FAP-Rewolucja

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
FAP-Rewolucja
03 maja 2016, 21:46
Postanowiłem spisać te wszystkie zasady o których dyskutowaliśmy ostatnio i tym samym rozpocząć swoistą FAP-Rewolucję na ShowUp.tv która doprowadzi do (mam nadzieje) poprawy jakości świadczenia usług i unormowania cen za usługi posiadające wady fabryczne. Nam nadzieje też, że uda mi się większość z Was namówić do ich przestrzegania, bo tylko jeżeli większość będzie się do nich stosować rewolucja będzie miała sens. I jak zwykle namawiam Was do komentowania i przedstawiania swoich pomysłów.

1. Twarz i głos to podstawa na transmisji - owszem, możesz nadawać bez głosu i twarzy ale taka transmisja powinna być traktowana jak towar niepełnowartościowy i tym samym podlegać poważnej zniżce cenowej. Priv bez twarzy albo w masce - maksimum cenowe to powinno być 300 żet, wszystko powyżej to zdzierstwo. Bez głosu? Wolne żarty, mikrofon kosztuje kilkanaście zł a większość kamerek ma wbudowany, jak nie masz warunków mieszkaniowych do sprośnych rozmów i wydawania głośnych orgzmicznych ohów i ahów "bo sąsiedzi/rodzice usłyszą" TO NIE NADAWAJ! Transmisje bez głosu i twarzy powinny być po maks 100 żet, tylko w ramach ciekawostki jako towar maksymalnie wybrakowany.

2. Orgazm to powinien być orgazm - intymne, spontaniczne przeżycie bez patrzenia na zegarek i aktorstwa, jeżeli chcesz zrobić taki pokaz (tzn z aktorstwem) to nazwij go "palcówka z jęczeniem" a nie orgazm!!!

3. Przed rozpoczęciem nadawania obejrzyj dokładnie swoje ciało w lustrze, upewnij się kilka razy jakie cyferki masz wpisane w dowodzie osobistym w polu "Data urodzenia", obejrzyj "konkurencję" (nie tylko na ShowUp.tv ale i na zagranicznych portalach) i zadaj sobie jedno niesamowicie ważne pytanie: "Ile pokaz ze mną nago może być maksymalnie warty?" I niezależnie od tego jaka kwota przyjdzie Ci do głowy nie mnóż jej x2 czy x3 tylko użyj dokładnie tej wartości jaka wyszła. Ważny jest też plan marketingowy: czy lepiej jest zrobić kilka pokazów dziennie za 300 żet czy może ustawić priv za 1000 i czekać na tego jednego, jedynego jelenia który się skusi cały dzień (albo nawet kilka dni)

4. Jesteś "nierozbieralna"? Zadaj sobie pytanie: czy portal gdzie dominuje nagość to na pewno miejsce dla mnie? Nie ma tu nigdzie napisane "Miejsce do pogaduszek o niczym", do takich miejsc są wyspecjalizowane czaty a tym bardziej "Tu dostaniesz hajsy za free" - jeżeli już okłamiesz ludzi, że nie jesteś tu dla pieniędzy zrób wszystkie privy za symboliczne 10 żet (no bo ponoć nie jesteś tu dla kasy?) a za te c2c oddawaj 100 żet od razu po rozpoczęciu transmisji.

5. Jeżeli jesteś tutaj tylko po to, żeby obgadywać inne, ładniejsze i młodsze transmitujące którym wiedzie się lepiej, siać zamęt, ferment, obrzucać ludzi błotem i wyzwiskami to WYPIERDALAJ. Nie ma co się bawić w piękne słówka, Wersalu tu już nie będzie a tacy wichrzyciele nie mają szacunku dla innych ludzi więc i sami nie zasługują na szacunek! Nie wchodzimy do takich osób, nie komentujemy, nie nakręcamy fali hejtu - niech się utopią we własnej żółci!

6. Jeżeli jesteś tutaj tylko po to, żeby wyłudzać kasę na wyimaginowane choroby a na wszelkie pytania o to, czemu nie znajdziesz sobie pracy odpowiadasz wymijająco zasłaniając się kolejnym garniturem chorób albo po prostu banując dociekliwych - również WYPIERDALAJ!
Kapitan statku HMS "Stulejka"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2574
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 301 razy
Podziękowano mu: 120 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Jakaś 10/10
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_heartame


Re: FAP-Rewolucja
03 maja 2016, 21:54
ruger44 pisze:4. Jesteś "nierozbieralna"? Zadaj sobie pytanie: czy portal gdzie dominuje nagość to na pewno miejsce dla mnie? Nie ma tu nigdzie napisane "Miejsce do pogaduszek o niczym", do takich miejsc są wyspecjalizowane czaty a tym bardziej "Tu dostaniesz hajsy za free" - jeżeli już okłamiesz ludzi, że nie jesteś tu dla pieniędzy zrób wszystkie privy za symboliczne 10 żet (no bo ponoć nie jesteś tu dla kasy?) a za te c2c oddawaj 100 żet od razu po rozpoczęciu transmisji.


To powinien być pierwszy punkt. W ogóle to nierozbieralne powinny płacić podatek od nierozbierania. Np. ShowUp.tv charguje 100 zet miesięcznie jak laska się nie rozbiera. Od razu wiele z nich zmieniło by światopogląd :mrgreen:
Awatar użytkownika
HandlarzMirek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 09 sie 2015, 23:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: FAP-Rewolucja
03 maja 2016, 21:56
AD1
Zapewnisz laskom anonimowość? pełno tutaj debili którzy nagrywają trans i wrzucają do neta!
WYSZCZOTKUJ KONIA!
Awatar użytkownika
guga89
SU-holik
SU-holik
Posty: 56
Rejestracja: 10 lis 2015, 15:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: a chuj Was to :P
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: FAP-Rewolucja
03 maja 2016, 22:03
guga89 pisze:AD1
Zapewnisz laskom anonimowość? pełno tutaj debili którzy nagrywają trans i wrzucają do neta!


Robią tu pokazy za darmo czy za pieniądze? Skoro za pieniądze to pośrednio płacimy im min. za ryzyko zawodowe - policjant ma płacone więcej za możliwość postrzelenia na służbie, strażak za wdychanie dymu a one na kamerkach za to, że być może ktoś je nagra i wrzuci do netu i 20 lat później synek przyjdzie do niej z tabletem i pytaniem "Mamo a to ty na tym filmie? Czemu nie masz ubrania?". Ryzyko zawodowe, nikt nikomu tu się rozbierać nie każe, jak chce spokojnej pracy bez mozliwości zszargania dobrego imienia w necie niech znajdzie sobie taką prace, kamerki taką pracą nigdy nie były i nie będą
Kapitan statku HMS "Stulejka"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2574
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 301 razy
Podziękowano mu: 120 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Jakaś 10/10
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_heartame


Re: FAP-Rewolucja
03 maja 2016, 22:31
Dobra robota Ruger44. Proponuje twoją osobę na przewodniczącego związku szołapowych konsumentów :fap: . Dzieki takim incjatywom stawki może troche znormalnieją :) . Śmiać mi sie chcę gdy widze niektore damy ktore życzą sobie za priv bez twarzy i głosu 3000 żet za 20 min. Gdzieś naczytały sie, że na ShowUp.tv można łatwo i bez wiekszego wysiłku zarobić fortunkę świecąc jedynie piczą. I niestety czasami łapią jakiś napalonych januszy.

guga89 pisze:AD1
Zapewnisz laskom anonimowość? pełno tutaj debili którzy nagrywają trans i wrzucają do neta!


Pełno też tutaj naganiaczy i wspólników, którzy pomagają liczyć laskom utarg na koniec transmisji :) I to oni zaraz bedą sie najbardziej burzyć.
Skoro lasce zależy na anonimowości to nie niech nie pokazuje twarzy ale też niech ma mniejsze stawki. O to przecież chodziło rugerowi.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: FAP-Rewolucja
03 maja 2016, 23:55
Widzę, że natchnęła cię Dobra Zmiana i postulujesz powrót do starych dobrych czasów PRL i wprowadzenie cen urzędowych, zamiast praw popytu i podaży... :) Słusznie - co się mają prywaciary nadmiernie bogacić kosztem zwykłego ludu ciężko pracującego na swoje żetony. Powinna jeszcze być powołana komisja oceniająca, ile panna ma prawo zażądać za pokaz, biorąc pod uwagę jej twarz, warunki i brak zahamowań. Oczywiście, komisji przewodniczy pomysłodawca, a wszystkie członki... pardon, członkowie są suto wynagradzani żetonami, na które transmitujące się złożą (np. po 15 zet miesięcznie - cóż to jest) ;) Bez certyfikatu komisji i przydzielenia odpowiedniej kategorii, zakaże się występów. A nierozbieralne - albo pokażą piczkę (w przystępnej cenie), albo won z definicji ;)

Ja owszem, wolałbym, żeby privy były tanie, ale stoję na stanowisku, że za ile panna chce się pokazać, za tyle się oferuje. Przecież nikt nikogo nie zmusza. Może mam skrzywiony pogląd, bo nigdy nie dałem za priv więcej niż 300 - chyba po prostu "gwiazdy" ShowUp.tv mnie nie interesują, i nie oczekuję, że jeśli się je zmusi do obniżenia cen, to wreszcie się załapię na Wredną Paulę czy tą drugą - nie pamiętam nicku (o której na starym forum ktoś napisał, że ma brzydką piczkę) ;)
Lubię też czasami pogadać z nierozbieralnymi, na tematy okołoerotyczne, lub nawet nie. Szanuję, jeśli panna nie chce pokazywać twarzy - w końcu to też miejsce dla normalnych żon, matek i licealistek, które kręci pokazywanie ciała (zwłaszcza, jeśli coś przy tym wpadnie na waciki- bo takie z reguły przecież kokosów nie żądają). Za marne kilkadziesiąt zł nie jest warte "ryzyko zawodowe", że cię ktoś nagra na privie i udostępni. To prawdziwe życie i prawdziwe nadające, z których nie wszystkie muszą wybrać drogę zawodową lalek do zadowalania fapaczy.

Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 437
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:26
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


Re: FAP-Rewolucja
04 maja 2016, 01:03
Dekalog sześciu przykazań Rugera44 czy szołapowy związek konsumentów :fap: nie jest przeciwko szarym skromnym myszkom z dołu tabeli, gdzie chadza marshal, tylko całej reszcie . Prawo wolnego rynku, krzywa popytu i podaży .... nie wiem czy to sie sprawdza w takich miejscach jak ShowUp.tv :) , Bo gdy cała krew spłynie do małej główki to napalony janusz moze wydać na priv wszystkie żetony, co panie skrzętnie wykorzystują, nawet okiem nie mrugną. Ktoś musi stanąć w obronie tych biednych januszy :) . Poza tym nawet w największych demokracjach rządy walczą ze zmowami cenowymi ;)
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: FAP-Rewolucja
04 maja 2016, 07:46
Chyba nie do końca zostałem dobrze zrozumiany - nie chodziło mi o to, żeby KAŻDA transmitująca miała privy po 100 żet tylko o to, żeby "oddzielić ziarno od plew" - te, które robią pokaz na poziomie z twarzą i głosem mogą sobie ustalać ceny jakie tylko chcą, ale dlaczego te bez twarzy i głosu, co dla większości potencjalnych klientów jest wielką wadą, traktują się jak pełnowartościowy towar? Czemu klienci traktują tak samo panie które się starają i te które robią "na odpierdol"? Nie chodzi mi o to, że chce kupować Ferrari za taką samą cenę co Malucha, chodzi mi o to, że jak diler wciska mi powypadkowe, spawane i malowane Ferrari to niech chociaż mi da sporą zniżkę żebym się skusił, tak właśnie działa wolny rynek! Niestety szołap przypomina raczej ryek kartelowy - jedna pani daje orgazm za 500 to każda inna daje taką cenę "bo inne tak mają" nie patrząc na jakość swojej usługi z perspektywy klienta, a każdy kto weźmie taki orgazm bez twarzy i głosu za 500 utwierdza ją w przekonaniu, że robi dobrze - czas to zmienić!
Kapitan statku HMS "Stulejka"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2574
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 301 razy
Podziękowano mu: 120 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Jakaś 10/10
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_heartame


Re: FAP-Rewolucja
04 maja 2016, 19:43
W ramach walki z lichwiarskimi cenami privków niektórych dam proponuje zrobić czarną listę najbardziej niedorzecznych stawek za priv, gdzie dysproporcja pomiedzy ceną a jakością towaru jest porażająca :) . Propozycje można składać w następującym formacie:

nazwa transmisji - opis privka - stawka :)
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: FAP-Rewolucja
04 maja 2016, 21:15
Jestem w delikatnym szoku :shock2: Czyżbyśmy wracali do podstaw ekonomii Marksistowsko- Leninowskiej ? Cen regulowanych przez Komitet Centralny PZPR ?
A gdzie wolny rynek, Prawo popytu i sprzedaży..Z całym szacunkiem dla ruger44, ale to co proponujesz to coś na kształt Orwella, albo komunistycznej utopii.
Przychylam się do wypowiedzi Marschalla.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: FAP-Rewolucja
04 maja 2016, 21:54
Wydaje mi się, że niektórzy z Was nie zrozumieli dobrze intencji Rugera. Nie chodzi o narzucanie cen dziewczynom, tylko uświadomienie im, że niektóre stanowczo zbyt wysoko się cenią i powinny się dobrze zastanowić nad tym co za ile oferują bo niektóre ceny naprawdę wołają o pomstę do nieba.

Dla mnie oczywistością jest to, że dziewczyny nie pokazujące twarzy, a już na pewno te nie mające nawet dźwięku na transmisji nie powinny się cenić tak samo jak te, u których jest to standardem.

Jestem jak najbardziej za postulatami Rugera i mam nadzieję, że coraz więcej osób przyłączy się do naszego bojkotu - może wtedy niektóre Panie przejrzą na oczy...


PS. Dopiszę jeszcze bo pewnie niektórzy z chęcią by mi to wytknęli odnośnie tego co napisałem powyżej. Wyjątkiem dla mnie jest jedna Pani, do której mam słabość od dłuższego czasu. Ale jak to się mówi, wyjątki potwierdzają regułę ;)
Mówią o mnie na mieście, że ponoć to spoko typ, dużo pije, ale spoko typ.

Jak pobierać streamy z CB
Awatar użytkownika
Sadistik
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1291
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: FAP-Rewolucja
04 maja 2016, 22:44
W takim wypadku to każdy może mieć Panią do której ma słabość i będzie ona tym wyjątkiem. Może to podobać się rewolucjonistom lub na odwrót. Wyjątek ten może również objąć każdą transmitującą bo jest więcej oglądających niż transmitujących, pomijając niezalogowanych. To albo wszystkie albo żadna, bez wyjątków.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 644
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: FAP-Rewolucja
04 maja 2016, 23:32
ruger44 pisze:Chyba nie do końca zostałem dobrze zrozumiany - nie chodziło mi o to, żeby KAŻDA transmitująca miała privy po 100 żet tylko o to, żeby "oddzielić ziarno od plew" - te, które robią pokaz na poziomie z twarzą i głosem mogą sobie ustalać ceny jakie tylko chcą, ale dlaczego te bez twarzy i głosu, co dla większości potencjalnych klientów jest wielką wadą, traktują się jak pełnowartościowy towar?


Dlaczego?... Bo mają prawo domagać się, ile chcą, a nie ma przecież przymusu wchodzenia :lol: Rozumiem, że chodzi co o to, żeby mieć gwarancję, że jeśli wchodzisz do nieznanej laski i weźmiesz priva za 500, to jest profesjonalny, z ładną buzią i jękami - ale tak czy tak, nie unikniemy komisji, która będzie oceniać, czy laska ma prawo tyle wołać za priva ;) Zresztą, jeśli jest słaba, zawsze ktoś ją może obsmarować na forum... Poza tym, gusty są różne. Niektórzy nie gustują w profesjonalistkach rodem z filmów porno ;)


sliskiTroll pisze:W ramach walki z lichwiarskimi cenami privków niektórych dam proponuje zrobić czarną listę najbardziej niedorzecznych stawek za priv, gdzie dysproporcja pomiedzy ceną a jakością towaru jest porażająca :) .


A to swoją drogą.
I na tym polega siła organizacji konsumenckich na wolnym rynku, zamiast wprowadzania urzędowych stawek ;)
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 437
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:26
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


Re: FAP-Rewolucja
05 maja 2016, 05:23
Ja powiem tak, takie seks kamerki to jest czasem dobra odskocznia od rzeczywistości, ale nie nakładajmy na to jakiejś nadzwyczajnej ideologii. Ruger, szanuje Twoje myślenie, często piszesz mądrze itd.. no ale w sumie tutaj chodzi o hajs jak sam wiesz.
Podaż - popyt i to tyle...
a inne rzeczy to jest mało ważny gnój, przynajmniej dla transmitujących.
Ale z drugiej jednak strony, można drążyć taki temat, a nóż może coś wyniknie z tego dobrego : )
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3140
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: FAP-Rewolucja
05 maja 2016, 14:46
Komedia :D
Dzięki za podlinkowanie tego tematu.
Z ręką na ci... sercu przyznaję, już dawno się tak nie uśmiałam.


Autora pozdrawiam ;) Pozwól, że przemilczę i nie będę podważać tak wzniosłego postulatu.
Awatar użytkownika
Kiedysl
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 05 lis 2015, 23:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: FAP-Rewolucja
05 maja 2016, 16:46
Kiedysl pisze:
Z ręką na ci... sercu przyznaję, już dawno się tak nie uśmiałam.


...A do których się zaliczasz? :D
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 437
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:26
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


Re: FAP-Rewolucja
08 maja 2016, 23:20
Czas absurdu. Czas dyktatury.

Raz raz dziewczyny! Ustawiamy się w rzędzie, na baczność, pięta do pięty bo nadszedł dzień selekcji.

Zaczynamy, od lewej, najpierw staną rozebrane, seksowne 18+, następnie (Ruger pomóż, nie wiem od którego momentu zaczyna się granica tych gorszych), powiedzmy, że jesteście łaskawi i będą to rozebrane, może jeszcze gorące 23+. Teraz gorszy sort, 30+... starsze kobiety bo już prawie MILFy, więc nie mogą być seksowne, za to z pewnością obwisłe, i pomarszczone. Kolejno wspomniane MILFy (zgodnie z Wikipedią 35+), ryczące czterdziestki, rozpadające się piećdziesiątki i więcej. Oczywiście uściślę, tu stoją tylko te kobiety, które pokazują twarz i transmitują z głosem.

Sza dziewczyny! za chwilę ustawię resztę ;)
Gdy już podział ze względu na wiek mamy za sobą, czas na Panie nierozbieralne na ogóle, ale rozbieralne na prv.
Zasada wieku ta sama jak powyżej, oczywiście nadal z twarzą i głosem. Później hmm i tu mam dylemat (autorze? które są gorsze?) czy teraz powinny stać popiersia-niemowy, czy nierozbieralne? Ach, chyba jednak popiersia, następnie niemowy, nierozbieralne, hejterki i zbieraczki.
Czy kogoś pominęłam? Myślę, że nie.

Panie stoją w rzędzie jak komisja nakazała więc czas zaprosić samych oceniających.

Od lewej siadają:

multiżetoniarze
mężowie stanu
klasa wyższa fapaczy
klasa średnia
dorobkiewicze
fetyszyści
pospolici onaniści
sępy

Skoro z transmitujących zostawiamy tylko dziewczyny kategorii A, B, C (chyba do 30tki) te rozebrane, ewentualnie te rozbierające się na prv, ale z głosem i twarzą, cóż, reszta jako towar wybrakowany musi odejść. Wszak tak rzecze komisja.
Czy w związku z tym, że usunęliśmy już te bezczelne przeszkadzajki, pomarszczone, niemowy z połową twarzy, to czy zajmiemy się również samą komisją? :)

Dla równowagi.
Zostawiamy multiżetoniarzy, bo szczodrze obdarzają ulubienice, klasę wyższą i średnią, no może jeszcze fetyszystów. Reszta jest zbędna.
To pójdziemy o krok dalej?
Zróbmy blokadę, do tych najwyżej notowanych dziewczyn mają wstęp tylko ci, którzy mają na koncie min 5000 żet, przecież tylko oni będą mogli sobie pozwolić na ewentualną zabawę i docenią to co najlepsze :D Reszta zwrotami "pokaż" nie będzie niepotrzebnie rozpraszała hot camgirls... Itd itd itd

Idą dobre zmiany ;)

P.S.
Marshall, jak wolisz :)
Awatar użytkownika
Kiedysl
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 05 lis 2015, 23:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: FAP-Rewolucja
09 maja 2016, 21:19
Kiedysl pisze:P.S.
Marshall, jak wolisz :)


Wiesz, że jestem tolerancyjny dla tych, co nie pokazują buzi, a nawet, wyjątkowo, dla niektórych nierozbieralnych - najważniejsze, żeby panna była fajna i inteligentna, więc chyba to wymaganie jest spełnione... ;)

Wybacz ignorancję, ale jestem na ShowUp.tv i forum na tyle przelotnie, że nie wiem nawet, czy pod Twoim nickiem kryje się jakaś modelka prowadząca transmisje (i jakie) ;)
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 437
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:26
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


Re: FAP-Rewolucja
17 maja 2016, 08:19
Kiedysl, moje ogromne wyrazy podziwu oraz zachwytu, ale i współczucia, że jako jedyna kobieta, podjęłaś się tak niewdzięcznego zadania, polegającego na polemice w tym jakże zidiociałym temacie.
WIELKIE GRATULACJE!
szary


Re: FAP-Rewolucja
18 maja 2016, 12:58
Szary :derisive:
Chyba nawet polemiką bym tego nie nazwała. Odpowiedź w prześmiewczym tonie, owszem.
Co się tyczy tego dlaczego tylko ja z kobiecego grona to zrobiłam? Z tym to bywa rozmaicie.
Sporo dziewczyn przestało się w ogóle na forum udzielać (ciekawe dlaczego :lol: ), a pozostałe, może nie czytały tego tematu, może udały, że nie zauważyły i przeszły obok milcząc, albo... martwią się, że w odwecie otrzymają niemiłe komentarze w swoich tematach, co będzie psuło im opinię.
Ewentualnie wzięły sobie do serca słowa Pani Czubaszek :)
"Moim zdaniem lepiej udawać głupszą. Po pierwsze, jeśli można udawać głupszą, niż się jest, to znaczy, że nie jest się tak całkiem głupią. Po drugie, kobiety inteligentne robią wrażenie przemądrzałych."

Tak naprawdę nie mnie osądzać, mogę sobie tylko gdybać. ;)

P.S.
Swoją drogą, raczej unikam takiej żywej dyskusji tutaj, nietrudno zostać sprowadzonym do pewnego poziomu, a następnie pokonanym doświadczeniem. Łatwiej mi jest wyrazić swoje zdanie i nie dać się prowokować do dalszej dysputy, bo nie prowadzi to do niczego innego, jak w końcu do personalnych ataków, gdy brakuje argumentów. Przy czym, nie chciałabym wrzucać wszystkich do jednego worka, wyjątki się zawsze zdarzają ;)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Kiedysl
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 05 lis 2015, 23:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Następna

Wróć do ShowUp od zapleczaKto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości