slodka987/ona_slodka/lalal12/pola_patola/slodziutkaa987

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Syndrom_Apollo pisze:Komin, widziałem początki Słodkiej i nie wygląda to wszystko tak, jak WY opisujecie.
Zaczęło się od komentarzy na forum i wykazywanie przez fanów pewnej panny, w jak wielkim błędzie są wszyscy zwolennicy wdzięków słodkiej.

no ja tez widzialem... Slodka zaczynala mozna powiedziec "normalnie", od grzebania palcem w cipie na privie, i w sumie nikt na nia wtedy nie zwracal uwagi... potem postanowila kopiowac Kocurkowa i konflikt w zasadzie rozpoczal sie na SU zeby przeniesc sie na foro dzieki kilku zagorzalym fanom Kocurki...fakt, pojawily sie komentarze..te brutalne pewnie tez... tylko co z tego? jak sie bierze za "te robote" to chyba powinno sie mniej wiecej ogarniac ze przerozne komentarze sie pojawia. Akurat ta laska nie uniosla i wymyslila sobie wojenke i tak toczy ja do dzis na rozne dziwne sposoby.
Subiektywnie, wydaje mi sie ze 99,9% uzytkownikow forum ma Slodka gleboko w dupie od bardzo, baaaardzo dawna i to raczej ona ciagle prowokuje kolejne spiny.
Nie wiem... moze Ty znasz jakas inna wersje tej co nieco nudnej juz historii.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Henry, rób co chcesz, ja pozostaję przy swoim zdaniu na ten temat. Biedna, niestabilna emocjonalnie dziewczynka i jeszcze bardziej biedny, bo żałosny, gdyż w średnim wieku, ale niedojrzały psychicznie facet, szukający sprzymierzeńców wśród takich samych jak on "przegrywów życiowych".

przegrywów życiowych - ulubione określenie rugera na przebywających tu ludzi.


komin pisze:Nie wiem... moze Ty znasz jakas inna wersje tej co nieco nudnej juz historii.

Owszem, znam. Twój opis jest subiektywny, nieprecyzyjny i nacechowany "oddaniem" wobec Henrego.
Zwróć uwagę, że na początku brakuje niektórych komentarzy.
Największy syf w stosunkach międzyludzkich na SU, brał i bierze swoje początki z forum, a dokładniej, od największego trolla tego miejsca i jego "bandy" pomagierów.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oj biedna bidulka :( ... ojoj.. biedactwo, nieboraczek :(

Obrazek

to po urojeniach, że niby włamaliśmy jej się do mieszkania
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


No i...?
Jesteś bardziej przebiegły niż ona, ok, to wszyscy wiedzą.
Gdyby komuś chciało się screenować i dokumentować wszystko (zanim admin wyczyści z niewygodnych treści), co tu na czacie latało na jej temat, to też nie mielibyście się czym chwalić.
O szambie lejącym się u niej na transmisji, nie tylko od niej, ale od fejkowych "nawiedzających" ją nicków, to nawet żal wspominać.
Wy się śmiejecie, wyzywacie, wywalacie dane, poniżacie, szydzicie, zastraszacie, a ona dostaje kurwicy i w coraz większy obłęd popada. No rzeczywiście straszne przestępstwo, bo panowanie nad sobą straciła. Zapomniała bidula, że wszystko co napisze i powie, będzie użyte przeciwko niej, że każdy jej gest, będzie skrupulatnie i chamsko skomentowany, a jej wygląd, w ohydny sposób wykpiony.
Przypomnę, że podobna taktyka była już tu stosowana wobec innych niepokornych, z tą tylko różnicą, że tamte nie były aż tak zdesperowane, by szukać sprawiedliwości poza SU. Tym razem trafiliście na skrajny przypadek.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jakbyś zadał sobie minimum trudu żeby przeanalizować chronologicznie "obronę" Suodkiej i "ataki" Henia to byś zauważył pewną prawidłowość - że to "obrońca" zawsze wyprowadzał atak poprzedzający :) Poczynając od pra-prehistorii konfliktu czyli ataków Suodkiej na Kotzurasa i szukania na nią haków na czanie, przez ataki "sympatiowe" do wszystkiech jej "odpałów" i "momentów uspokojenia" na transmisjach to zawsze atak wychodził od niej, każdy prześmiewczy artykuł na blogu czy pojazd na czacie był wywołany jej atakiem na transmisji, nigdy w drugą stronę. Weźmy za przykład ostatni wjazd zz pajonkami i światłem w lodówce - czy to forum zaczęło o tym pisać? Jak niby mogliśmy zacząć temat który nie istniał (bo nikomu nawet by do głowy nie przyszło wymyślić coś tak abstrakcyjnego jak spalona żarówka LED, pluskwy podsłuchowe, ludzie włamujący się bez śladów po nocach i latający pod oknem dronem) zwłaszcza, że Suodkiej nie było chyba nawet na SU kilka tygodni wtedy, pojawiła się nagle i fru! Wlazła na czata oskarżając nas o wszystko co najgorsze. Tak jak pisałem wcześniej - bez Suodkiej by nie było jazdy po Suodkiej, to ona inicjuje każdą akcję i to od niej zależy czy się to skończy czy nie.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Ruger, gdybym cię nie znał i był nowym userem, to może byłbym ci w stanie uwierzyć. Problem w tym, że znam cię nie od dziś... doskonale poznałem twój modus operandi, trolling, nieczyste zagrywki oraz brudne metody. Początek konfliktu słodkiej, z wymienioną przez ciebie modelką, w ogóle nie wyglądał tak, jak ty go opisujesz. Zaczęło się zupełnie inaczej, a jak rozwinęło, to widać...
Było jasne od samego początku, że w starciu z takimi wygadanymi wyjadaczami internetowymi jak ty, Chinaski i paru jeszcze innych, ta biedna, nieumiejąca panować nad emocjami dziewczyna, nie ma najmniejszych szans. Dużo już czasu upłynęło, a ty potrafisz żonglować faktami tak, żeby wyszło na wasze. Wyciągasz jakieś "pajonki", o których stosunkowo niedawno zaczęła być mowa, tylko dlatego, żeby ją totalnie pogrążyć. Jasne, kto by się tam przejmował bajdurzeniami jakiejś "agresywnej schizofreniczki".
Niestety, prawdopodobnie dziewczyna ma jakiś poważniejszy problem, ale to podobno wy jesteście od niej lepsi, to podobno wy jesteście ci dobrzy, to podobno wy jesteście normalni. Czego ja, w waszych poczynaniach, za uja, nie umiem się dopatrzeć.
Nakręcacie ten konflikt, gdzie się tylko da (czat, blog, jej wątek oraz jej transmisje), bo dzięki temu wasz interes wciąż się jeszcze kręci. Kto jak kto ruger, ale ty żyjesz hejtem i napuszczaniem jednych na drugich. Swoją drogą, ciekaw jestem, kto następny się w temacie wypowie... Typy mam i nie są wcale trudne, wszak to ciągle jedne i te same osoby.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Syndrom, problemy psychiczne?
Wypraszam sobie. Wymyślanie ruger. W takim razie może wytłumaczycie mi w końcu skąd P. Chinaski, cichodajka, Ty i kilka innych osób wiedzieliście o moich rozmowach poza transmisjami oraz przy wyłączonym komputerze itd.. Jakim cudem wchodząc na moją transmisje (Wy) z innych nicków wiedzieliście która mi się żarówka na suficie nie świeci skoro tego nigdy nie podawałam. Skąd Chinaski wiedział jak wyglądała łazienka na moim poprzednim mieszkaniu, a Ty co miałam powywalane na podłodze? Czyżby przypadek nadawałam z dwóch pomieszczeń gdzie było głównie widać łózko, ścianę i mnie. A Wy mieliście dość szczegółowe informacje. Podam przykład rozmowa z bankiem o odblokowanie kont- P. cichodajka po dokładnie 3 minutach podała panieńskie nazwisko mojej matki, wytłumaczysz gdzie było ono podane? Może dodaj najlepiej link do strony gdzie to jest uwzględnione z chęcią to zobaczę. Publikowanie adresu zamieszkania i nie tylko przez Was to jest to? Zauważ, że nie wchodziłam tutaj a ataki były. Ostatni atak przebił moje siły gdyż włamaliście się naprawdę do mieszkania pod moją nieobecność a potem znaliście każdy mój krok. W pewnym momencie na moim aktualnym mieszkaniu też tak było. Ciekawa jestem ruger skąd wiedziałeś, że płakałam i w tym samym czasie opisałeś całą sytuacje na forumowym czacie, bo szczerze to są dość interesujące wątki zwłaszcza, że znajomi z którymi prowadziłam konwersacje poza komputerem i nadawaniem na showu są w stanie to potwierdzić. Z dupy tych rzeczy nie mieliście. A Twoja wypowiedź na moje pytania to jest ban bądź że mi wpierdolisz wielokrotnie. I tego zaczynam się bać najpierw straszyłeś mnie 3 lata temu że mnie zadusisz, teraz pobiciem, potem innymi rzeczami razem z Twoimi Koleszkami. Ja Wam się nie wpierdalam w życia realne każdy dostaje to co siał, czyli skoro goldie wydzwaniał do mnie z groźbami i wciągnął w to chinaskiego to było wiadome że o tym wspomnę (zdecydowałam się w końcu na prywatnoskargowy akt oskarżenia by mieć od Was spokój do tej pory tylko straszyłam a teraz zaczęłam działać) na policji. Teraz to nie dość, że zmieniałam 4 razy numer tel bo Wy wydzwaniacie z VOIP po nocach, zamawiacie jedzenie na byłe adresy które znacie to jeszcze próbujecie mnie pomawiać i mieszać moje życie realne z błotem. To, że Wy jesteście przegrywali życiowymi bez przyszłości to nie znaczy, że dziewczyna z kamerek nie może mieć normalnego życia. Zazdrościcie, że innym się udaje i poza showu potrafią coś robić jednocześnie się bawiąc. A jeszcze jedna kwestia do waszych chorych wydarzeń to nie ja przychodzą Was prowokować tylko Wy mnie, ja czasem tego już nie wytrzymuje bo wyszliście już poza internet więc darujcie sobie robienie z siebie ofiar bo tym razem nie odpuszczę tego wszystkiego bo to nie realne by znać każdy krok osoby która nie siedzi 24/24 przy kompie przez kamerkę internetową. Nawiązując jeszcze konto słodka to fejk konto który pewnie jeden z Was zrobił w celu by pokazać, że nie mam życia poza SU.
Awatar użytkownika
lala123455
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2020, 13:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


lala123455 pisze: może wytłumaczycie mi w końcu skąd P. Chinaski, cichodajka, Ty i kilka innych osób wiedzieliście o moich rozmowach poza transmisjami oraz przy wyłączonym komputerze itd.. Jakim cudem wchodząc na moją transmisje (Wy) z innych nicków wiedzieliście która mi się żarówka na suficie nie świeci skoro tego nigdy nie podawałam. Skąd Chinaski wiedział jak wyglądała łazienka na moim poprzednim mieszkaniu, a Ty co miałam powywalane na podłodze? Czyżby przypadek nadawałam z dwóch pomieszczeń gdzie było głównie widać łózko, ścianę i mnie. A Wy mieliście dość szczegółowe informacje. Podam przykład rozmowa z bankiem o odblokowanie kont- P. cichodajka po dokładnie 3 minutach podała panieńskie nazwisko mojej matki, wytłumaczysz gdzie było ono podane? . (zdecydowałam się w końcu na prywatnoskargowy akt oskarżenia by mieć od Was spokój do tej pory tylko straszyłam a teraz zaczęłam działać) na policji. Nawiązując jeszcze konto słodka to fejk konto który pewnie jeden z Was zrobił w celu by pokazać, że nie mam życia poza SU.


Co Ty farmazonisz.. za chuja nie wiem.... nic nie wiem o jakiś Twoich rozmowach, bałaganie w łazience, żarówkach - zrozum to w końcu, ze za przeproszeniem ujebałaś sobie coś w baniaku,

do Ciebie wchodze ostatnio tylko na milczka, z czystej ciekawości co tam jeszcze sobie wymyślisz

co do prywatnego oskarżenia i policji - nie kłamcz.. policja jest w to wciągnięta ze 2 lata...tyle, ze poprzednio w Rybniku - może wytłumaczysz jak zdobyłas IP z sympatii?

Słodka, którą tu podałem to Ty - mam na to dowody

ja to widzę tak... ukurwiłaś się na mnie, bo tylko mnie masz w zasięgu, bo znasz mój adres...,który zresztą sam podałem na policji zgłaszając się tam sam... i napierdalasz na mnie, ze wszystko co złe to ja... otóż nie - nie mam za chuja cokolwiek wspólnego z tym co piszesz...

na przyszłość podawaj policji mój numer telefonu, żeby się zapowiadali, bo ja chętnie przyjade do Łodzi i złoże zeznania... mam nadzieje je złożyć w tym tygodniu, jak tylko dzielnicowy wróci z kwarantanny...
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


lala123455 pisze:Nawiązując jeszcze konto słodka to fejk konto który pewnie jeden z Was zrobił w celu by pokazać, że nie mam życia poza SU.


Zaraz zaraz to nie ty wczoraj 19 października w godzinach porannych siedziałaś na SU i prowadziłaś transmisję z konta "slodka"?

https://showup24.tv/SIodka
https://showup24.tv/profile/SIodka
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


lala123455 pisze:Nawiązując jeszcze konto słodka to fejk konto który pewnie jeden z Was zrobił w celu by pokazać, że nie mam życia poza SU.


Ja tylko potwierdzę, że forumowe konto slodka to jest Twoje konto.
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 14:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Chciałbym zwrócić uwagę na pewną nieścisłość, w wyliczance nicków, widzę sIodka pisane przez duże "i".
Ona chyba ma na myśli SU. Zresztą Robinek też, pisząc o wczorajszej transmisji.
Jeśli faktycznie był to fejk, to przecież nie pierwszy na SU. Wiadomo, filmy z transmisji modelek, też tam latają nie od dziś. Dlatego zapobiegawczo, wpisując nazwę swojego nicku na SU profil, użyłem dużych liter "LL", żeby żaden "dowcipniś" nie próbował robić bydła, podszywając się pod moje konto.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Syndrom_Apollo pisze:Chciałbym zwrócić uwagę na pewną nieścisłość, w wyliczance nicków, widzę sIodka pisane przez duże "i".
Ona chyba ma na myśli SU. Zresztą Robinek też, pisząc o wczorajszej transmisji.
Jeśli faktycznie był to fejk, to przecież nie pierwszy na SU. Wiadomo, filmy z transmisji modelek, też tam latają nie od dziś. Dlatego zapobiegawczo, wpisując nazwę swojego nicku na SU profil, użyłem dużych liter "LL".



Nie był to fejk gdyż ona uczestniczyła i normalnie odpowiadała na pytania.
Sam jej dałem 10 żet by kupiła sobie coś ładnego :-)
Oczywiście podziękowała. Tam ktoś inny jeszcze jej dał kilka żet więc się nie wkręcaj.

Obrazek

Wiem wiem, zaszalałem....
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


R29 pisze:Tam ktoś inny jeszcze jej dał kilka żet więc się nie wkręcaj.


Nie raz widziałem, jak filmy robiły licytacje, a najzabawniejsze było to, że tak wiele osób dawało się wkręcać.

Daruję sobie, ale tylko wtedy, kiedy sam poczuję taką potrzebę.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Syndrom_Apollo pisze:
R29 pisze:Tam ktoś inny jeszcze jej dał kilka żet więc się nie wkręcaj.


Nie raz widziałem, jak filmy robiły licytacje, a najzabawniejsze było to, że tak wiele osób dawało się wkręcać.

Daruję sobie, ale tylko wtedy, kiedy sam poczuję taką potrzebę.


Jasne i admin SU zweryfikował film?
Bo akurat byłem też świadkiem weryfikacji tego konta.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Od kiedy admini SU, są dla was takimi autorytetami moralnymi?
Poza tym po jakimś czasie niezweryfikowany profil sam się pozycjonuje.
Trzeba odświeżyć stronę, żeby znów znalazł się na dole.
Jeszcze jedna uwaga, ja ostatnio włączyłem pierwszy raz swoją transmisję i po chwili wylądowałem w drugim rzędzie. Zaskoczony, odświeżyłem stronę w innym oknie. Jakież było moje zdziwienie, gdy nie spadłem na dół... Wyglądało, jakbym został zweryfikowany, ale żadnego admina u mnie nie było i nikt nie kazał mi machać do kamerki.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Syndrom_Apollo pisze:Od kiedy admini SU, są dla was takimi autorytetami moralnymi?
Poza tym po jakimś czasie niezweryfikowany profil sam się pozycjonuje.
Trzeba odświeżyć stronę, żeby znów znalazł się na dole.
Jeszcze jedna uwaga, ja ostatnio włączyłem pierwszy raz swoją transmisję i po chwili wylądowałem w drugim rzędzie. Zaskoczony, odświeżyłem stronę w innym oknie. Jakież było moje zdziwienie, gdy nie spadłem na dół... Wyglądało, jakbym został zweryfikowany, ale żadnego admina u mnie nie było i nikt nie kazał mi machać do kamerki.


Ty naprawdę masz coś nie tak.
Profil niezweryfikowany u oglądającego w czasie transmisji wyświetla pomarańczowy pasek
z informacją, że profil nie jest jeszcze zweryfikowany....
Zanika dopiero w chwili jak admin lub moderator zweryfikuje osobę transmitującą.

Oczywiście, że bardziej ufam administracji SU niż jakiemuś randomowi Apollo...
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


R29 pisze:Oczywiście, że bardziej ufam administracji SU niż jakiemuś randomowi Apollo...


Ja wolałbym zaufać Antoniemu M. niż tobie.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oczywiście chinaski Ty nic nigdy nie masz wspólnego.
To może porozmawiamy o tym jak się śmiałeś w tym samym czasie na czacie forumowym o mojej ciąży kiedy ja specjalnie o tym mówiłam z znajomym u siebie w mieszkaniu? Potem dziwnym trafem przeszliśmy specjalnie na inne tematy które też poruszałeś. Emocjonalna jestem ale urojeń i zaburzeń wybacz nie mam.
Nie martw się w pozwie nie będziesz osamotniony gdyż w Toronto są serwisy pewnej strony i aktualnie będę posiadać dane właściciela tych serwerów. Skoro administracja sama brała czynny udział w artykule 212 kk, łamaniu RODO co oczywiście niemieszkal zawrzeć mój przedstawiciel w ostatnim piśmie do Was do którego się nie ustosunkowaliście. W takim razie swoją wypowiedz już skończyłam, a chinaski niewiniątko i psychicnzie choroba osobę rób z siebie, a nie z człowieka świadomego i wiedzącego co się dzieje w jego życiu. Nie zamierzam już wchodzić z Wami polemikę dawałam Wam wiele szans i czekałam cierpliwie, ale cierpliwość się wyczerpuje także powodzenia
Awatar użytkownika
lala123455
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 18 paź 2020, 13:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Syndrom_Apollo pisze:
R29 pisze:Oczywiście, że bardziej ufam administracji SU niż jakiemuś randomowi Apollo...


Ja wolałbym zaufać Antoniemu M. niż tobie.


A ja prędzej zaufam Słodkiej niż tobie :laughingnew:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A ja prędzej zaufam Słodkiej niż tobie


Robciu, twoje zaufanie koło :fap: mi lata! :mocking:



www.ShowUpTV.blog
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość