Malaczarnaa95/_Cristal_96/Cristal_/_audigirl__/Malwina96

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Hardaszian pisze:Wydziarana96,
I po co tyle agresji ''malowanko''
Luz, blues i zero śmierdzących kutasów :biggrin:
Ps tak na marginesie nie wiem kto bardziej się ośmiesza ja czy laska biorąca do dzioba śmierdzące kutasy :sarcastic_blum:

https://showup24.tv/_Tattoogirl_
https://showup24.tv/profile/_Tattoogirl_


Hahaha nie kompromituj się xD ja nie jestem tobą brudasie . Lepiej mi nie odpowiadaj glupi i obrzydliwy staruchu cb najlepiej zamknąć w izolatce bo dostajesz pierdolca jak pańci nie ma .:laugh3: Stary i glupi i bardzo dobrze że Paula Cię tak traktuje brawo dla niej szkoda,że dłużej nie potrafi Cię przetrzymać weź zadbaj o siebie bo wyglądasz jak lump spod sklepu. :laughingnew: Jeszcze na siłę próbujesz się tutaj pisząc glupie swoje wypociny odmłodzić, żałosne. :D
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak ja lubię te Twoje riposty na ''poziomie'
Jesteś urocza jak się wkurwiasz ;)

https://showup24.tv/_Tattoogirl_
https://showup24.tv/profile/_Tattoogirl_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard ale o co tobie chodzi? Przecież każdy wie że to są ustawki z tą pizzą nie tylko u Malwiny ale u Adusi i reszty też wiec nikt tu nie opierdala brudnych kutasów tak jak to sugerujesz.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nie mogę z wami Hahaha nie robie żadnych lodzików dostawcom i nigdy nie bd robila to po pierwsze xD ( możecie pomarzyć nigdy tego nie ujrzycie) . Po 2 zawsze dzwonie przy was i słyszycie że wszystko jest prawdziwe. Ale nie bd się milion razy powtarzać tępakom. I wyjdzcie na spacer na świeże powietrze a nie tylko forum żyjecie i życiem lasek bo to toche przykre. XD Milego :D
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przechuj,
To po chuja obie gadały na transmisjach że musiały brać do ust cuchnące moczem pały.
No kuswa chyba nie po to żeby komuś tym faktem zaimponować.
Zresztą nie ważne kończę już ten mało apetyczny wątek :mocking:

https://showup24.tv/_Tattoogirl_
https://showup24.tv/profile/_Tattoogirl_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Przechuj,
To po chuja obie gadały na transmisjach że musiały brać do ust cuchnące moczem pały.
No kuswa chyba nie po to żeby komuś tym faktem zaimponować.
Zresztą nie ważne kończę już ten mało apetyczny wątek :mocking:

https://showup24.tv/_Tattoogirl_
https://showup24.tv/profile/_Tattoogirl_


Ależ Ty lykasz wszystko jak pelikan xD. Nie moja wina zapewne nie tylko to lykasz ale w to nie bd wnikac :D odstaw to co bierzesz dziadzie bo ewidentnie masz zwidy i dziwne historie wymylasz. XD w chuj zablysnales swoją głupotą ale to nie nowość tylko standard :D
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wydziarana96,
No jak Ty masz taką wyobraźnie żeby o takich rzeczach mówić to bez komentarza.
Oj Malvinko zmądrzej skoro to nie prawda :shock2:

https://showup24.tv/_Tattoogirl_
https://showup24.tv/profile/_Tattoogirl_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard...Ty chyba chcesz umrzeć jeszcze przed świętami? debilu... skąd pomysł żeby ją drażnić? przeciez Malvina cie rozjedzie i ewentualnie poprawi na wstecznym...
Tydzien bez Palety i juz mu sie na mozg rzucilo :biggrin: koles w ciuchach z lumpeksu, ktory se robi zdjecia z frisbee swojego psa w zebach rozpisal sie o higienie :facepalm:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Wydziarana96 pisze:Nie mogę z wami Hahaha nie robie żadnych lodzików dostawcom i nigdy nie bd robila to po pierwsze xD ( możecie pomarzyć nigdy tego nie ujrzycie) . Po 2 zawsze dzwonie przy was i słyszycie że wszystko jest prawdziwe. Ale nie bd się milion razy powtarzać tępakom. I wyjdzcie na spacer na świeże powietrze a nie tylko forum żyjecie i życiem lasek bo to toche przykre. XD Milego :D


A w lato na grupie co kupiłem dla beki to co było ? Grupa była z "dostawcą" i też niby przy nas dzwoniłaś. Jak przylazł to poszedł myć huja do kibla. Jak wrócił to najpierw obciągałaś w kondomie a potem ci coś nie pasowało i zaczęłaś opierdalać bez i mówiłaś że to nie było ustawione. To jak to w końcu jest bo już się zgubiłem ? To jest jednak wszystko ściema czy jednak nie jest i czasem lubisz opierdolić huja dostawcy? :laugh3:
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:koles w ciuchach z lumpeksu

Znalazł się ten który chodzi srać w garniturze :biggrin:
Z Ciebie to pewno taki czyścioszek że nie wychodzisz spod prysznica :laughingnew:
Ps znalazł się forumowy znawca higieny ocenianej na odległość.. smiechłem.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Przechuj pisze:
Wydziarana96 pisze:Nie mogę z wami Hahaha nie robie żadnych lodzików dostawcom i nigdy nie bd robila to po pierwsze xD ( możecie pomarzyć nigdy tego nie ujrzycie) . Po 2 zawsze dzwonie przy was i słyszycie że wszystko jest prawdziwe. Ale nie bd się milion razy powtarzać tępakom. I wyjdzcie na spacer na świeże powietrze a nie tylko forum żyjecie i życiem lasek bo to toche przykre. XD Milego :D


A w lato na grupie co kupiłem dla beki to co było ? Grupa była z "dostawcą" i też niby przy nas dzwoniłaś. Jak przylazł to poszedł myć huja do kibla. Jak wrócił to najpierw obciągałaś w kondomie a potem ci coś nie pasowało i zaczęłaś opierdalać bez i mówiłaś że to nie było ustawione. To jak to w końcu jest bo już się zgubiłem ? To jest jednak wszystko ściema czy jednak nie jest i czasem lubisz opierdolić huja dostawcy? :laugh3:



Widać że nic nie zmądrzałeś :beg:
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tobie dziadygo na starość zaczyna jebać Pauli nie ma zaczełeś dopierdalać się do dziewczyn. Odpierdol się chuju stary od malwinki bo jesteś tylko jebaną kurwą dwulicowa która szuka atencji. Takiego kurwa przegrywa świat nie widział tępy jebany pisowska kurwa bez godnosci i honoru. Wypierdalaj
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 292
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Tego STULEJARZA tylko tu brakowało :laughingnew:
Sama śmietanka się zeszła.
Jeszcze R29 i będzie komplecik.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


I widzisz hardSzonie nikt cię nie lubi coraz więcej ludzi wkurwiasz, każdego tylko obrażasz.
Myślisz, że jak inne dziewczyny będziesz obrażał to Paltea ciebie bardziej polubi czy ki chuj?
Chyba czasz już byś odszedł w pizdu i nie wracał tu więcej.
Idź do Palety, może ona cię na starość przygarnie i poda przysłowiową szklankę wody.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


R29,
Co pizdusiu Malvinka już cie odbanowała.. chyba wystarczająco jej dupsko tu liżesz.
Znalazł się obrońca co zapomniał jak to po niej jeździł jak po burej suce.
Pan choragiefkkaaa i wszystko jasne :laughingnew:
Ps nie będę nawet pisał co myśle o ludziach którzy wchodzą każdemu w dupsko byle być tylko lubianym!!!
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian, :facepalm:
Awatar użytkownika
su_obserwator
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 lut 2018, 13:28
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tak btw to już mie śmieszy to gadania przez nie których że Hard jest dwulicowy jak na tym forum to są praktycznie sami dwulicowi hipokryci którzy piszą to co im akurat w danej chwili pasuje
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Przechuj pisze:tak btw to już mie śmieszy to gadania przez nie których że Hard jest dwulicowy jak na tym forum to są praktycznie sami dwulicowi hipokryci którzy piszą to co im akurat w danej chwili pasuje



Otóż to, hipokryci z jednej dziewczyny się śmieją a z drugiej już nie, pomimo ze jest łysa i nosi peruki, jednej wytykają nie takie cycki (za male, za duże, za sztuczne) a o drugiej Maddie napiszą ze to są naturalne pomimo ze implanty nieruchome widać gołym okiem. Śmieją się z jednej ze ma palec po analu w kupie a drugiej wystaje osrany papier z tylka (maddie) i jest ok. Na jedna leca oskarżenia ze oszukuje a na druga powiedzą, ze dobrze ze oszukała a osobę, która się poskarżyła tu na forum wyśmiali i poniżyli ( sytuacja lysej z misio Kacprem ) Ogólnie hipokryci stad bardzo potrafią zakrzywiać rzeczywistość i rozpowszechniać swoją prawdę.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 15:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hardaszian pisze:R29,
Co pizdusiu Malvinka już cie odbanowała.. chyba wystarczająco jej dupsko tu liżesz.
Znalazł się obrońca co zapomniał jak to po niej jeździł jak po burej suce.
Pan choragiefkkaaa i wszystko jasne :laughingnew:
Ps nie będę nawet pisał co myśle o ludziach którzy wchodzą każdemu w dupsko byle być tylko lubianym!!!


ciebie w lizaniu dupy nikt nie pobije jesteś przemistrzem.... :laughingnew:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hardaszian, o czym ty piszesz? Twoja pańcia cie zostawiła na kilka dni samego, to już szajba ci odbija, czy może to denaturat ci szkodzi na oczy? Ja tam nie widzę nic o robieniu loda dostawcy.
Jak ci się nudzi i nie masz zajęcia, to idź na miasto i zacznij krzyczeć, że Legia Warszawa jest najlepsza. Gwarantuje ci, że wtedy szybko zapomnisz o nudzie.

Przecipa,
A czy ty czasem już nie przyznałeś, że u Wydziarana96 to nie ustawki? Czyżbyś i ty leki pomylił?
W to, że kupiłeś bilet to ci nikt nie uwierzy, przecież ty rzucasz żetony tylko u Ann. No chyba że w ramach „eksperymentu” zmieniłeś leki i miałeś przywidzenia, bo reszta tego co napisałeś też się nie zgadza.
Przecipa pisze:tak btw to już mie śmieszy to gadania przez nie których że Hard jest dwulicowy jak na tym forum to są praktycznie sami dwulicowi hipokryci którzy piszą to co im akurat w danej chwili pasuje

Zaznaczam, że to dotyczy też ciebie.
Awatar użytkownika
Dexter_M
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 16 gru 2017, 20:35
Podziękował: 136 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Jedyna ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: DexterMorgan


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ArystotelesPapas, Specjalistaxxx, SPEEDI i 10 gości