7sky.cam by doladowanee/kotquee (orianaakazoooosia.pl)

Wszystkie nie polskie kamerki online Chaturbate.com pl.Bongacams.com pl.Bongasexcams.com
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Robinek29 pisze:[ Obrazek ]
[ Obrazek ]
za 4 mc wersja produkcyjna... czyli pewnie najwcześniej za pół roku o ile w ogóle coś powstanie,
bardzo poważna firma :laughingnew:




W poprzednim roku z 4 razy przesuwali start.
Awatar użytkownika
posprzatajTO
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 340
Rejestracja: 20 paź 2017, 20:44
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:
sweettomeetu pisze:Bo poprzednie trochę nie ogarniały, że trzeba zainwestować w reklamę aby przyciągnąć chętnych do wydawania pieniędzy. A dziewczynom płacić na start stawki godzinowe aby ciągle była określona ilość na stronie. Bo nikt nie będzie siedział na stronie na której nie ma ruchu.

Wielkiej reklamy nie trzeba,, wystarczy przeciągnąć laski z SU... niestety aby przeciągnąć laski z SU nowy portal musialby calej topce + wielu sredniaczkom placic pewnie przez miesiac-dwa grube pieniadze zeby laskawie siedzialy na nowej stronie.
Moim zdaniem niewykonalne i nieoplacalne. Umowmy sie... portal kamerkowy, skierowany tylko na polski rynek przestaje miec sens co widac po spadajacej ilosci uzytkowniow... gdyby z SU usunac laski zza wschodniej granicy to pewnie czesto liczba transmitujacych nie przekraczalaby 15 dziewczyn, w tym 10 takich ktore nadaja juz od stu lat...


Nie tylko laski ale oglądających też.

Co do spadającej ilości użytkowników, to nie sądzisz, że dużą rolę odgrywają te ciągłe problemy techniczne? Jeśli ktoś płaci np za pół godzinny priv z którego realnie ma 15 minut bo reszta czasu to odświeżanie po zerwanym połączeniu to może już nie chcieć wydawać swoich pieniędzy na SU, tylko na jakimś bardziej stabilnym portalu. A jeśli chodzi o nadające, to rozumiem czemu rezygnują. Bo ciągła walka z udostępnieniem streama, zrywaniem, rozjeżdżającym się dźwiękiem itp nie motywuje do pozostania. I ta nie istniejąca pomoc techniczna.
sweettomeetu
SU-holik
SU-holik
Posty: 125
Rejestracja: 05 paź 2022, 12:31
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sweettomeetu


Spokojnie - 7Sky nie ma żadnego powiązania z platformą Showup.tv i nawet byśmy nie chcieli żeby jakiekolwiek było.
Co do nurtujących was pytań to ten temat ********** powinien częściowo odpowiedzieć na wasze pytania :).
Jeśli chodzi o datę startu i jej przekładanie to takie działania podejmujemy już od bodajże sierpnia 2022r, ponieważ nasi programiści tworzą/tworzyli ten projekt po swoich godzinach w pracy, a tam też zajmują się programowaniem.
Nie zlecaliśmy tego żadnej firmie, bo nie potrzebujemy generować dodatkowych kosztów, skoro w gronie naszych znajomych są zaawansowani programiści. Był taki okres, że każdy miał swoje prywatne problemy i musiał się nimi zająć.
Nie wywieramy nacisku na nich, bo wiem, że pośpiech i narzucone na sztywno terminy powodują stres, a chcemy żeby nasz projekt budowany był na znajomości i fajnym gronie.
Mniejsza o to, ale projekt tworzą odpowiednie osoby z wieloletnim doświadczeniem, więc efekt finalny was na pewno zadowoli :yahoo: .

Pozdrawiam :hi:
Multikonto użytkownika: kotquee
Awatar użytkownika
doladowanee
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 15 paź 2022, 11:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: 7sky.cam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: kotquee


Robinek29 pisze:
sweettomeetu pisze:Ale po co się wypowiadasz jak nie masz o tym zielonego pojęcia? Np big7(niemiecki portal) właśnie tak działał pierwsze pół roku zdaje się. I nie tylko ten portal zresztą. Bo dziewczyny chcą zarabiać, i nie będą siedziały jeśli zarobek jest zerowy.



A gdzie pójdą takie topki które to języka obcego ani w ząb, chciały by wszystko na czarno, bez podatków, bez weryfikacji i bez twarzy?
Ze słabym internetem i brakiem wiedzy. Co to na SU leżą od lat i pachną, ciągle płacząc jak to źle ich traktują.

Ty się zastanów co piszesz, większość zrobiła sobie z SU zakład pracy jako jedyne źródło dochodu, u pracodawcy
o kiepskiej reputacji i teraz płacze bo nie ma z czego żyć. Prędzej czy później i US się za to weźmie
bo chore państwo szuka kasy wszędzie.

Były już próby konkurencji i kończyło się to generalnie klapą po kilku tygodniach. Każdy myśli postawię serwer napiszą aplikację.
wezmę studenta to mi stronkę pyknie za parę stów. Niestety nic z tego. Tam kogoś oderwało od rzeczywistości zdrowo.
90% z was nie jest przygotowana na stream w 4k. Na neostradzie 80 Mbps się nie da.

Aby uruchomić nowy portal trzeba w niego wpompować na start z milion euro, reklamy promocje, premie dla nadających, konkursy.
Serwerownia, obsługa informatyczna, bok.

A na SU jestem od samego początku od 2-3 mc działalności serwisu. Trochę widziałem prób konkurencji...
Czekam z niecierpliwością na inwestora niech działa :sarcastic:



A czyja to wina?
Wasza Panowie.... Bo płacicie za takie transmisje!
Je też bym nie inwestowała w nic gdybym wchodziła i miała masę widzów, a do tego sypiących Januszy.
Sami Je do tego zachęcacie że nadają z przysłowiowych kalkulatorów. A Wy płacicie za pixeloze często bez głosu (bo mama, tata brat za ścianą :mocking: ) i twarzy!
Ja sama inwestuję bo zwyczajnie byłoby mi wstyd samej przed sobą, ze zarabiając taki hajs na SU nic nie robić.
Ale to trzeba mieć sprzęt i dobre łącze int. bo jak czytam, ze Ona ma 80 neostrady to.... I nie wszystko co złe jest winą SU jeśli chodzi o sprawy techniczne.
Dobra nie o tym w końcu temat.
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sweettomeetu, przewrotnie powiem ze problemy techniczne to akurat najmniejszy problem ktory odrzuca uzytkownikow od SU.
Po pierwsze, taki portal potrzebuje ciaglego naplywu "nowej krwi". To sa w tej chwili, nie liczac "wschodu", pojedyncze przypadki. Wiem po sobie ile potrafilem wydac kilka lat temu, gdy dzis mam na koncie pare tysi ktore czekaja na jakis cud.
Po drugie, mozna mnie zwyzywac od biedakow, ale nadal, tak jak dawniej uwazam ze ceny u wielu lasek sa "z dupy"... tym bardziej ze caly swiat widzial je juz milion razy, filmy z nimi lataja wszedzie a cena za dluzszy priv wieksza niz za kurwine z roksy...
Po trzecie... lepiej nie bedzie bo SU stalo sie juz portalem patoerotycznym, na ktorym szczerze mowiac, troche obciach i nadawac i wydawac pieniadze. Takie miejsce dla odrzutow z eksportu... bo, mozecie hejtowac, ale imo, kazda laska ktora mysli o tego typu pracy, jest choc troche ogarnieta i w miare atrakcyjna to na SU moze co najwyzej splunac... od razu pojdzie na CB i inne zachodnie cam. Tutaj zostały niedobitki ze starych czasów i kreci sie to jeszcze dzieki jezykowi polskiemu na czacie plus to ze nadal mozna cos zarobic nadając "bez twarzy"
Pewnie jeszcze wiele innych powodów... ale generalnie, SU to niewietrzony burdel na równi pochyłej, w dodatku z burdelmamą ktora ma w to wyjebane.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Każdy ustawia sobie ceny na jakie ma ochotę. A ten kto chce to płaci. Nie ma przecież przymusu.
Co do świeżej krwi to pisałam wcześniej, że jest to zawsze dobre dla ruchu na stronie.
A nazywanie SU miejscem dla "odrzutow z eksportu" jest dość niesprawiedliwe.
sweettomeetu
SU-holik
SU-holik
Posty: 125
Rejestracja: 05 paź 2022, 12:31
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: sweettomeetu


sweettomeetu pisze:Każdy ustawia sobie ceny na jakie ma ochotę. A ten kto chce to płaci. Nie ma przecież przymusu.

Przyklad z ostatnich dni.... laska nadajaca od lat, ale nagle ustawia dosc krótką grupe za kilka stow na ktorej bedzie ruchana przez faceta co w je wypadku jest nowością... i co? ludziska kupują... czy to jest warte? nichuja... ale ludzie kupuja bo alternatywa za te pare stow to priv u laski u ktorej juz byli 100 razy i ktora niczego nowego nie jest w stanie im zaoferowac. Jedna i druga opcja jest nierozsądna, nieracjonalna... ale fakt przymusu nie ma... Krotka pilka... wiecej nowych lasek = wiecej nowych ogladajacych = wiecej pieniadza w ruchu. Wiecej nowych lasek praktycznie nie ma i nie bedzie, bo jak mowie, SU zaczyna byc obciachem dla kazdej ze stron. Dla potencjalnych nowych lasek nadawanie w tym coraz bardziej patologicznym towarzystwie jest raczej niezbyt zachęcające, a nowy potencjalny koniowal dostanie sto razy lepsza jakosc na zachodnich kamerkach... Jak pisalem....ratuje toto jeszcze jezyk polski.
Pomijam te nieliczne przypadki ktorzy siedza u jednej laski od kilku lat i placa jej chore pieniadze za ciagle to samo...podobna maja jakies wyimaginowane "zwiazki emocjonalne"... ja im psychiatry szukac nie bede.


sweettomeetu pisze:A nazywanie SU miejscem dla "odrzutow z eksportu" jest dość niesprawiedliwe.

Powiedzialbym ze moze przykre, ale prawdziwe. Kilka naszych co to uwazaja sie za topke wrocilo stamtąd z podkulonym ogonem. Pewnie na palcach jednej reki mozna policzyc takie ktore byly na SU i odniosly sukces "tam".
Mi tez przykro ze to pisze, chcialbym zeby SU bylo chociaz tym "swojskim" portalem co jeszcze kilka lat temu, albo poszlo w pełną profeske i dalo nam zachodnią jakosc. Niestety SU poszlo w kierunku jakiejs patoerotycznej hybrydy i watpie aby cos sie zmienilo.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Why so serious ?! cuz always jokin'
Awatar użytkownika
Guziec
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2019, 13:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: zzz
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Każda dziewczyna robi transmisje na jakie ma ochotę !
Każda ma pomysł na siebie !
Akurat to nie sprawa innych kobiet ! Niech każda robi jak chce i nie krytykujmy !
Jedna chce być gwiazda SU a inna chce tylko zarobić i nie obnaża się przed każdym za darmo !
Przestańcie siebie nawzajem hejtowac i wtrącać się jak kto robi transmisje .
Pilnujcie swojego nosa i „ biznesu „ a życie będzie piękniejsze .
Awatar użytkownika
blondisu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 225
Rejestracja: 19 paź 2022, 11:03
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sweettomeetu pisze:Każdy ustawia sobie ceny na jakie ma ochotę. A ten kto chce to płaci. Nie ma przecież przymusu.


Dokładnie. I klienci chętnie płacą - są tacy, którzy wchodzą tylko na te najdroższe privy w cenie "wyższej od k. z roksy".
Też mnie to niezmiennie zaskakuje, ale w tym biznesie klienci są na wszystko. I tu schematy typu wiek/wysportowana sylwetka/niskie ceny etc. wcale nie muszą byc kluczowe.

To tak abstrahując od problemów technicznych, bo również dużo przyjemniej by mi się transmitowalo, gdyby wszystko działało jak w zegarku. I wolałabym, żeby SU priorytetyzowało problemy techniczne, a nie płatności międzynarodowe czy karty.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


doladowanee pisze:Spokojnie - 7Sky nie ma żadnego powiązania z platformą Showup.tv i nawet byśmy nie chcieli żeby jakiekolwiek było.
Co do nurtujących was pytań to ten temat ********** powinien częściowo odpowiedzieć na wasze pytania :).
Jeśli chodzi o datę startu i jej przekładanie to takie działania podejmujemy już od bodajże sierpnia 2022r, ponieważ nasi programiści tworzą/tworzyli ten projekt po swoich godzinach w pracy, a tam też zajmują się programowaniem.
Nie zlecaliśmy tego żadnej firmie, bo nie potrzebujemy generować dodatkowych kosztów, skoro w gronie naszych znajomych są zaawansowani programiści. Był taki okres, że każdy miał swoje prywatne problemy i musiał się nimi zająć.
Nie wywieramy nacisku na nich, bo wiem, że pośpiech i narzucone na sztywno terminy powodują stres, a chcemy żeby nasz projekt budowany był na znajomości i fajnym gronie.
Mniejsza o to, ale projekt tworzą odpowiednie osoby z wieloletnim doświadczeniem, więc efekt finalny was na pewno zadowoli :yahoo: .

Pozdrawiam :hi:


Mnie nurtuje jedno jaka spółka/firma stoi za projektem. Fajnie wiedzieć to przed startem a nie w momencie startu strony.

Btw te nurtujące pytania to chyba zadawane były przez Was samych żeby być w opozycji do konkurencji. Trochę jak retorykę TVP :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:Mnie nurtuje jedno jaka spółka/firma stoi za projektem. Fajnie wiedzieć to przed startem a nie w momencie startu strony.

Mnie bardziej nurtuje ile maja pieniedzy...bo nawet jakby napisali najlepszy silnik strony na swiecie to bez grubszej kasy na start moga se go wsadzic w d....
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:
tomoxx pisze:Mnie nurtuje jedno jaka spółka/firma stoi za projektem. Fajnie wiedzieć to przed startem a nie w momencie startu strony.

Mnie bardziej nurtuje ile maja pieniedzy...bo nawet jakby napisali najlepszy silnik strony na swiecie to bez grubszej kasy na start moga se go wsadzic w d....

Dysponujemy odpowiednim budżetem, a kwot chyba nie musimy pisać nie? :rofl:
Multikonto użytkownika: kotquee
Awatar użytkownika
doladowanee
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 15 paź 2022, 11:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: 7sky.cam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: kotquee


doladowanee pisze:
komin pisze:
tomoxx pisze:Mnie nurtuje jedno jaka spółka/firma stoi za projektem. Fajnie wiedzieć to przed startem a nie w momencie startu strony.

Mnie bardziej nurtuje ile maja pieniedzy...bo nawet jakby napisali najlepszy silnik strony na swiecie to bez grubszej kasy na start moga se go wsadzic w d....

Dysponujemy odpowiednim budżetem, a kwot chyba nie musimy pisać nie? :rofl:


To super, ja mam dla was świetnego kandydata na moderatora! Bo zapewne będziecie potrzebować wykwalifikowanych kadr.
Jest to człowiek odważny, a za razem skromny i odpowiedzialny. Pan Jose821011 - Polecam.
Awatar użytkownika
Robinek29
SU-holik
SU-holik
Posty: 199
Rejestracja: 24 lis 2022, 19:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


doladowanee pisze:Dysponujemy odpowiednim budżetem, a kwot chyba nie musimy pisać nie?

Ja jestem przystojnym 30 latkiem z odpowiednim kutasem... dlugosci chyba nie musze podawac?
Ale generalnie, szczescia zycze...juz tu niejeden nowy portal zapowiadal rewolucje nadal jej nie widze.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:
doladowanee pisze:Dysponujemy odpowiednim budżetem, a kwot chyba nie musimy pisać nie?

Ja jestem przystojnym 30 latkiem z odpowiednim kutasem... dlugosci chyba nie musze podawac?
Ale generalnie, szczescia zycze...juz tu niejeden nowy portal zapowiadal rewolucje nadal jej nie widze.



udało im się to tak jak kuchenne rewolucje :mocking:
Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


@doladowanee

Zatrudnijcie GORYLA ze względu na jego niesamowitą elokwencję i wiedzę wszelaką jako rzecznika prasowego. A gdy do tego dołoży ogrom wiedzy technicznej nabytej przez lata czytania PC-Formatu to portal odniesie taki sukces, stanie się tak ekskluzywną platformą, że to laski będą wam płacić za możliwość nadawania co rozwiąże wszelakie kłopoty z wypłatami ect. i o budżet nikt nie będzie nawet pytał.

Osobiście dałbym mu jeszcze posadę moda, w końcu jak sam pisał ma w tym spore doświadczenie.
Awatar użytkownika
sheer
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 27 cze 2021, 11:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ­ ­ ­ ­ ­
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Świetne pomysły! Jozek z Gorylem to gwarancja sukcesu każdego startupa. Józek może nie jest tani, ale warto. Za to Goryl na luzie weźmie te robotę za darmo.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Mam nadzieję, że Jarosław zamknie jednych i drugich w pizdu na dobre.
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle pisze:Mam nadzieję, że Jarosław zamknie jednych i drugich w pizdu na dobre.


Możliwe, ze tak się stanie.
Ale wtedy pozostanie Wam trzepanie do futrzaka tyle że tego Pana J. :fap:
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 617
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zagraniczne Sex Kamerki



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość