet tak to zawsze można umieścić kilka takich skrzynek lub co parę godzin opróżniać jedną.
Wszystko można ogarnąć i jestem pewny że PKW też wzięła to pod uwagę.
Mają przecież listy osób mogących głosować i muszą być przygotowani na sytuacje gdy ich skrzynka będzie już pełna.
Typer pisze:Jaka mam gwarancję, że nie dotykał tego jakiś zarażony człowiek?

Nie mam żadnej.
Podobny przykład a co z paczkomatami listami, paczkami dostarczanymi tam też nie masz żadnej gwarancji.
A co z żywnością w sklepach.
Co mamy zakazać roznoszenia przesyłek rent emerytur bo wszędzie może czaić się wirus.
Nie popadajmy w PARANOJĘ.
Przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności zakażenie wirusem możemy ograniczyć praktycznie do zera
Typer pisze:to że poczta ma liczyć głosy powiedział inteligent Sasin, który odpowiada za procedurę wyborów korespondencyjnych

Nie wiem czy poczta jest upoważnionym organem do tego ale wszystko musi odbyć się w majestacie prawa i tyle.
Ale nie podejrzewam że liczyć głosy będą jacyś przypadkowi listonosze.
Typer pisze:kto zapłaci za 30 milionów kart do głosowania jeśli ustawa nie przejdzie?

Kto.. podatnicy.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Obrazek
Obrazek
Ciekawe jacy włodarze robią znowu raban.
Pewno ci sprzyjający opozycji.
Ale jak to się mówi wszystkie ręce na pokład aby widmo klęski przełożyć w czasie.
Tak tak skargi,zawiadomienia do prokuratury ulica i zagranica znamy to :!: :!:
https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... Id,4458199
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:[ Obrazek ]
https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... ce=special

"Jak wiemy, ten wirus rozprzestrzenia się między ludźmi przez kropelki oddechowe lub czasami przez kropelki oddechowe, które są w stanie skazić powierzchnie. Ale opierając się na tym, co wiemy, (należy wnioskować, że) ryzyko skażenia przesyłki komercyjnej albo listu jest stosunkowo niskie" - powiedziała brytyjska ekspertka.

"Po drugie, ponieważ zwykle listy idą kilka dni, ryzyko, że wirus przez ten czas, w różnych temperaturach, w systemie pocztowym pozostanie na powierzchni w formie aktywnej, jest również bardzo niskie, więc ogólnie rzecz biorąc oceniamy to ryzyko jako niskie" - dodała.

Pakiety wyborcze będą wyjmowane tego samego dnia.

Wirus pozostaje na papierze przez dobę.


Fiskus i ZUS dokumenty od obywateli kierują na kwarantannę.
https://www.prawo.pl/kadry/dokumenty-wplywajace-do-urzedow-skarbowych-i-do-zus-przechodza,499090.html
Awatar użytkownika
no_one
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 26 sty 2020, 23:09
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 54 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości