Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Mnie zastanawia tylko to że puszczają przelewy z Digigoods czy jak to tam się nazywa ten pośrednik, a przecież pisali w komunikacie że obydwaj pośrednicy przestali dla nich realizować wypłaty a przed tą całą sytuacją gdzie wypłaty były normalnie realizowane to robili przez Paypro szybkimi przelewami i Digigoods-normalnymi i to właśnie oni przestali realizować dla nich przelewy. A teraz nagle wysyłają wypłaty ponownie z Digigoods który przestał dla nich realizować przelewy. Czyżby się dogadali ? z tym pośrednikiem ? Czy po prostu pierdolnęli ściemę w komunikacie i chodzi o coś innego ?. Ważne że wypłacają ale to zastanawiające taka przerwa dwóch pośredników których wymieniłam przestało robić dla nich wypłaty a tu nagle po 2 miesiącach ponownie robią :P
Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


-Messua- pisze:Mnie zastanawia tylko to że puszczają przelewy z Digigoods czy jak to tam się nazywa ten pośrednik, a przecież pisali w komunikacie że obydwaj pośrednicy przestali dla nich realizować wypłaty a przed tą całą sytuacją gdzie wypłaty były normalnie realizowane to robili przez Paypro szybkimi przelewami i Digigoods-normalnymi i to właśnie oni przestali realizować dla nich przelewy. A teraz nagle wysyłają wypłaty ponownie z Digigoods który przestał dla nich realizować przelewy. Czyżby się dogadali ? z tym pośrednikiem ? Czy po prostu pierdolnęli ściemę w komunikacie i chodzi o coś innego ?. Ważne że wypłacają ale to zastanawiające taka przerwa dwóch pośredników których wymieniłam przestało robić dla nich wypłaty a tu nagle po 2 miesiącach ponownie robią :P

Napisali o tym w mailach:

cyt: "... Po pierwsze trwają aktualnie prace integracyjne po stronie nowego operatora na które bezpośredniego wpływu nie mamy. Z naszej strony te zostały już zakończone i zatwierdzone. Drugim powodem jest natomiast to, iż finalizujemy równolegle współpracę z drugim operatorem i możliwe, że będziemy mogli przywrócić wypłaty tymczasowo w starym modelu..."
Czyli ten drugi powód to pewnie Digi.
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


7:46 poszlo z 8.01 ;)
Awatar użytkownika
Olka32
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 29 cze 2022, 23:01
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


7:46 z 8.01
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


7:46 z 7ego
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 01:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


7:46 z 7 i 8 stycznia
Awatar użytkownika
JakaśTaka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 599
Rejestracja: 27 paź 2021, 20:22
Podziękował: 129 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PKO bp już na koncie więc digi właśnie zleca
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 01:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


Majka24 pisze:PKO bp już na koncie więc digi właśnie zleca

U mnie jeszcze nie ma..mam w ING
Awatar użytkownika
KaFka25
SU-holik
SU-holik
Posty: 105
Rejestracja: 12 sie 2021, 09:37
Podziękował: 79 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


KaFka25 pisze:
Majka24 pisze:PKO bp już na koncie więc digi właśnie zleca

U mnie jeszcze nie ma..mam w ING

Przy najbliższym księgowaniu w takim razie. Ja mam ten sam bank co Digi, więc wpływa mi od razu.
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 01:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


DaritkaMarusia pisze:
TanieSzonySU pisze:Drogie modelki, widze ze od jakiegos czasu co dzień wiecej różu na forum i ze panuje dosyc nerwowa atmosfera w szołuposkim e-kurniku, jakby e-kuna chodziła i szukała dziury do wejscia do srodka i tylko kwestia czasu bylo az to zrobi. Drogie e-kury (zaznaczam ze sie nie pomyliłem i nie ma w tym wyrazie byc W jak Wańka), jak wiecie w okolicach 2017-2018 pierwotni czescy własicicle portalu postanowili sprzedac go. Obecnych włascicieli pomimo że ciezko komus z zewnatrz byloby nawet okreslic ich narodowosc (mowi sie o rumunach, bułgarach, litwinach), a co dopiero personalia, to powiem tak - znam osobe która dobrze zna nowych włascicieli. Aneta Skotarczak zna i utrzymuje kontakt z Sergiejem i Jurijem z Petersburga, i ręcze ze są wypłacalni i nie maja najmniejszego zamiaru pojechac siła rozpedu ile się jeszcze tylko da bez wypłat na najgłupszych e-kurewkach i pewnego dnia Forbidden Error 502 po nieoplaceniu serwerów w Kirgistanie (które niestety podrożały 4-krotnie). Także te żetony to czujcie się tak jakbyście normalnie miały te pieniądze w portfelu i sobie je wplanujcie te środki w budżet domowy. Ukraiński moderator SU zatrudniony na umowe-zlecenie poniżej najniższej krajowej będzie oczywiście zwolniony bez wypłacenia żadnych hrywien za to jak wykonuje swoje obowiązki moderatorskie i za to ze w umowie pomimo ze ma klauzule iż będzie nabywał umiejętności w operowaniu jezykiem polskim, nadal tylko: ” słucham ? / tak / nie / w czym mogę pomoc / pracujemy nad tym / do widzenia”.

Rozsiewajace plotki i panike konkurentki wykorzystuja czas i transmituja w warunkach znacznie obniżonej rywalizacji, zarabiając żetony 500% szybciej niż jakby konkurencyjne e-prostytutki miały rozłożone w tym czasie i swoje straganiki z e-usługami waginalno-analnymi na szołuposkiej hali targowej. Bierzcie przykład z Ukrainek czy Daisy1987 – 40letniej kobiety w ciele ktorej uwiziony jest umysł 5-latki i stawiajcie się karnie na stanowiska pracy. Japończycy tak postępując w 50 lat przekształcili swój kraj z zabudowanych tektura pozbijanych dech nakrytych szmatami, w światową potegę gospodarcza , militarną i technologiczna – o czym w polowie XXw przekonały się same Hamburgery co te małe zawzięte skoś**okie ch*jki potrafią. Zobaczycie ze przyjdzie TEN dzień, i te uzbierane fortuny żetonowe jak zaczna wpływać na konta bankowe, to będzie taka balanga ze np. Kristal z radości tego ze już będzie mogła robic przelew za nowe zabiegi chirurgi plastycznej + pieczątki na czoło, będzie serwowała telemark w pełnym rozkroku dla zazdego GRATIS ! NITA za free na pierwszy raz od 2020 wyszoruje psioche z zaschnietej uryny i okresów, a Ann zamówi na wasz koszt gotowana na parze languste w kawiorze + ciemnych czipen dejlsów dla córki żeby w koncu zaruchała.

Dziewczyny, mam nadzieje ze was uspokoiłem, śmiało, no dalej, na transmisje. Pozdrawiamhard.

Myślę, że nikomu Twoich żałosnych wypocin nie będzie się chciało czytac


Ja przeczytałam :D podoba mi się ten opis :rofl: zgadzam się, sama prawda jest w niej spisana i bardzo skrótowo dokładnie ujęta :P
Awatar użytkownika
manuella
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2023, 10:43
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: manuella


hej a czy z 10 komus poszło? bo nadal mam w oczekujących
Awatar użytkownika
lnna
SU-holik
SU-holik
Posty: 81
Rejestracja: 16 lis 2020, 19:35
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: jestemdziewica


Do 10 jeszcze nie doszli :winkextra: nie wszystkie z 8 zostały zrealizowane. W takim tempie to do Wielkanocy zdążą wypłacić zaległości, a po uruchomią panel :laugh3:
Awatar użytkownika
MalinowaKotka
SU-holik
SU-holik
Posty: 119
Rejestracja: 29 lip 2020, 11:05
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 21 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Slodkaaa_blondyneczkaaa


Ja mam dopiero z 12 wiec licze ze za tydzień pojdzie :lol:
Awatar użytkownika
Sexi030
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 14 maja 2021, 13:48
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bezloginu pisze:
-Messua- pisze:Mnie zastanawia tylko to że puszczają przelewy z Digigoods czy jak to tam się nazywa ten pośrednik, a przecież pisali w komunikacie że obydwaj pośrednicy przestali dla nich realizować wypłaty a przed tą całą sytuacją gdzie wypłaty były normalnie realizowane to robili przez Paypro szybkimi przelewami i Digigoods-normalnymi i to właśnie oni przestali realizować dla nich przelewy. A teraz nagle wysyłają wypłaty ponownie z Digigoods który przestał dla nich realizować przelewy. Czyżby się dogadali ? z tym pośrednikiem ? Czy po prostu pierdolnęli ściemę w komunikacie i chodzi o coś innego ?. Ważne że wypłacają ale to zastanawiające taka przerwa dwóch pośredników których wymieniłam przestało robić dla nich wypłaty a tu nagle po 2 miesiącach ponownie robią :P

Napisali o tym w mailach:

cyt: "... Po pierwsze trwają aktualnie prace integracyjne po stronie nowego operatora na które bezpośredniego wpływu nie mamy. Z naszej strony te zostały już zakończone i zatwierdzone. Drugim powodem jest natomiast to, iż finalizujemy równolegle współpracę z drugim operatorem i możliwe, że będziemy mogli przywrócić wypłaty tymczasowo w starym modelu..."
Czyli ten drugi powód to pewnie Digi.


Miałam kiedyś stronę www, miałam też sklep online i wszystko podpinałam sama więc te prace integracyjne trwają czasem długo, czasem dwa tygodnie a jak się podepnie coś źle to trzeba czekać znowu tyle samo od nowa więc to może być możliwe, że tyle czasu im zajmuje :P każdy błąd i pomyłka to czekanie, mniej więcej się w tym orientuje i różne rzeczy integregowałam pod własne strony czy sklep
Awatar użytkownika
manuella
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 03 mar 2023, 10:43
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: manuella


Narazie robili z 7 i 8, 9 i 10 pewnie zrobią w poniedziałek, 11,12- w środę itd:)
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


mia3bit pisze: Przelewam na różne konta bankowe (ING, T-mobie, mbank, itd) i zazwyczaj max 24h (chyba, że zlecę przelew w weekend, to wtedy czekam do poniedziałku)


Ot, cwaniurka.


Obrazek

W trudzie i Znoju, toczą dziewczyny ten złoty kruszec,
Ducha nie traćcie, jak śpiewał Jan Paweł Dwieście Drugi... ..:sclerosis:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


W soboty też puszczają przelewy?
Awatar użytkownika
Little_girl
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2023, 00:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Little_girl pisze:W soboty też puszczają przelewy?

Niestety , ale nie.
Awatar użytkownika
Rachele87
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 18 lip 2017, 14:34
Podziękował: 50 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ING już na koncie...miłego weekeandu Laski :):):)
Awatar użytkownika
KaFka25
SU-holik
SU-holik
Posty: 105
Rejestracja: 12 sie 2021, 09:37
Podziękował: 79 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


KaFka25,
Też mam konto w ING. A z jakiego dnia Ci zlecili? Ja czekam z 9
Awatar użytkownika
DaritkaMarusia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 510
Rejestracja: 05 lip 2022, 14:02
Podziękował: 140 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości