Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Black_naughtyangel pisze:Nikomu nie zazdroszczę bo sama duzo zarabiam ale nie chwale sie bo to tak jakby prostytutka chwaliła się ile zarobila. To nadal zarabianie dupą :)
A co do przelewów to realizują losowo. Na pewno w piątek i poniedziałek każda będzie miała pieniądze na koncie :air_kiss:

No mam nadzieje ze w nastepnym tyg w pon i srode jeszcze puszcza przelewy.


DatAssss pisze:
DatAssss pisze:
Guziec pisze:te małe odpady po 1-2k puszczają... jak widać na większe kasy nie maja... bo mi też z pon wiszą

Mi zlecili wszystko,
*to co zdążyłam zrealizować przed lockdownem łącznie 3 przelewy po ponad 1k zł(przyszło w zeszłymtygodniu)
*to co zarobiłam w czasie lockdownu ok 30k zł (przyszło w poniedziałek)
*to co zleciłam dzisiaj ponad 1k zł ( przyszło dzisiaj)
*więc w ciągu tygodnia zlecili mi prawie 40k zł, to chyba są wypłacalni

Nadawałam prawie cały czas nie obrażałam się na nich, może to brali pod uwagę. Co wisi nie utonie

Nie chwalę się, ja w przeciwieństwie do was piszę prawdę taka jaka jest, koleżanka zarzuciła SU że nie mają na większe przelewy to zdementowałam ten zarzut, a powód dla którego wam nie zlecają może jest taki że podajecie numery kont które nie należą do was tylko do brata, koleżanki bądź rodziców bo wiadomo HUJOWO BY BYŁO JAKBY SKARBÓWKA SIĘ DOJEBAŁA, ale nie martwcie się jak już się dojebią to i tak was znajdą no chyba że ktoś będzie miał ochotę za was ponieść konsekwencję ukrywania dochodu.
A kasę i tak wam wypłacą więc nie wiem po co się nakręcacie.

Dowodem sie nie weryfikuje by mieli wiedziec czy uzytkownik laska X to laska Y. Ja akurat tego problemu nie mam ale ju o skarbowce zaczynasz straszyc innych i na dodatek to nie ma nic wspolnego z tym ze jeden wyplaca w pon a innej w srode a innej w pon i piatek. Juz sie nie wybielaj chcialas sie pochwalic co nas obchodzi ile co so zlotowki zarabiasz
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Myśl sobie o mnie co chcesz ,ale fakty są takie że dziewczyny kombinują z przelewami na różne konta ( sama tak kiedyś robiłam) i powodem tych opóźnień może (nie musi) być fakt podawania co zlecenie innego numeru konta. Jakiś algorytm pewnie to weryfikuje czy z danego konta na SU były już zlecane przelewy na konto X,Y czy Z
Awatar użytkownika
DatAssss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 223
Rejestracja: 21 lut 2020, 15:14
Podziękował: 36 razy
Podziękowano mu: 69 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


No Pani DatAssss to na bank tyle zarabia bo jeśli ktoś zna jej nick to wie że siedzenie cały dzień i noc nie jest jej obce do tego nabijanie ludzi w butelkę. Dodam że skarbowka to nie jest problem w 10 min można założyć działalność a teraz nawet w niektórych bankach na profilu
Awatar użytkownika
Pissy
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 16 gru 2020, 22:08
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jak taka mądra to niech pokaże wypłatę z SU zrealizowana na 30 k ale nie pokaże bo to bajkopisarka,która się w ten sposób dowartościowuje
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 19:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


DatAssss wymadrząsz się jakbyś conajmniej na Sorbonie studiowała.A prawda jest taka że swiecisz dupą na kamerach, więc skończ już te swoje mądrości pseudo gwiazdo :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
ziumka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 12 sie 2020, 09:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ziumka pisze:DatAssss wymadrząsz się jakbyś conajmniej na Sorbonie studiowała.A prawda jest taka że swiecisz dupą na kamerach, więc skończ już te swoje mądrości pseudo gwiazdo :laughingnew: :laughingnew:

Tak jestem internetową kurwą :hi: tak samo tak jak wy ;) i nie udaje że jest inaczej.


