Problemy/Usterki na ShowUp.tv

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Odpowiedzi support`u SU są albo jedną wielką kpiną z użytkowników
albo osoby, które raczą odpisywać na zadane pytania cechuje zupełny brak kompetencji.

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
ragazzo_fresco
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kocurek272
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ragazzo_fresco

Z dnia na dzień liczba moich widzów drastycznie spadła. O połowę, a może i nawet więcej. Zauważyłam, że dużo osób do mnie wchodzi, po czym od razu wychodzi. Czy na Showupie są aktualnie jakieś problemy techniczne? Jedna osoba skarżyła się, że nie może się połączyć z transmisją, druga, że cały czas widzi czarny ekran.
Używam kamerki Logitech C922, ustawiona na 720p, w czasie streamowania ustawiam jakość na "średnią". Internet od UPC, 200 mb/s pobierania, 20mb/s wysyłania, 7 pingu.
Może macie jakieś porady jak ustawić kamerkę, czy jakość streamu, by była bardziej optymalna dla przeciętnego użytkownika? Z góry dzięki :)
Awatar użytkownika
lady_punk
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

lady_punk pisze:Czy na Showupie są aktualnie jakieś problemy techniczne?

Cale "nowe SU" to jedna wielka usterka... mozesz do nich pisac, ale prawdopodobnie powiedza ze u nich wszystko ok... po prostu raz dziala raz nie, raz u Ciebie bedzie dobrze a u innej chujowo, trzeba z tym zyc..juz za kilka lat spodziewamy sie ulepszen ;)
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 244 razy
Podziękowano mu: 355 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

lady_punk pisze:Z dnia na dzień liczba moich widzów drastycznie spadła. O połowę, a może i nawet więcej. Zauważyłam, że dużo osób do mnie wchodzi, po czym od razu wychodzi. Czy na Showupie są aktualnie jakieś problemy techniczne? Jedna osoba skarżyła się, że nie może się połączyć z transmisją, druga, że cały czas widzi czarny ekran.
Używam kamerki Logitech C922, ustawiona na 720p, w czasie streamowania ustawiam jakość na "średnią". Internet od UPC, 200 mb/s pobierania, 20mb/s wysyłania, 7 pingu.
Może macie jakieś porady jak ustawić kamerkę, czy jakość streamu, by była bardziej optymalna dla przeciętnego użytkownika? Z góry dzięki :)

Mogę ci podpowiedzieć że czyszczenie ciasteczek czasami coś daje, jak będziesz pisała maile na kontakt to na pewno o to też będą pytać. Innych pomysłów na tę chwilę nie mam.
Awatar użytkownika
Mannerly_
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 16 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv: lubię w dupsko!

ragazzo_fresco pisze:Odpowiedzi support`u SU są albo jedną wielką kpiną z użytkowników
albo osoby, które raczą odpisywać na zadane pytania cechuje zupełny brak kompetencji.

www.ShowUp.blog

Zaryzykowałbym stwiedzenie :scratch_one-s_head:, że jedno i drugie.
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie
Nick na ShowUp.tv:

komin pisze:
lady_punk pisze:Czy na Showupie są aktualnie jakieś problemy techniczne?

Cale "nowe SU" to jedna wielka usterka... mozesz do nich pisac, ale prawdopodobnie powiedza ze u nich wszystko ok... po prostu raz dziala raz nie, raz u Ciebie bedzie dobrze a u innej chujowo, trzeba z tym zyc..juz za kilka lat spodziewamy sie ulepszen ;)

Z pewnością odpiszą, że wina nie leży po ich stronie, ewentualnie dadzą jedną ze swoich złotych rad - czyszczenie danych przeglądarki :derisive:

Aktualnie z prawidłowym działaniem SU jest jak z wygraną na loterii.. rządzi tym ślepy traf :winkextra:

Świerk Engelmanna pisze:
ragazzo_fresco pisze:Odpowiedzi support`u SU są albo jedną wielką kpiną z użytkowników

www.ShowUp.blog

Zaryzykowałbym stwiedzenie :scratch_one-s_head:, że jedno i drugie.

