wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

tomoxx do mnie mówisz z tym zapisaniem ? Ja go nie zapisywałem tylko skopiowałem z innego postu a to różnica :)

Obrazek
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak

blebluch123, czytanie ze zrozumieniem pana zawiodło.

tomoxx pisze:rozumiem cytowanie postów, ale po cholerę zapisujecie screeny z tego co ktoś napisał?

raczej chodziło o te Hardowe screeny;)
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 116 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

tomoxx,
Ponieważ grzecznie sie pytasz to ci odpowiem.
Może trochę żartobliwie.
Widzisz jedni zbierają znaczki inni sklejają modele a ja kolekcjonuje screeeny ;)
Można by rzec pokaż mi człowieka a ja na niego screena znajdę ;)
No ale moja kolekcja już pewno się tutaj nie powiększy...czemu bo jej niestety już tu nie ma.
No i moja śmieszna wojenka z wiadomo kim w ten oto sposób dobiegła ku końcowi.
Co by już nie drażnić spajka jest remis z lekkim wskazaniem na moją wygraną ;)
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 60 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

remis bo obaj zescie nie poruchali??? Spajki sie z nia spotkal przynajmniej w realu, wiec to on wygral, a ty Hardziu zostales wysmiany publicznie od oblesnych dziadow
Awatar użytkownika
krzycho800
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: Neline i Maua_Zua
Nick na ShowUp.tv: Made

krzycho800 pisze:wiec to on wygral

Oj chłopie z moich ostatnich rozmów z nim nie zachowywał się jak by coś tutaj wygrał.
Był wręcz przybity,smutny i rozżalony.
Ale sam sobie jest winien bo pomylił SU z serwisem randkowym.
A Paula nigdy nie kryła się po co tu była.
Po to żeby dobrze zarobić i przy tym też się zabawić
No ale on tego chyba nie zrozumiał że do miłości potrzeba uczuć po obu stronach.
On chciał nawet i za bardzo a ona ani trochu.
To tyle :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 pisze:
No i moja śmieszna wojenka z wiadomo kim w ten oto sposób dobiegła ku końcowi.

hardrockcaffe696 pisze:Oj chłopie z moich ostatnich rozmów z nim nie zachowywał się jak by coś tutaj wygrał.
Był wręcz przybity,smutny i rozżalony.

Jeśli ta śmieszna wojenka (bardzo trafne określenie) dobiegła końca, to po co odpisujesz na kolejny post w sposób jakbyś (przynajmniej ja to odebrałem) chciał się napawać wygraną i jeszcze mu dowalić żeby go stłamsić. Wg mnie to obaj w tej grze mogliście tylko przegrać, Twoje napomknięcie o "wygranej" wytłumaczyć mogę sobie tym że aby wyprzeć negatywne myśli całą tą sytuację postrzegasz nie tak że przegrałeś , ale że nie wygrałeś. Taki bardzo uproszczony syndrom wyparcia. Jeśli ta wojenka w Twojej ocenie się skończyła to nie daj się już prowokować i zamknij temat. Wtedy pokażesz, że tak, ten temat jest zamknięty. Bo pewnie zaraz kilka postów niżej znajdziemy odpowiedź Spajkiego.

Screeny, no ok powiedzmy że to jakoś do mnie trafia, jesteś typem człowieka który lubi mieć na wszystkich haki, nie idzie to w parze z moim systemem wartości, ale nie krytykuję, Twoje prawo. W sumie przy ilości walk jakie tu stoczyłeś, to nawet logiczne że sobie jakiś system obronny wypracowałeś, bo nie zakładam że tak masz na co dzień, i że tu kiedyś zabłądziłeś i pomyślałeś : "O kurwafa, nowe fofo, ale sobie tu screenów najebię do kolekcji".

hardrockcaffe696 pisze:
A Paula nigdy nie kryła się po co tu była.
Po to żeby dobrze zarobić i przy tym też się zabawić
No ale on tego chyba nie zrozumiał że do miłości potrzeba uczuć po obu stronach.
On chciał nawet i za bardzo a ona ani trochu.
To tyle :!: :!:

hmm,... ja wiem że Ty masz czasem tak że jeden raz masz taką postawę, a za kilka dni jak nie pasuje do koncepcji to o 180 stopni inną, ale biorąc pod uwagę to co tu pisałeś (nie będę cytował)i jakie prezentowałeś zachowania, osoby które by ten temat przeczytały, mogłyby to co napisałeś dopasować bez problemu do Ciebie, tak więc te ostatnie zdania pisane przez Ciebie, to nie jest chyba najrozsądniejszy pomysł.

No i jeśli ta wojenka się rzeczywiście skończy to bardzo dobrze, obaj się może ogarniecie i wyzwolicie z tego toksycznego bagna w którym się znaleźliście. Jej odejście (mam nadzieję że na zawsze) to najlepsze co mogło Was spotkać
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Mnie ciekawi na co pan andrzej teraz bedzie przeznaczał swoją rente :)
Awatar użytkownika
fagas45
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 0 razy
Nick na ShowUp.tv:

hard zwycięzca

Powiedzcie to na głos i spróbujcie się nie zaśmiać :mrgreen:

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 22 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90

fagas45 pisze:Mnie ciekawi na co pan andrzej teraz bedzie przeznaczał swoją rente :)

wróci z podkulonym ogonem do Kocurkowej :D
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 30 razy
Nick na ShowUp.tv:

Ale ona nie lubi ponoć starych :D
Awatar użytkownika
fagas45
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 0 razy
Nick na ShowUp.tv:

ona ma wyjebane stary czy mlody, zeton ma sie zgadzac, jak Paula zreszta...
Awatar użytkownika
krzycho800
ShowUpper
ShowUpper

fagas45 pisze:Mnie ciekawi na co pan andrzej teraz bedzie przeznaczał swoją rente :)

zostanie kurwa milionerem
Awatar użytkownika
krzycho800
ShowUpper
ShowUpper

Hard rozpierdala dzis rente u Limitowanej :lol2:
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

Miałem tego nie publikować, bo to jest cudza korespondencja, ale stwierdziłem że kończę z tym wszystkim i to jest ostrzeżenie, żeby nikt nie popełnił takich błędów co ja.
Możecie mnie nazywać jak chcecie, że jestem cipą, frajerem itp... to i tak nic nie zmieni.
A to będzie tylko przestrogą. Nigdy nikogo nie oszukałem, w życiu zawsze miałem swoje zasady którymi się kierowałem.
Jak widać nie warto było. Całe 5 lat kłamała, dosłownie wszystko było kłamstwem.
Tak jak nawet z panem Lexem, co mówiła że ją wykorzystał, a ona była z nim związku.
Do warszawy specjalnie dla niego się przeprowadziła i mieszkali razem, brak słów.
Do mnie jaki jetem wspaniały, tyle spotkań, pisania z nią, a to wszystko ściema.
Poczytajcie każde jedno słowo jej było kłamstwem.
Jak człowiek poprosił ją o pomoc dwa tygodnie temu, to wypierdalaj z jej życia, brak słów.
Zrobienie psychopaty i stalkera najlepiej, a Pula niewinna, jak zawsze biedna Paula.
Sama do SPA, sama wycieczki do Paryża, a tu kurwa prawie z mężem, mam kurwa dość.
Nikt mnie tak nie oszukał i zmanipulował. Nawet Lexa do rodziców zabrała.

CZYTAJ OD DOŁU

Re: hej
Wysłano: 06 mar 2019, 19:19
przez
Oj już przestań stękać jak cipka tylko wyciągnij wnioski

Wysłano: 06 mar 2019, 19:13
przez Spikel20
To na z nim caly czas kontak utrzymywala ;Jak nie wem jak mozna taka osoba byc wszytsko bym dla niej zrobil a ona klamala caly czas 5 lat

Wysłano: 06 mar 2019, 19:07
przez
Tak lexa

hej
Wysłano: 06 mar 2019, 19:04
przez Spikel20
To ten kot pewnie co sie nim opiekowala byl lexa? a nie sasiada
nawet jebanego kota dostala

Re: Hej
Wysłano: 06 mar 2019, 19:03
przez
A gdzie Paula obsługuje?

Wysłano: 06 mar 2019, 19:03
przez Spikel20
Jak mozna byc taka osba zaufalem nigdy jej nie skrzywdzilem zawsze bylem szczery. a onanawet nie mogla powiedziec prawdy 5 lat klamstwa Perdolenie ze lex ja wykorzystal

Wysłano: 06 mar 2019, 19:00
przez
Czemu uważasz że się śmiał, myślę że ona też go w pewien do sposób wykorzystała. Skoro każdego co znała wykorzystała to jego pewnie też tylko o tym nie wiemy. A nawet myślę że mam rację że go w chuja robiła,nie pytaj skąd to wiem,tak mi podpowiada intuicja kobieca i fakty

Wysłano: 06 mar 2019, 18:57
przez Spikel20
Jak mozna klamac tyle razy 5 lat ktore nir mialy zadnego znaczenia wszytsko bylo kalsmtwem wszytsko wiesz jak to boli.
Lex sie smial za plecai z takiego frajera

Wysłano: 06 mar 2019, 18:53
przez
Jak czemu nie powie Paula była moją koleżanką,powiedzmy że była nie chciałam się wypierdalać to po drugie a po trzecie już tyle razy robiła z ciebie idiotę że dawno już powinieneś zrobić z tym porządek. Nikogo nie słuchałeś ja byłam szmatą a inni pierdolnięci

Wysłano: 06 mar 2019, 18:50
przez Spikel20
Nic dla niej nie znaczylem tylko pienadz nawet nie wiesz jak moge sie czuc 5 lat poszly. jajestem zerem doslwonie nie moge

Wysłano: 06 mar 2019, 18:49
przez Spikel20
Czemu mi tego ne pwoedzialas to wszytsko byla farsa sciema klamala we wszystim.

Wysłano: 06 mar 2019, 18:44
przez A tego to ja nie wiem czy wiedział,co do Paryża tak z nim była

Wysłano: 06 mar 2019, 18:37
przez Spikel20
ALe jak mozna byc taka osoba. Ona byla wiazku z lexem a spotykala sie ze mna tego pojac nie potrafe. To lex wiedzal ze ona se spotyka ze mna? to ona w tym paryzu byla tez z nim?

Wysłano: 06 mar 2019, 18:25
przez
Wiele osób ci pisało i ja też, ale nie posluchales. Ciesz się że tak to wszystko się potoczyło bo mogła jeszcze bardziej cię wydoić

Wysłano: 06 mar 2019, 15:15
przez Spikel20
Jak można klamac tyle lat tyle kłamstwa i powiedzieć ze lex ja wykorzystał jak ona z nim była . Nawet nie wiesz jak mnie to zabolało cztery lata kłamstw kurwa jak frajer sie czuje

Wysłano: 06 mar 2019, 01:26
przez Spikel20
A jak o harda chodzi to nie gadam z nim już bo to nakrawde koniec tematy. Paula mu bana daka dwa dni tenu to wszystko wyśpiewał jaka jest kurwa i skonczylo sie. Zajebista kornera zakończyła marnie wszyscy na SU wiedza już jaka jest zawsze biedna i skrzywdzona buhaha

Wysłano: 06 mar 2019, 00:43
przez
Dostała kosza od niego

Wysłano: 06 mar 2019, 00:42
przez
Nie znali się,a z montim to ona chciała być ale on nie chciał zlał ja,nie chciał ją realnie znać

Wysłano: 05 mar 2019, 23:42
przez Spikel20
Wyjebane mam niestety przegrała zycie tyle tobie powiem jaj bym wiedział to w 2016 pojebal by ja j. A o montim cos wiesz ? Lex znał montiego czy nie

Wysłano: 0
Weź staraj nie śledzić jej losy

Wysłano: 05 mar 2019, 23:07
przez Spikel20
Potrzebne było mogłaś mi to juz wcześniej powiedzieć od 2016 kłamstwa ja pierdole co za osiba. Mańkutem dosc . Przez ta kurwe wszystko straciłem wszystko jeszcze od tego wszydtko byko kłamstwem niech zdycha w jebanym rynsztoku jaka szmata

Wysłano: 05 mar 2019, 22:27
przez
Mówiłam że nie potrzebne ci to było

Wysłano: 05 mar 2019, 22:19
przez Spikel20
Wiesz co wystarczy mam dosc poprostu za dużo informacji . Jak bym to wcześniej znał już nigdy by tego bie było co jest . Zawsze mnie okłamywała zawsze jebana teraz mnie rozjebakas poznał jej rodziców nie wieże

Wysłano: 05 mar 2019, 22:16
przez
Szybko zamieszkała z nim ,ale ile dokładnie to ci nie powiem bo nie wiem. Tak planowali poznał rodziców jej a ona jego ale się nie udało

Wysłano: 05 mar 2019, 22:13
przez Spikel20
W jego mieszkaniu mieszkał to teraz mnie rozjebalas długo tam żyła z nim ? To dkatego nie chciaka żebym do Warszawy przyjeżdżał . Wszystko jasne. Ake symetria powiedziakem jej o kłopotach z pieniedzmi to tez koniec. To planowali cos z tego jak razem już mieszkali ? A on o mnie wiedział czy nie przeszkadzało mu to ze sie ze mna widuje ?

Wysłano: 05 mar 2019, 22:08
przez
Ja naprawdę nie pamiętam,tak jak ci pisałam ten cały lex był spoko i byli ponad rok z sobą. Zostawiła go bo pracę stracił dobrze płatną i inne też czynniki wpłynęły na to. Tylko też nie wiadomo czy też to ona go zostawiła bo mogło być na odwrót. Poznałam go gdy ona mieszkała w Warszawie bo też z nim mieszkała w jego mieszkaniu

Wysłano: 05 mar 2019, 22:05
przez Spikel20
Pomogą powiem tobie w tym bo ja bede nienawidzieć za te wszystkie kłamstwa a jakie masz jeszcze nowinki. No powiedz prosze ciebie bedzie mi o wiele latwiej

Wysłano: 05 mar 2019, 22:03
przez Michał ty już i tak wiele wiesz , uwierz mi że kolejne nowinki w niczym ci nie pomogą

Wysłano: 05 mar 2019, 22:01
przez Spikel20
Nie nawidze wiesz czego jebanego kurwa kłamstwa wole najgorsza prawde a nie dowiadywania sie po tylu latach czegos czego nie było. Nie nakręcam sie typko chce poznać prawde . A lrawda zawsze uwalnia . Wiec gdzie go poznalas ? To o lexie co mowila noe było prawda ? To czemu ske ze mna spotykała w tym samym czasie

Wysłano: 05 mar 2019, 21:57
przez
Hehe ja pierdole jak czytam co ty mi piszesz że ona ci tak opowiadała to dobra z niej aktorka. Tak poznałam go i spoko facet, skończmy Michał ta dyskusję bo tylko się nakrecasz. Ty piszesz z hardm?

Wysłano: 05 mar 2019, 21:55
przez Spikel20
To ona te wszystkie wycieczki i te spa była z nim pewnie i Wyedy co do paryza pojechała tez. A ty gdzie go poznałaś ?

Wysłano: 05 mar 2019, 21:47
przez Spikel20
A ty widziałaś kiedyś lexa czy cos ?

Wysłano: 05 mar 2019, 21:45
przez Spikel20
Mi nakreśliła wersje ze po prostu ja wykorzystał w tym spa i go jebnela . Ze tylko o to mu chodziło . A tak to jakiś korposzczur który przewalił 200 dziwek . I ponoc jakaś sie opiekował i go wykorzystała . To ponad rok czasu to trwało. A on co wiedział o mnie

Wysłano: 05 mar 2019, 21:41
przez
Nie wykorzystał jej , poznałam go i świetny facet. Bardzo jej pomagał a ona go zostawiła wtedy gdy miał problem w życiu zdrowotny,nie będę pisać jaki bo nie jestem suką. Tak kręciła z tobą gdy z nim była

Wysłano: 05 mar 2019, 21:37
przez Spikel20
Jak w związku była z lexem ponoć tylko raz sie z nim spotkała co ja wykorzystał w tym ślą . To ona z nim związku była przecież ze mna cały czas kręciła

Wysłano: 05 mar 2019, 21:34
przez Spikel20
No najlepiej udawac ze jest sie doskonałym a wszystki powiedzieć na około o kimś co sie zwierzał z tajemnic dosłownie brak slow . Ale widzisz dibrze sie stało dla kazdego. Jak by była inteligenta to by te pienadze inwestowała a nie kurwa paznokcie za 500 zł kurwa . A teraz co do końca zycia chce być kurwa gdzie rodzina dziecko ona tak dziecko chciaka mieć jebana oszustka kurwa grrr

Wysłano: 05 mar 2019, 21:33
przez
Zresztą ona była też w związku z tym Lexem i to grubo ponad rok.

Wysłano: 05 mar 2019,
Nie mówiła udawała dziewicę,ale myślę że ona nigdy nie miała przerwy od prostytucji bo to nie ten typ

Wysłano: 05 mar 2019, 21:21
przez Spikel20
A to bie nie mowila kiedy seks uprawiała albo z kim ? Tez mnie zdziwiło ze znała go dwa tygodnie i odrazu sie z nim spotkała dała numer telefonu trochę moim zdaniem dziwna sytuacja . Wiesz ja to tylko po warjograf . Jak ty jej trochę mówiłaś Tro tez musiała cos tobie powiedzieć o swoich przygodach seksualnych czy nie mowila

Wysłano: 05 mar 2019, 21:16
przez
I spoko mam nadzieję że sobie chociaż miło czas spędziliście. Zawsze tak robiła że grała itd tobie gadała na mnie a mi na ciebie. Ja myśle że Paula zawsze dawała dupy a szybki jej zaplacil w postaci żetonów. A było to po to byś nie czuł się gorszy i też rzucał. To była rywalizacja by pokazać na Showup jak to ja wszyscy kochają

Wysłano: 05 mar 2019, 21:09
przez Spikel20
Przecież loda mu nie zrobiła bo sie z nim spotkała w Łodzi na kawie jak to mowila. A mowila za co dostała tyle zetonow ? Ona właśnie raz na ciebie raz na mnie żeby zawsze zmwzbodzic jaka ona jest biedna oszustka grrrr. Trans nie zrobiła bo ze mna pojechała i czasu nie miała taka orawda

Wysłano: 05 mar 2019, 21:06
przez
Ja o niego dużo nie pytałam,ale wtedy co tak dużo zarobiła to wiedziałam że bez powodu jej tyle nie dał i miałam rację. A co do ciebie to skoro na mnie gadała to i na ciebie też,ona przed tobą robiła ta nieszczęśliwa a potem ta samą rolę odgrywała przede mną. Szczerze ja zawsze czułam że jest fałszywa wobec mnie i że wykorzystuję moją osobę byś mnie nie nawidzil itd a ja zawsze cię broniłam i ostrzegałam . Tylko wtedy gdy na mnie najezdzales to wtedy nie mówiłam o tobie milo

Wysłano: 05 mar 2019, 21:00
przez Spikel20
To rozmawialas o szybkim z nią co jeszcze tobie mowila o nim . A o mnie cos mowila ?

Wysłano: 05 mar 2019, 20:52
przez
Wiem że się z niego nabija bo jak ja pytałam o niego to się nabijała że prawiczek itd bo

Wysłano: 05 mar 2019, 20:44
przez Spikel20
Wiem bo pokazywała mi co jej pisałaś . Ze wspolnego trans nie bedzie bo obo ty ja wykorzystujesz itp i nie czuje tęgi . Jej sie w palniku przestawiło porównaj ja 5 lat temu jaka skromna była a teraz myśli ze jest nie wiadomo kim ake do czasu.. ponoć koszty jej imprezy przez ta blachę to 4 tys złotych były . Problemem jest jej to ze o każdym powie prawde. Tak samo jak ten szybki napierdala sie z niego chyba z trzy dni ze jej wyznał milosc a jest prawiczek nigdy nie miał dziewczyny itp . Późnej pierdolilA ze jak daje niech daje bo to frajer do dymania o każdym opowie prawde tylko nie o sobie kim jest

Wysłano: 05 mar 2019, 20:34
przez
Tak owszem uważałam ja za przyjaciółkę , czułam że jest fałszywa że gra i dlatego na koniec znajomości napisałam co o niej myślę.A to że przyjechała to nie za darmo bo zapłaciłam 500zl,a że wiatr był tak silny i uniósł blachę która jej uszkodziła auto to nie moja wina. Od tego ma się ubezpieczenie itd

Wysłano: 05 mar 2019, 20:18
przez Spikel20
Widzisz na początku myślałaś ze przyjacolak zajebsita. A tak naprawdę ona jest dobra na chwile tylko bo jak nie idzie po jej myśli i jej cos powiesz to urywa kontak i wypierdalaj . Ona nie potrafi zbudować żadnej realacji . Ale tez ja ponoć wykorzystałeś jak zadzwoniłaś od teściowi ze nie mozesz z nimi mieszkasz to wsiadała i pojechała tam pod Gdańsk i auto sobie rozjebala bo blacha spadał i nawet nic sie nie martwilas o to

Wysłano: 05 mar 2019, 20:12
przez
Swiadkowa była i na tym koniec

Wysłano: 05 mar 2019, 20:06
przez Spikel20
Nie została myslaem ze został przecież była świadkowa na twoim ślubie. Widzisz ona jest zmienia jak wiatr kurwa jak . W grudniu wszystko pierdolilA po 5 razy dzienie wydzwaniali dało sie była norlamne jak wyjechałem do Norwegii zamiana o 18o stopni spikel stalkler przez którego musi sie kurwic

Wysłano: 05 mar 2019, 19:52
przez Nie będę tego komentować, cieszę się że nie mam z nią kontaktu i Bogu dzięki że tak to się wszystko potoczyło, czyli nie została matką chrzestna

Wysłano: 05 mar 2019, 19:14
przez Spikel20
To akurat mi opowiadał jemu to mowila ze sie idzoe kurwic

Wysłano: 05 mar 2019, 19:08
przez
Yyyyy tak prawda był taki jeden koleś co mnie namówił na to że będzie na mnie patrzył ( byłam ubrana) i było to w parku a on sobie zwali. On stał w krzakach a ja kilka metrów dalej i walił . Nie byłam naga itd. i dostałam za to 500 zł,a to drugie kłamstwo. Owszem był taki co chciał bym go wyruchala w dupę ale nie zgodził się na kwotę 3 tys,bo tyle chciałam. Po chuj ona mu to opowiada, jakaś głupia.

Wysłano: 05 mar 2019, 18:48
przez Spikel20
Hardowi mowila ze wraca do prostytucji ale moim zdaniem to już w tych hotelach jak je zmieniała codzienie cos było . Mi opowiadała ze jeździła z toba do parku gdzie a 500 zł gosc sobie trzepał a ty sie rozbieralas albo ze za 2000 tys pojechała z toba do gościa którego wyruchalas starponem

Wysłano: 05 mar 2019, 18:44
przez
A skąd wiesz że to tego wróciła? Gdzie tak mówiła?

Wysłano: 05 mar 2019, 18:44
przez Spikel20
Do czasu wszystko za te pienadze to mogła moec własny biznes a została zwykła kurwa za cztery stówki za godzine bo tyle chce żałosna jest

Wysłano: 05 mar 2019, 18:38
przez
Paula jest sprytna i myślę że (nie obraź się) znajdzie takich jak ty i będzie ich doić.

Wysłano: 05 mar 2019, 18:31
przez Spikel20
Jaka duma ona nie ma żadnych zasad moralnych nie posiada żadnych uczuć wiec w jej wypadku to już planowała. Tak jak napisałem w moim ostatnim poście . Jak jeździła po tych hotelach to już sie ruchala . I jaka była oburzona ze jej ogłoszenie jest a teraz sie kurwi to gdzie jest logika . Mogła więcej rozpierdalac. Wiesz co ja czeka rynsztok . U mnie lepiej powiedzmy

Wysłano: 05 mar 2019, 18:24
przez
Ja już dałam sobie spokój z Paula. A ty jak tam? A co do jej pracy to głupia jest i tyle.. znając ja pewnie nie ma kasy odłożonej i duma jej nie pozwala wrócić na Showup.

Wysłano: 05 mar 2019, 18:21
przez
Wiec dlatego mozesz wysłać ze wiesz linka jeszcze nie ma bo co był to był usunięty już przez administracje . Ale mowila ze już można sie umawiać . Jak bede mieć to wyślę tobie . Jebnieta w takim wieku zaczyna.

Wysłano: 05 mar 2019, 18:18
przez
Ja z Paula nie utrzymuję kontaktu. A gdzie to widzisz że ona to robi? Podeslesz mi link?

Wysłano: 05 mar 2019, 18:15
przez Spikel20
Mozesz jej wysłać sms z gratulacjami z tego powodu. Żałosna jest i skończona idiotka kurwa co za debilka w takimwieku zaczynac ponownie

Wysłano: 05 mar 2019, 18:05
przez
Czyli Paula teraz jest prostytutką?

Hej
Wysłano: 04 mar 2019, 17:32
przez Spikel20
No i dziwka została czyli wróciła do zawodu gratulować tylko. I to każdemu mówi ze to przezemnie żałosna
Spikel20

Spikel20, Tomcio się pomodli za Ciebie.
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 116 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

Normalnie moda na sukces to przy tym małe piwo :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 16 razy
Nick na ShowUp.tv: .........

Spikel20,
Wiesz co napisze ci chłopie mogę się tutaj za założyć że jak by ona tylko powiedziała przyjeżdżaj to byś bez chwili wahania przyjechał.
I o tym wszystkim szybko byś zapomniał.
Z tego co mi wiadomo to ciągle starasz się z nią nawiązać kontakt.. po co.
No kuswa nie po to chyba żeby tak powiedzieć jej że jest zła okrutna i podła.
A ponieważ skutecznie ciebie ignoruje to zachowujesz się tak a nie inaczej :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

O kurwa alez zwrot akcji :laughingnew: Paula dobra aktorka, minela sie z powolaniem,transmisje z Paryża urodzinowe a obok w pokoju gach :laughingnew: :laughingnew: i te bajeczki o nieruszanej cipce podczas kiedy po transmisji była ostro zerżnięta :laugh3:
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:Spikel20,
Wiesz co napisze ci chłopie mogę się tutaj za założyć że jak by ona tylko powiedziała przyjeżdżaj to byś bez chwili wahania przyjechał.
I o tym wszystkim szybko byś zapomniał.
Z tego co mi wiadomo to ciągle starasz się z nią nawiązać kontakt.. po co.
No kuswa nie po to chyba żeby tak powiedzieć jej że jest zła okrutna i podła.
A ponieważ skutecznie ciebie ignoruje to zachowujesz się tak a nie inaczej :!: :!:

milcz bo w tej zalosnej farsie, ty byles tylko kundlem przynoszacym po dwudziesym w pysku rentre swojego ojca
Awatar użytkownika
krzycho800
ShowUpper
ShowUpper

to czekaj jak? może ktoś streścić? fajna po (wpisz dowolnie) dała sie zmasturbować Hardowi? który czaił w krzakach ? ale skąd wiecie że to był Hard? przecież on ma ryj podobny zupełnie do nikogo :mrgreen:
I'm the most cold-hearted son of a bitch you'll ever meet.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna