Kolczyki idealny prezent da baby

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

No więc tak....
w ramach wykonywania jakis tam moich kolejnych obowiązków byłem na targach rolniczych, ścisle mówiąc bydła i trzody :D więc kurwa pasowałem tam zajebiście dobrze....
jebało tam wódą na całej hali
ale chuj z tym
wpadło mi coś w oko
Podszedłem więc do grupy wystwczej i spytałem się czy dla kobiety byłby taki kolczyk dobry też
a oto plakat reklamowy, któremu nie mieszkałem zrobić zdjęcia
bym miał jaka babę to bym kupił jej i zakolczykował w nocy z Niemca, ale może własnie dlatego, ze mam takie pomysły to nie mam żadnej

Obrazek

jak dla mnie to ideane dla podtrzymania udanego zwiazku, zwaszcza pkt 2
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 28 razy
Podziękowano mu: 187 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

Ciesz się że jeszcze tam były takie cuda, jak ja byłem na targach rolniczych to trzody było kilka sztuk i to głównie tej co ktoś w konkursie wystawiał, a tak to ciągniki, maszyny rolnicze, trochę sprzętu typu dojarki.
W większości to były, jakieś ozdoby wiszące na altany czy ganki, figurki gipsowe, pełno durnostojek do ogródka, budki z jedzeniem, piwem i wesołe miasteczko :) , więcej tam było takich co rolnika widzieli w niedzielę w agrobiznesie niż tych co by czegoś konkretnego tam szukali.
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Wróć do Off topic

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości