Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
18 kwie 2019, 20:22

Nie maja ,bo zbierają kasę inteligencie.Jak musisz siedzieć po 8 h 30 dni w tygodniu to ja tobie współczuje i zarabiając tyle lat aż tyle ,w co wątpię szczerze w tym czasie ,ze jeszcze nie zainwestowałas kasy w coś co przynosiłoby ci dochód tylko musisz tkwić na SU i oby do starości tak nie zostało :yes4: .
Nie produkuj się więcej ,bo nie mam czasu ci odpisywać.
Wiec z okazji śwąt życzę ,żeby wypłaty ruszyły jak najpozniej skoro tyle zarabiasz i zarobiłaś to tobie nic się nie stanie :haha:
Awatar użytkownika
Cleo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 20:36

Tu Pani Przyjazna i Pani Kropelka bardzo sobie wtórują :sarcastic: obie posty w podobnym tonie..Teraz tak mało osób nadaję że bardzo łatwo wychwycić i domyśleć się kto jest kto :sarcastic: Obadałem to już kilkanaście stron temu i mam pewność co do jednej transmitującej :) Kim jest na SU :) Co do drugiej nie wiem ale bardzo możliwe że te dwa konta to jedna osoba :sarcastic: albo np. gach owej Pani. Co do postów typu " ja transmituje bo nie mam nic do roboty " można tylko współczuć, to trzeba mieć smutne i płaskie życie skoro tuż przed świętami, w taką piękną pogodę jaką mamy ostatnio w całej Polsce siedzieć i kwitnąć na SU :sarcastic: Jeszcze w takich okolicznościach.
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: caprice.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 20:40

Cleo pisze:Nie maja ,bo zbierają kasę inteligencie.Jak musisz siedzieć po 8 h 30 dni w tygodniu to ja tobie współczuje i zarabiając tyle lat aż tyle ,w co wątpię szczerze w tym czasie ,ze jeszcze nie zainwestowałas kasy w coś co przynosiłoby ci dochód tylko musisz tkwić na SU i oby do starości tak nie zostało :yes4: .
Nie produkuj się więcej ,bo nie mam czasu ci odpisywać.
Wiec z okazji śwąt życzę ,żeby wypłaty ruszyły jak najpozniej skoro tyle zarabiasz i zarobiłaś to tobie nic się nie stanie :haha:

Do puszki zbierają czy jak ? :acute: :laughingnew: 30dni w tygodniu ahahaahhaahhaah rozjebane :laughingnew: a kto powiedział że nie zainwestowałam? Jako jedna z niewielu tu nie płaczę co 3min że nie mam co jesc xD a tkwie na SU bo kto by nie ciągnął ile się da? Serio inteligencją nie grzeszysz :laughingnew: Made my day

Tymi pisze:Tu Pani Przyjazna i Pani Kropelka bardzo sobie wtórują :sarcastic: obie posty w podobnym tonie..Teraz tak mało osób nadaję że bardzo łatwo wychwycić i domyśleć się kto jest kto :sarcastic: Obadałem to już kilkanaście stron temu i mam pewność co do jednej transmitującej :) Kim jest na SU :) Co do drugiej nie wiem ale bardzo możliwe że te dwa konta to jedna osoba :sarcastic: albo np. gach owej Pani. Co do postów typu " ja transmituje bo nie mam nic do roboty " można tylko współczuć, to trzeba mieć smutne i płaskie życie skoro tuż przed świętami, w taką piękną pogodę jaką mamy ostatnio w całej Polsce siedzieć i kwitnąć na SU :sarcastic: Jeszcze w takich okolicznościach.

Ej ej ej ja nie jestem blackbitch żeby multikonta robić :biggrin: poprostu w prawie wszystkim sie z przyjazna zgadzam, a nie trzeba byc detektywem żeby dojsc jaki mam nick na SU :lol:
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Twoja ulubienica z SU: .
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 20:46

Ja nadal nie rozumiem po co w tym temacie przechwalacie się zarobkami :?:
Ja nie jestem tak długo jak wiele z Was ale również nie zauważyłam krachu żetonowego, trochę się teraz robi festiwal jadowitych postów. Wszystkie jesteśmy w tej samej sytuacji ( no dobra prawie) i po co to wzajemne dogryzanie, która więcej zarabia w godzinę?
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie:D
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem

18 kwie 2019, 20:48

Proponuje zamknąć temat bo te rozmowy wasze nic nie daja a tylko to wyglada jak przekupki na targu
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 22 razy
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits

18 kwie 2019, 20:53

cipkozaurka pisze:Ja nadal nie rozumiem po co w tym temacie przechwalacie się zarobkami :?:
Ja nie jestem tak długo jak wiele z Was ale również nie zauważyłam krachu żetonowego, trochę się teraz robi festiwal jadowitych postów. Wszystkie jesteśmy w tej samej sytuacji ( no dobra prawie) i po co to wzajemne dogryzanie, która więcej zarabia w godzinę?

Nie chodziło tu bron boże o przechwałki, poprostu wnerwia mnie takie pierdolenie ło matko jak to jest źle i nie dobrze, to samo jak z tym że portal napewno padł
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 20:56

ja sie moge pochwalic ile wydalem na SU, jakby to komus mialo ulzyc... :rofl:
Awatar użytkownika
toniq13
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: x_jessi_x
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 20:58

Niezla jazda w kazdym razie ja bedac milosiernym samartyaniniem wezme zydony po 65 za 1 k :p dowolna ilosc :P moze byc i 500 k :P jakos przezyje :p
Awatar użytkownika
bomba122
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Nick na ShowUp.tv: Relax_Na_Su

18 kwie 2019, 21:04

Kropelka, oj tam muszą sobie pomarudzić, i nie każda zbiera żetonowe żniwa codziennie ;) i wiem wiem czytałam jakiś czas temu posty tutaj jak to źle i niedobrze :D zaraz będzie zjazd trolli a tutaj wszytko jak na tacy można przeczytać co ile ma ;) ach chyba minęłam się z powołaniem nie cipką powinnam świecić a dbać o anonimowość w sieci :D
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie:D
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem

18 kwie 2019, 21:16

Tymi pisze:Tu Pani Przyjazna i Pani Kropelka bardzo sobie wtórują :sarcastic: obie posty w podobnym tonie..Teraz tak mało osób nadaję że bardzo łatwo wychwycić i domyśleć się kto jest kto :sarcastic: Obadałem to już kilkanaście stron temu i mam pewność co do jednej transmitującej :) Kim jest na SU :) Co do drugiej nie wiem ale bardzo możliwe że te dwa konta to jedna osoba :sarcastic: albo np. gach owej Pani. Co do postów typu " ja transmituje bo nie mam nic do roboty " można tylko współczuć, to trzeba mieć smutne i płaskie życie skoro tuż przed świętami, w taką piękną pogodę jaką mamy ostatnio w całej Polsce siedzieć i kwitnąć na SU :sarcastic: Jeszcze w takich okolicznościach.

Nie jestem gachem XD i faktycznie mamy podobne podejście do sprawy pojawilysmy się w tym samym czasie i jest to już 3 taka akcja pierwsza trwała 2 tygodnie kolejna 6 i teraz 4 więc nie panikujemy w przeciwieństwie do tych Pan co są podobno tyle samo czasu ponieważ wiemy, że portal nie pada, wiemy że pieniądze wrócą i nie płaczemy. A wzajemne nakręcanie i teorie bez pokrycia o upadku tylko stresują pozostałe użytkowniczki co w gruncie rzeczy owocuje ich zniechęceniem do tego portalu
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 21:21

Jumpsuits pisze:Proponuje zamknąć temat bo te rozmowy wasze nic nie daja a tylko to wyglada jak przekupki na targu

Jak Ci nie pasuje to tu nie właź. Po to jest forum żeby dyskutowac ! Moim zdaniem wypłaca kwestis czasu.

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 21:22

no to najważniejsze że macie pewność :mocking: no ale :good3: :hi:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 28 razy
Twoja ulubienica z SU: caprice.
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 21:28

Im dłużej zwlekają tym mniejsze nadzieje mam ale jednak nadzieja jest, na SU wchodzę sporadycznie na 2-3h żeby o mnie nie zapomnieli :)
Awatar użytkownika
IcoDalej
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 6 razy
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 21:31

Jumpsuits pisze:Proponuje zamknąć temat bo te rozmowy wasze nic nie daja a tylko to wyglada jak przekupki na targu

A co mają robić jak burdel niewypłacalny (chwilowo) :D
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 50 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv: wiele

18 kwie 2019, 21:33

Oby chwilowo oby
Awatar użytkownika
IcoDalej
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 6 razy
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 21:40

ZmysłowaOna23 pisze:

Jak Ci nie pasuje to tu nie właź. Po to jest forum żeby dyskutowac ! Moim zdaniem wypłaca kwestis czasu.

Chuj mnie szczeli naprawde niektore sa tempe na maksa i to nie watek kto ile zarabia wogole co to za poziom przechwalania wam to sie pierdoli i szczerze popieram facetow ze maja beke z was jak wy tragiczny poziom co po niektore mają
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 22 razy
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits

18 kwie 2019, 22:01

https://showup24.tv/profile/utylizacja_Spzoo

zutylizuję każdą ilość żetonów, tej pani co po gangstersku opowiada że ma 8 kawałków też :D
do końca miesiąca utylizacja gratis ;)
Awatar użytkownika
®®®
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 22:05

Ja specjalnie dla was dziewczyny na wróżkę wydałam wczoraj :lol2: Pani mówi że do 26 kwietnia sie problem rozwiąże niby także zapamiętajcie ta wróżbę w razie w :good3: :heart: heh
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Nick na ShowUp.tv:

18 kwie 2019, 22:12

Sexy_Lejdis pisze:Ja specjalnie dla was dziewczyny na wróżkę wydałam wczoraj :lol2: Pani mówi że do 26 kwietnia sie problem rozwiąże niby także zapamiętajcie ta wróżbę w razie w :good3: :heart: heh

Bezpieczna wróżba :P tak to i ja bym przepowiedział albo wypłacą albo nie, albo padnie albo nie czyli problem się rozwiąże w taki czy inny sposób:D
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 50 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv: wiele

18 kwie 2019, 22:12

Sexy_Lejdis pisze:Ja specjalnie dla was dziewczyny na wróżkę wydałam wczoraj :lol2: Pani mówi że do 26 kwietnia sie problem rozwiąże niby także zapamiętajcie ta wróżbę w razie w :good3: :heart: heh

Chyba wróżka powinna grupowe puścić bo każda biega z tym samym pytaniem :)
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna

Wróć do Żetony i wypłaty

Użytkownicy przeglądający to forum: beznadzieja, Ciekawa, coca-cola69, dia, dirtyROMAN, eloszki, KaFka, kamchm9578, Kawa70, kicia91, Lenka, Lenka25, magzyla, Malamala000, Merabella, mezon, mlody510, modlicha, niesmialosc2011, Sarka07, Selekcjonerka, Sexy_Lejdis, sisis25, SokratesNauczycielPlatona, Stormy, su1991su, SzczupakLepszyNizTupak, Tytus, xshowseu, zmyslowalaura i 112 gości