Doznania seksualne przy brzydkiej kobiecie - słabsze?

Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego? Czy może wymienić się doświadczeniami?
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

msn pisze:10/10 jest tylko w głowie Rugera, to taka Rugeryzmowa fantazja.

O ile dobrze kojarze to wg. Rugera chyba Maddie jest 10/10, tudzież jest bliska ideałowi wg jego skali. Dwa forumowe Narcyzy, obydwoje 10/10... wyciagajac wnioski z wpisow w tym temacie mieliby wspolnie najnudniejszy seks na świecie :lol:

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 244 razy
Podziękowano mu: 355 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

komin pisze:

O ile dobrze kojarze to wg. Rugera chyba Maddie jest 10/10, tudzież jest bliska ideałowi wg jego skali. Dwa forumowe Narcyzy, obydwoje 10/10... wyciagajac wnioski z wpisow w tym temacie mieliby wspolnie najnudniejszy seks na świecie :lol:

www.ShowUp.blog

Weź się ty odpierdol ode mnie :D idź się brandzlować gdzie indziej i bez odbioru :D
Awatar użytkownika
Kiniuś
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 60 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: AE,Deepfeel2,
Nick na ShowUp.tv: Maddie,Maddieska,Vikivu

Kiniuś pisze:
komin pisze:

www.ShowUp.blog

Weź się ty odpierdol ode mnie :D idź się brandzlować gdzie indziej i bez odbioru :D

:rofl: :rofl: :rofl:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 345 razy
Podziękowano mu: 73 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Kiniuś pisze:Weź się ty odpierdol ode mnie idź się brandzlować gdzie indziej i bez odbioru

Kiniuś, dwa błędne zalozenia, usprawiedliwione zdiagnozowanym narcyzmem. Po pierwsze jestem do ciebie przypierdolony w takim samym stopniu jak do kazdej innej camwhore o ktorej sie wypowiadam. Po drugie nie brendzluje, nie brendzlowalem i nie bede brendzlowal sie u ciebie. Musisz mi jakos wybaczyc ze bylas dla mnie jedynie ciekawostka marketingowa a nie obiektem westchnien. Nie pojawilem sie na twojej transmisji od czasu twojej "epickiej" transmisji... chociaz ty twierdzilas na czacie ze u ciebie przesiaduje i widzisz mojego nicka. Pisac dalej gwiazdo czy juz polecisz po kolegow? Rowniez bez odbioru.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

komin, lol ,dziewczyna używa w dużej mierze sarkazmu, a wy to łykacie jak młode pelikany. Na mnie ten narcyzm nie robi wrażenia, bo generalnie jedni przychodza tu popisaća inni sie promować i nie tylko Kinie można by tu nazywać narcyzem vel e-celebrytką forumowego kurwidołka.

P.S. Nie wiem co wy tam macie za niewyjaśnione sprawy i co sobie tam wypisujecie poza tym co moge przeczytać ;p ale prywate wezcie sobie moze na pw, bo kipi żalem od Was ;p
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 93 razy
Podziękowano mu: 160 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

Coz... najwyrazniej nie wyczulem sarkazmu, powiedzmy ze mam slabszy dzien... Nie mam tez zadnych niewyjasnionych spraw, tudziez nie czuje az takiej wiezi emocjonalnej z Kinia zebym musial cos wyjasniac via PW. Jest jakas szansa ze za soba nie przepadamy ale to przeciez bez znaczenia.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Poprzednia