Doznania seksualne przy brzydkiej kobiecie - słabsze?

Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego? Czy może wymienić się doświadczeniami?
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Tak mnie zastanawia... Ludzie od tysięcy lat "polują" na ładne kobiety i są w stanie zrobić wiele żeby je zdobyć (choćby zmienić wiarę albo oddać swoje królestwo w obce ręce) ale czy ta gra jest warta świeczki? Wszyscy koledzy raczej zgodnym chórem mówią, że te ładne są "kłodami" w łóżku i że seks z nimi jest co najwyżej przeciętny, mimo ciekawych doświadczeń wizualnych a prawdziwymi demonami seksu są przeciętne kobiety, może nie jakieś spasione kaszaloty ale takie zwykłe, którym daleko do fit-ideałów promowanych przez media. A jakie są Wasze wrażenia? Czy seks z pięknymi kobietami jest lepszy? Czy przy pięknej kobiecie macie silniejszą/dłuższą erekcję? Czy zdarza się tak, że przy brzydkich Wam nie staje albo dochodzicie zbyt szybko/opada Wam w trakcie? Czy ta cała walka o uwagę pięknych kobiet ma sens? Zapraszam do dyskusji
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 367 razy
Podziękowano mu: 127 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Twarz 10/10, do 65 kilo
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Nie ma brzydkich kobiet, tylko czasem wina brak.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 129 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Zależy co rozumiemy pod pojęciem brzydka. Ja dokonując oceny danej kobiety biore pod uwage zarowno wyglad zewnetrzny jak i to co ma do zaoferowania zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie.
Awatar użytkownika
xshowseu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: lovesex2012
Nick na ShowUp.tv: xshowseu

Mówimy tylko i wyłącznie o atrakcyjności wizualnej - wszak z inteligencją i osobowością seksu się nie uprawia :) Choć była tu jedna pani która się definiowała jako sapioseksualna i ponoć jej do osiągnięcia orgazmu był niezbędny intelektualnie rozwinięty partner
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

Kazdy z nas ma jakieś preferencje dotyczące wyglądu, jeden woli grubsza, drugi chudsza, czarna, blond...wiadomo. Nie wiem jak inni ale osobiście takiej co mi się nie podoba nie wyrucham i już...nawet wino nie pomoże. Owszem, zdarzy się ze trafiam na taka która powiedzmy fizycznie nie jest moim ideałem ale ma to "cos"...i wtedy inna bajka. "Cos" jest niedefiniowalne, ale chyba najważniejsze tak naprawdę.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 242 razy
Podziękowano mu: 353 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv:

Nie ma znaczenia uroda pani. Jak jest ochota to i pies kota wyłomota :P Tylko pytanie czy dla zaspokojenia się warto robić to z brzydką? Jak dla mnie, chyba, że ktoś jest zdesperowany :P
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: Wiszu

Po odpowiedniej dawce alkoholu - wszystkie panie są piękne.
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 108 razy
Podziękowano mu: 130 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

Moim zdaniem ciężko określić pojęcie "brzydka kobieta". Każdy z nas ma swoje preferencje odnośnie wyglądu i na przykład dla kogoś kobieta może wydawać się całkowicie nieatrakcyjna, a dla kogoś innego może być tą jedyną. Najważniejsze jest (jak Komin wcześniej wspomniał) to "coś" - nie wiadomo tak naprawdę co to, ale jakże jest istotne.
Awatar użytkownika
ragazzo_fresco
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Twoja ulubienica z SU: Kocurek272
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ragazzo_fresco

Worek na głowę i za ojczyznę!

"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. (J 8,8-11)
Awatar użytkownika
Tomcio-Paluch
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: Moderator
Nick na ShowUp.tv: Tomcio-Paluch

Tomcio-Paluch pisze:
Worek na głowę i za ojczyznę!

Calkiem dobra nuta :), już ją co prawda słyszałem ale milo wspomnieć. A co do kobiet najważniejsze żeby o siebie dbały i ładnie pachniały, bo to przyciąga. Bynajmniej ja tak mam.
Awatar użytkownika
xshowseu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: lovesex2012
Nick na ShowUp.tv: xshowseu

=Przynajmniej - bo "bynajmniej" i "przynajmniej" to dwa różne słowa
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

Doznania będą zależały od Waszych interakcji. Od Waszych spojrzeń, chęci zaspokojenia potrzeb.
Awatar użytkownika
panodreklamy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: imagine_cherry
Nick na ShowUp.tv:

ruger44 pisze:Tak mnie zastanawia... Ludzie od tysięcy lat "polują" na ładne kobiety i są w stanie zrobić wiele żeby je zdobyć (choćby zmienić wiarę albo oddać swoje królestwo w obce ręce) ale czy ta gra jest warta świeczki? Wszyscy koledzy raczej zgodnym chórem mówią, że te ładne są "kłodami" w łóżku i że seks z nimi jest co najwyżej przeciętny, mimo ciekawych doświadczeń wizualnych a prawdziwymi demonami seksu są przeciętne kobiety, może nie jakieś spasione kaszaloty ale takie zwykłe, którym daleko do fit-ideałów promowanych przez media. A jakie są Wasze wrażenia? Czy seks z pięknymi kobietami jest lepszy? Czy przy pięknej kobiecie macie silniejszą/dłuższą erekcję? Czy zdarza się tak, że przy brzydkich Wam nie staje albo dochodzicie zbyt szybko/opada Wam w trakcie? Czy ta cała walka o uwagę pięknych kobiet ma sens? Zapraszam do dyskusji

Jeżeli kobiet moga zabierać głos w tym temacie, to ja bym chętnie podjęła dyskusję . Nie wiem co tak na prawde faceci mają w głowach, ale sie domyślam. Temat piękna jako takiego omowiliśmy kilka wątków wćzesniej, więc po prostu moim zdaniem wszyscy dążymy żeby być pieknymi i mieć to piękno. Z tego wlasnie względu chcemy mięc takie Panie jak na okładkach magazynów albo takich wyrzeźbionych boyów. Czasami po zderzeniu z rzeczywistością okazuje się, że ta osoba poza swoimi walorami wizualnymi nie pociąga nas w żadnym innym kontekscie. Sam seks i czerpanie z niego przyjemności jest rzeczą bardzo złożoną, dlatego przeciętna wizualnie kobieta może, ale nie musi okazać sie wampem seksualnym.

Tylko na przykładzie samego showupu możecie zobaczyć ile jest kobiet świadomych swojej seksualności, więdzących czego chcą od siebie i od innych nie będące jednocześnie ani brzydkimi, ani też specjalnie pięknymi. Na tym właśnie tak naprawdę to sie wszystko kręci, na swojej unikalności, bo seksualność i "pociągalność" kobiety czy faceta to kwestia i wyglądu i charakteru i preferencji.

Tak teoretycznie zakładając, ale mogę się mylić taka kobieta 10/10 często bazuje jedynie na swoim wyglądzie, może być coś takiego na zasadzie "ja już jestem piękna ja już nic nie muszę robić " i wtedy okazuje się, że seks jest słaby, bo jest zajebiście płytki. Ogranicza się jedynie do efektu wizualnego, i owszem na showupie się to piękno sprzeda, natomiast w łózku z facetem już niekoniecznie. Oczywiście jeżeli weźmiemy takiego prawiczka lub malo doświadczonego faceta, to na pierwszy "raz" będzie w siódmym niebie, jednak na dłuższą metę, ta Pani niema nic ciekawszego do zaoferowania poza swoim wyglądem.

Pytanie jeszcze jak rozpatrujemy czy tą "brzydotę" rozpatrujemy w kontekscie jednego numerka czy związku, bo wydaje mi się, że ma to też znaczenie.

Dla mnie jako kobiety seks z brzydkim facetem, bylby czymś strasznym;p aczkolwiek dla mie straszny vel brzydki facet to musialby byc bez zebow, jednego oka ;p albo po prostu chudy jak zapałka. I teraz tak, dla mnie chudy chłop ( nie szczupły) jest brzydki. Mam swój kanon męskiego piękna i wcale nie kręca mnie modele z gazet czy telewizji. Lubie facetów postawnych, chętnie umięsnionych, silnych, męskich, lubię zarost na twarzy, brodę, to wszystkie cechy są nie modelowate ale mnie kręcą. Wiele kobiet powie halo, halo, ale ja lubie innych. Spoko, definicja brzydoty czy piekna w tym kontekscie nie istnieje, bo to są nasze własne preferencje.
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 93 razy
Podziękowano mu: 160 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:taka kobieta 10/10 często bazuje jedynie na swoim wyglądzie, może być coś takiego na zasadzie "ja już jestem piękna ja już nic nie muszę robić " i wtedy okazuje się, że seks jest słaby,

Dobrze prawisz Beznadzieja, w końcu gdzieś sie z Tobą zgadzam :D
Dodam tutaj ze to nie tylko takie 10/10 bywają baaardzo kiepskie. Mnie sie zapala lampka ostrzegawcza juz w momencie gdy mam do czynienia z babka która przesadnie, obsesyjnie wręcz „dba o siebie”. Łaski z taka schiza często są tak bardzo skupione na tym żeby non stop wyglądać idealnie ze nawet w łóżku da sie wyczuć ze nie myśli o tym czy seks jest fajny tylko jej myśli cały czas krążą wokół tego czy dobrze wyglada. Czy włosy sie ładnie układają, w której pozycji piersi prezentują sie najlepiej itd. Niby z reguły fajne dupy ale seks nuda.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 242 razy
Podziękowano mu: 353 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv:

czasami jest tez tak, ze jak poznajemy takiego osobnika 10/10 to nasz mozg w jakis dziwny sposob dopisuje mu cechy. W takim sensie, ze skoro osoba juz jet piekna to musi być idealem pod każdym względem : osobowość, charakter, seksualność itd.

Mialam kiedys taka sytuacje, dawno dawno temu :D Zaślepienie tym ideałem przeszlo mi dokladnie po bzykanku, bo okazalo się bardzo, ale to bardzo slabe :D Co zrobisz, takie życie ;)
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

10/10 jest tylko w głowie Rugera, to taka Rugeryzmowa fantazja.

nie wiem dokładnie o czym jest ten wątek, ale doznania z brzydką dziewczyną? jak może do tego dojść? Na co to komu potrzebne? Brzydka to znaczy jaka :? Lol
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper

Laski, takie poniżej 7/10, są lepsze w łóżku z tego względu, że po prostu muszą się jakoś wykazać i starają się podczas seksu. A Takie 7/10 i więcej, to tylko leżą i pachną, bo wydaje im się, że sam wygląd załatwi sprawę xd
ShowUp.tv

"Mówią o nim na mieście, że ponoć to spoko typ, dużo pije, ale spoko typ."

#jebaćHarda #jebaćMano #jebaćRonina
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 145 razy
Twoja ulubienica z SU: .
Nick na ShowUp.tv: NBMTM

Sadistik pisze:Laski, takie poniżej 7/10, są lepsze w łóżku z tego względu, że po prostu muszą się jakoś wykazać i starają się podczas seksu. A Takie 7/10 i więcej, to tylko leżą i pachną, bo wydaje im się, że sam wygląd załatwi sprawę xd

Dużo w tym prawdy.
podobnie jak jakiś czas temu Blackberry viewtopic.php?f=8&t=2357&p=36537&hilit=blackberry#p36537 odniosła się do tych userów co latają po czatach na SU i się chwalą swoimi 20cm fujarami, i opowiadała na transmisji o swoich przygodach z niektórymi facetami, którzy to mieli nieco większe kutacze niż średnia i się tak przechwalali, to wyraźnie stwierdzila i nawet mówiła o nich z takim zażenowaniem, że ci z tymi większymi kalibrami często okazywali się totalnie beznadziejni i nudni w łóżku, bo oni myślą, że mają wielkie pały i już nic nie muszą robić.
Zaś tych ze średnim rozmarem sobie chwaliła.
Podobne opinie też słyszałem w kilku dokumentach o zabarwieniu erotycznym, że ci z wielkimi chujami częściej zdradzają kobiety i są za bardzo takimi "kozirro".
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper

Czyli uśredniając jest tendencja do samozachwytu swoim pięknem :D które skutkuje tym, że tacy ludzie są kłodami w łóżku, a ja myślama , że jakieś nowe chaje w tym temacie będa :P
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

msn pisze:
Sadistik pisze:Laski, takie poniżej 7/10, są lepsze w łóżku z tego względu, że po prostu muszą się jakoś wykazać i starają się podczas seksu. A Takie 7/10 i więcej, to tylko leżą i pachną, bo wydaje im się, że sam wygląd załatwi sprawę xd

Dużo w tym prawdy.
podobnie jak jakiś czas temu Blackberry viewtopic.php?f=8&t=2357&p=36537&hilit=blackberry#p36537 odniosła się do tych userów co latają po czatach na SU i się chwalą swoimi 20cm fujarami, i opowiadała na transmisji o swoich przygodach z niektórymi facetami, którzy to mieli nieco większe kutacze niż średnia i się tak przechwalali, to wyraźnie stwierdzila i nawet mówiła o nich z takim zażenowaniem, że ci z tymi większymi kalibrami często okazywali się totalnie beznadziejni i nudni w łóżku, bo oni myślą, że mają wielkie pały i już nic nie muszą robić.
Zaś tych ze średnim rozmarem sobie chwaliła.
Podobne opinie też słyszałem w kilku dokumentach o zabarwieniu erotycznym, że ci z wielkimi chujami częściej zdradzają kobiety i są za bardzo takimi "kozirro".

Cóż po wielkiej pale jak użytku nie potrafią z niej zrobić a jedynie się przechwalać rozmiarem.
Nie trzeba nawet daleko szukać, patrz przykład rugera niby chwali się wielką lufą ale zamiast z niej użytek robić
całymi dniami swoje pseudointelektualne brednie na forumku wypisuje.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 343 razy
Podziękowano mu: 73 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

Następna