Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Jeśli pojawi się dedykowana karta, zatem nie będę musiała obnażać się przed polskim bankiem i przelew będzie wykonany przeze mnie i już będzie szedł na kartę czy konto to wygrali tę przerwę. Byłoby pięknie, a takie coś pojawia się w komunikacie. Dużym problemem z SU jest nieznany bliżej czas realizacji przelewów co stresuje nas i wprowadza zamęt. Liczę na dobre zmiany. Dziewczyny spokojnie.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Zobaczymy jak długo do jutra albo do następnego tygodnia :mocking:
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Jumpsuits pisze:Zobaczymy jak długo do jutra albo do następnego tygodnia :mocking:


Jak zlecali to się martwiła o przelewy, ale jak nie zlecają i w sumie nie wiadomo kiedy znowu zaczną-zachowuje spokój, curwa ale kyrk :shock2: :lol2:
Awatar użytkownika
JakaśTaka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 599
Rejestracja: 27 paź 2021, 20:22
Podziękował: 129 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Robie coś bardziej dochodowego, a zlecą i tak. Mam normalne studia skończone, wiec zaczęłam prace w zawodzie.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Gratuluje skończenia studiów i pracy w zawodzie ;)
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Loboda skoro ty taka to co tu robisz?
Awatar użytkownika
Sexi030
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 14 maja 2021, 13:48
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


a czy te dziewczyny co miały zrealizowane przelewy 5.01 i przeszło im w zakładkę zrealizowane a nie dostały na konto bankowe otrzymaly zwrot w formie żetonów na konto SU ??? czy nadal nie wiadomo gdzie te pieniądze ??
Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sexi030 pisze:Loboda skoro ty taka to co tu robisz?

A dlaczego nie może być, co to głupie pytanie :blink:
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


-Messua- pisze:a czy te dziewczyny co miały zrealizowane przelewy 5.01 i przeszło im w zakładkę zrealizowane a nie dostały na konto bankowe otrzymaly zwrot w formie żetonów na konto SU ??? czy nadal nie wiadomo gdzie te pieniądze ??


Są w zrealizowanych.
Awatar użytkownika
JakaśTaka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 599
Rejestracja: 27 paź 2021, 20:22
Podziękował: 129 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jumpsuits pisze:
Sexi030 pisze:Loboda skoro ty taka to co tu robisz?

A dlaczego nie może być, co to głupie pytanie :blink:

?
Awatar użytkownika
Sexi030
SU-holik
SU-holik
Posty: 94
Rejestracja: 14 maja 2021, 13:48
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sexi030 pisze:Loboda skoro ty taka to co tu robisz?

Taka czyli jaka? Myślisz, że na kamerkach kto siedzi? Laski po zawodówce? Mylisz się. Znam koleżankę która była w ckm, nadal pracuje na kamerce, tak samo wiele studentek i osób wykształconych. Jeśli w pracy ktoś zarabia 8 brutto, ma do opłacenia mieszkanie i kobiece zachcianki to nie wystarczy. Na kamerce masz tyle w 10 dni, albo i szybciej. To nie są czasy, kiedy sexworking zarezerwowany jest dla głupich albo patologii, sorry za dosadne określenie. PS. Na kamerki wciągnęła mnie modelka, sama skończyła jakieś studia i dodam, że ma 30 lat i nie skończyła z tym. Ja jechałam na studia i miałam fajna opcje.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wisi ten zrealizowany z 5 stycznia i zlecone z dni kolejnych. Nic nie cofnęli.
Awatar użytkownika
gee
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:14
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mój przelew z 05 wisi jako zrealizowany. Nie dostałam zwrotu zet.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


LobodA pisze:
Sexi030 pisze:Loboda skoro ty taka to co tu robisz?

Taka czyli jaka? Myślisz, że na kamerkach kto siedzi? Laski po zawodówce? Mylisz się. Znam koleżankę która była w ckm, nadal pracuje na kamerce, tak samo wiele studentek i osób wykształconych. Jeśli w pracy ktoś zarabia 8 brutto, ma do opłacenia mieszkanie i kobiece zachcianki to nie wystarczy. Na kamerce masz tyle w 10 dni, albo i szybciej. To nie są czasy, kiedy sexworking zarezerwowany jest dla głupich albo patologii, sorry za dosadne określenie. PS. Na kamerki wciągnęła mnie modelka, sama skończyła jakieś studia i dodam, że ma 30 lat i nie skończyła z tym. Ja jechałam na studia i miałam fajna opcje.

I tutaj się z Tobą całkowicie zgodzę. Wiele osób uważa, że dziewczyny nadające na kamerach są pustakami, które w życiu nic nie osiągnęły. Bez ambicji, pracy czy pasji a głównie bez edukacji. Ja sama jestem po studiach psychologicznych. Mam również tytuł technika BHP, tytuł technika sterylizacji medycznej oraz wykształcenie wyższe. Napisaną maturę. W kieszeni sporo dyplomów z recytowania wierszy w domach kultury, pucharów z turniejów siatkówki. Bardzo podoba mi się to, że mam możliwości wejścia na SU sama z siebie, kiedy mam wolny czas bądź nie mogę spać i dorobić sobie sporą dodatkową kasę do budżetu. Robię co chcę, żyje jak chce. Jestem szczęśliwa, spełniona i mam wiele wspaniałych osób w swoim życiu, które wiedzą, akceptują i znają moją wartość. Przede wszystkim znam ją JA. W życiu realnym uważam się za osobę o dobrym sercu, wysokiej inteligencji, silnym charakterze. Większość ludzi nie pojmuje, że kamera to ŚWIAT WIRTUALNY i tutaj każda z nas może założyć maskę i grać pewną rolę. Uważam, że dużo dziewczyn nadających na kamerkach posiada spore wartości. Także każdej z was życzę aby znała swoją i nie dawała się głupiemu pierdoleniu. ;) Nie nadaje odkąd przestali wypłacać bo mam inne źródła dochodów w życiu realnym bądź na innych stronach, jednak sama jestem zła na całą sytuację. Brak kompetencji ze strony portalu. Brak składu i ładu. Brak konkretów. Kombinacje. Brak poszanowania do dziewczyn, bez których tak naprawdę portal nie ma prawa bytu. Bo kasa oglądających to jedno, ale gdyby nie dziewczyny z kamerek to co z tej kasy? Skoro to GŁÓWNIE dziewczyny są źródłem dochodów. To do nich panowie przychodzą. Nie wiem jak sytuacja się potoczy, ale przykre jest to, że w sytuacjach podbramkowych tyle osób pluje do siebie jadem. Wymyśla teorie spiskowe, zastrasza specjalnie i się tym pożywia.
Nie trzeba nam wojny.. żeby zobaczyć jak ludzie są okrutni.
Całe szczęście wyrosłam z tego i jestem wdzięczna.
Pozdrawiam i powodzenia w rozwiązaniu sprawy. Jak zaczną wypłacać to sama z miłą chęcią wrócę bo po prostu lubię łączyć przyjemne z pożytecznym. Pogadać sobie, pobawić się, zarobić. :D Miłego dnia!
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 20:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dokładnie! Łatwy zarobek, nikt nikogo nie okrada, nikt nie oszukuje. Po prostu jak ktoś potrafi się bawić i jest ładny lub pomysłowy zarabia sobie.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sweettomeetu
SU-holik
SU-holik
Posty: 125
Rejestracja: 05 paź 2022, 12:31
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sweettomeetu


Co do dziewczyn na kamerkach. Myślę że sporo nas tutaj to wykształcone łaski, które są cwane i oprócz wyplaty i rozwoju osobistego dodatkowo inwestują w siebie o zarabiają na kamerkach. Wiele z nas rozwija swoje biznesy dzięki temu. Tak naprawdę większość mądrych lasek inwestuje w lepsze jutro zamiast marudzic ze nie stać ich na fryzjera czy wakacje.
Awatar użytkownika
MalinowaKotka
SU-holik
SU-holik
Posty: 119
Rejestracja: 29 lip 2020, 11:05
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 21 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Slodkaaa_blondyneczkaaa


sweettomeetu pisze: Patrząc na to, że SU tak mocno leci w chuja z tym brakiem zwrotu żetonów za niby wykonany przelew, z info odnośnie kiedy wypłaty ruszą itp


Możliwe jest wszystko, ale temat braku zwrotu tych zetonow kilka stron wcześniej omawiałyśmy i już taka sytuacja miała kiedyś miejsce, a żetony wróciły do niezrealizowanych po ponownym uruchomieniu panelu.

Ja nadal spokojnie czekam, jeżeli w marcu dalej będziemy w tej samej sytuacji, to zacznę się martwić.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


a można kij w mrowisko? skoro i tak tu tyle offtopu w oczekiwaniu na pieniądze...
Bo musze przyznać ze ujęła mnie wypowiedz Lobody, a swoiste CV w raz z listem motywacyjnym Modlichy doprowadziło wręcz do łez... :D

MalinowaKotka pisze:Myślę że sporo nas tutaj to wykształcone łaski, które są cwane i oprócz wyplaty i rozwoju osobistego dodatkowo inwestują w siebie bo zarabiają na kamerkach. Wiele z nas rozwija swoje biznesy dzięki temu. Tak naprawdę większość mądrych lasek inwestuje w lepsze jutro zamiast marudzic ze nie stać ich na fryzjera czy wakacje.

Po prostu... nie sposób się nie zgodzić obserwując SU od ładnych paru lat. Zastanawiam sie tylko czy te ktore tez nie marudzą ze nie stać na fryzjera czy wakacje, zarazem inwestują w siebie, edukacje, swoje biznesy itd, ale pieniądze zarabiają "normalnie", nie idąc "na skróty" jakimi niewątpliwie są kamerki czy inne onlyfansy... Czy one nie popełniają jakiegoś strasznego błędu w życiu? Zaharowują się gdzieś w normalnych pracach, nadgodziny itp... tylko po to żeby mieć podobne możliwości jak Wy... Przecież wystarczy wejść na SU i polowa problemów zniknie...
Może któraś z Was równie żarliwie jak Modlicha jest w stanie przekonać jakoś co najmniej 95% kobiet w tym kraju ze nie korzystanie z dobrodziejstw jakie daje SU, OF itp. to po prostu głupota?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości