Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Vika19 pisze:
litledevil24 pisze:Z dzisiaj. :) Ale ostatnio też mi szły po 17.00. Jeden był o 17.17 a drugi o 17:45


Koleżanko, a Ty wypłacalaś wcześniej na Dipocket? I weszło bez problemu?



Tak wszystko w najlepszym porządku. :)
Awatar użytkownika
litledevil24
SU-holik
SU-holik
Posty: 179
Rejestracja: 10 lis 2021, 14:28
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczyny pisze tutaj bo już po prostu załamuje ręce mecze się od 3 godzin dzisiaj żeby udostępnić transmisje na ogólnym i mnie nie widać od kilku dni mam tak sprawdzałam już czy to wina internetu kamerki przeglądarki laptopa i nic z tych rzeczy bo z tym wszystko w porządku.Jak uda mi się już udostępnić transmisje i mnie widać to jest loteria bo raz mnie widać po godzinie raz po 3 h a raz po 30 minutach to w takim razie wina leży po stronie SU ?Bo ja już nie wiem co mam zrobić czy ktoś tez ma taka sytuacje ?Albo ktoś potrafi pomoc
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 19:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Malamala000 pisze:Dziewczyny pisze tutaj bo już po prostu załamuje ręce mecze się od 3 godzin dzisiaj żeby udostępnić transmisje na ogólnym i mnie nie widać od kilku dni mam tak sprawdzałam już czy to wina internetu kamerki przeglądarki laptopa i nic z tych rzeczy bo z tym wszystko w porządku.Jak uda mi się już udostępnić transmisje i mnie widać to jest loteria bo raz mnie widać po godzinie raz po 3 h a raz po 30 minutach to w takim razie wina leży po stronie SU ?Bo ja już nie wiem co mam zrobić czy ktoś tez ma taka sytuacje ?Albo ktoś potrafi pomoc


Kochana, u mnie to samo. Nawet postanowiłam przetestować płatny vpn - nic nie pomaga.
Zmiany przeglądarek, czyszczenie danych, drugi laptop, nowe konto - nic. To nie Twoja wina, to problem techniczny po stronie SU, a oni na tyle mają wszystkow dupie, że od miesięcy nie są w stanie chociaż poinformować, co jest grane i czy będą to naprawiać. Właśnie jest 30 transmisji na showup, ciekawe czy w ogóle zauważyli te spadki.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Dziękuje ci bardzo,ze mi odpisałas dosłownie mi ręce opadają a od 24 do teraz nie mogę upublicznić transmisji bo mnie nie widać a pech taki ze brakuje mi do wypłaty i od 5 h nie mam nic zarobione bo mnie nie widać :( wiec wył kompa bo i tak nic nie zdziałałam
Tylko mnie zastanawia czemu inne widać i mogą transmitować
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 19:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Malamala000 pisze:Tylko mnie zastanawia czemu inne widać i mogą transmitować

Też raz na ruski rok udaje mi się w nocy odpalić transmisję, ale w 90% przypadków mogę próbować nawet całą noc i nie będzie żadnych efektów. Moim zdaniem, to jest loteria.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Tez tak myśle,ze loteria.Problem w sumie jest od 24 do 7 rana potem już idzie odpalić normalnie
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 19:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Malamala000 pisze:Dziewczyny pisze tutaj bo już po prostu załamuje ręce mecze się od 3 godzin dzisiaj żeby udostępnić transmisje na ogólnym i mnie nie widać od kilku dni mam tak sprawdzałam już czy to wina internetu kamerki przeglądarki laptopa i nic z tych rzeczy bo z tym wszystko w porządku.Jak uda mi się już udostępnić transmisje i mnie widać to jest loteria bo raz mnie widać po godzinie raz po 3 h a raz po 30 minutach to w takim razie wina leży po stronie SU ?Bo ja już nie wiem co mam zrobić czy ktoś tez ma taka sytuacje ?Albo ktoś potrafi pomoc


Ja miałam ten sam problem - sprawdziłam dosłownie wszystko i u mnie też było ok. Okazało się że jedyne co pomogło, to zmiana przeglądarki na edge i obniżenie jakości na słabą.
Natomiast wczoraj ewidentnie było coś nie tak - po 22 zaczęło mnie wyrzucać średnio co 3 minuty z ogólnego, a na priv jeszcze gorzej bo obraz poklatkowy.
Awatar użytkownika
Blue
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 02 gru 2020, 18:54
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Malamala000 pisze:Dziewczyny pisze tutaj bo już po prostu załamuje ręce mecze się od 3 godzin dzisiaj żeby udostępnić transmisje na ogólnym i mnie nie widać od kilku dni mam tak sprawdzałam już czy to wina internetu kamerki przeglądarki laptopa i nic z tych rzeczy bo z tym wszystko w porządku.Jak uda mi się już udostępnić transmisje i mnie widać to jest loteria bo raz mnie widać po godzinie raz po 3 h a raz po 30 minutach to w takim razie wina leży po stronie SU ?Bo ja już nie wiem co mam zrobić czy ktoś tez ma taka sytuacje ?Albo ktoś potrafi pomoc

Tez mam to samo,zmiany przeglądarek i nawet obniżenie jakości na słabą nie pomaga.Nic nie pomaga
:heart: :heart: :heart:
Awatar użytkownika
Leyla
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 27 wrz 2021, 13:07
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


miesiac temu mialam podobna sytuacje w nocy, przez 6h nic nie pomagalo - ani dobry vpn, ani inny laptop, inne przegladarki, czyszczenie danych, inny internet, inne konto lub zupelnie nowe konto... o dziwo problem sam sie rozwiazywal ok 6-7 rano. trwalo to u mnie 3 dni pod rzad i tylko w nocy. Pisalam do SU w tej sprawie, opisujac moje proby z uruchomieniem transmisji, potraktowali mnie jak debila "kliknela Pani przycisk zrob zdjecie?" :shock:

Natomiast dzis w nocy nadawalam od ok 1 do 8 i akurat u mnie wszystko dzialalo spoko, takze jak zwykle wybiorczo na szolapku.
Awatar użytkownika
Stormy
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 15 kwie 2019, 11:35
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: <3
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Napisałem do nich,czekam na odpowiedź,najprawdopodobniej odpowiedzą szablonem
:heart: :heart: :heart:
Awatar użytkownika
Leyla
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 27 wrz 2021, 13:07
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Malamala000 pisze:Dziewczyny pisze tutaj bo już po prostu załamuje ręce mecze się od 3 godzin dzisiaj żeby udostępnić transmisje na ogólnym i mnie nie widać od kilku dni mam tak sprawdzałam już czy to wina internetu kamerki przeglądarki laptopa i nic z tych rzeczy bo z tym wszystko w porządku.Jak uda mi się już udostępnić transmisje i mnie widać to jest loteria bo raz mnie widać po godzinie raz po 3 h a raz po 30 minutach to w takim razie wina leży po stronie SU ?Bo ja już nie wiem co mam zrobić czy ktoś tez ma taka sytuacje ?Albo ktoś potrafi pomoc


Od 2dni też to mam, ale i wcześniej miałam, czasami udawało się wejść, w ten weekend się wgl nie udało, albo nie widać transmisji albo nie ma obrazu (ciągle łączy z transmisją). Zmiana internetu/sprzętu/przeglądarki/kamerki nic nie pomogło. I nie nadaje :cray:
Awatar użytkownika
Holly--Molly
SU-holik
SU-holik
Posty: 54
Rejestracja: 20 paź 2016, 23:32
Lokalizacja: Internet
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: pikny


Też mam ten sam problem że transmisji nie widać. Ale z reguły pomaga mi że albo zaloguję się na swoje konto na telefonie i pusczę transmisję wyloguję i powrócę na laptopa nadawać i wszystko jest okej. Albo odświeżam z 10 razy transmisję i po którymś razie załapie i normalnie już mnie widać. Z reguły mam tak że jak idę na priv to już po priv mnie nie widać i te problemy właśnie w nocy się pojawiają nie zawsze ale pojawiają. Raz nawet zrobiło mi się tak że nie było mnie nawet zalogowanej na kamerce wylogowałam się wyłączyłam wszystko a mój awatar był tak jakbym siedziała na SU. Ale jak wchodziło się na transmisję to było tylko ciągle napisz łączenie z transmisją. Mnie nie było oneline a awatar został takie rzeczy się dzieją..
Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


-Messua- pisze:Mnie nie było oneline a awatar został takie rzeczy się dzieją..

To spoko, ja kiedyś przestałam transmitować, a widzowie cały czas mnie obserwowali i słyszeli.
Od tego czasu zawsze odpinam kamerkę po zakończonej transmisji.

Nie ma co im ufać, że naprawią kiedyś ten pierdolnik, ale również wysłałam właśnie e-maila do boku - niech wiedzą, że problem sam się nie rozwiązał.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Kwestia przerywania transmisji jest już od ponad miesiąca CODZIENNIE od około 22-1 w nocy, czyli w tzw. "godzinach szczytu" na SU :) nie ma to nic wspólnego z Waszym internetem czy sprzętem. Znajomy mi mówił, że ani na jego internecie, który śmiało wystarczyłby ma 8 rodzin, ani u jego znajomego, który ma komputer za ponad 11tys- nie działa.
Wczoraj faktycznie kilka razy mi się zdarzyło, jakoś po godzinie 1 w nocy, że moja transmisja nie pojawiała się na głównej. Pomagało wylogowanie i zalogowanie, ale wystarczyło, że poszlam na priva i po powrocie było to samo.

Totalnie nielogiczna jest dla mnie bezczynność SU w tych kwestiach. My się wkurwiamy, oglądający się wkurwiają, a SU traci na tym kasę. :dontknow:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 01:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


Majka24,
Wygląda na to, że deweloperzy nie wiedzą co jest z***ne albo wiedzą, ale nie potrafią tego skutecznie naprawić.

Pozostaje nam pisać na BOK, żeby byli świadomi skali, bo tutaj raczej nikt poza nami nie zagląda :x
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Tez mam ten problem od jakiegoś czasu z rożnym natężeniem. Wczoraj w ogóle nie udało mi się pojawić na ogólnym...
I zgadzam się, trzeba pisać do BOK. I tak nie udziela żadnej sensownej porady, ale niech chociaż maja świadomość, ze jest problem u dużej ilości osób.
Awatar użytkownika
gee
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:14
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Powracając do tematu wypłat u mnie cisza dalej czekam, co do możliwości transmitowania to mam te same problemy co wy ewidentnie wina po stronie SU
Awatar użytkownika
JakaśTaka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 599
Rejestracja: 27 paź 2021, 20:22
Podziękował: 129 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Trzeba pisać do niech widza,ze jest problem.A co do wypłat to ja czekam na zaległa ze środy i piątku bo niestety przez to w mnie nie było siadać na ogólnym nie udało mi się zrobić wypłaty z weekendu
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 19:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Był dziś przelew już?
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


16:31
:heart: :heart: :heart:
Awatar użytkownika
Leyla
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 27 wrz 2021, 13:07
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości