Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Rachele87, ciekawe, może coś zmienili w sposobie weryfikacji? Ja używam 3 różnych rachunków bankowych podczas realizacji wypłat i nigdy mnie o nic nie zapytali, ale mam też to samo konto na SU od około 4 lat - może to ma jakieś znaczenie.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Userka pisze:
zuzuu pisze:Najpierw dwie anulacje(najprawdopodobniej dlatego, ze konto bankowe które podałam było przypisane do tego starego konta z SU). Od poniedziałku wisi moja wypłata, brak odpowiedzi na maile. Zaczynam strasznie panikować, bo to moje jedyne źródło dochodu. Koleżanka poleciła mi abym wróciła do streamowania na starym koncie. Myślicie, ze to coś da? Miała któraś z was taki przypadek?
Mega proszę o odpowiedź, bo strasznie panikuje




Jolie pisze:drugi tydzień bezskutecznie próbuje wypłacić. Czy tez musiałyście wysyłać zdj swojego dowodu?

Nigdy nie wysyłałam im zdjęcia dowodu, wypłaty normalnie mi przechodzą bez takiej dodatkowej weryfikacji

Ja wysyłałam im zdjęcia dowodu kiedy zmieniłem konto bankowe
Awatar użytkownika
Kiki
SU-holik
SU-holik
Posty: 194
Rejestracja: 31 maja 2022, 17:26
Podziękował: 53 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Userka pisze:Rachele87, ciekawe, może coś zmienili w sposobie weryfikacji? Ja używam 3 różnych rachunków bankowych podczas realizacji wypłat i nigdy mnie o nic nie zapytali, ale mam też to samo konto na SU od około 4 lat - może to ma jakieś znaczenie.

Ja w czerwcu tego roku zmieniałam rachunek bankowy, przy zlecaniu wypłat miałam kilkukrotnie anulowane anulowane , napisałam na bok i oni stwierdzili że muszę im wysłać zdjęcie dowodu osobistego i zdjęcie umowy z bankiem żeby stwierdzić czy faktycznie rachunek bankowy należy do mnie, nie chciałam tego robić bo to w końcu dokument ale oni byli nieugięci i zapewniali mnie że moje dane nie wypłyną. Po odesłaniu im dokumentów dopiero po 5 dniach zrealizowali mi wypłatę.
Awatar użytkownika
Rachele87
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 18 lip 2017, 14:34
Podziękował: 50 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Rachele87 pisze:
Userka pisze:Rachele87, ciekawe, może coś zmienili w sposobie weryfikacji? Ja używam 3 różnych rachunków bankowych podczas realizacji wypłat i nigdy mnie o nic nie zapytali, ale mam też to samo konto na SU od około 4 lat - może to ma jakieś znaczenie.

Ja w czerwcu tego roku zmieniałam rachunek bankowy, przy zlecaniu wypłat miałam kilkukrotnie anulowane anulowane , napisałam na bok i oni stwierdzili że muszę im wysłać zdjęcie dowodu osobistego i zdjęcie umowy z bankiem żeby stwierdzić czy faktycznie rachunek bankowy należy do mnie, nie chciałam tego robić bo to w końcu dokument ale oni byli nieugięci i zapewniali mnie że moje dane nie wypłyną. Po odesłaniu im dokumentów dopiero po 5 dniach zrealizowali mi wypłatę.

Konto na SU mam od 2015 roku .
Awatar użytkownika
Rachele87
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 18 lip 2017, 14:34
Podziękował: 50 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Rachele87, strach zmieniać konto :). Ja jeszcze w październiku zlecalam część wypłat do Millennium Banku, część do mBanku i nie było żadnego problemu. Ale "najmłodszy" rachunek jest u mnie w ruchu od ponad roku, pozostałe od kilku lat. Może więc dodatkowa weryfikacja dotyczy zmian od 2022 roku, cholera ich wie.

Jolie, zerknij na odpowiedź Rachele, to wygląda na bardzo podobna sytuację. Może spróbuj również wysłać im skan umowy do kompletu, żeby potwierdzić, że to Twój rachunek? Swoją drogą, po 2 tygodniach oczekiwania, to ja bym już wołała moda :| . Współczuję
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Wydaje mi się, że te przelewy, mogą za jakiś czas nam anulować, do ponownego wypłacenia. Mamy przecież 21 wiek, przelewu nie niesie gołąb pocztowy :) . Była już chyba kiedyś taka sytuacja, ze przelewy anulowali i normalnie później doszły, zlecone kolejny raz.
Awatar użytkownika
Julieee
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 19 paź 2022, 10:56
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bank PKO BP kasa już na koncie.
Awatar użytkownika
JakaśTaka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 599
Rejestracja: 27 paź 2021, 20:22
Podziękował: 129 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


U mnie też :)
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 618
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Właśnie wczoraj wieczorem dostałam odpowiedź na moje milion maili do nich. Cytuję „ Witam, Na zrealizowanie przelewu mamy 7 dni roboczych.
pozdrawiam”. I to wszystko. Czy to jakieś światełko w tunelu w końcu, ze mi te środki wkrótce wypłacą? No i czy w takim razie streamować na nowym czy na starym koncie? I z którego robić w końcu wypłatę? Zamiarze dzisiaj usiąść do streamu i nad ranem zrobić wypłatę ale już się boje, z którego konta to robić
Awatar użytkownika
zuzuu
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 02 lis 2022, 16:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: zuzuu


Ja niestety miałam taką sytuację że żądali ode mnie zdjęcia dowodu osobistego, i zdjęcia umowy nowego rachunku bankowego.


A wysłałaś im całe zdj dowodu czy zamazałaś pesel i numer? Po jakim czasie od wysłania zdjęć dostałaś wypłatę? Ja zamazalam niektóre dane, zostawiłam tylko widoczne imie, nazwisko i zdjęcie. Pisałam maila z pytaniem czy takie zdjęcia im wystarczą i jak zwykle brak odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Jolie
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 26 paź 2022, 12:42
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jolie


Kiki pisze:Odpowiedz moderatora



W jaki sposób wola się moderatora? Może to byłby szybszy sposób na komunikacje z nimi? Bo na maile nie odpisują wcale.
Awatar użytkownika
Jolie
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 26 paź 2022, 12:42
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jolie


Rachele87 pisze:
Rachele87 pisze:
Userka pisze:Rachele87, ciekawe, może coś zmienili w sposobie weryfikacji? Ja używam 3 różnych rachunków bankowych podczas realizacji wypłat i nigdy mnie o nic nie zapytali, ale mam też to samo konto na SU od około 4 lat - może to ma jakieś znaczenie.

Ja w czerwcu tego roku zmieniałam rachunek bankowy, przy zlecaniu wypłat miałam kilkukrotnie anulowane anulowane , napisałam na bok i oni stwierdzili że muszę im wysłać zdjęcie dowodu osobistego i zdjęcie umowy z bankiem żeby stwierdzić czy
faktycznie rachunek bankowy należy do mnie, nie chciałam tego robić bo to w końcu dokument ale oni byli nieugięci i zapewniali mnie że moje dane nie wypłyną. Po odesłaniu im dokumentów dopiero po 5 dniach zrealizowali mi wypłatę.

Konto na SU mam od 2015 roku .



Jakie zdjęcie umowy z bankiem? Screen z konta bankowego, gdzie widoczny jest numer konta i imie nazwisko nie wystarczy?
Awatar użytkownika
Jolie
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 26 paź 2022, 12:42
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jolie


Jolie pisze:
Kiki pisze:Odpowiedz moderatora



W jaki sposób wola się moderatora? Może to byłby szybszy sposób na komunikacje z nimi? Bo na maile nie odpisują wcale.


Najszybciej będzie, jak na swojej transmisji zrobisz opis: MODERATOR. Wtedy zazwyczaj przychodzi. Czy coś to da, niestety nie wiem, ale to jedyna opcja na bezpośredni kontakt z kimś z supportu.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Jolie pisze:
Rachele87 pisze:
Rachele87 pisze:
Userka pisze:Rachele87, ciekawe, może coś zmienili w sposobie weryfikacji? Ja używam 3 różnych rachunków bankowych podczas realizacji wypłat i nigdy mnie o nic nie zapytali, ale mam też to samo konto na SU od około 4 lat - może to ma jakieś znaczenie.

Ja w czerwcu tego roku zmieniałam rachunek bankowy, przy zlecaniu wypłat miałam kilkukrotnie anulowane anulowane , napisałam na bok i oni stwierdzili że muszę im wysłać zdjęcie dowodu osobistego i zdjęcie umowy z bankiem żeby stwierdzić czy
faktycznie rachunek bankowy należy do mnie, nie chciałam tego robić bo to w końcu dokument ale oni byli nieugięci i zapewniali mnie że moje dane nie wypłyną. Po odesłaniu im dokumentów dopiero po 5 dniach zrealizowali mi wypłatę.

Konto na SU mam od 2015 roku .



Jakie zdjęcie umowy z bankiem? Screen z konta bankowego, gdzie widoczny jest numer konta i imie nazwisko nie wystarczy?

Zdjęcie pierwszej i drugiej strony dowodu osobistego z widocznymi danymi oraz zdjęcie pierwszej strony umowy z banku na której widać twoje dane zgodne z dowodem os czyli imię nazwisko, pesel , nr dowodu oraz nr konta.
Awatar użytkownika
Rachele87
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 18 lip 2017, 14:34
Podziękował: 50 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jolie pisze:
Ja niestety miałam taką sytuację że żądali ode mnie zdjęcia dowodu osobistego, i zdjęcia umowy nowego rachunku bankowego.


A wysłałaś im całe zdj dowodu czy zamazałaś pesel i numer? Po jakim czasie od wysłania zdjęć dostałaś wypłatę? Ja zamazalam niektóre dane, zostawiłam tylko widoczne imie, nazwisko i zdjęcie. Pisałam maila z pytaniem czy takie zdjęcia im wystarczą i jak zwykle brak odpowiedzi.

Po odesłaniu dokumentów zrealizowali mi przelew po 5 dniach. Tylko ja wysłałam z pełnymi danymi nic nie zamazywałam.
Awatar użytkownika
Rachele87
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 18 lip 2017, 14:34
Podziękował: 50 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


zuzuu pisze:No i czy w takim razie streamować na nowym czy na starym koncie? I z którego robić w końcu wypłatę? Zamiarze dzisiaj usiąść do streamu i nad ranem zrobić wypłatę ale już się boje, z którego konta to robić


Dziewczyny, z którego konta w takim wypadku polecacie robić wypłatę? Z nowego, na którego maile w końcu cokolwiek odpisali czy ze starego z którego pierwotnie robiłam wypłaty na dany numer konta?
Awatar użytkownika
zuzuu
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 02 lis 2022, 16:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: zuzuu


zuzuu pisze:
zuzuu pisze:No i czy w takim razie streamować na nowym czy na starym koncie? I z którego robić w końcu wypłatę? Zamiarze dzisiaj usiąść do streamu i nad ranem zrobić wypłatę ale już się boje, z którego konta to robić


Dziewczyny, z którego konta w takim wypadku polecacie robić wypłatę? Z nowego, na którego maile w końcu cokolwiek odpisali czy ze starego z którego pierwotnie robiłam wypłaty na dany numer konta?

Ja gdy próbowałam zlecić wypłatę na nowy nr rachunku to 2 razy była anulowana, za trzecim razem podałam ten pierwszy nr rachunku to i tak anulowali , żądali weryfikacji ...musiałam udowodnić że dane konta należą do mnie. Pojebane akcje.
Awatar użytkownika
Rachele87
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 18 lip 2017, 14:34
Podziękował: 50 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dajcie znać jak będziecie miały dzisiaj zrealizowane przelewy. Doszła kasa z środy?
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


Przelewy z 2,3 i 4 zostały zrealizowane
Awatar użytkownika
JakaśTaka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 599
Rejestracja: 27 paź 2021, 20:22
Podziękował: 129 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mi też zrealizowali
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości