wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Robinek29,
A ty frajerze w też mnie nie znasz a wiele razy mnie tutaj obrażałeś wiec daruj sobie.
A specjalnie napisałem pewno bo może być mądrzejsza od ciebie
Nie trzeba się zresztą zbytnio wysilać aby być mądrzejszym od ciebie.
Co za barwny język :shock2:
Debil a na dodatek cham i prostak :!: :!:

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 60 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ................
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

hardrockcaffe696 pisze:Robinek29,
A ty jebany bucu też mnie nie znasz a wiele razy mnie tutaj obrażałeś wiec daruj sobie.

Jesteś w błędzie, Cibie poznaliśmy doskonale!
Twoje fotki mówią same za siebie z kim mamy do czynienia,
Twoje występki, wpisy i popisy na SU i tu na forum doskonale pozwoliły nam wyrobić sobie opinię o Tobie.

A mojej kobiety nie znasz, nic o niej nie wiesz, a szczekasz jak kundel na sukę.
Więc nie myl więcej pojęć pajacu w uszance. :laughingnew:

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

Robinek29,
Mam to w du.... co ty oraz nędzni ludzie twojego pokroju sobie myśła o mnie.
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Hard nieudaczniku życiowy, Robinek ma przynajmniej komu zrobić żarcie i kogo zerżnąć, a nie tak jak ty tylko wypierdalać żetony i pisać nędzne wierszyki do swojej zezowatej byłej prostytutki której nigdy nawet małym palcem nie będziesz miał okazji dotknąć. Jak to jest mieć 6 dych na karku i jedynych znajomych mieć tutaj w internecie? jak to jest być pośmiewiskiem na forum?
A co do określenia małolata to wiele byś dał za taką ale wiesz że w twoim przypadku niestety niczym oprócz hajsu nie zaimponujesz, a go też nie masz
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Nick na ShowUp.tv:

tajemniczysu, A co jeśli hard jest bliskim krewnym tego franka czy jak mu tam z chłopaków do wzięcia co chciał laske od 17 do 40 roku życia ? :to_take_umbrage: :to_take_umbrage:
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 9 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv: brak

tajemniczysu,
Toś mi pocisnął :shock2:
Być pośmiewiskiem na forum dla przegrywów.
A idiotów najprościej poznać po ich śmiechu.
Niech się śmieją jak to chociaż w małym stopniu ma im ulżyć w ich marnym życiu :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 pisze:tajemniczysu,

Niżej niż być pogardzanym nawet przez najgorszych z najgorszych to już chyba nie da się upaść :(
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 410 razy
Podziękowano mu: 149 razy
Twoja ulubienica z SU: Zagadkowa20
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

ruger44 pisze:
hardrockcaffe696 pisze:tajemniczysu,

Niżej niż być pogardzanym nawet przez najgorszych z najgorszych to już chyba nie da się upaść :(

Patrząc na Ciebie i co sobą tutaj reprezentujesz to uwierz mi że można :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

ty się tak hardziu nie udzielaj bo za chwilę zezi wróci i ci łańcuch skróci a potem znowu zaczniesz pisać o niej w tak miły sposób :laugh3:

"Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to magą ci ubliżać bo co ba maja żetonki.Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów."
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: nick.
Nick na ShowUp.tv:

Widze 2 tygodnie bez SU i dramy na maxa. Sporo mnie ominelo jak widze :D, HRC robi dobra mine do chujowej gry bo ktos dyma jego ksizeniczkei gosc udaje ze o wszystkim wiedzial, fleciarz przejrzal na oczy jak pustka w portfleu zaczela sie pokazywaci jak widze wlaczylo mu sie myslenie jak bardzo zostal wydymany , ogolnie jak widze pierdolnik na maxa, czyli SU w calej krasie :D.Ciekawe co edzie za kolejne 2 tygodnie : :sarcastic:

ps Spokojnie tak na chwilke wpadlem bo jakies stare przyzyczajenia zostaly :P
Awatar użytkownika
bomba122
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Nick na ShowUp.tv:

Spikel20 pisze:Miałem tego nie publikować, bo to jest cudza korespondencja, ale stwierdziłem że kończę z tym wszystkim i to jest ostrzeżenie, żeby nikt nie popełnił takich błędów co ja.
Możecie mnie nazywać jak chcecie, że jestem cipą, frajerem itp... to i tak nic nie zmieni.
A to będzie tylko przestrogą. Nigdy nikogo nie oszukałem, w życiu zawsze miałem swoje zasady którymi się kierowałem.
Jak widać nie warto było. Całe 5 lat kłamała, dosłownie wszystko było kłamstwem.
Tak jak nawet z panem Lexem, co mówiła że ją wykorzystał, a ona była z nim związku.
Do warszawy specjalnie dla niego się przeprowadziła i mieszkali razem, brak słów.
Do mnie jaki jetem wspaniały, tyle spotkań, pisania z nią, a to wszystko ściema.
Poczytajcie każde jedno słowo jej było kłamstwem.
Jak człowiek poprosił ją o pomoc dwa tygodnie temu, to wypierdalaj z jej życia, brak słów.
Zrobienie psychopaty i stalkera najlepiej, a Pula niewinna, jak zawsze biedna Paula.
Sama do SPA, sama wycieczki do Paryża, a tu kurwa prawie z mężem, mam kurwa dość.
Nikt mnie tak nie oszukał i zmanipulował. Nawet Lexa do rodziców zabrała.

CZYTAJ OD DOŁU

Re: hej
Wysłano: 06 mar 2019, 19:19
przez
Oj już przestań stękać jak cipka tylko wyciągnij wnioski

Wysłano: 06 mar 2019, 19:13
przez Spikel20
To na z nim caly czas kontak utrzymywala ;Jak nie wem jak mozna taka osoba byc wszytsko bym dla niej zrobil a ona klamala caly czas 5 lat

Wysłano: 06 mar 2019, 19:07
przez
Tak lexa

hej
Wysłano: 06 mar 2019, 19:04
przez Spikel20
To ten kot pewnie co sie nim opiekowala byl lexa? a nie sasiada
nawet jebanego kota dostala

Re: Hej
Wysłano: 06 mar 2019, 19:03
przez
A gdzie Paula obsługuje?

Wysłano: 06 mar 2019, 19:03
przez Spikel20
Jak mozna byc taka osba zaufalem nigdy jej nie skrzywdzilem zawsze bylem szczery. a onanawet nie mogla powiedziec prawdy 5 lat klamstwa Perdolenie ze lex ja wykorzystal

Wysłano: 06 mar 2019, 19:00
przez
Czemu uważasz że się śmiał, myślę że ona też go w pewien do sposób wykorzystała. Skoro każdego co znała wykorzystała to jego pewnie też tylko o tym nie wiemy. A nawet myślę że mam rację że go w chuja robiła,nie pytaj skąd to wiem,tak mi podpowiada intuicja kobieca i fakty

Wysłano: 06 mar 2019, 18:57
przez Spikel20
Jak mozna klamac tyle razy 5 lat ktore nir mialy zadnego znaczenia wszytsko bylo kalsmtwem wszytsko wiesz jak to boli.
Lex sie smial za plecai z takiego frajera

Wysłano: 06 mar 2019, 18:53
przez
Jak czemu nie powie Paula była moją koleżanką,powiedzmy że była nie chciałam się wypierdalać to po drugie a po trzecie już tyle razy robiła z ciebie idiotę że dawno już powinieneś zrobić z tym porządek. Nikogo nie słuchałeś ja byłam szmatą a inni pierdolnięci

Wysłano: 06 mar 2019, 18:50
przez Spikel20
Nic dla niej nie znaczylem tylko pienadz nawet nie wiesz jak moge sie czuc 5 lat poszly. jajestem zerem doslwonie nie moge

Wysłano: 06 mar 2019, 18:49
przez Spikel20
Czemu mi tego ne pwoedzialas to wszytsko byla farsa sciema klamala we wszystim.

Wysłano: 06 mar 2019, 18:44
przez A tego to ja nie wiem czy wiedział,co do Paryża tak z nim była

Wysłano: 06 mar 2019, 18:37
przez Spikel20
ALe jak mozna byc taka osoba. Ona byla wiazku z lexem a spotykala sie ze mna tego pojac nie potrafe. To lex wiedzal ze ona se spotyka ze mna? to ona w tym paryzu byla tez z nim?

Wysłano: 06 mar 2019, 18:25
przez
Wiele osób ci pisało i ja też, ale nie posluchales. Ciesz się że tak to wszystko się potoczyło bo mogła jeszcze bardziej cię wydoić

Wysłano: 06 mar 2019, 15:15
przez Spikel20
Jak można klamac tyle lat tyle kłamstwa i powiedzieć ze lex ja wykorzystał jak ona z nim była . Nawet nie wiesz jak mnie to zabolało cztery lata kłamstw kurwa jak frajer sie czuje

Wysłano: 06 mar 2019, 01:26
przez Spikel20
A jak o harda chodzi to nie gadam z nim już bo to nakrawde koniec tematy. Paula mu bana daka dwa dni tenu to wszystko wyśpiewał jaka jest kurwa i skonczylo sie. Zajebista kornera zakończyła marnie wszyscy na SU wiedza już jaka jest zawsze biedna i skrzywdzona buhaha

Wysłano: 06 mar 2019, 00:43
przez
Dostała kosza od niego

Wysłano: 06 mar 2019, 00:42
przez
Nie znali się,a z montim to ona chciała być ale on nie chciał zlał ja,nie chciał ją realnie znać

Wysłano: 05 mar 2019, 23:42
przez Spikel20
Wyjebane mam niestety przegrała zycie tyle tobie powiem jaj bym wiedział to w 2016 pojebal by ja j. A o montim cos wiesz ? Lex znał montiego czy nie

Wysłano: 0
Weź staraj nie śledzić jej losy

Wysłano: 05 mar 2019, 23:07
przez Spikel20
Potrzebne było mogłaś mi to juz wcześniej powiedzieć od 2016 kłamstwa ja pierdole co za osiba. Mańkutem dosc . Przez ta kurwe wszystko straciłem wszystko jeszcze od tego wszydtko byko kłamstwem niech zdycha w jebanym rynsztoku jaka szmata

Wysłano: 05 mar 2019, 22:27
przez
Mówiłam że nie potrzebne ci to było

Wysłano: 05 mar 2019, 22:19
przez Spikel20
Wiesz co wystarczy mam dosc poprostu za dużo informacji . Jak bym to wcześniej znał już nigdy by tego bie było co jest . Zawsze mnie okłamywała zawsze jebana teraz mnie rozjebakas poznał jej rodziców nie wieże

Wysłano: 05 mar 2019, 22:16
przez
Szybko zamieszkała z nim ,ale ile dokładnie to ci nie powiem bo nie wiem. Tak planowali poznał rodziców jej a ona jego ale się nie udało

Wysłano: 05 mar 2019, 22:13
przez Spikel20
W jego mieszkaniu mieszkał to teraz mnie rozjebalas długo tam żyła z nim ? To dkatego nie chciaka żebym do Warszawy przyjeżdżał . Wszystko jasne. Ake symetria powiedziakem jej o kłopotach z pieniedzmi to tez koniec. To planowali cos z tego jak razem już mieszkali ? A on o mnie wiedział czy nie przeszkadzało mu to ze sie ze mna widuje ?

Wysłano: 05 mar 2019, 22:08
przez
Ja naprawdę nie pamiętam,tak jak ci pisałam ten cały lex był spoko i byli ponad rok z sobą. Zostawiła go bo pracę stracił dobrze płatną i inne też czynniki wpłynęły na to. Tylko też nie wiadomo czy też to ona go zostawiła bo mogło być na odwrót. Poznałam go gdy ona mieszkała w Warszawie bo też z nim mieszkała w jego mieszkaniu

Wysłano: 05 mar 2019, 22:05
przez Spikel20
Pomogą powiem tobie w tym bo ja bede nienawidzieć za te wszystkie kłamstwa a jakie masz jeszcze nowinki. No powiedz prosze ciebie bedzie mi o wiele latwiej

Wysłano: 05 mar 2019, 22:03
przez Michał ty już i tak wiele wiesz , uwierz mi że kolejne nowinki w niczym ci nie pomogą

Wysłano: 05 mar 2019, 22:01
przez Spikel20
Nie nawidze wiesz czego jebanego kurwa kłamstwa wole najgorsza prawde a nie dowiadywania sie po tylu latach czegos czego nie było. Nie nakręcam sie typko chce poznać prawde . A lrawda zawsze uwalnia . Wiec gdzie go poznalas ? To o lexie co mowila noe było prawda ? To czemu ske ze mna spotykała w tym samym czasie

Wysłano: 05 mar 2019, 21:57
przez
Hehe ja pierdole jak czytam co ty mi piszesz że ona ci tak opowiadała to dobra z niej aktorka. Tak poznałam go i spoko facet, skończmy Michał ta dyskusję bo tylko się nakrecasz. Ty piszesz z hardm?

Wysłano: 05 mar 2019, 21:55
przez Spikel20
To ona te wszystkie wycieczki i te spa była z nim pewnie i Wyedy co do paryza pojechała tez. A ty gdzie go poznałaś ?

Wysłano: 05 mar 2019, 21:47
przez Spikel20
A ty widziałaś kiedyś lexa czy cos ?

Wysłano: 05 mar 2019, 21:45
przez Spikel20
Mi nakreśliła wersje ze po prostu ja wykorzystał w tym spa i go jebnela . Ze tylko o to mu chodziło . A tak to jakiś korposzczur który przewalił 200 dziwek . I ponoc jakaś sie opiekował i go wykorzystała . To ponad rok czasu to trwało. A on co wiedział o mnie

Wysłano: 05 mar 2019, 21:41
przez
Nie wykorzystał jej , poznałam go i świetny facet. Bardzo jej pomagał a ona go zostawiła wtedy gdy miał problem w życiu zdrowotny,nie będę pisać jaki bo nie jestem suką. Tak kręciła z tobą gdy z nim była

Wysłano: 05 mar 2019, 21:37
przez Spikel20
Jak w związku była z lexem ponoć tylko raz sie z nim spotkała co ja wykorzystał w tym ślą . To ona z nim związku była przecież ze mna cały czas kręciła

Wysłano: 05 mar 2019, 21:34
przez Spikel20
No najlepiej udawac ze jest sie doskonałym a wszystki powiedzieć na około o kimś co sie zwierzał z tajemnic dosłownie brak slow . Ale widzisz dibrze sie stało dla kazdego. Jak by była inteligenta to by te pienadze inwestowała a nie kurwa paznokcie za 500 zł kurwa . A teraz co do końca zycia chce być kurwa gdzie rodzina dziecko ona tak dziecko chciaka mieć jebana oszustka kurwa grrr

Wysłano: 05 mar 2019, 21:33
przez
Zresztą ona była też w związku z tym Lexem i to grubo ponad rok.

Wysłano: 05 mar 2019,
Nie mówiła udawała dziewicę,ale myślę że ona nigdy nie miała przerwy od prostytucji bo to nie ten typ

Wysłano: 05 mar 2019, 21:21
przez Spikel20
A to bie nie mowila kiedy seks uprawiała albo z kim ? Tez mnie zdziwiło ze znała go dwa tygodnie i odrazu sie z nim spotkała dała numer telefonu trochę moim zdaniem dziwna sytuacja . Wiesz ja to tylko po warjograf . Jak ty jej trochę mówiłaś Tro tez musiała cos tobie powiedzieć o swoich przygodach seksualnych czy nie mowila

Wysłano: 05 mar 2019, 21:16
przez
I spoko mam nadzieję że sobie chociaż miło czas spędziliście. Zawsze tak robiła że grała itd tobie gadała na mnie a mi na ciebie. Ja myśle że Paula zawsze dawała dupy a szybki jej zaplacil w postaci żetonów. A było to po to byś nie czuł się gorszy i też rzucał. To była rywalizacja by pokazać na Showup jak to ja wszyscy kochają

Wysłano: 05 mar 2019, 21:09
przez Spikel20
Przecież loda mu nie zrobiła bo sie z nim spotkała w Łodzi na kawie jak to mowila. A mowila za co dostała tyle zetonow ? Ona właśnie raz na ciebie raz na mnie żeby zawsze zmwzbodzic jaka ona jest biedna oszustka grrrr. Trans nie zrobiła bo ze mna pojechała i czasu nie miała taka orawda

Wysłano: 05 mar 2019, 21:06
przez
Ja o niego dużo nie pytałam,ale wtedy co tak dużo zarobiła to wiedziałam że bez powodu jej tyle nie dał i miałam rację. A co do ciebie to skoro na mnie gadała to i na ciebie też,ona przed tobą robiła ta nieszczęśliwa a potem ta samą rolę odgrywała przede mną. Szczerze ja zawsze czułam że jest fałszywa wobec mnie i że wykorzystuję moją osobę byś mnie nie nawidzil itd a ja zawsze cię broniłam i ostrzegałam . Tylko wtedy gdy na mnie najezdzales to wtedy nie mówiłam o tobie milo

Wysłano: 05 mar 2019, 21:00
przez Spikel20
To rozmawialas o szybkim z nią co jeszcze tobie mowila o nim . A o mnie cos mowila ?

Wysłano: 05 mar 2019, 20:52
przez
Wiem że się z niego nabija bo jak ja pytałam o niego to się nabijała że prawiczek itd bo

Wysłano: 05 mar 2019, 20:44
przez Spikel20
Wiem bo pokazywała mi co jej pisałaś . Ze wspolnego trans nie bedzie bo obo ty ja wykorzystujesz itp i nie czuje tęgi . Jej sie w palniku przestawiło porównaj ja 5 lat temu jaka skromna była a teraz myśli ze jest nie wiadomo kim ake do czasu.. ponoć koszty jej imprezy przez ta blachę to 4 tys złotych były . Problemem jest jej to ze o każdym powie prawde. Tak samo jak ten szybki napierdala sie z niego chyba z trzy dni ze jej wyznał milosc a jest prawiczek nigdy nie miał dziewczyny itp . Późnej pierdolilA ze jak daje niech daje bo to frajer do dymania o każdym opowie prawde tylko nie o sobie kim jest

Wysłano: 05 mar 2019, 20:34
przez
Tak owszem uważałam ja za przyjaciółkę , czułam że jest fałszywa że gra i dlatego na koniec znajomości napisałam co o niej myślę.A to że przyjechała to nie za darmo bo zapłaciłam 500zl,a że wiatr był tak silny i uniósł blachę która jej uszkodziła auto to nie moja wina. Od tego ma się ubezpieczenie itd

Wysłano: 05 mar 2019, 20:18
przez Spikel20
Widzisz na początku myślałaś ze przyjacolak zajebsita. A tak naprawdę ona jest dobra na chwile tylko bo jak nie idzie po jej myśli i jej cos powiesz to urywa kontak i wypierdalaj . Ona nie potrafi zbudować żadnej realacji . Ale tez ja ponoć wykorzystałeś jak zadzwoniłaś od teściowi ze nie mozesz z nimi mieszkasz to wsiadała i pojechała tam pod Gdańsk i auto sobie rozjebala bo blacha spadał i nawet nic sie nie martwilas o to

Wysłano: 05 mar 2019, 20:12
przez
Swiadkowa była i na tym koniec

Wysłano: 05 mar 2019, 20:06
przez Spikel20
Nie została myslaem ze został przecież była świadkowa na twoim ślubie. Widzisz ona jest zmienia jak wiatr kurwa jak . W grudniu wszystko pierdolilA po 5 razy dzienie wydzwaniali dało sie była norlamne jak wyjechałem do Norwegii zamiana o 18o stopni spikel stalkler przez którego musi sie kurwic

Wysłano: 05 mar 2019, 19:52
przez Nie będę tego komentować, cieszę się że nie mam z nią kontaktu i Bogu dzięki że tak to się wszystko potoczyło, czyli nie została matką chrzestna

Wysłano: 05 mar 2019, 19:14
przez Spikel20
To akurat mi opowiadał jemu to mowila ze sie idzoe kurwic

Wysłano: 05 mar 2019, 19:08
przez
Yyyyy tak prawda był taki jeden koleś co mnie namówił na to że będzie na mnie patrzył ( byłam ubrana) i było to w parku a on sobie zwali. On stał w krzakach a ja kilka metrów dalej i walił . Nie byłam naga itd. i dostałam za to 500 zł,a to drugie kłamstwo. Owszem był taki co chciał bym go wyruchala w dupę ale nie zgodził się na kwotę 3 tys,bo tyle chciałam. Po chuj ona mu to opowiada, jakaś głupia.

Wysłano: 05 mar 2019, 18:48
przez Spikel20
Hardowi mowila ze wraca do prostytucji ale moim zdaniem to już w tych hotelach jak je zmieniała codzienie cos było . Mi opowiadała ze jeździła z toba do parku gdzie a 500 zł gosc sobie trzepał a ty sie rozbieralas albo ze za 2000 tys pojechała z toba do gościa którego wyruchalas starponem

Wysłano: 05 mar 2019, 18:44
przez
A skąd wiesz że to tego wróciła? Gdzie tak mówiła?

Wysłano: 05 mar 2019, 18:44
przez Spikel20
Do czasu wszystko za te pienadze to mogła moec własny biznes a została zwykła kurwa za cztery stówki za godzine bo tyle chce żałosna jest

Wysłano: 05 mar 2019, 18:38
przez
Paula jest sprytna i myślę że (nie obraź się) znajdzie takich jak ty i będzie ich doić.

Wysłano: 05 mar 2019, 18:31
przez Spikel20
Jaka duma ona nie ma żadnych zasad moralnych nie posiada żadnych uczuć wiec w jej wypadku to już planowała. Tak jak napisałem w moim ostatnim poście . Jak jeździła po tych hotelach to już sie ruchala . I jaka była oburzona ze jej ogłoszenie jest a teraz sie kurwi to gdzie jest logika . Mogła więcej rozpierdalac. Wiesz co ja czeka rynsztok . U mnie lepiej powiedzmy

Wysłano: 05 mar 2019, 18:24
przez
Ja już dałam sobie spokój z Paula. A ty jak tam? A co do jej pracy to głupia jest i tyle.. znając ja pewnie nie ma kasy odłożonej i duma jej nie pozwala wrócić na Showup.

Wysłano: 05 mar 2019, 18:21
przez
Wiec dlatego mozesz wysłać ze wiesz linka jeszcze nie ma bo co był to był usunięty już przez administracje . Ale mowila ze już można sie umawiać . Jak bede mieć to wyślę tobie . Jebnieta w takim wieku zaczyna.

Wysłano: 05 mar 2019, 18:18
przez
Ja z Paula nie utrzymuję kontaktu. A gdzie to widzisz że ona to robi? Podeslesz mi link?

Wysłano: 05 mar 2019, 18:15
przez Spikel20
Mozesz jej wysłać sms z gratulacjami z tego powodu. Żałosna jest i skończona idiotka kurwa co za debilka w takimwieku zaczynac ponownie

Wysłano: 05 mar 2019, 18:05
przez
Czyli Paula teraz jest prostytutką?

Hej
Wysłano: 04 mar 2019, 17:32
przez Spikel20
No i dziwka została czyli wróciła do zawodu gratulować tylko. I to każdemu mówi ze to przezemnie żałosna

W końcu jakiś ciekawy wpis , a nie tylko jakieś kłótnie. :D
Awatar użytkownika
eduardo-00
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Nick na ShowUp.tv:

Obrazek

To też dobre, generalnie czasem fajnie się cofnąć w czasie i wszystko nabiera nowych barw, poprzez pryzmat wydarzeń ;)
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 53 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp

e-Laski, tak jak przewidziała, tak też się stało... Paula nadal jest aktywna na SU :mocking:
ps. dlatego jej osoby nawet nie ma co brać na poważnie, to jest jedna wielka pomyłka.
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 116 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

msn, czyli co? Paula znowu nadaje? :D
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Nick na ShowUp.tv:

Heh... tak `nadaje`, jak tamtej drugiej na SU `nie ma` :derisive:
Awatar użytkownika
ragazzo_fresco
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 58 razy
Podziękowano mu: 30 razy
Twoja ulubienica z SU: KOCURELLA272
Nick na ShowUp.tv: ragazzo_fresco

Mr.B, Nie. Mój post był ironiczny. Chodzi o te ostatnie słowa Słodkiej które napisała ponad rok temu...

rudy102 pisze:Hard wiesz jaka jest różnica między słodką a Paulą. Słodka pomimo swoich marnych zarobków potrafi przyciągnąć ludzi a Paula pomimo sporych zarobków dalej stoi w miejscu. Za parę lat słodkiej tu nie będzie a Paula dalej będzie tkwić w tym miejscu.

Jak widać, czas pokazał, kto odszedł a kto jest nadal. :)
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 116 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

msn, okej rozumiem :D Nie jestem na bieżąco ostatnio, na showupie rzadko bywam, a tematu słodkiej nawet nie zgłębiałem dla własnego zdrowia xD
Ten uzupełniam od czasu do czasu :D
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Nick na ShowUp.tv:

Mr.B pisze:Nie jestem na bieżąco ostatnio, na showupie rzadko bywam, a tematu słodkiej nawet nie zgłębiałem dla własnego zdrowia xD

I moim zdaniem jest to najwłaściwsza droga.
Awatar użytkownika
ragazzo_fresco
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 58 razy
Podziękowano mu: 30 razy
Twoja ulubienica z SU: KOCURELLA272
Nick na ShowUp.tv: ragazzo_fresco

Poprzednia