KOCUREK272/KOCURELLA272

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Awatar użytkownika
Adamant
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 42 razy
Podziękowano mu: 136 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: to tajemnica mundial

dziekuje za to ze jestes powrociłas :heart: ;) ;)
Awatar użytkownika
kaszanka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: kocurek272
Nick na ShowUp.tv: ferdynand

No, no panowie się cieszą żeton się sypie.. jest dobrze :good3:

https://showup24.tv/Pachnaca272Odlezynka
https://showup24.tv/profile/Pachnaca272Odlezynka
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 60 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Ja pie.dole, ona nadal żyje! Żeby nie było- niech sobie dziewczę żyje, w sumie nie wchodzę na jej transmisje(odkąd zaglądam na SU, może byłem u niej z 10min).
Moją uwagę jakiś czas temu przykuł chory opis pożegnalny jakoby miała kończyć ze swoim życiem. Później była likwidacja nicka. Teraz zmartwychwstanie.
W ch.j żałosne zachowanie, typowo pod publiczkę. Jak to się mówi, każdy orze jak może. Jak się nie ma czym zabłysnąć, każda drama będzie dobra. Jednak jako taką godność wypadałoby mieć, ale cóż... :winkextra:
Pozdrawiam

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90

Jakie by powody nie były, jak (jakakolwiek) nadająca pisze, że odchodzi, kończy z SU itp, to fajnie by było aby miała na tyle godności żeby się tego trzymać. Wracają chyba tylko te bez honoru i dla których SU to jedyne źródło utrzymania bo nic innego nie umieją. Tylko że nawet dekadą na SU do końca życia się nie ustawi, i fajnie pomyśleć co dalej.
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Honor honorem ale jak jedyne co sie w zyciu potrafi to lezec w łóżku i wywracac oczami to SU pozostaje jedyna opcją.
Awatar użytkownika
sthoss
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Twoja ulubienica z SU: GlupiaCipa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

BATMANmkr90, napiszę tak... skoro nie wchodzisz do niej na transmisje(ew. rzadko) znaczy, że tak naprawdę wiesz na tyle mało, aby bez problemu Twoją opinię uznać za mało istotną.
Oceniane na podstawie opisu nie znając przyczyn, które kogoś skłoniły by go zamieścić jest mocno słabe.. tak samo odnośnie skasowania nicka i powrotu rzekomo "pod publikę" - przez co pokazałeś jak żałosne jest - ale to co napisałeś.

Rozumiem.. że forum.. że każdemu wolno zająć własne stanowisko, wydać opinię,
jednak zarzucanie komuś brak honoru.. godności.. ponieważ wrócił na SU? - no proszę Was, dajcie sobie na wstrzymanie.
Awatar użytkownika
ragazzo_fresco
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 58 razy
Podziękowano mu: 30 razy
Twoja ulubienica z SU: KOCURELLA272
Nick na ShowUp.tv: ragazzo_fresco

Ja tam ogólnie to się siecze się że tutaj wróciła mimo tego że od dłuższego już czasu nasze drogi się rozeszły.
Czemu się cieszę..bo wiem dobrze że są tu ludzie którzy ja kochają cenią za to że po prostu tutaj jest co robi no i szanują ja za to.
Bawmy się bo to to zostało stworzone to miejsce :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 60 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

ragazzo_fresco, hardrockcaffe696, to że odchodzą i wracają to pełna zgoda niech sobie robią co chcą. Mój post powyżej nie był skierowany bezpośrednio do niej, dlatego go uogólniłem wspominając o jakiejkolwiek nadającej. To że nadające pewnego dnia przestaje nadawać i potem wraca to jej sprawa, ale nie w sytuacji kiedy robi z odejścia święto narodowe, które urasta do rangi wydarzenia gdzie przez tydzień jest odliczanie do ostatniej transmisji, wielkie pożegnanie i potem za moment wielki powrót na innym nicku albo nawet na tym samym. Jeśli jeszcze jest to podszyte jakąś dramą w stylu tygodniem płaczu i użalaniem się nad tym że jest źle bo (mało sypią żetonów, obroty spadły, nie mam na waciki, ludzie są źli, itp., itd.,) Pewnie post by się lepiej nadawał do innego tematu niż ten tutaj koci bo miałem na myśli nie konkretnie ją, ale składał mi się ok do poprzednich wypowiedzi. I tak jak napisał Hard czy wcześniej wspominali o tym inni, to jest portal do zabawy dla oglądających i zarabiania dla nadających a nie portal wsparcia psychicznego, budowania relacji (pomijam wyjątki którym się udało, ale to nadal nie jest cel tego portalu), wzajemnej adoracji i szukania koleżanek do roli wirtualnej narzeczonej.
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.

Wszelkie emocje i obrażanie związane z powrotem naszej ulubionej Odleżynki są całkiem nie na miejscu - było oczywiste, że wróci, to była tylko kwestia czy dzień po skasowaniu konta, czy tydzień czy miesiąc i czy na nowym nicku czy na starym. Czy postąpiła niehonorowo mówiąc o odejściu na zawsze i niechybnym samobóju - raczej nie, w kwestii żetona nie stosuje się półśrodków i nie ma czegoś takiego jak zbyt agresywny marketing a wiadomym jest, że niektórzy Janusze nie będą znowu sypać jeżeli się nie postawi ich pod ścianą, trzeba więc pojechać po bandzie żeby zarobić na chleb. Fani nierozbieralnych lasek stanowią osobny świat, tworzą specyficzne zakochańcowo-rycerzowe środowisko do którego trzeba umieć trafić mentalnie, nie można przykładać do nich takiej samej miary jak do kolesi którzy wchodzą na rozbierane pokazy. Oni się nie gniewają więc i Wy (którzy nie inwestujecie w Odleżynkę ani grosza) nie powinniście mieć jej tego za złe. Jedyne co jest na minus w tym powrocie to to, że nie zdecydowała się robić nagich pokazów korzystając z nowego konta i zasady "nowy nick - nowa ja", smuteczek :(
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 410 razy
Podziękowano mu: 149 razy
Twoja ulubienica z SU: Zagadkowa20
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Ja rozumiem, że portal ma taki profil a nie inny - doskonale wiem w jakim celu został stworzony.
Macie taką opinię a nie inną - w porządku.. ja mam trochę odmienną - bo mogę, bo mam takie prawo.. i wg mnie nawet w takim miejscu jak SU można oprócz zarabiania.. dobrej zabawy(co jest niezaprzeczalnie ważne) wejść w też inne relacje?.. whatever, możecie nazywać to jak chcecie.
Skoro widzę jak ktoś próbuje wydawać opinie w sprawach, o których jak wspomniałem naprawdę mało wie(bo nie roztrząsa się tego jak to niekiedy ma miejsce w innych tematach na foro, w przypadku niektórych nadających) - przez co sprawia tym samym niejako przykrość osobie, której ten temat dotyczy - to pozwolicie, że niektóre osoby ją wesprą, ponieważ czują taką potrzebę.. bo jest przede wszystkim Człowiekiem i Jej się to należy.
Poza tym - co ważne i istotne.. w tym konkretnym przypadku nie było żadnych hucznych zapowiedzi odejścia, odliczania i całej tej otoczki jaka ma nieraz miejsce na SU. W tym przypadku skasowanie konta miało miejsce nagle, ponieważ nie wytrzymała już psychicznie tego co od tak długiego czasu się wokół niej działo - żadne planowania, wyliczenia..nie miały tu miejsca.
Po pewnym czasie zdecydowała się powrócić.. mając pewnie nadzieję, że być może coś się zmieni, że pewne osoby może odpuszczą.. niestety nadzieja matką głupich i wygląda na to, że są one płonne...
Awatar użytkownika
ragazzo_fresco
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 58 razy
Podziękowano mu: 30 razy
Twoja ulubienica z SU: KOCURELLA272
Nick na ShowUp.tv: ragazzo_fresco

Proponuję założyć osobny temat o odejściach i powrotach i tam każdy będzie mógł wykazać się swoją bardziej czy mniej bogatą wiedzą w tym temacie, bo tak to zaraz nastukacie tu kilka stron dyskusji, jak to miało miejsce w ILE ZAROBIŁAM NA SU, gdzie temat nagle zmienił kierunek z zarobków na ocenę zdrady, aż trzeba było stworzyć nowy temat - Porady na zdrady.
Przy okazji można by w tym nowym temacie zrobić ranking na najszybszy powrót, najbardziej spektakularne odejście itd. czy obstawiać zakłady po jakim czasie kto wróci ;)

Każdy z Was ma jakąś tam rację ale no wyluzujta ludziska, wiosna idzie

Awatar użytkownika
Gord
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 47 razy
Twoja ulubienica z SU: ­­272   
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:Ja tam ogólnie to się siecze się że tutaj wróciła mimo tego że od dłuższego już czasu nasze drogi się rozeszły.
Czemu się cieszę..bo wiem dobrze że są tu ludzie którzy ja kochają cenią za to że po prostu tutaj jest co robi no i szanują ja za to.
Bawmy się bo to to zostało stworzone to miejsce :!: :!:

„Kochają” HAH xD ty to zawsze tak ze skrajności w skrajność. Chociaż w sumie świrów nie brakuje, zwłaszcza u Pauli. A jak piszesz, że wasze drogi się rozeszły z bohaterką tego tematu, to ja nie mam pytań jakie „więzi emocjonalne” was łączyły. Niech ci ta bedzie po twojemu :p.

ragazzo_fresco pisze:BATMANmkr90, napiszę tak... skoro nie wchodzisz do niej na transmisje(ew. rzadko) znaczy, że tak naprawdę wiesz na tyle mało, aby bez problemu Twoją opinię uznać za mało istotną.
Oceniane na podstawie opisu nie znając przyczyn, które kogoś skłoniły by go zamieścić jest mocno słabe.. tak samo odnośnie skasowania nicka i powrotu rzekomo "pod publikę" - przez co pokazałeś jak żałosne jest - ale to co napisałeś.

Rozumiem.. że forum.. że każdemu wolno zająć własne stanowisko, wydać opinię,
jednak zarzucanie komuś brak honoru.. godności.. ponieważ wrócił na SU? - no proszę Was, dajcie sobie na wstrzymanie.

Nie spinaj się tak bo hemoroidów dostaniesz.
Większość już zostało napisane przez innych i o dziwo przez Ciebie.
Tak więc-
Uprzedziłem na wstępie, że mało wiem o jej życiu, które naprawdę mnie nie interesuje. Może hejt internetowy, może coś bardziej osobistego, coś w życiu poza SU? Zaiste nie znam przyczyn, bo i skąd? Nie wnikam.
JEDNAK!
Mimo wszystko, kto normalny/ zdrowy psychicznie składa samobójczą deklaracje w Internecie? Niech się leczy skoro ma problemy.
Jeżeli jednak uważasz, że zagranie kartą samobójczyni było w porządku, to najwyraźniej Twoje granice wyczucia i dobrego smaku też zostały zajebiście mocno przekroczone.

Z takimi problemami idzie się do psychologa, a nie na SU mistrzu. I nie mam nic do tego, że wróciła, krzywdy mi tym bynajmniej nie robi. A niech dziewczyna sobie nadaje i 24h na dobę, niech zarabia miliony- taki hojny jestem! Nie interesuje mnie jej transmisja i nie mam z tym problemu, bo zwyczajnie na nią nie wchodzę. Tyle z mojej strony,
ALE! Jak już pisałem- zero godności ma osoba która pierdoli takie farmazony pod publikę, dla żetonów. To jest dla mnie żałosne. Już zrozumiałeś co miałem na myśli? Ruger i najwyraźniej ty byście się ze mną nie zgodzili, ale uważam, że są jakieś granice, nawet na SU.
Rozumiem, że masz wewnętrzną potrzebę wsparcia tego leżącego biedactwa, bo być może Ci się podoba, albo jak hardziu Paulę, a wcześniej odleżynkę, darzysz ją „romantyczną miłością” i spoko. To już wasze problemy. Weź jednak sam też pomyśl trochę jak to wygląda. Użyj mózgu, zamiast ślepo przytakiwać transmitującej oblubienicy. Myślę, że szczerością bardziej byś jej pomógł. Poza tym, zawsze możesz wziąć jakiś kredyt, albo sprzedać coś i oddać blondynie, żeby pocieszyć ją w swej niedoli. Powiem więcej! Jeżeli naprawdę Ci na niej zależy, to oddasz jej wszystko co masz, byleby tylko się nie zabijała! Jej życie leży w Twoich rękach! Co z tym zrobisz? Ile warte dla Ciebie jest jej życie?

No nabijam się z Ciebie, bo blondi straszy samobójstwem, a Ty chcesz ją bronić niczym rycerz w lśniącej zbroi.. tylko właściwie przed kim? Gdzie widzisz wroga? Ja się za takiego nie uważam, nie życzę jej źle. Twierdzę jedynie, że jest chora psychicznie i powinna się leczyć. Jakby na to spojrzeć z innej strony… wiele było mówione o „mowie nienawiści” w TV, radiu…
A taka 272 groziła śmiercią 272! To karalne! Głównym wrogiem 272 jest ona sama! Zastanów się nad tym..

ragazzo_fresco pisze:Ja rozumiem, że portal ma taki profil a nie inny - doskonale wiem w jakim celu został stworzony.
Macie taką opinię a nie inną - w porządku.. ja mam trochę odmienną - bo mogę, bo mam takie prawo.. i wg mnie nawet w takim miejscu jak SU można oprócz zarabiania.. dobrej zabawy(co jest niezaprzeczalnie ważne) wejść w też inne relacje?.. whatever, możecie nazywać to jak chcecie.
Skoro widzę jak ktoś próbuje wydawać opinie w sprawach, o których jak wspomniałem naprawdę mało wie(bo nie roztrząsa się tego jak to niekiedy ma miejsce w innych tematach na foro, w przypadku niektórych nadających) - przez co sprawia tym samym niejako przykrość osobie, której ten temat dotyczy - to pozwolicie, że niektóre osoby ją wesprą, ponieważ czują taką potrzebę.. bo jest przede wszystkim Człowiekiem i Jej się to należy.
Poza tym - co ważne i istotne.. w tym konkretnym przypadku nie było żadnych hucznych zapowiedzi odejścia, odliczania i całej tej otoczki jaka ma nieraz miejsce na SU. W tym przypadku skasowanie konta miało miejsce nagle, ponieważ nie wytrzymała już psychicznie tego co od tak długiego czasu się wokół niej działo - żadne planowania, wyliczenia..nie miały tu miejsca.
Po pewnym czasie zdecydowała się powrócić.. mając pewnie nadzieję, że być może coś się zmieni, że pewne osoby może odpuszczą.. niestety nadzieja matką głupich i wygląda na to, że są one płonne...

Jak na gościa, który tyle „rozumie”, niewiele przyswajasz.

„nie było żadnych hucznych zapowiedzi odejścia, odliczania i całej tej otoczki jaka ma nieraz miejsce na SU. W tym przypadku skasowanie konta miało miejsce nagle, ponieważ nie wytrzymała już psychicznie tego co od tak długiego czasu się wokół niej działo - żadne planowania, wyliczenia..nie miały tu miejsca. ”

tomoxx napisał tylko przykłady, a Tyś się ich uczepił jakby zaprzeczenie im miało kluczowy wkład w całokształt jej straszenia samobójstwem. Nie ma żadnego!

Gord
Też jestem za tym żeby zakończyć temat jej zmartwychwstania. Nie omieszkałem naturalnie zwieńczyć swojej wypowiedzi paroma słowami wyjaśnienia dla tych mniej rozgarniętych życiowo. Żyje i spoko, oby was wydoiła z ostatniego żetona w nagrodę, że się jednak nie zabiła i będzie już totalnie zajebiście :)! Chyba ona zasługuje na to?! Prawda?
Powodzenia

Awatar użytkownika
BATMANmkr90
SU-holik
SU-holik

Gord pisze:Przy okazji można by w tym nowym temacie zrobić ranking na najszybszy powrót, najbardziej spektakularne odejście itd. czy obstawiać zakłady po jakim czasie kto wróci ;)

Bardzo dobry pomysł, props up :)
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.

Co ci pisałem o hemoroidach?
Masz nadzieję, że ja rozumiem i domyślam się co masz na myśli, ale z nas dwóch to ty masz z tym problemy. Dobry jesteś, spoko mistrzu :p.
Wyluzuj stary

Awatar użytkownika
BATMANmkr90
SU-holik
SU-holik

Kocurku dam ci radę nie czytaj tego co piszą rób swoje co uważasz za stosowne olej to są ważniejsze w życiu sprawy to tylko piszą osoby które cię nie znają i sami nie wiedzą co w życiu z sobą począć wybacz pije dla tego taka pisownia pozdrawiam
Chuj z podpisem :D
Awatar użytkownika
Ronin
Night's Watch
Night's Watch
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Twoja ulubienica z SU: wszystkie
Nick na ShowUp.tv:

I po co tak dramatyzować???????????????? To tylko internet, wyloguj się do życia :)
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 65 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Twoja ulubienica z SU: szczupła z ładnym tyłkiem
Nick na ShowUp.tv:

Przestań fisiowac kocurku bo po tyłku zarobisz ale się upilem czyż to nie jest piękne :lol:

Chuj z podpisem :D
Awatar użytkownika
Ronin
Night's Watch
Night's Watch
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Twoja ulubienica z SU: wszystkie
Nick na ShowUp.tv:

Holy Shit...

Some of you guys are awful human beings and especially BATMANmkr90, . Talking about honor and dignity while neither of you have ANY of it. Trying to explain how this world works around here while having not the slightest clue about anything at all. I am only here for a few months but the shit I have already read and seen during her transmissions and also on this topic is unbelievable. Especially the chat shows what kind of people you are. The amount of jealousy and hatred is unreal. And honestly I have an awful lot of respect to ANY women putting up with your shit and attitude.

Also trying to pretend like you guys do not care but still talking full of hatred about her and others all the time mostly because they do not do what you want them to do. Or because they do not get naked or fucking in front of the camera for your lousy 100 Tokens. This is pretty disgusting to be honest.

And on This topic. There was never Any sort of big announcement or deal. She just could not endure all the hatred she has gotten. Do you really think she planned to delete an account which was basically the only connection to some people there who did not treat her like dirt every time she comes on to trying to have some fun and talk to people?

Fuck man some of you guys make me really upset......

PS: I know I should not have said anything but This bullshit is just too much to endure. I am sorry

For the polish translation which is probably all kind of bad....

złe tłumaczenie polskie. przepraszam

Niektórzy z was są okropnymi istotami ludzkimi, a szczególnie @BATMANmkr90 . Mówiąc o czci i godności, podczas gdy żaden z was nie ma ŻADNEGO z nich. Próbuje wyjaśnić, jak działa ten świat, nie mając najmniejszego pojęcia o niczym. Jestem tu tylko od kilku miesięcy, ale to gówno, które przeczytałem i widziałem podczas jej transmisji, a także na ten temat jest niewiarygodne. Szczególnie na czacie widać, kim jesteś. Ilość zazdrości i nienawiści jest nierealna. Szczerze mówiąc, mam dużo szacunku dla KAŻDYCH kobiet, które znoszą twoje gówno i postawę.

Próbujesz udawać, że nie obchodzi cię to, ale wciąż rozmawiasz z nienawiścią o niej i innych przez cały czas, głównie dlatego, że nie robią tego, co chcesz. Lub dlatego, że nie robią się nagie lub jebane przed kamerą za marne 100 tokenów. To jest dość obrzydliwe, szczerze mówiąc.

I na ten temat. Nigdy nie było żadnego wielkiego ogłoszenia ani umowy. Po prostu nie mogła znieść całej nienawiści, jaką dostała. Czy naprawdę sądzisz, że planowała usunąć konto, które było w zasadzie jedynym łączem z niektórymi ludźmi, którzy nie traktowali jej jak brud za każdym razem, gdy próbowała się zabawić i porozmawiać z ludźmi?

Kurwa, niektórzy z was naprawdę mnie denerwują ......

PS: Wiem, że nie powinienem nic mówić, ale ta bzdura jest po prostu zbyt wielka, by przetrwać. przepraszam
Awatar użytkownika
oliver881
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Twoja ulubienica z SU: Kocurek272
Nick na ShowUp.tv:

KOCURELLA pisze:Ubiczujcie mnie za to,że wróciłam,a nawet i zabijcie .... :triniti: :assassin: :suicide_fool-edit:
Ja tam do nikogo nic nie mam.
Przepraszam za to,że istnieje.

Ubiczować? Zabić? Nasuwa mi się od groma inwektywów jaki to był powalony post. Nie chodzi o Twoje zmartwychwstanie, a o grożenie samobójstwem. To było słabe w opór! Ogarnij się dziewczyno i przestań ośmieszać. Kogo Ty przepraszasz? Kto ma Ci za złe, że istniejesz? Już się tak nie użalaj nad sobą. Świat się wokół Ciebie nie kręci, choć usilnie próbujesz sobie wmówić, że każdy jest na Ciebie cięty. Ile Ty masz właściwie lat? Nie pora aby dorosnąć i przestać zachowywać się jak mała dziewczynka, która strzeli focha lub pomarudzi żeby dostać to czego chce? Trzeba być twardym, a nie ciapowatym. Są chyba lepsze sposoby? Poszukaj dobrego psychologa(serio, bez złośliwości).

oliver881 dobrze, że ty wiesz i się dzielisz tą wiedzę z nami. Jesteśmy uratowani, a ja w szczególności :mrgreen: .
Co za debil, ja pierdolę.
Głaszczcie ją dalej po główce… To jej na pewno pomoże

Awatar użytkownika
BATMANmkr90
SU-holik
SU-holik