Śmiem twierdzić, iż nie byłoby nadużyciem ;)
Awatar użytkownika
ragazzo_fresco
ShowUpper
ShowUpper

Mnie szczerze przez te wieczne, różne problemy zraziło do transmitowania, wczoraj weszłam po dłuższej przerwie i akurat miałam takiego pecha, że ciągle kam mi się wyłączała, czarny ekran...masakra, jestem pewna, że u mnie wszystko technicznie ok i bywały dni, że wszystko super, ale takie jak wczoraj doprowadzają do szału i już się rozglądam za innym portalem...
Awatar użytkownika
RudyKotek1
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 1 razy
Nick na ShowUp.tv:

Moze w ramach powszechnego wqurwu nadajacych i ogladajacych zorganizowac "strajk" i tlumnie spierdolic na erodate? :lol:
Niby na razie zartuje, ale taka akcja nie jest calkiem nierealna... duzo lasek z SU jest na forum, kontakty poza SU tez czesc z nas ma... Sa mozliwosci. Troche tylko lipa ze Admin pewnie by mial mala strate na programie partnerskim (zgaduje)... no ale Ero tez pewnie jakis ma. SU przydalby sie kubel zimnej wody. Inna sprawa czy serwery Ero unioslyby taki naplyw klientow.

Edit: profilaktycznie usunąłem nicka z profilu coby nie podzielic losu Fapki za dzialalnosc wywrotową ;)
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

jeśli już to bym proponował viviet nie erodate. Jest bardziej podobny do SU i nie trzeba tam płącić za byle najmniejsze gówno jak na erodate.
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Nick na ShowUp.tv: ohiach

Nom, w sumie obojętne gdzie... Strzeliłem ero bo działają, w miare sprawdzone. Viviet śmigało przez chwile przy jakiejś śmiesznej liczbie nadających. Generalnie nieistotne gdzie, byle wszyscy w to samo miejsce bo tylko wtedy taka akcja miałaby sens.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Edmund pisze:jeśli już to bym proponował viviet nie erodate. Jest bardziej podobny do SU i nie trzeba tam płącić za byle najmniejsze gówno jak na erodate.

Vivetto żywy trup, nawet nie ma pewności czy obecnie są oni w ogóle wypłacalni.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 345 razy
Podziękowano mu: 73 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

Dziewczyny jest tyle zagranicznych stron z kamerkami, po co się denerwować? Jeśli tylko znacie troche angielski to próbowałabym gdzie indziej i olała SU skoro nie umieją rozwiązać porblemów, mają gdzieś wiadomości itd. Inne portale liczą się ze zdaniem moedelek / klientów bo wiedzą że jak będą olewać to ich stracą.

No i na zagranicznych można zarobić 2x tyle :mrgreen:
NapalonaOna
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 4 razy
Twoja ulubienica z SU: brak
Nick na ShowUp.tv:

od_taaki pisze:
Edmund pisze:jeśli już to bym proponował viviet nie erodate. Jest bardziej podobny do SU i nie trzeba tam płącić za byle najmniejsze gówno jak na erodate.

Vivet to żywy trup, nawet nie ma pewności czy obecnie są oni w ogóle wypłacalni.

Też mam co do tego wątpliwości, zlecalam wyplate tylko raz, a i tak byly opoznienia w przelewie.

zbiornik,ero to są tylko dodatki do SU, zeby ciągnąc dużą kasę trzeba przejśc na zagraniczne. Na razie jako tako te problemy sa do zniesienia na SU, licze na to, ze się obudzą w końcu. Pewnie dopiero wtedy kiedy słupki przestaną się zgadzać, ale idąc ich tokiem myślenia to prędzej czy później nastąpi.

