skorpionki/_skorpionka_/Sunny_girl/mow-mi-Myszko

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Obdarty z marzeń, pozbawiony miłości, zatracony w samym sobie, zagubiony w samotności... Będąc nagi w swym cierpieniu, ciągle poszukuję szczęścia, które odnajduje w Tobie, w Twej przyjaźni i dobroci serca…

Są takie chwile, kiedyś czyjaś pomocna dłoń
jest niezbędna; czyjaś obecność jest ratunkiem,
wybawieniem, otuchą, pocieszeniem.
Jak dobrze, że jest ktoś,
do kogo możesz zwrócić się o pomoc.
Jak dobrze, że ty jesteś,
by komuś przyjść z pomocą,
po prostu przy nim być, gdy tego potrzebuje.
Jak dobrze, że jesteś...

Kiedy przyjaciel odchodzi,
smutek przychodzi,
nic już nie jest takie jak wcześniej
i wszystko odczuwasz boleśniej.
Na pozór nieznaczna zmiana
a jednak taka odmiana.
Koniec tych spacerów, wypadów
i nawet w święta będzie inaczej
już tak pozostanie raczej...
Iskierka nadziei została,
bo w moim życiu jest stała.
Choć ból próbuje ją zgasić,
ja się nie poddam
i nadziei nikomu nie oddam.
W duszy to wszystko chowam,
nie dam tam zajrzeć nawet wam,
choć pewnie ciężko tak będzie,
nikt mych uczuć nie zdobędzie!
Kdmdkbnn987

Nie martw się Pięknisiu
Zawsze możesz się zwrócić do kogoś kto wysłucha, pocieszy, pomoże... i pamietaj o ostatnim wersie przytoczonej i wklejonej tu pieśni

Obrazek
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

Myśle, że nie ma innej opcji, laska przeczyta ten smutny wierszyk, przejrzy na oczy, rzuci swojego kochanka i wróci do Ciebie i waszej miłości przez kabelek, wcześniej było to niemożliwe ale teraz gdy napisałeś jej wierszyk na portalu dla koniobijców sprawa jest prosta i oczywista, kawa na ławę!
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 120 razy
Twoja ulubienica z SU: Twarz 10/10, do 65 kilo
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Troche chujowo, ale uprzejmie donoszę, ze to nie jest prawdziwa Miłość.. Pieknisia do tej modelki
Wiersz jaki tu wkleił Piekniś nie jest napisany przez niego
To kompilacja dwóch Utworów literackich
Pierwszy to strofy z poezji autorstwa Malgorzaty Stolarskiej kawałek wiersza pt. "Ważne chwile".. i znalazłem go w zyczeniach dla Pracowników Socjalnych w mieście Czeladź
Drugi znalazłem w serwisie wiersze.kobieta.pl i został wrzucony aż 13 lat temu... autor NN.
Bardzo brzydko Pięknisiu... jak kochasz to mogłeś już sam przelać swoje uczucia na swoje słowa i nam tu wklejać.
Nie wiem czy Skorpionka jak to przeczyta czy nie będzie się trochę gniewać....
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper

Oj Henry nabijaj sobie postów.. nikt nie powiedział że wiersze są mojego autorstwa!! Chodzi o przesłanie a nie o autora.. ale cóż niektórzy będą szukać dziury w całym zamiast uszanowac zwyczajnie.. nieważne... nie pisałem tego po to żeby wróciła do mnie bo wiem że ma mnie gdzieś.. po prostu te wiersze odzwierciedlają mój stan ducha i tyle! Zachowajcie swoje glupie komentarze na inne wątki a nie tutaj.. Olu dziękuję Ci za wszystko :* i mam nadzieję że mnie kiedyś zrozumiesz, wybaczysz i wspomnisz miło.. spotkamy się pewnie dopiero po drugiej stronie aniołku cudowny :*
Kdmdkbnn987

Ona wybaczy, tylko musisz jej trochę przysypać żetonem i poczekać cierpliwie, 3... może 4 lata maks i wybaczy, tylko syp żetonem i czekaj, syp i czekaj!
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

Chcialbym na koniec tylko jeszcze przeprosic z calego serca Skorpionke i inne osoby ktore mogly poczuc sie urazone tymi skrajnie emocjonalnymi postami !!! nieprawdziwymi odnosnie jej zachowania na pokazach bo zawsze byly z klasa, elegancja i zmyslowoscia... !!! moje wypowiedzi spowodowane byly zalem i wydarzeniami jakie były konsekwencja jej naglego znikniecia w okolicznosciach bardzo wskazujacych na jej smierc ;(( przez 8 miesiecy po prostu bardzo powaznie sie obwinialem ze nie zyje przezemnie !!!!! powiem tak.. odbilo sie to pietnem na moim zyciu... a naprawde wystarczylo napisac jedno zdanie ze zyje i nic jej nie jest i ze musi zniknac na jakis czas... wiele rzeczy moglo by sie niewydarzyc :( nie tylko w moim zyciu...!! ale rozumiem ze po dwóch latach naprawde intensywnej znajomosci.. praktycznie dzien w dzien.. setkach godzin spedzonych wspolnie.. nie zasluzylem nawet na taka informacje od niej :(((( i az musiala sie przedemna ukrywac ;((( niesamowicie mi przykro z tego powodu :(((((( ale w sumie sam pokazalem jaki jestem tez msciwy chuj :(( moze dlatego tak mi zrobila.. nie mam pojecia po prostu... :(( chcialbym sie kiedys dowiedziec od niej dlaczego ale watpie zeby miala chec juz ze mna nawet slowo zamienic... co sie nie dziwie w sumie juz teraz :((( takze nie mam zalu do niej zadnego juz :( jest mi po prostu megaaaaaaaaaaa przykroooooooooooooooo... wydarzenia jakie mnie dotknely.. przez te 8 miesiecy, ktore okazuje sie nie musialy sie przytrafic :( plus zal z tego ze az tak miala mnie i to co bylo w dupie i nie potrafila poinformowac mnie ze zyje tylko zebym nie zamartwial sie na smierc... !!! po prostu spowodowaly wybuch skrajnych emocji ktore niepotrzebnie przelalem tutaj ;((( bardzo tego zaluje !!! i przepraszam naprawde z calego serca Ciebie Skorpionko i wszystkich ktorych moglem urazic.. :((( jest mi niesamowicie przykro ze tak sie stalo... nie pisze tego majac nadzieje na kontakt z Toba bo wiem ze juz nie mam co na to liczyc.. :(( tylko po prostu z serca zebys mi kiedys to wybaczyla wszystko... naprawde przepraszam echhh wystrczylo napisac cokolwiek ze zyjesz !!! nie mam pojecia jak sie czujesz i jak Ci sie uklada tak naprawde.. echhh i pewnie sie nie dowiem niestety :((((( ale mam nadzieje ze wszystko w porzadku u Ciebie juz i jakos to ogarnelas i jestes szczesliwa Cudny Aniele :**** naprawde z calego serducha zycze Ci jak najlepiej i zeby bylo po prostu wszystko dobrze u Ciebie... strasznie sie martwilem.... :((( wiadra lez wylalem myslac ze nie zyjesz przezemnie ;(((( jedno slowo by wystarczylo nawet... wybacz mi to kiedys Aniolku prosze :((( i trzymaj sie tam cieplutko.. sercem jestem z Toba !! zawsze tak bylo... szkoda ze zapomnialas o tym troszke.... ;((((

juz nie pisze nic naprawde to moj ostatni post !!! znikammmmmmm i licze tym razem na uszanowanie i wstrzymanie sie od zlosliwych komentarzy... dziekuje jeszcze raz za wszystko i mam nadzieje ze jednak zapamietasz mnie jako dobra osobe Aniolku Cudowny :***** trzymaj sie tam jakos.. jestes mega silna i wyjatkowa kobieta :*****
Kdmdkbnn987

Masz racje, na pewno wszystko się jakoś ułoży i jeszcze będziecie razem!
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

Powiało panem Spikelem,jak za starych dobrych lat :D
Lepiej być typem,który przepuścił 50tyś pln na SU,niż gościem,który pisze,że jakby MIAŁ 50tyś,toby nie przepuścił...
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Nick na ShowUp.tv:

rouger nie wiesz i nie rozumiesz o co chodzi to po co piszesz!! ja nigdy nie chcialem i nie chce z nia byc i zawsze wiedzialem ze jest to niemozliwe!! chcialem byc przyjacielem tylko... ale milosc do niej ktora zaslepila umysl nie pozwolila mi na to :(
prosilem zeby nie pisac glupich komentarzy ale widze ze nie kazdy rozumie niestety po polsku...
Kdmdkbnn987

Pieknis cos Ty odjebal ? Serio myslales, ze ona nie zyje ???
Awatar użytkownika
niewychowany
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Nick na ShowUp.tv:

Słowem nie dość żeś Piękiniś to i Glupiś..może czas na zmianę nicku?
Awatar użytkownika
Adas Niezgodka
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: taktowna
Nick na ShowUp.tv:

Tragedię Pięknisia i jego osobisty dramat doskonale wyraża Aria Jontka z opery Stanisława Moniuszki pt. "Halka"
Słuchąjąc "Nie mam żalu do nikogo, jeno do Ciebie niebogo" pomyślmy ciepło o Pieknisu i wysyłajmy mu nasze derdeczne życzenia szczęścia, miłości oraz powodzenia w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper

Kdmdkbnn987 pisze:rouger nie wiesz i nie rozumiesz o co chodzi to po co piszesz!! ja nigdy nie chcialem i nie chce z nia byc i zawsze wiedzialem ze jest to niemozliwe!! chcialem byc przyjacielem tylko... ale milosc do niej ktora zaslepila umysl nie pozwolila mi na to :(
prosilem zeby nie pisac glupich komentarzy ale widze ze nie kazdy rozumie niestety po polsku...

Też słabo u mnie z polskim, dlatego napiszę, że mając takiego adoratora, jedynym i słusznym wyjściem z całej zaistniałej sytuacji, wydaje się być - udawanie nieboszczyka. :winkextra:
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie
Nick na ShowUp.tv:

Piękniś nie poddawaj się, walcz o tą miłość! Nie daj sobie wmówić jakiejś przyjaźni czy coś, ona Cię jeszcze pokocha, potrzebuje tylko czasu... dużo czasu! I żetona, pamiętaj syp jej dużo żetona to pokocha!
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

widzę ze oczywiście wszyscy wszystko wiedza lepiej niz faktycznie zainteresowani sytuacja skoro komentują tylko po to żeby cokolwiek napisać.. żeby posty sobie ponabijać.. kto mnie poznał trochę to wie czy faktycznie jestem taka zla osoba.. ale fakt mam pewna duza wadę.. jak ktoś mi pluje w twarz nie umiem udawać ze pada!! i oddaje z nawiązką :( także jeszcze raz napisze..

do Świerk Engelmanna... nie dość ze z polskim u ciebie słabo to do tego z wyobraźnia i myśleniem !!! na nowy rok życzę Ci żeby osoba bardzo bliska twojemu sercu zniknęła nagle dzień po wyjściu ze szpitala, bez słowa pożegnania.. zostawiając cie w biedzie i chorobie.. żebyś przez 8 miesięcy myślał ze nie żyje i obwiniał sie ze w dużej mierze przez ciebie.. żebyś odchodził od zmysłów z żalu i wyrzutów sumienia!! żeby cierpienie doprowadziło Cie to do takiego stanu w którym masz az tak wszystko w dupie ze zaczynasz robić głupie rzeczy.. żebyś później ponosił tego dotkliwe konsekwencje i to przez kilka następnych lat, w moim przypadku rownoznaczne z do końca życia prawdopodobnie.. a po 8 miesiącach okazało sie ze to taki psikus tylko byl i ta osoba ma Cie głęboko gdzieś tak naprawdę.. wtedy wróć tutaj do mnie i powiedz jak sie czujesz a ja chętnie sie z toba pośmieje i napisze pare miłych slow na dodanie otuchy ;)
prosiłem żeby uszanować i sie powstrzymać od głupich wpisow ale dla was to woda na mlyn tylko heeee spoko malo mi sie dostalo za to wszystko to smialo mozecie mi dojebac jeszcze zasluzylem w sumie... biore na klate bo to i tak przyjemnosc w porownaniu z tym co przezylem...

do niewychowany... siemaneczko, tak jak przeczytałeś wyżej.. tyle ze absolutnie nie życzenia dla Ciebie ;) tak myślałem niestety... :( widzę ze faktycznie musiałem byc jej "ulubieńcem" bo dowiaduje się jako jeden z ostatnich sie okazuje echhhhh

do ruger44... daj sobie spokoj prosze..

do Adas Niezgodka... swieta prawda.. tak powinienem zrobic i bardziej pasuje Głupis heeee dobre ;)

Ten watek powinien zostac juz zamkniety!!! bardzooooooooo zaluje ze wogole go zaczolem wiec mam za swoje... :(
jeszcze raz z calego serca przepraszaaaaammmm Cie Skorpionko ze to zrobilem :( sam sobie tego nie wybacze nigdy co dopiero Ty Aniolku :((( jest mi niesamowicie przykrooooooooo.... ale jestem naprawdę szczęśliwy i odetchnalem z głęboka ulga ze żyjesz i jesteś bezpieczna!!!! i to jest dla mnie najważniejsze !!!!!!! nawet nie wiesz jak sie z tego ciesze !!!! szkoda gluptasku ze nie potrafiłaś napisać jednego zdania chociaż przez tyle czasu... duzo by to zmienilo tak naprawde!!! ale najbardziej przykre ze masz mnie za taka osobe bezwartosciowa ze nawet na znak zycia nie zasluzylem :((( po co to bylo.. tyle czasu.. mialas tyle okazji zeby sie mnie pozbyc w jakis bardziej cywilizowany sposob jak az tak bardzo chcialas :(( wiem ze mialem duzo problemow i moglem byc meczacy.. ale to nie trzeba w ten sposob uciekac echhhh wystarczy porozmawiac szczerze !! za kogo Ty mnie masz ;((( niewazne... Ciesze sie ze zyjesz Cudny Aniele :*** naprawde Cie przepraszam z calego serca <3 :( i przykro mi niedoopisania...............;((

jeszcze raz prosze!!! uszaanujcie ludzkie uczucia i nabijajcie posty gdzie indziej... chociaz woda na mlyn pewnie jak zwykle bedzie echhh
ja juz bez kitu nie mam zamiaru odpowiadac na wasze wpisy.... temat zamkniety!!! Ona żyje i jest bezpieczna to jest dla mnie najważniejsze !!! ja juz nie mam zalu i przepraszammmmmm z calego serca chociaż nic to nie zmieni.. :( strasznie mi przykro tylko ze tak sie stało.................. :( znikam....

z gory dziękuje za uszanowanie i nie rozwijanie juz tego watku bez potrzeby !!!
Kdmdkbnn987

Sam zacząłeś ten wątek, zrobiłeś z siebie kretyna przyznając się przed wszystkimi, że 3 lata pucowałeś się u camgirl nie widząc jej nawet na oczy i 8 miesięcy czekałeś na znak od niej mimo "udawania śmierci", potem zrobiłeś z siebie jeszcze większego kretyna cofając wszystko to co powiedziałeś o niej i naginając rzeczywistość piszać, że to się nigdy nie wydarzyło. Teraz każdy kolejny post jest tylko kopaniem leżącego, to już nawet nie jest dno, to jest poziom kolegi Spajkela, zapoznaj się z jego historią to zobaczysz spore tożsame kwestie... I przestań adresować do niej przeprosiny bo ona i tak tu nie wchodzi tego nie czyta a nawet jak czyta to się tylko śmieje z politowaniem z Twoich przeprosin i skomlenia o atencje
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

na nowy rok życzę Ci żeby osoba bardzo bliska twojemu sercu zniknęła nagle dzień po wyjściu ze szpitala, bez słowa pożegnania..

Po pierwsze - skąd pewność, że w ogóle była w jakimkolwiek szpitalu? Wiara w internetowe słowo honoru?
Po drugie - nie życz drugiemu, co Tobie niemiłe.
Po trzecie - ja Tobie życzę, żebyś w Nowym Roku złapał w końcu kontakt z rozumem.

Ten watek powinien zostac juz zamkniety!!! bardzooooooooo zaluje ze wogole go zaczolem wiec mam za swoje...

Po czwarte - to a propos polskiego.

jeszcze raz prosze!!! uszaanujcie ludzkie uczucia i nabijajcie posty gdzie indziej...

Po piąte - ja Cię proszę, żebyś przestał dokonywać gwałtu na rozsądku i logice.
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 24 razy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie
Nick na ShowUp.tv:

I właśnie o to chodziło :) dawać dalej... świerk wybacz musiałem.. nie życzę Ci źle przeciez.. pozdrawiam wszytkich dobrej zabawy życzę :)
Kdmdkbnn987

PoprzedniaNastępna