Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Dziewczyny ale w czym problemo ? tamten portal ma ruszyc za sto iles dni. Wiec po co w ogole o nim gadac w temacie problemow z wyplatami SU. Co mi do stu iles dni jak kasa potrzebna jest teraz. Juz nawet nie chodzi o to ze nie mam za co zyc bo mam stałą pracę ale od miesiaca nie prowadze transmisji bo nikt mi za to nie placi. I to jest ok - jest komunikat wiec nie nadaje bo nie zarabiam. Ale cholerka ! to ze nie placa nam za to co zarobilysmy wczesniej to jest chamstwo jakich mało ! Taki komunikat powinien się pojawić w polowie grudnia i uprzedzić o tym co się stanie. Naprawde dziwie sie wszytskim laskom ktore teraz tak namietnie prowadza transmisje Kit z lojalnością wobec innych dziewczyn. Ale nie rozumiecie ze dajecie im przyzwolenie na takie zachowanie? Zero szacunku do siebie. No chyba ze nie robicie tego dla kasy... to sorry. .
Awatar użytkownika
Ladyinred
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2023, 18:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Najbardziej pracowita na SU jest Anissa. Dzień w dzień trze ta ci...
Awatar użytkownika
DaritkaMarusia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 510
Rejestracja: 05 lip 2022, 14:02
Podziękował: 140 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ale w czym problem do lasek które siedzą?? „ Lojalność wobec dziewczyn” a czy ktoś za nie zapłaci rachunki? Co mają siedzieć i lamentować i pisać wiecznie te mądre teorie tu?? Albo siedzieć na jakimś innym gównie za grosze? To bardziej brak szacunku do siebie:) Tak wiec radziłabym serio juz zejść z transmitujących zająć sie swoimi pośladami i sprawami:) Bo jak wiemy ruszą i wtedy kto bedzie zadowolon bardziej? :ok: Ten co nie tracił czasu? Czy ten co oceniał? :yes4: Amen
Awatar użytkownika
Olka32
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 29 cze 2022, 23:01
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czytaj ze zrozumieniem. Napisalam ze kit z lojalnością wobec innych lasek bo przecież nie o to tutaj chodzi. Poza tym na forum mozna wyrazac swoje opinie (mysle ze w sumie głównie o to tutaj chodzi) - napisalam wiec ze dziwie się laskom ktore tak namietnie teraz prowadzą transmisje, przy zalozeniu ze jest to dla nich forma zarobku. Ja nie chodze do pracy jesli nie otrzymuję za nią pieniędzy. Chyba ze wolontariat albo szeroko pojęty altruizm :) co kto lubi :)
Awatar użytkownika
Ladyinred
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 39
Rejestracja: 19 sty 2023, 18:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Będziemy się teraz licytować o to kto się bardziej szanuje, a kto mniej na kamerkach? Lubię to :girl_smile:
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


No wiesz, problem polega na tym że niektóre dziewczyny siedzą nie wiedząc że nie wypłacą kasy...dopiero w momencie kiedy mają 1000zł wyświetla im się komunikat... :(
Awatar użytkownika
nvm_uwm
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 13:44
Podziękował: 74 razy
Podziękowano mu: 90 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Brak


A ja po 2 tygodniach nie wchodzenia zaczęłam wchodzić. Jak puszczą przelewy to na Malediwy polecę :beach: :laugh3: nie no a na serio każda z nas ma ciśnienie... coraz większe. A że my kobiety myślimy hormonami to nas ponosi x2 :biggrin:
Awatar użytkownika
MalinowaKotka
SU-holik
SU-holik
Posty: 119
Rejestracja: 29 lip 2020, 11:05
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 21 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Slodkaaa_blondyneczkaaa


Myśle że po takim czasie chyba już wszystkie wiedzą o komunikacie i jak sprawa wygląda, nie żyją pod kamieniem. Owszem jest to forum i można wyrazić swoją opinie ale sądze że takowe są już zbędne bo powtarzają sie tutaj co stronę i to już jest raczej forma uszczypliwości a nie zdziwienia z tego faktu. Wolontariat nie sądze bo pieniądz się nalicza i go widze:) nie znika po transmisji wiec w kieszeni zagości :derisive: jutro albo za tydzien :papa:
Awatar użytkownika
Olka32
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 29 cze 2022, 23:01
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ponawiam pytanie, bo utonęło w morzu innych wypowiedzi :D
Ciekawi mnie temat tych kart dedykowanych? Czy ktoś miał z czymś takim styczność na innych stronach z kamerkami?
Awatar użytkownika
dia7889
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 10 maja 2022, 02:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Mcf
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Fakt, jest w tym transmitowaniu troche hazardu teraz, ale tez kto zaryzykuje i wszystko pojdzie zgodnie z przewidywaniami to teraz ma okazje mocno skorzystac na nieobecnosci "strajkujących".
Jeszcze z drugiej strony patrząc... nawet jesli jakims cudem by to padlo to coz to za ryzyko nadawac teraz? Szczególnie jeśli te które niezbyt maja jakiś inny pomysł na zarabianie... mówiąc wprost... przecież cipa sie wam nie zużyje :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Fakt, jest w tym transmitowaniu troche hazardu teraz, ale tez kto zaryzykuje i wszystko pojdzie zgodnie z przewidywaniami to teraz ma okazje mocno skorzystac na nieobecnosci "strajkujących".
Jeszcze z drugiej strony patrząc... nawet jesli jakims cudem by to padlo to coz to za ryzyko nadawac teraz? Szczególnie jeśli te które niezbyt maja jakiś inny pomysł na zarabianie... mówiąc wprost... przecież cipa sie wam nie zużyje :biggrin:



Patrzcie go jaki wygadany... a niech Ci łapa spuchnie od walenia do monitora :rofl: nie no żartuje. Zluzować porty trzeba i czekać. Może faktycznie zrobią lepsze wypłaty.. więcej możliwości. Szybciej. :yes4:
Awatar użytkownika
MalinowaKotka
SU-holik
SU-holik
Posty: 119
Rejestracja: 29 lip 2020, 11:05
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 21 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Slodkaaa_blondyneczkaaa


dia7889 pisze:Ponawiam pytanie, bo utonęło w morzu innych wypowiedzi :D
Ciekawi mnie temat tych kart dedykowanych? Czy ktoś miał z czymś takim styczność na innych stronach z kamerkami?


Podejrzewam, że mogłoby wchodzić w grę Paxum, o ile w ogóle do tego dojdzie
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Czy ktos coś już wie kiedy rusza wyplaty? czy nadal nic?
Awatar użytkownika
A_showup
SU-holik
SU-holik
Posty: 63
Rejestracja: 09 mar 2022, 02:41
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A_showup pisze:Czy ktos coś już wie kiedy rusza wyplaty? czy nadal nic?


Niestety ale nic dalej nie wiadomo dalej wisi komunikat o 4 tygodniach :laugh3:
Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To ładnie lecą w chu.. :to_take_umbrage:
Awatar użytkownika
A_showup
SU-holik
SU-holik
Posty: 63
Rejestracja: 09 mar 2022, 02:41
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A_showup pisze:To ładnie lecą w chu.. :to_take_umbrage:


jak zawsze.
Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dia7889 pisze:Ponawiam pytanie, bo utonęło w morzu innych wypowiedzi :D
Ciekawi mnie temat tych kart dedykowanych? Czy ktoś miał z czymś takim styczność na innych stronach z kamerkami?


Korzystam z cosmopayment przy okazji pracy na zagranicznych portalach. Karta visa i można spokojnie wszędzie płacić, w sklepach i online, wypłaty z bankomatów bez problemowe. Co do paxum, tam kiedyś karta była ale mastercard przestał z nimi pracować i już kilka lat jej nie ma. Teoretycznie mają kartę UnionPay ale mało kto ją dostał, a później był w stanie gdziekolwiek używać.
sweettomeetu
SU-holik
SU-holik
Posty: 125
Rejestracja: 05 paź 2022, 12:31
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sweettomeetu


sweettomeetu pisze:Korzystam z cosmopayment przy okazji pracy na zagranicznych portalach. Karta visa i można spokojnie wszędzie płacić, w sklepach i online, wypłaty z bankomatów bez problemowe. Co do paxum, tam kiedyś karta była ale mastercard przestał z nimi pracować i już kilka lat jej nie ma. Teoretycznie mają kartę UnionPay ale mało kto ją dostał, a później był w stanie gdziekolwiek używać.


Drogo wychodzi ta karta z cosmopayment? Jak jest jeśli chodzi o przewalutowanie, prowizje i opłaty za kartę?
Awatar użytkownika
gee
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:14
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
16 lut 2023, 12:27
Taką sytuacje przeżywam 4 raz. Pierwsza trwała od lipca 2016- września 2016. Było to niecałe 2 miesiące. Kolejna w 2019 od połowy marca do początku maja. Dostałam hajs na majówkę. Potem w 2020. Zawsze trwało Ok 1,5 miesiąca, jakieś 6 tygodni. Tylko wtedy pojawiały się regularne informacje. Teraz obstawiam, że ruszy w tym lub przyszłym tygodniu. Nie mam wątpliwości, że środki otrzymam, irytuje mnie brak konsekwencji. Nauczyłam się, że bunt czy milion maili nic nie da. Nie obchodzi mnie ich podejście do mnie, bo wiem jaka to praca. Mam jeszcze inny „biznes”, głodu nie ma. Polecam takie podejście. Też jestem zirytowana, ale z doświadczenia wiem, że kasa będzie. Po przerwie około rok z regularnym wpływem. To pewne. Buziaki :acute: :heart: :drag:
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wypłaty na cosmo przychodzą w dolarach więc tu nic nie mam przewalutowanego, bo pracuję tam gdzie wypłacają też w dol. Tu masz cennik z ich strony https://www.cosmopayment.com/fees
sweettomeetu
SU-holik
SU-holik
Posty: 125
Rejestracja: 05 paź 2022, 12:31
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sweettomeetu


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości