Najpiękniejsze miejsce na wakacje to ?

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Insteresują mnie opinie, to jakichś fajnych i ciekawych miejscach na wakacje. Marzy mi się taka biała plaża i lazurowe morze.
Lubie pozwiedzać, poczytać może ktoś ma ochote podzielić się opiniami? coś polecić ciekawego ;) Najlepiej jeszcze w cenie nie sięgającej rocznego zarobku :D

Wrzucam coś uaktywniającego wyobraźnię :D

https://www.youtube.com/watch?v=osz5tVY97dQ&t=845s

go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj
Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Obrazek
Awatar użytkownika
beznadzieja
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 80 razy
Podziękowano mu: 147 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Polecam Karaiby, Kuba lub Dominikana. W maju np tam jest po sezonie, z Polski są czartery cały czas, za 4500 na 15 dni możesz wylecieć do świetnego hotelu. Minus taki że wycieczki są droższe niż w Turcji Grecji Egipcie. Bo na rynek Amerykański głównie jest to nastawione. Pogodę masz gwarantowaną 27 stopni w dzień i 25 w nocy. Wilgotność ok, nie jest parno, hotele na dużo wyższych poziomach niż w krajach wspomnianych wyżej, obsługa też o wiele bardziej przyjazna. W maju teoretycznie zaczyna się pora deszczowa ale to oznacza tyle że raz na dzień może przez godzinę padać. Byłem na karaibach w różnych okresach, i również na dłużej niż tylko wycieczkowo i te deszcze trwają chwilę tylko ze pada bardzo mocno. Na Dominikanie w Maju polecam stronę od oceanu a nie morza karaibskiego, też masz super piasek, lazurową wodę itp. Będziesz chciała coś więcej wiedzieć to pytaj, ten kierunek akurat mam dobrze poznany.
Ew możesz jeszcze Mauritius lub Bali (o ile nie mieszkasz w domku na plaży to cenowo do udźwignięcia) choć wg mnie Karaiby są w moim top 3 miejsc na wakacje. A jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny to na pewno Nr 1.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Super , dzieki za podpowiedzi :D Z tych kierunkow, ktore napisales myslalam tylko o Dominikanie ;) oglądalam tez cenowo zielony przylądek, lanzarote i santorini. Drogie te kierunki, ale kurcze co człowiek zobaczy, tego mu nikt nigdy nie odbierze ;) Musze sobie zobaczyc oferty na karaiby, ale pewnie milion monet ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
beznadzieja
V.I.P.
V.I.P.
Nick na ShowUp.tv:

Dominikana ....hmmmm....dobra destynacja

Cocaine Price :$8 per gram
Ecstasy Price :$21 per pill
Heroin Price :$21.0 per gram
Marijuana Price :$0.5 per gram
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

A co tam podziwiać kochana. Plaży i palmy nie widziałaś? W Hiszpanii też są i taniej :P

Jak już takie egzotyczne i drogie wyjazdy, to może do kraju w którym jest ciekawa kultura i zabytki? Biały piasek mogę Ci wysłać za free. Mam w akwarium :D
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 55 razy
Podziękowano mu: 125 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

No wiesz Biustwo... Po pierwsze Beznadzieja nie mowila ze chce cos podziwiac, moze wystarczy jej plaza i cieple morze. Po drugie nikt nie mowil ze na Karaibach niema ciekawej kultury i zabytkow. Po trzecie, niby to tylko palmy i piasek a jednak wszedzie inne... I to mowie ja, ktory od kilku lat jezdzi na wakacje w to samo miejsce :scratch_one-s_head: :biggrin:
Takze uwazaj Beznadziejo, jesli wybierzesz Lanze zebys nie potknela sie na plazy o Komina ;)
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 222 razy
Podziękowano mu: 328 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Biustwo pisze:A co tam podziwiać kochana. Plaży i palmy nie widziałaś? W Hiszpanii też są i taniej :P

Jak już takie egzotyczne i drogie wyjazdy, to może do kraju w którym jest ciekawa kultura i zabytki? Biały piasek mogę Ci wysłać za free. Mam w akwarium :D

Tu się z Tobą nie zgodzę, żadnej plaży w Europie nie porównasz z plażami na Karaibach, zabytki też są, stolica to jeden wielki zabytek, to jak się tam żyje zupełnie odbiega od wyobrażeń jakie mamy tutaj. Równie bogata kulturowo wbrew pozorom jest Kuba. Na Dominikanie jak się uprzesz to możesz mieć 9 dni wycieczek z czego 4-5 typowo zwidzanie i poznawanie kraju. W tym rejonie świata jestem w stanie dużo pomóc i poradzić żeby plan i miejsce pobytu Tobie odpowiadało. Plus obcowanie z naturą, widok flamingów w hotelu chodzących po ogrodach czy papug to coś co widzisz codziennie. Tak jak u nas koty i gołębie.

beznadzieja pisze:Super , dzieki za podpowiedzi :D Z tych kierunkow, ktore napisales myslalam tylko o Dominikanie ;) oglądalam tez cenowo zielony przylądek, lanzarote i santorini. Drogie te kierunki, ale kurcze co człowiek zobaczy, tego mu nikt nigdy nie odbierze ;) Musze sobie zobaczyc oferty na karaiby, ale pewnie milion monet ;p

To po kolei z tego co wymieniłaś.

Wyspy zielonego przylądka poza tym jak pięknie wyglądają w katalogu to taka trochę cieplejsza Tunezja, piasek i woda ale ludzie bardzo mili (nie byłem to są informację z opowieści znajomych którzy byli)
Lanzarotte, wyspa wygląda jak wybudowane przez dewelopera osiedle ale jeszcze bez zrobionej zieleni , kamienie i skałki. Plaże wulkaniczną fajnie zobaczyć ale w takiej opcji lepiej jechać na Teneryfę lub Gran Canarię i tam wykupić wycieczkę na 1 dzień. Wyspy dużo piękniejsze i jest co zwiedzać. Też Lanzarotte jest chyba najzimniejsza a kanarów, w maju 3 lata temu tak wiało że do basenu nie można było wejść bo tak zimno, a w nocy po 13-17 stopni było. (ja się zraziłem więc nie polecam)

Santorini bardzo klimatyczna (taka mamma mia na żywo) ale po 5 dniach nie ma już co robić.
No i jak lubisz się poopalać i poleniuchować to zdecydowanie Karaiby, jedzenie też najlepsze , hotele po turystów z USA i Kanady, trochę też ludzi z Argentyny, Brazylii, Chile, itp. to standard inny. europejczycy to jakieś 20% gości hotelowych. I taki klimat "amerykański to też pozytywne odchylenie tego co jest w najbardziej popularnych kierunkach u nas. Za 4500 masz super hotel, za 5000 na 14-15 dni żyjesz jak królowa.
Może moja ocena Karaibów jest o 10% bardziej entuzjastyczna niż innych bo jestem mocno z tym miejscem związany osobiście ale raczej nie przesadzałem.
Ryzyko tylko takie że po powrocie z takich wakacji bardzo mocno podnosi Ci się poprzeczka dotycząca standardu jakiego potem na wakacjach oczekujesz.
Na zachętę :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ps jak lubisz imprezy, to nocą też się dużo dzieje, za dnia w sumie też :)

https://i.imgur.com/5O9mOiD.mp4

i jak chcesz sie poczuc jak w raju (otoczenie, zieleń klimat) to polecam ten hotel, ceną się nie przejmuej w maju 14 dni będzie kosztowało ok 4500=5000 (wszyscy jadą na majówkę i potem trudno o chętnych na takie wyjazdy w tym terminie) ja tak płaciłem 2 i 4 lata temu kupując wyjazd na 2 tyg przed, ale już w kwietniu było dużo taniej, i masz też ten komfort to nie masz dużo turystów ani tłoku.
https://www.wakacje.pl/oferty/dominikan ... rszawy,sr3

ew negatywne opinie ludzi itp (o każdym hotelu takie są ), mogę Ci postarać się wytłumaczyć skąd mogły się brać, bo jednak to inna kultura i podejście do życia jak u nas
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

tomoxx pisze:Lanzarotte, wyspa wygląda jak wybudowane przez dewelopera osiedle ale jeszcze bez zrobionej zieleni , kamienie i skałki. Plaże wulkaniczną fajnie zobaczyć ale w takiej opcji lepiej jechać na Teneryfę lub Gran Canarię i tam wykupić wycieczkę na 1 dzień. Wyspy dużo piękniejsze i jest co zwiedzać. Też Lanzarotte jest chyba najzimniejsza a kanarów, w maju 3 lata temu tak wiało że do basenu nie można było wejść bo tak zimno, a w nocy po 13-17 stopni było.

Troszke sie nie zgodze. Oczywiscie wszysto indywidualne kwestie...ale znam dobrze wszystkie wyspy Kanaryjskie, jakis czas tam pracowalem i dla mnie osobiscie Lanza jest najciekawsza. Kamienie i skalki? owszem...w koncu to wyspy wulkaniczne. Deweloperka? no to akurat Teneryfa i Gran C jest o wiele bardziej zabudowana... zreszta na Lanzie byl zakaz budowy powyzej 2 pieter...potem przez okres korupcji troche gigantohoteli powstalo teraz znow zakaz... ale co sie stalo to sie stalo. Do zwiedzania moim zdaniem wlasnie Lanza najciekawsza, druga w kolejnosci Teneryfa, a Gran C mimo ze wielka to w sumie ma moim zdaniem malo do zaoferowania. Jesli chodzi o temperatury to na wszystkich jest podobnie... tutaj akurat Fuertaventura jest najbardziej wietrzna, na pozostalych kwestia miejsca i odrobiny szczescia jesli sie jedzie poza sezonem. Bywalem i w lutym...calkiem przyjemnie, choc wiadomo ze wtedy to nie tropiki. Lanza jest tez najmniej rozrywkowa, wiec jesli tego ktos szuka to nie polecam.
Zgadzam sie natomiast w 100% ze standard hoteli na Karaibach jest o wiele wyzszy niz gdziekolwiek na bliskich nam destynacjach... no chyba ze ktos ma ochote wypierdzielic naprawde ogromne pieniadze za tydzien pobytu to i w Europie sie cos luksusowego znajdzie, tylko czy to ma sens... No i trzeba pamietac o czasie lotu. Ja lubie latac, ale 12 godzin to juz meczy... a jesli z przesiadkami to bywa fchuj dluzej. Te 5 godzin na Kanary jeszcze mozna wytrzymac... Tez kwestia na ile...bo na tydzien na Karaiby to nawet za darmo nikt mnie nie zmusi.
Zreszta... trzeba by zaczac od tego czego Beznadzieja oczekuje na wakacjach, wtedy mozna cos polecac.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Ogólnie cieszę się bardzo, że się wypowiadacie, to bardzo cenne informacje ;)
Ja to z wakacjami mam tak, marze o odpoczynku i świętym spokoju, grzaniu dupy na plaży. Fizycznie jednak wygląda to tak, że jeden dzien poleżę i zaczyna mi się nudzić więc z reguły zaczynam coś tam zwiedzać albo/i spacerować .Lubie klimatyczne miesjca i fajne widoki. Widomo też, że jak już zapłacisz troche kasy za takie odjechane wczasy, to masz mniej budżetu na ewentualne wycieczki więc raczej skupiłabym się na w miarę okalnych atrakcjach i punktach zwiedzania.

Dlaczego i po co te białe plaże i lazurowe morza. No otóż z tego prostego względu, że nigdy nie widziałam, nie byłam. W europie ani w krajach arabskich niema takich plaż, no może jeszcze greckie wyspy ( też się nad tym zastanawiam). Co do wspomnianej Hiszpanii, no to też piękne miejsca i widoku, bardzo fajna kultura. Bylam na wybrzeżu Costa Brava, bodajże Caleja miejscowość, no i pech chciał, że trafiłam na żwirową plaże, a morze wcale nie bylo lazurowe ;p to samo przytrafilo mi sie w Turcji tylko, ze plaża byla kamienista :D a morze to ogólnie syf. Najlepiej to w sumie wspominam Tunezję, bo tam chociaż był piasek na plaży i troche fajnych miejsc zwiedziłam.

Z takich mniej odległych kierunków to mi sie jeszcze Chorwacja marzy, ale wizja jazdy "nabitym" samochodem 12h mnie przeraża, a Chorwacja słabo stoi z przelotami, a przez biuro wychodzi 2x drożej.

Tak więc chciałabym spełnić swoje marzenie i móc zobaczyć w końcu piękne błekitne morze i biały piasek, wygrzać dupe i odpocząc ;)

Największym chyba moim marzeniem jest zobaczyć stany. Taka wycieczka 3-4 tygodnie objazdowa po stanach :D Kto wie, może kiedys mi sie uda ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
beznadzieja
V.I.P.
V.I.P.
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:
Największym chyba moim marzeniem jest zobaczyć stany. Taka wycieczka 3-4 tygodnie objazdowa po stanach :D Kto wie, może kiedys mi sie uda ;)

na 3 tygodnie potrzebujesz jakieś 10-12 tysięcy dolarów. Licząc przelot i jak organizujesz sobie wszystko sama. W tej cenie już ogarniesz wszystkie "must see" na trasie.
Taniej wychodzi Azja, za 18 dni ale plan i rezerwacje zrobione ok 8 miesięcy wcześniej znajomych za Wietnam i jakieś okoliczne strony wyszło ich 8000 ale złotych. W tym 5 dni leżenia w kurorcie i pełen relax.

Co do USA to przygotuj sobie plan wyjazdu, hotele gdzie chcesz nocować itp, i idź do Ambasady. Tylko jak pójdziesz np w marcu to powiedz że chcesz lecieć np w lipcu sierpniu ale za rok. Dostaniesz wtedy wizę na 10 lat a nie na rok, co Ci bardzo ułatwia wyjazd i planowanie jakby coś się miało w czasie rozłożyć.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

tomoxx pisze:
Co do USA to przygotuj sobie plan wyjazdu, hotele gdzie chcesz nocować itp, i idź do Ambasady. Tylko jak pójdziesz np w marcu to powiedz że chcesz lecieć np w lipcu sierpniu ale za rok. Dostaniesz wtedy wizę na 10 lat a nie na rok, co Ci bardzo ułatwia wyjazd i planowanie jakby coś się miało w czasie rozłożyć.

Lekko, tylko najpierw to ja sobie na te stany zbiore, a to troche potrwa :D ale co do wizy to fajny pomysł, bo to jest jedna z kwestii, która mnie chyba przeraża najbardziej ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
beznadzieja
V.I.P.
V.I.P.
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:
tomoxx pisze:
ale co do wizy to fajny pomysł, bo to jest jedna z kwestii, która mnie chyba przeraża najbardziej ;)

zupełnie niepotrzebnie, jak masz jakąś pracę, coś co Cię tu trzyma i nie sprawiasz wrażenia jakbyś miała tam uciec i nie wrócić to łatwiej wizę dostać niż nie, a zaplanowanie wyjazdu 1,5 roku później niż spotkanie z konsulem to jest tylko sposób na dostanie dłuższej wizy. Jest dużo w necie o całej procedurze wizowej, serio nic strasznego :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

Bezna przy wizie...Przygotuj sie na pytania o czerpaniu zysków z nierządu, handlu narkotykami, braniu udziału w ludobójstwie, przynaleźności do organizacji faszystowskiej itp
Bardzo pouczajaca ankieta jest, potwierdzająca, że USA to panstwo praworządności i debilizmu i taki kraj, ze wszystko musi być tak correct, że juz kurwa jest to najkorekciejszy korekt na całym świecie i w kosmosie... co tylko ofkors powtierdza, że to najbardziej obłudne i hipokryzyjne państwo na tym łez padole

ja bym Tobie coś nawet polecił, ale ja mam jakby strukturalnie inną wizję spędzania wolnego czasu :-) heh
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper

beznadzieja pisze:Bylam na wybrzeżu Costa Brava, bodajże Caleja miejscowość, no i pech chciał, że trafiłam na żwirową plaże, a morze wcale nie bylo lazurowe ;p to samo przytrafilo mi sie w Turcji tylko, ze plaża byla kamienista a morze to ogólnie syf

Z tym lazurem tak to juz jest ;) od wielu czynnikow zalezy i chyba faktycznie najlatwiej trafic gdzies na Malediwach bo i na Karaibach mozesz trafic na przyzwoita plaze za to zasyfiala wodorostami... w Turcji morze syfiaste, w Hiszpanii kwestia miejsca. Ja tam generalnie za wszelkimi krajami typu Tunezja, Egipt czy Turcja nie przepadam bo mi kultura nie lezy, wszechobecne naciagactwo itp. choc pod tym wzgledem na Dominikanie tez szalu nima... Wyjazdy wszelkie tez z reguly ogarniam sam a nie z biurami... juz pomijajac ze czesto wychodzi to taniej to wydaje mi sie ze lepiej panuje nad lotami i hotelami. Bywa ze jak mam 2-3 tygodnie to zmieniam hotele, miejsca... W kazdym razie wiecej mozliwosci niz z biurem, a w dzisiejszych czasach naprawde wszystko moza ogarnac samemu.

Co do wizy amerykanskiej... teraz nie dostac to chyba trzeba by na rozmowe z konsulem przyjsc w ubraniu roboczym obwieszonym zestawem narzedzi budowlanych i powiedziec ze w celu turystycznym sie ubiegasz...
Zreszta nie wiem po co my tak bardzo chcemy zniesienia tych wiz... to wbrew pozorom wcale nie jest takie dobre rozwiazanie.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

HenryChinaski1 pisze:Bezna przy wizie...Przygotuj sie na pytania o czerpaniu zysków z nierządu, handlu narkotykami, braniu udziału w ludobójstwie, przynaleźności do organizacji faszystowskiej itp
Bardzo pouczajaca ankieta jest, potwierdzająca, że USA to panstwo praworządności i debilizmu i taki kraj, ze wszystko musi być tak correct, że juz kurwa jest to najkorekciejszy korekt na całym świecie i w kosmosie... co tylko ofkors powtierdza, że to najbardziej obłudne i hipokryzyjne państwo na tym łez padole

ja bym Tobie coś nawet polecił, alwe ja mam jakby strukturalnie inną wizję spędzania wolnego czasu :-) heh

no ta ankieta jest abstrakcyjna, ale taki to kraj, tam koleś włączył w kamperze "drive control" i poszedł na cześć mieszkalną i wywalczył odszkodowanie bo nie było w instrukcji że trzeba cały czas trzymać kierownicę.
Jest to głupie ale co byś o USA nie myślał to na tych ich durnych prawach powstało takie supermocarstwo. Jakby USA nie było obłudne, to patriotyzm przywiązanie do kraju, pamięć o tych co walczyli za kraj widać w każdym mniejszym mieście.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

spokojnie z tymi stanami, troche czasu jeszcze minie zanim sie tam wybiorę, o ile w ogole mi sie uda ;)

Jeszcze mi sie przypomnialo, ze Dubaj i Emiraty tez by mnie interesowaly :D

Zresztą zerknijcie na tych oszołomów, to sie dopiero nazywa adrenalina, a w samym Dubaju też byłoby co oglądać.

https://www.youtube.com/watch?v=ALwzq5W4zfs

Z tymi wycieczkami poza biurem podróży, to ja się troche boję przyznam szczerze, że nie dam rady, że nie ogarnę. Jeśli chodzi o angielski to u mnie bardzo średnio z tym, poza tym troche panikara jestem i boje się, że coś mogłoby się nie udać, nie mniej jednak na pewno jest taniej.
Obrazek
Awatar użytkownika
beznadzieja
V.I.P.
V.I.P.
Nick na ShowUp.tv:

Z Dubajem i ZEA to trzeba patrzeć na porę roku bo są okresy że tam jest po 45 stopni i poza hotelem nigdzie nie wyjdziesz. W wielu krajach masz polskie biura wycieczkowe więc bez angielskiego dasz radę, ale w hotelu to już podstawy wypada znać.
Co do wycieczek, to jak się zdecydujesz na Dominikanę lub Kubę to Ci napiszę co i gdzie ogarnąć żeby było ok i bez ceny jakieś sztucznie napompowanej.
Wodorosty na Karaibach są, taka flora ale są one w 95% wyrzucane nocą przez może i od 4 rano pracownicy hotelowi je zbierają żeby na rano było czysto, widać to szczególnie jak się kończy plaża hotelowa, to potem na dzikich nikt tego nie sprząta więc leżą na piasku.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

HenryChinaski1 pisze:
ja bym Tobie coś nawet polecił, ale ja mam jakby strukturalnie inną wizję spędzania wolnego czasu :-) heh

hehe domyślam się tych propozycji, ale najpierw musialbys mi pożyczyć czapke ;p

tomoxx pisze:Z Dubajem i ZEA to trzeba patrzeć na porę roku bo są okresy że tam jest po 45 stopni i poza hotelem nigdzie nie wyjdziesz. W wielu krajach masz polskie biura wycieczkowe więc bez angielskiego dasz radę, ale w hotelu to już podstawy wypada znać.
Co do wycieczek, to jak się zdecydujesz na Dominikanę lub Kubę to Ci napiszę co i gdzie ogarnąć żeby było ok i bez ceny jakieś sztucznie napompowanej.
Wodorosty na Karaibach są, taka flora ale są one w 95% wyrzucane nocą przez może i od 4 rano pracownicy hotelowi je zbierają żeby na rano było czysto, widać to szczególnie jak się kończy plaża hotelowa, to potem na dzikich nikt tego nie sprząta więc leżą na piasku.

na pewno jak już się na coś zdecyduję będę miala duzo pytań ;)

komin pisze:Z tym lazurem tak to juz jest ;) od wielu czynnikow zalezy i chyba faktycznie najlatwiej trafic gdzies na Malediwach bo i na Karaibach mozesz trafic na przyzwoita plaze za to zasyfiala wodorostami... w Turcji morze syfiaste, w Hiszpanii kwestia miejsca. Ja tam generalnie za wszelkimi krajami typu Tunezja, Egipt czy Turcja nie przepadam bo mi kultura nie lezy, wszechobecne naciagactwo itp. choc pod tym wzgledem na Dominikanie tez szalu nima...

na zdjęciach to wygląda zupelnie inaczej niż w rzeczywistości i pozniej czlowiek licząc, że jedzie na wakacje życia, zobaczy co zobaczy i jest lekko rozczarowany. Na pewno przy wyborze, bede sie sugerowala waszymi opiniami, bo są bezcenne.

Swoja drogą kocham tez nasze Polskie zimne morze, przynajmniej wiem, że jest syfiaste, ale chociaż niema kamieni-zwiru i innych podobnych tworów. Czujesz się niczym w Turcji, bo budek z kebabem więcej niż knajpek z rybami;p
Obrazek
Awatar użytkownika
beznadzieja
V.I.P.
V.I.P.
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:Zresztą zerknijcie na tych oszołomów, to sie dopiero nazywa adrenalina, a w samym Dubaju też byłoby co oglądać.

https://www.youtube.com/watch?v=ALwzq5W4zfs

Nom zabawa fajna ;) ale z jetpackiem to juz mozna cwaniakowac ;)
Zobacz jak sie u mnie chlopaki bawia:

i zawsze sie zastanawialem czy ten kask to tylko po to zeby im zimno w uszy nie bylo :D
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Beznadzieja. lazur wszedzie znajdziesz.. tylko trzeba trochę ominąc foldery, które zreszta są obfotoszopowane jak instamodelki. Np turcja jest przepiękna, dla mnie to naprawdę kraj, który ma wszystko, ale te wszystkie destynacje hotelowe omijałem z reguły.
ja się skupie na Chorwacji gdzie znajdziesz super miejsca na własną rękę - tylko tam to czerwiec, lub ostatnia dekada sierpnia/wrzesien - niebagatelne dla mnie jest to, ze w czerwcu i wrześniu są figi, które zajebiście lubie.
W chorwacji wyczaiłem miejsce 1050 km od centrum Polski, gdzie za apartament z 20 metrowym tarasem dla 2 osób zapłacisz albo 20 albo 25 euro/doba (czerwiec/wrzesien) minuis taki, ze na naprawdę fajna plaże jedziesz 15 km (kamyczki, za to woda super), ale jestes tam praktycznie sama (czerwiec albo wrzesien). plus jest także taki, ze własciciel zajmuje sie zawodowo połowem krewetek i jak lubisz to możesz mieć świeżą dostawe a gospodyni Ci je zrobi za free - bo to mili ludzie a krewetki sa tam wielkości prawie Rugerowych.
Takich miejsc jest tam setki, jak się poszuka i ma trochę szcześcia.
Adres jakby co na pw. Dojeżdzasz bez problemu w 12h. nieautostradami może jest ze 100 km - moze 150 góra.
Co do rajów plazowych. To Malediwy mogą stanowić wzorzec i 100 proc. paradisu w paradisie, ale wysepki małe i nuda. koniecznie bierz z AI.. ja bym bez alko tam nie strzymał.... jak wszędzie zresztą....hehe...
Z atrakcji wykupionych mozesz miec pływanie z rekinami wielorybimi i mantami.. natomiast nurkowanie jest bardzo drogie, ale na chuj snorkeling wystarczy tam.
Jak dobrze poszukasz nie jest to tak aż strasznie drogie. 9dni/2os/10 tys - tez sie znajdzie.. z trudem , ale da sie.
Duzo lepiej wspominam wszystkie tripy pociągowo/busowo/stopowo/samolotowe, których Tobie nie polecam bo to naprawde konkretnie męczace i niepewne
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper

Następna