Brigitte/Virga

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Brigitte
11 wrz 2018, 07:37

rachmistrz pisze:Kolejne dniówki września w wykonaniu Brigitte.
10.09. - poniedziałek: 1.315 zł w 8 godz. = 164 zł/godz.

No idealnie tyle wychodzi z jej fejk licytacji. Nagle blisko końca czasu jednej z licytacji rano, dwie się osoby wściekły i wyj***** po prawie 1000zetoników. Przypadek ? nie sądzę. 1miejsce priv 15min za prawie 100zł ? A 2miejce...ooo o proszę, -50% na priva. Wszystko ustawione, nawet głupio to wygląda.

Pani tylko się buja, nic nie mówi, ogólnie jedna z najnudniejszych transmisji... no i ciągle "w pracy..." :D :D

ŻAŁOSNE.
Awatar użytkownika
Czołgista69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

11 wrz 2018, 07:44

11 wrz 2018, 09:01

No i z ciekawości, by potwierdzić fejk licytacje. Dziś "wytrwałem" (zagrożenie raka mózgu) do końca porannej licytacji. Jak to wyglądało:

Pan którego znam z innych transmisji, licząc, że wygra, jakieś 6-7 min przed końcem rzucał żetoniki. (zaznaczam, że pisał z panią o której jest temat)
Nagle, znikąd wpada koleś, nic nie pisze, w profilu jest pusto. Przebija pana, którego kojarzę i wiem, że jest realny.
Pan realny, podbija.. tak się wymieniają przez chwilę. Z tego co pamiętam, to pan podejrzany o fejk prowadzi do momentu odliczania czasu 10-0sek.
Pani B. odlicza... 10.9.8.7.6.5. Pan realny wrzuca pieniążki, ZARAZ za nim pan o domniemanie fejka podbija tyle, że obejmuje prowadzenie... (Następuje chwilowa przerwa w odliczaniu) i szybciutko kończymy odliczanie .4.3.2.1.ii
Wygrywa pan znikąd. Pani B. szybko ustawia priva 15min na 2 kam. (bo tak chciał wygrany) i bez słowa uciekła na priva. I o dziwo... dziś, bez kuponu na -50% na priva dla pana realnego, który miał 2miejsce.

Koniec priva... Wraca Pani B z kolejnym celem: licytacja priv 20min dla lidera vip.
(10:20 finał, ale już nie mam zdrowia patrzeć się na tą żałosną akcje. Rak mózgu z przerzutami. Zaznaczę, że obecnym liderem jest kolejny pan bez uzupełnionego profilu. A pani B. zaczyna pisać, że zostało 20min.)
Awatar użytkownika
Czołgista69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

11 wrz 2018, 09:46

50% zniżki za 2 miejsce, Pani udziela dopiero przy wyższych kwotach, a w tym przypadku było to tylko 18,5 zł.

Ten 20 min. priv wygrał ktoś o nicku Disas, bez żadnego przebijania za 11,5 zł, chociaż wcześniej napiwki do tego celu dawały 2 osoby, które już wygrywały takie licytacje.
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Nick na ShowUp.tv:

14 wrz 2018, 04:04

Czołgista69 pisze:
rachmistrz pisze:Kolejne dniówki września w wykonaniu Brigitte.
10.09. - poniedziałek: 1.315 zł w 8 godz. = 164 zł/godz.

No idealnie tyle wychodzi z jej fejk licytacji. Nagle blisko końca czasu jednej z licytacji rano, dwie się osoby wściekły i wyj***** po prawie 1000zetoników. Przypadek ? nie sądzę. 1miejsce priv 15min za prawie 100zł ? A 2miejce...ooo o proszę, -50% na priva. Wszystko ustawione, nawet głupio to wygląda.

Pani tylko się buja, nic nie mówi, ogólnie jedna z najnudniejszych transmisji... no i ciągle "w pracy..." :D :D

ŻAŁOSNE.

Pytanie tylko jakim cudem ona jeszcze nigdy nie została zbanowana.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 7 razy
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

14 wrz 2018, 09:08

Książe_showupa pisze: Pytanie tylko jakim cudem ona jeszcze nigdy nie została zbanowana.

Nie mam pojęcia, chyba nawet w regulaminie jest, że nie można robić "obiegu wewnętrznego" a na pewno na taką skale. Dodatkowo połowa jej komentarzy na profilu to komenty od kont usuniętych. Ogólnie obecnie oceny nie ma najwyższej.- a na profilu same DOBRE komentarze? przypadek? chyba ktoś usuwa te co nie pasują :D :D :D

poza tym.... trochę siedzę u niej i przyczajam co robi.. ale nie wiem, skąd rachmistrz bierze te zarobki. 10-15 osób na transmisji, mało kto pisze, ona nic nie mówi tylko się w pracy buja. (ale zbieg okoliczności, "w pracy" ma to samo miejsca jak i "po pracy") i niby zarobki takie z kosmosu. Na pewno każdy chce zobaczyć jej "masowanie myszki" przez rajstopy i wypierdolić 1000zeta.

Ogólnie, jest mierna, a do tego fikcyjne zarobki przez oszukiwanie ludzi jej (uwaga, trudne słowo) wyimaginowanymi licytacjami.
Awatar użytkownika
Czołgista69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

14 wrz 2018, 09:29

HAHAHAHAHAH wbiłem teraz na transmisje. I jest. JEST jej licytacja. Akurat na samą końcówkę wbiłem.

(Stan 130zeta, jakieś leszcze po 20-35zet.)
Brigitte: 6
Brigitte: 5 (chwile przerwy w odliczaniu) !!!!
Bilibin podarował 100 żetonów (osoba z pustym kontem)
Brigitte: 4
Brigitte: 3
Brigitte: 2
Brigitte: 1
Brigitte: 0
Brigitte: bili wygrales :)
Brigitte: ustawic ci na 1 czy 2 kam?

I tym sposobem, pani B. nacięła 2-4? osoby na 130zeta. Bo łącznie miała 230zeta. Czyli 23zł (13zł frajerów i 10zł swoje ze swojego fake konta) kosztuje u niej 20minutowe pokazywanie CIPY w pracy.

Dziękuję bardzo, nie ma za co :hi:
Awatar użytkownika
Czołgista69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

14 wrz 2018, 09:31

W pracy się buja na krześle, po pracy się buja... choroba sieroca?
O niedzielach niehandlowych też Bryżyta nie słyszała bo robi od 8 do 20. Co na to inspekcja pracy? Bo to praca niewolnicza :dance3:
A i jej studia... to chyba w wyższej szkole robienia hałasu. Bo mając 22 lata to się człowiek przygotowuje do obrony...
kusja

14 wrz 2018, 11:14

Kilka faktów o KUSJA , CZOLGISTA oraz XcassieX (nick Showup gdzie nadaje) oraz Kesii ( nowy nick na SU)

Dziewczyna o nicku XCASSIEX nadaje od niedawna na Shu pokazując swoje piękne stopki , które mogą się podobać.
Jeszcze piękniejszy ma głosik , który niejednego Pana porwie.

Lecz ta piękna ma swoje pazuryyyyy.

Kilka dni temu na transmisji pewnej Pani B. co nadaje z pracy i po pracy bylem świadkiem jak" XCASSIEX" dostała Bana.
Fakt zbamowania tak bardzo dotknął niepokorna , ze musiała całemu światu obwieścić co przytrafiło się jej na SU.
Załozyla nicka Kusja i pojechała z biedna pania B . , ze nie nadaje z pracy i po pracy,Ze tyle nie zarabia bo to nie możliwe albo zarabia bo oszukuje , a w ogóle te licytacje to fake.

W tym wszystkim czuła się tak podle ,że postanowiła założyc drugie konto o nicku Czołgista. Ten od razu podchwycił temat i dodał swoje 5 groszy. A od dawna wiadomo , ze we dwójkę raźniej.

Na koniec KsiażeShowupa , który za zniżki i żetony napisze co mu karzą. Herkać mi się Chce Radziu jak o tobie pisze......

pozdrawiam
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: Tylko Uczciwe
Nick na ShowUp.tv: JEST_WIELE___NIE_DEDEKTYW

14 wrz 2018, 13:04

Czołgista69 pisze:(ale zbieg okoliczności, "w pracy" ma to samo miejsca jak i "po pracy")

Nietrudno się domyślić, że siedzi w pracy po pracy.

kusja pisze:A i jej studia... to chyba w wyższej szkole robienia hałasu. Bo mając 22 lata to się człowiek przygotowuje do obrony...

lol kurwa ja pierdole :D
Oczywista sprawa, przecież każdy człowiek idzie na 5-letnie studia zaraz po szkole średniej. Przecież nikt nigdy nie zaczyna studiów w późniejszym terminie. Nikt też nie studiuje dwóch kierunków, albo nikt nie zaczyna drugiego przed ukończeniem pierwszego. Aa, no a jak ktoś ma już te 22 lata i koniecznie przygotowuje się do obrony (bo przecież tak robią wszyscy, inna opcja jest niemożliwa) to nie jest już w tym momencie studentem i nie ma prawa tak się nazywać.
Tak, wiem, że te studia to być może pic na wodę, ale nosz kurwa, jak już musicie znajdować na kogoś haki, wytykać kłamstwa, oszustwa itede itepe to niech te wasze argumenty przynajmniej mają sens.

https://showup24.tv/Brigitte
https://showup24.tv/profile/Brigitte
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Nick na ShowUp.tv:

14 wrz 2018, 13:18

Oho... coś na mój temat :D

To tak, sexdedektyw (albo raczej Brigitta- 90% lub jej wyznawca- 10% -> nowa rejestracja, jeden post) NAJS TRAJ !!
Ogólnie było małe zamieszanie z panią K. ale został ten incydent wyjaśniony z administratorem na wiadomościach PW.

Podsumowując. Ani nie jestem Panią K. o której wspominasz. Ani nie jestem panią X-->..btw. chciałbym mieć takie stopy jak Pani X albo inne dziewczyny z SU, ja mam bardzo szorstką piętę ;/ byłem nad morzem, chodziłem na piasku, ale nic nie dało to. Nawet pumeksuje... ale też nic.

Wracając do tematu głównego, wątpię by Sara bawiła się w napierdzielanie takich osób jak pani B. A poza tym, byłem świadkiem naocznym ATAKU pewnej osoby na jej chat, wchodziła, robiła burdel na chat i uciekała by nie zbanować. Wiadomo kto to był. A ja...że uwielbiam gównoburze, podłapałem temat i mamy to :D

Poza tym, jest parę osób na SU, które lubię i oglądam z chęcią i nagradzam. Między innymi pani XCASSIEX, pani KOKO, pani CHLOE, pani NIMFABI, pani WILDCHERRY. A jest parę takich też, co po prostu nie lubię: i Ty Brigitta miedzy innymi do nich należysz. Więc zdecydowałem się wyrazić swoją opinię. Bo odkryłem to cudowne forum !
Awatar użytkownika
Czołgista69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

14 wrz 2018, 14:19

Kusja i Czołgista to ta sama osoba.
Kusja konto już usunięte.
Czołgista jeszcze walczy ale data i godzina rejestracji dyskwalifikuje.

Po każdym banie aktywność obu kont na forum rosła.

W przeciwieństwie do Rachmistrza nie śledzę transmisji tak dokładnie. Nie wyliczam zarobkow.

Interesuje mnie tylko aktywność logów.

Proszę nie łączyć mnie z żadnym kontem.

Pozdrawiam
.: nigdy nie gadaj z głupkiem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem wygra przez doswiaczenie :.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik

14 wrz 2018, 16:07

Powiem Ci kolego (albo koleżanko, bo nie wiem jak się zwracać mam do Ciebie.)

Masz historie wyssaną z palca. Dziś byłem z tego powodu "na dywaniku u admina". Wyjaśniałem sprawę. Więc daj już sobie z tym spokój :) bo tylko się pogrążasz.
"Wysłano: 14 wrz 2018, 11:47
Od: Admin
Do: Czołgista69
dobra, wierzę Ci, bo dzisiaj byliście zalogowani jednocześnie na innych adresach"

W ogóle, jakie bany? ;) ;) Jakie logi, aktywności? :D Absurdalne i niesamowite jest to co piszesz ^^, podziwiam Cię. W ogóle, widzę, że bardzo interesujesz się panią B. :hi: przypadek? ..(uwaga, zadawałem pytania retoryczne, nie wymagam odpowiedzi)

Również pozdrawiam i mam nadzieję, że zakończymy na tym ten temat. Bo już nudzi się.
:bye:

Awatar użytkownika
Czołgista69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

14 wrz 2018, 21:28

Czołgista69 pisze:Powiem Ci kolego (albo koleżanko, bo nie wiem jak się zwracać mam do Ciebie.)

Masz historie wyssaną z palca. Dziś byłem z tego powodu "na dywaniku u admina". Wyjaśniałem sprawę. Więc daj już sobie z tym spokój :) bo tylko się pogrążasz.
"Wysłano: 14 wrz 2018, 11:47
Od: Admin
Do: Czołgista69
dobra, wierzę Ci, bo dzisiaj byliście zalogowani jednocześnie na innych adresach"

W ogóle, jakie bany? ;) ;) Jakie logi, aktywności? :D Absurdalne i niesamowite jest to co piszesz ^^, podziwiam Cię. W ogóle, widzę, że bardzo interesujesz się panią B. :hi: przypadek? ..(uwaga, zadawałem pytania retoryczne, nie wymagam odpowiedzi)

Również pozdrawiam i mam nadzieję, że zakończymy na tym ten temat. Bo już nudzi się.
:bye:

Nieumiejętność wypowiadania się na forum, niska samoocena i zaniżone poczucie własnej wartości
Już w gimnazjum nie umiałam się wypowiadać na lekcjach, potem na zajęciach na studiach. Zapytana odpowiem, ale jeśli nauczyciel zadaje pytanie do ogółu to już nie umiem się odezwać, mimo, że znam odpowiedź. Szukam jakiś głupich wymówek na moje zachowanie: że powiem za cicho, że będzie źle, że każe mi odpowiedzieć na inne pytania spontanicznie, że to co powiem głupio zabrzmi itp. Ponadto mam niską samoocenę i poczucie własnej wartości oraz nieśmiałość. Co zrobić, żeby ta blokada zniknęła?

Pyta: XcassieX

Witam,
Jeśli pyta Pani o to, jak zrobić żeby umieć wypowiadać się na forum - to nie pozostaje nic innego jak próbować, próbować i jeszcze raz próbować.
Za pierwszym razem może będzie "za cicho", za drugim może "zabrzmi głupio", a za dziesiątym czy setnym - nie będzie już Pani koncentrować się na własnej ocenie.

Pozdrawiam
.: nigdy nie gadaj z głupkiem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem wygra przez doswiaczenie :.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik

15 wrz 2018, 00:10

Zgłaszał ktoś z Was w ogóle do moderacji to, że u niej na transmisjach od wielu miesięcy wygrywają privy w konkurach podstawione osoby, które dają jej żetony wcześniej od niej otrzymane?

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 7 razy
Nick na ShowUp.tv:

16 wrz 2018, 14:45

A Ty zgłosiłeś?
Jeśli widzisz ten proceder od wielu miesięcy, widzisz te żetony przelewane tym podstawionym osobom, znasz nicki tych osób, to już dawno powinieneś to zrobić.

Kolejne dniówki Brigitte we wrześniu:

11.09. - wtorek: 275 zł w 5,5 godz. = 50 zł/godz.
12.09. - środa: 270 zł w 9 godz. = 30 zł/godz.
13.09. - czwartek: 32 z w 1,5 godz. = 21 zł/godz.
14.09. - piątek: 377 zł w 9 godz. = 42 zł/godz.
15.09. - sobota: 514 zł w 8,5 godz. = 60 zł/godz.

Od początku września: 10.293 zł w 14 dni = 107 godz. = 96 zł/godz.

Odnośnie jej studiowania, to kiedyś pisała, że obroniła licencjat.

Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

19 wrz 2018, 12:47

Dowód hipokryzji pani XcassieX kusji i czołgisty razem.

Zarzuca usuwanie komentarzy a sama to robi.

Już niedługo nowe bogate fakty na temat tej pani. Skad dokąd i dlaczego. "Jedne się lubi a drugie nie" .

Jej transmisje wiszą już w necie.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik

23 wrz 2018, 09:35

Brigitte w kolejnych dniach września:

16.09. - niedziela: 675 zł w 10 godz. = 67 zł/godz.
17.09. - poniedziałek: 96 zł w 4,5 godz. = 21 zł/godz.
18.09. - wtorek: bez transmisji
19.09. - środa: bez transmisji
20.09. - czwartek: bez transmisji

Od początku września: 11.064 zl w 16 dni = 121,5 godz. = 91 zł/godz.
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

24 wrz 2018, 13:57

Dzisiaj, na transmisji u Brigitte:

,,Czolgista69: Kocham
Czolgista69: Chciałam cię przeprosić za forum
Brigitte: tzn?
Colgista69; To zza zazdrości
Brigitte: nie mam pojecia o co chodzi, jakie forum?
Czolgista69: Mniejsza o to jeśli kiedykolwiek tam trafisz to przepraszam
Czolgista69: Niesłusznie rozpętałam ta wojnę
Brigitte: hm, ok :)
Czolgista69: Jesteś naprawdę naturalna w tym co robisz
Brigitte: milo mi :)
Czolgista: Nie dorastam ci do stop
Brigitte: bez przesady :)
Brigitte: masz ladne stopy :)
Czolgista69: Dziękuję
Czolgista69: I jeszcze raz przepraszam.
Czolgista69 podarował 10 żetonów "

Jak można być tak obrzydliwym kłamcą (kilka wcześniejszych postów tutaj).
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

24 wrz 2018, 15:06

Dziwne że laska która nadaje regularnie nie wie o jakie forum chodzi...

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Nick na ShowUp.tv: .........

PoprzedniaNastępna