Już kiedyś pisalam, że na każde 1000 zet zarobione przez dziewczyny, SU ma prowizji minimum 60 zl. Dlaczego ja sie pytam showup nie poprawia swoich błędów tylko czeka aż Panie zaczną zarabiać na inny portal ?
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 93 razy
Podziękowano mu: 160 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

Bo SU sie ponoć "słupki zgadzają" to maja wyjebane... a my to sobie mozemy ponarzekać na forum. Także nic nie mowie ale jedyna droga to rewolucja i ogólnopolski protest modelek i modelarzy :D Niestety nie widze jakiegoś wielkiego entuzjazmu i poparcia mojej idei. Tak po polsku tylko narzekacie, ale nie robicie nic ;)
A ja juz sie sobie zwizualizowalem jako rewolucjonista wspinający sie na cycki Koko niczym Wałęsa na bramę stoczni... :lol:
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

komin pisze:Bo SU sie ponoć "słupki zgadzają" to maja wyjebane... a my to sobie mozemy ponarzekać na forum. Także nic nie mowie ale jedyna droga to rewolucja i ogólnopolski protest modelek i modelarzy :D Niestety nie widze jakiegoś wielkiego entuzjazmu i poparcia mojej idei. Tak po polsku tylko narzekacie, ale nie robicie nic ;)
A ja juz sie sobie zwizualizowalem jako rewolucjonista wspinający sie na cycki Koko niczym Wałęsa na bramę stoczni... :lol:

Ty to masz wizje Komin. :lol2: :lol2: :lol2:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 345 razy
Podziękowano mu: 73 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:Na razie jako tako te problemy sa do zniesienia na SU, licze na to, ze się obudzą w końcu. Pewnie dopiero wtedy kiedy słupki przestaną się zgadzać, ale idąc ich tokiem myślenia to prędzej czy później nastąpi.

Tragedii może i nie ma, bo problemy nie występują cały czas.. choć bardzo często,
przez co coraz więcej ludzi zniechęca się do ShowUp`a.. co mnie absolutnie nie dziwi.
Tak więc zgadzam się, że jak włodarze SU nie przebudzą się w porę i nie zaczną ogarniać sytuacji, to część ludzi przeniesie się na inne portale,
a wtedy już słupki nie będą się zgadzać.
Awatar użytkownika
ragazzo_fresco
ShowUpper
ShowUpper

Dziewczyny już sie przenoszą, może nie tak definitywnie odchodzą, ale ja przynajmniej nie traktuję już showupa jako "lidera" branży w PL.
Showup to taki spiący niedzwiedź, myśli że się najadł to teraz może spać aż do wiosny, no właśnie nie.... bo z dnia na dzień będziecie mieli mniej modelek na SU. Zanim niedzwiedź sie obudzi, to już będzie pozamiatane.
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 93 razy
Podziękowano mu: 160 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

Chyba serio trzeba będzie się przenieść. Bo to już chory żart, gdy nagle, z dnia na dzień, oglądalność z 200-300 widzów dziennie spada do 50 (chyba, że dziwnym trafem 200 osób do mnie wchodzi, po czym po minucie 150 osób zamyka okienko :P). Wszystko działa jak należy dopiero wtedy, gdy ustawię jakość na bardzo słabą, ale wówczas jakość obrazu wygląda jakbym zamiast kamerki używała kalkulatora. :P Administracja powinna zrozumieć, że większość oglądających nie ma zajebistego sprzętu i neta.
Jedynym plusem nowej wersji showupa są grupowe transmisje, reszta to dramat.
Awatar użytkownika
lady_punk
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękowano mu: 0 razy
Nick na ShowUp.tv:

Ale ostatnio nie idzie transmitować z telefonu na Androidzie 6 , nawet na Google Chrome. Jeszcze jakiś czas temu było dobrze. Miejmy nadzieję, że to naprawią
Awatar użytkownika
Lisowice
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: Monique_Alexis
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:Dziewczyny już sie przenoszą, może nie tak definitywnie odchodzą, ale ja przynajmniej nie traktuję już showupa jako "lidera" branży w PL.

Imho, ShowUp póki co owym liderem jeszcze jest, jednak z takim nastawieniem pozycję tą bardzo szybko może stracić ;)
Awatar użytkownika
ragazzo_fresco
ShowUpper
ShowUpper

PoprzedniaNastępna