_ula_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: _ula_
15 lut 2019, 21:20

nobody69 pisze:A czy tylko młode dziewczyny mają mieć monopol na większy zarobek na szołapie? Czy tylko ciało nastolatki może być atrakcyjne i warte rzucenia większego żetonu?

Wiesz....teoretycznie, patrzac na branze i preferencje jednak wiekszosci to tak, tak powinno byc... mlode, atrakcyjne powinny byc w czolowce. TEORETYCZNIE. W praktyce, w szczegolnosci na SU trzeba brac co jest i nie marudzic... tak to niestety wyglada. Na SU, w czolowce rządzą "stare wyjadaczki" bo atrakcyjne malolaty pojawiaja sie niezbyt czesto i rownie szybko zwijaja stad. Generalnie SU schodzi coraz bardziej na psy. Wiem ze moze wsadzam kij w mrowisko ale powiem ze SU to juz taka trzecia liga kamerkowego swiata... powoli nawet bardzo przecietne laski zza wschodniej sciany zaczynaja tu robic kariere, czy jakies tajki z 50tej strony czaturbejta... Tez nie widze zeby nasze "modelki" z topki mialy wieksze szanse na zagranicznych kam, niejedna chyba probowala, ponoc tam "wieksza kasa".. a jak na razie to chyba tylko Mauej udalo sie przebic.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 263 razy
Podziękowano mu: 383 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

15 lut 2019, 22:02

Trzecia liga?Dobrze by było...Zero nowości,brak wsparcia dla widzów i modelek,zawieszające się privy oraz transmisje,prowizja na żetonach taka,że nawet najstarsi rabini mówią"że to kurwa przesada"Bywanie na SU sprawia,że zaczynam podejrzewać u siebie skłonności masochistyczne,bo SU nas dyma panowie,i to nie w ten subtelny,romantyczny sposób,po dobrej kolacji,w jedwabnej pościeli.O nie,oni nas dymają wielkim bejsbolem,bez lubrykantu,w ciemnej uliczce,sycząc do ucha-"LUBISZ TO!!!LUBISZ TO SUKO!!!
Lepiej być typem,który przepuścił 50tyś pln na SU,niż gościem,który pisze,że jakby MIAŁ 50tyś,toby nie przepuścił...
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 66 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

16 lut 2019, 10:09

a moim zdaniem Ula ma duzo racji/ Po kiego grzyba ustawiac grupowa za smieszne pieniadze skoro na lushe losy i inne pierdolety Panowie potrafia wyskoczyc ze 100.200.300 zetow, a grupowa za 100 jest droga? No nie bardzo, to jest kwestia przyzwyczajenia rynku do pewnych cen. Ostatnio dostalam propozycje życia, mianowicie propozycje zebym ustawila grupowa za 50 zet, przywlekla chlopa na transmisje ,zrobila mu dobrze, a wszystko to oczywiście z twarzą glosem i dodatkowymi atrakcjami. Z czego to wynika? no z tego,że Panowie odkryli ze za 10 zl baaa nawet 5 zlotych moga dostać coś więcej niz priva 5 minutek ze stripem :) Niech kazdy się bawi jak chce, ale z calym szacunkiem nie mowcie nam, co za ile mamy ustawiac,ani jak się bawić, bo jaką żenadą byłoby gdyby absolutnie wszystkie lecialy na hurtowe grupowe byleby zarobic. Panowie doceniaja raczej indywidualnosc i elastycznosc, poza tym na indywidualu i tak mozesz zarobic wiecej jeśli się postarasz.

Co do cb i innych zagranicznych kamerek. Tam nie trzeba się wybijać żeby zarobić swoje, jeśli dziewczyny maja parcie na szklo to brak poczucia celebrycji będzie im przeszkadzał, to niech siedzą sobie w tych jakże prestiżowych górnych okienkach showupa :)

pozdro Ula ,trzymaj sie fajna kobietka jestes :heart: :heart:
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 99 razy
Podziękowano mu: 176 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

16 lut 2019, 10:34

Panowie po prostu po latach "tłustych" dla modelek (i bolesnych dla kieszeni Januszy) odkryli, że teraz to rynek dyktuje ceny i skończyły się czasy privów za szalone ceny które dorównują cenom spotkania z pro w realu. Widzą, że panny są w desperacji, liczba privów spada więc mogą żądać wiecej za niższą cenę. Modelki które nie mają nic do zaoferowania nie mogą już żądać szalonych cen jak w latach prosperity SU i muszą się dostosować do rynku, nie ma innej opcji, te które jęczą, że ceny są "poniżające" pojęczą, pojęczą a potem po cichutku obniżą ceny, nie ma innej opcji, lepiej już nie bedzie, skończył się dyktat cen
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 410 razy
Podziękowano mu: 149 razy
Twoja ulubienica z SU: Zagadkowa20
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

16 lut 2019, 14:17

Jest w tym wszystkim i jednak cos pozytywnego dla modelek :D
Drogie Panie, w ramach światopoglądu, nawet jak jesteś w dupie, zawsze patrz na jasną stronę życia
Cieszmy się razem, ze minimalną jednostką rozliczeniową na showup.tv jest 10 żetonów
hue, hue
Do widzenia :D
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 28 razy
Podziękowano mu: 187 razy
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

16 lut 2019, 14:34

Proponuję robić grupowe po 1000 żet.
Na każdą grupową niech wpada te minimum 100 osób, a najlepiej wincyj!
takie grupowe powtarzać kilkadziesiąt razy w miesiącu, i tak przez cały rok.
niech w końcu panie będą zadowolone, niech się im wiedzie.
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 116 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

19 lut 2019, 10:46

Za 1000 kto jej wejdzie ,już te czasy minęły :lol:
Awatar użytkownika
sab
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Nick na ShowUp.tv:

26 lut 2019, 16:32

Sab dla każdego coś miłego :yes4: Na SU są różni tacy co będą chcieli rozpieszczać za większe czy mniejsze żety :P

https://showup24.tv/_ula_
https://showup24.tv/profile/_ula_
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Twoja ulubienica z SU: tatoogirl, cayenne
Nick na ShowUp.tv:

07 mar 2019, 13:57

Właśnie przeczytalem w INNYM temacie WredenPauli prywatne wiadomości z których wynika z twoich wyznań...PATOLA W CHUJ :)
( No Fajna) jestem pod wielki rażeniem, i NORMALNIE nie wierze :laugh3: ! dziwie się tylko tobie że masz czelność obrażać Wredną XD Po tym co przeczytałem, to nic się od niej nie różnisz, skoro umawiasz się w CELU PROSTYTUCJU w parku żeby zwalili konia na twój widok? to jest bardziej ochydne jak klasyczna prostytucja.
A to nie był czasem w okresie kiedy byłas juz w związku? ciekawe co na to twój pseudo mąż? rogi mu wyjebałas dobre :lol2:
Awatar użytkownika
mizzeria
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

07 mar 2019, 15:27

A ty mizzeria? jestes debilem? wpadasz do burdelu wyruchac dziewice? czy po prostu cos na privku z Fajna poszlo nie po Twojej mysli i teraz sie pucujesz?
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 263 razy
Podziękowano mu: 383 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv:

07 mar 2019, 15:40

To nie priv to rozgoryczona kobieta się za tym kryje. Jedne zdanie powiedziało mi wszystko kto też mógł to napisać.
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 11 razy
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30

07 mar 2019, 15:50

Kurła afera fchuj xD Patrzenie w miejscu publicznym na masturbującego się faceta olaboga cóż za zdrada. Ubrana była:P (ula) na SU więcej można zobaczyć a walących facetów jest wielu. Żenada mizzeria
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 65 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Twoja ulubienica z SU: szczupła z ładnym tyłkiem
Nick na ShowUp.tv:

07 mar 2019, 15:53

1000 wole dac Kocurkowi
Chuj z podpisem :D
Awatar użytkownika
Ronin
Night's Watch
Night's Watch
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Twoja ulubienica z SU: wszystkie
Nick na ShowUp.tv:

07 mar 2019, 15:58

Jacy wy wszyscy nagle wyrozumiali :laugh3: pucujcie się pucujcie może pozwoli też wam zwalić paróweczki za pare groszy w parku :laugh3:
Awatar użytkownika
mizzeria
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

07 mar 2019, 16:05

Dziewczyno przestań mnie wkręcać w Twoje chore jazdy.
Mam ważniejsze sprawy na głowie niż babranie się w aferze, którą nakręcasz ze Spikelem.
Gówno mnie obchodzi to co powiedziałaś - showupa zostawiłam już daleko za sobą.
Odpierdol się ode mnie i od mojego życia.
Bez odbioru.
Awatar użytkownika
Paula1990
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Nick na ShowUp.tv:

07 mar 2019, 16:43

Od nakręcania afer to ty jesteś najlepsza
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 11 razy
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30

07 mar 2019, 17:07

Paula1990, z całym szacunkiem ale widać jak daleko masz to za sobą, skoro założyłaś nowe konto żeby odpisać na post nie w swoim wątku. Forum śledzisz dalej bo na bieżąco jesteś. Nie możesz zostawić SU daleko za sobą, bo nigdzie tyle tak szybko nie zarobisz, wybacz ale nie wydajesz się osobą która nagle ogarnie meandry ekonomi i rozpruje forexa. Na kogoś kto by pracował u kogoś też nie wyglądasz bo CI ego nie pozwoli. NIe będąc złośliwym widzę trzy wyjścia, albo ogarniesz sobie kogoś kto Cię utrzyma (o ile już nie masz, jak tak to gratulację za granie przez lata samotnej Pauli), albo wrócisz na SU albo do korzeni. Osobiście obstawiam SU. Nawet jestem z pierwszą osobą która się zdecyduje założyć się o 500 zet że do końca kwietnia Paula wróci na showup. (z wyłączeniem zainteresowanej)
Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

07 mar 2019, 17:53

tomoxx pisze:Paula1990, z całym szacunkiem ale widać jak daleko masz to za sobą, skoro założyłaś nowe konto żeby odpisać na post nie w swoim wątku. Forum śledzisz dalej bo na bieżąco jesteś. Nie możesz zostawić SU daleko za sobą, bo nigdzie tyle tak szybko nie zarobisz, wybacz ale nie wydajesz się osobą która nagle ogarnie meandry ekonomi i rozpruje forexa. Na kogoś kto by pracował u kogoś też nie wyglądasz bo CI ego nie pozwoli. NIe będąc złośliwym widzę trzy wyjścia, albo ogarniesz sobie kogoś kto Cię utrzyma (o ile już nie masz, jak tak to gratulację za granie przez lata samotnej Pauli), albo wrócisz na SU albo do korzeni. Osobiście obstawiam SU. Nawet jestem z pierwszą osobą która się zdecyduje założyć się o 500 zet że do końca kwietnia Paula wróci na showup. (z wyłączeniem zainteresowanej)

Trzeba z Typerem pogadać, żeby jakiś konkurs, zakłady ustawił na to kiedy Paula wróci na SU, bo to, że wróci to raczej pewne.

mizzeria, Nick sobie bardzo trafnie dobrałaś bo te twoje posty to strasznie mizerne, żenada taka, że nawet komentować mi się ich nie chce.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 379 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

07 mar 2019, 19:20

od_taaki pisze:
tomoxx pisze:Paula1990, z całym szacunkiem ale widać jak daleko masz to za sobą, skoro założyłaś nowe konto żeby odpisać na post nie w swoim wątku. Forum śledzisz dalej bo na bieżąco jesteś. Nie możesz zostawić SU daleko za sobą, bo nigdzie tyle tak szybko nie zarobisz, wybacz ale nie wydajesz się osobą która nagle ogarnie meandry ekonomi i rozpruje forexa. Na kogoś kto by pracował u kogoś też nie wyglądasz bo CI ego nie pozwoli. NIe będąc złośliwym widzę trzy wyjścia, albo ogarniesz sobie kogoś kto Cię utrzyma (o ile już nie masz, jak tak to gratulację za granie przez lata samotnej Pauli), albo wrócisz na SU albo do korzeni. Osobiście obstawiam SU. Nawet jestem z pierwszą osobą która się zdecyduje założyć się o 500 zet że do końca kwietnia Paula wróci na showup. (z wyłączeniem zainteresowanej)

Trzeba z Typerem pogadać, żeby jakiś konkurs, zakłady ustawił na to kiedy Paula wróci na SU, bo to, że wróci to raczej pewne.

mizzeria, Nick sobie bardzo trafnie dobrałaś bo te twoje posty to strasznie mizerne, żenada taka, że nawet komentować mi się ich nie chce.

Żenada to jest umawianie się ze zbokami na zwalnie konia w parku za hajs :laugh3: bo kto normalny takie cos robi ? Ja tylko wyraziłem swoją opinie i do tego to foro służy, czy Ci się topodoba czy nie, nie zmienia to faktu że niezłą Patole odwaliła "Fajna"
Awatar użytkownika
mizzeria
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

07 mar 2019, 19:28

mizzeria pisze:Ja tylko wyraziłem swoją opinie

Ty się kurwa zdecyduj bo na profilu podajesz, że masz pizdę w majtkach a w postach piszesz "wyraziłem".
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 65 razy
Podziękowano mu: 44 razy
Twoja ulubienica z SU: szczupła z ładnym tyłkiem
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+