Pissy pisze:No Pani DatAssss to na bank tyle zarabia bo jeśli ktoś zna jej nick to wie że siedzenie cały dzień i noc nie jest jej obce do tego nabijanie ludzi w butelkę. Dodam że skarbowka to nie jest problem w 10 min można założyć działalność a teraz nawet w niektórych bankach na profilu

Mają prawo cię sprawdzić 5 lat wstecz więc nic ci to nie da :laughingnew:


Malamala000 pisze:Jak taka mądra to niech pokaże wypłatę z SU zrealizowana na 30 k ale nie pokaże bo to bajkopisarka,która się w ten sposób dowartościowuje

Napisałam ok 30k a nie 30k naucz się czytać.
Awatar użytkownika
DatAssss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 223
Rejestracja: 21 lut 2020, 15:14
Podziękował: 36 razy
Podziękowano mu: 69 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mi nie chodzi że nie mają prawa tylko że na logikę odrazu zakłada się działalność a nie czeka 5 lat heh pomyśl trochę bo chyba to Ci nie idzie poza świeceniem 4 literami
Awatar użytkownika
Pissy
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 16 gru 2020, 22:08
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Pissy pisze:Mi nie chodzi że nie mają prawa tylko że na logikę odrazu zakłada się działalność a nie czeka 5 lat heh pomyśl trochę bo chyba to Ci nie idzie poza świeceniem 4 literami


Ale napisałaś zupełnie co innego.
Awatar użytkownika
DatAssss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 223
Rejestracja: 21 lut 2020, 15:14
Podziękował: 36 razy
Podziękowano mu: 69 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


No dalej coś chyba wolno łapiesz gdzie w moim poście jest namawianie do czekania 5 lat? "jasno i wyraźnie pisze skarbowka to nie jest problem bo jeśli znasz prawo to idziesz założyć działalność chyba te całe dnie na SU zabijają szare komórki
Awatar użytkownika
Pissy
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 16 gru 2020, 22:08
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


DatAssss pisze:
Pissy pisze:No Pani DatAssss to na bank tyle zarabia bo jeśli ktoś zna jej nick to wie że siedzenie cały dzień i noc nie jest jej obce do tego nabijanie ludzi w butelkę. Dodam że skarbowka to nie jest problem w 10 min można założyć działalność a teraz nawet w niektórych bankach na profilu


Mają prawo cię sprawdzić 5 lat wstecz więc nic ci to nie da :laughingnew:


Tutaj siw zgodze z datas. Jak nie odprowadzalas wczesniej a nagle zalozysz dzialanosc to ci sprawdza 5 lat wstecz konto wiec lepiej nie zakladaj jak juz tak od dluzszego czasu robisz
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


onaona222 pisze:
DatAssss pisze:
Pissy pisze:Dodam że skarbowka to nie jest problem w 10 min można założyć działalność a teraz nawet w niektórych bankach na profilu


Mają prawo cię sprawdzić 5 lat wstecz więc nic ci to nie da :laughingnew:


Tutaj siw zgodze z datas. Jak nie odprowadzalas wczesniej a nagle zalozysz dzialanosc to ci sprawdza 5 lat wstecz konto wiec lepiej nie zakladaj jak juz tak od dluzszego czasu robisz


Napisałaś że SKARBÓWKA to nie jest problem bo DG można założyć w 10 minut, tak jakby po założeniu działalności nagle stajesz się niewidzialna dla US i nie mogą cię sprawdzić wstecz :shock2: weź się puknij w ten pusty łeb BO TAK NAPISAŁAŚ :rofl:
Awatar użytkownika
DatAssss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 223
Rejestracja: 21 lut 2020, 15:14
Podziękował: 36 razy
Podziękowano mu: 69 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


No to właśnie mając DG, chciałabym po całym codziennym miesiącu przepracowania dostać w końcu zapłatę, ileż można czekać :cray:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 19:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sexy_Lejdis pisze:No to właśnie mając DG, chciałabym po całym codziennym miesiącu przepracowania dostać w końcu zapłatę, ileż można czekać :cray:

Nic kompletnie od listopada ci nie wypłacali?
Awatar użytkownika
DatAssss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 223
Rejestracja: 21 lut 2020, 15:14
Podziękował: 36 razy
Podziękowano mu: 69 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jeden wisi jeszcze z listopada i z tego poniedziałku :bad:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 19:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To nie mam pojęcia dlaczego tak zlecają w kratke :shock:
Awatar użytkownika
DatAssss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 223
Rejestracja: 21 lut 2020, 15:14
Podziękował: 36 razy
Podziękowano mu: 69 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


DatAssss pisze:
onaona222 pisze:
DatAssss pisze:
Pissy pisze:Dodam że skarbowka to nie jest problem w 10 min można założyć działalność a teraz nawet w niektórych bankach na profilu


Mają prawo cię sprawdzić 5 lat wstecz więc nic ci to nie da :laughingnew:


Tutaj siw zgodze z datas. Jak nie odprowadzalas wczesniej a nagle zalozysz dzialanosc to ci sprawdza 5 lat wstecz konto wiec lepiej nie zakladaj jak juz tak od dluzszego czasu robisz


Napisałaś że SKARBÓWKA to nie jest problem bo DG można założyć w 10 minut, tak jakby po założeniu działalności nagle stajesz się niewidzialna dla US i nie mogą cię sprawdzić wstecz :shock2: weź się puknij w ten pusty łeb BO TAK NAPISAŁAŚ :rofl:


To nie ja pisalam a Pissy. Dlatego dopisalam ze lepiej nagle nie zakldac DG jak sie wczesniej robilo przelewy chocby na kogos innego to jak on wpadnie to przeciez myslisz ze za Cb zaplaci to trzeba byc chujem na kogos robic konto i go narażac .
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


onaona222 pisze:
DatAssss pisze:
onaona222 pisze:
DatAssss pisze:
Pissy pisze:Dodam że skarbowka to nie jest problem w 10 min można założyć działalność a teraz nawet w niektórych bankach na profilu


Mają prawo cię sprawdzić 5 lat wstecz więc nic ci to nie da :laughingnew:


Tutaj siw zgodze z datas. Jak nie odprowadzalas wczesniej a nagle zalozysz dzialanosc to ci sprawdza 5 lat wstecz konto wiec lepiej nie zakladaj jak juz tak od dluzszego czasu robisz


Napisałaś że SKARBÓWKA to nie jest problem bo DG można założyć w 10 minut, tak jakby po założeniu działalności nagle stajesz się niewidzialna dla US i nie mogą cię sprawdzić wstecz :shock2: weź się puknij w ten pusty łeb BO TAK NAPISAŁAŚ :rofl:


To nie ja pisalam a Pissy.


:ok:
Awatar użytkownika
DatAssss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 223
Rejestracja: 21 lut 2020, 15:14
Podziękował: 36 razy
Podziękowano mu: 69 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ale tu wszyscy panikują z tymi przelewami przecież czas realizacji to 7 dni jest napisane przy wypłacie.
Każda z was przed świętami dostanie swój przelew.
Te co puściły jak odblokowali panel po prostu miały szczęście i im od razu zrealizowali.
Też czasami mam tak że jak puszczę jest tego samego dnia a czasami czekałam bite 7 dni i dopiero 7 go dnia wykonali przelew.
Jakąś swoją strategie mają na wypłacanie pieniędzy swój sposób że robią to jak im tam leci jednym od razu inni czekają 2-3 dni inni 7 dni .

Nie ma co Panikować wszyscy uważam że dostaną. Teraz mają pewnie wiele wypłat bo jak wszystkie zleciłyśmy do wypłaty to stopniowo to robią. Może chcą pierw wykonać te przelewy na duże kwoty a dopiero będą realizowali te mniejsze po 1000 parę złotych. Nie wiem w jaki sposób osoba wykonująca przelewy układa sobie te przelewy ale pewnie robią tak aby było wszystko okej i aby bank czy dotpay czy coś tam nie zablokowało im środków.

Więc na spokojnie czekajmy ( mogę zrozumieć Panikę osób które nie dostały wcale zaległych przelewów nawet jak puszczali przed włączeniem panelu to rozumiem te osoby że piszą do admina)

Ale osoby które dostały zaległe zleciły i piszą do admina z milionem zapytań kiedy będzie przelew tego nie rozumiem ? Po co zapychać im skrzynkę wystarczy czytać że czas Realizacji 7 dni każda o tym wie przy wypłacie

Niektóre osoby nauczyły się że zawsze z dnia na dzień dostawały i teraz szaleją..... Trochę trzeba się ogarnąć co niektórzy. Miłego Dnia wszystkim życzę i cierpliwości :)
Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


7 dni to faktycznie można czekać, gorzej by było jakby po upływie tych 7 dni nie wysłali i by była powtórka z rozrywki haha. Nie no nie wydaje mi się, panel odblokowali, czekaliśmy ponad miesiąc to chyba już będzie okay


Może puszcza jutro albo w poniedziałek i środę. Przyszły piątek jest 25 święto wiec pewnie nie ma opcji. W każdym razie jak maja 7 dni to napewno kazda dostanie przed sylwestrem... ja zlecilam dzisiaj i ciekawe ile będę czekać tez
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 18:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Napisalam do nich meila czy w nastepnym tygodniu (poniedzialek i sroda) przed swietami beda tez zlecac czy tylko jutro. Czekam na odp



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości