cutebejbe24/misslemo - Instamatka z Uwaga TVN

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Pomijam bełkot c... bo to naprawdę przekracza mój poziom tolerancji na głupotę.

a tylko mówię, że moim zdaniem wasze nazywanie rzeczy po imieniu wciąż jest obraźliwe i wulgarne.

Jakaż wrażliwość niespotykana, biorąc pod uwagę te wszystkie: butelki, kiełbasy, przedmoty przedziwne, po kilka sztuk, w pochwach, odbytach i ustach... tych jakże wrażliwych kobiet.
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

nobody69 pisze:Te, które mają na tyle dystansu, żeby określać w ten sposób samą siebie i swoją pracę na kam, to w moim odczuciu jednak mniejszość, wyjątki od reguły.

Jeśli są takie to ich żal, albo są naprawdę prostytutkami, czyli ich praca na kamerkach to dodatkowe zajęcie.
W rzeczywistości modeling prze kamerkami, to nie prostytucja.
nobody69 pisze:Ja tylko mówię, że moim zdaniem wasze nazywanie rzeczy po imieniu wciąż jest obraźliwe i wulgarne.

To nie jest nazywanie rzeczy po imieniu, ale wypisywanie totalnych bredni. Rozbieranie się przed kamerkami to żadna prostytucja.

Prosty przykład dla ciemnoty, bo chyba inaczej się do nich nie trafi.

Czy kobieta rozbierająca się za kasę dla Playboya czy innego magazynu to prostytutka?
Powiecie, że nie?
Natomiast gdyby Playboy namówił kobietę do masturbacji, to wtedy według was byłaby już prostytutką?

A bierzecie pod uwagę, że wielu napalonych tak samo sobie zwali do kobiety na okładce Playboya, która pokaże tylko piersi lub tyłek i tak samo do tej, które włożyłaby sobie dildo?
To tylko kwestia wymagań i fetyszy danej osoby.

Mimo to w obu przypadkach te kobiety pokazują swoje ciało za pieniądze.

Dlatego gdybyście mieli choć trochę oleju w głowie, to łatwo doszlibyście do wniosków, że zgoda na robienie zdjęć czy filmowanie swojego ciała (nawet sfery seksualnej), to nie prostytucja.

Świerk Engelmanna pisze:Pomijam bełkot c... bo to naprawdę przekracza mój poziom tolerancji na głupotę.

Głupota to twoje drugie imię. Wypisujesz totalne brednie, a sensowne argumenty drugiej strony nazywasz głupotą. Brawo.
Awatar użytkownika
cutss323
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: cutebejbe
Nick na ShowUp.tv: cuts333

nobody69 pisze:Nie muszę rozmawiać, wystarczy że wiem, jak czuje się KAŻDA kobieta, pod której adresem lecą wulgarne słowa. Te, które mają na tyle dystansu, żeby określać w ten sposób samą siebie i swoją pracę na kam, to w moim odczuciu jednak mniejszość, wyjątki od reguły.

I nie porównuj mnie do tamtego kosmity, bo to już też nadinterpretacja :D Ja nie wymyślam jakichś niestworzonych definicji na własne potrzeby. Ja tylko mówię, że moim zdaniem wasze nazywanie rzeczy po imieniu wciąż jest obraźliwe i wulgarne.

Obrazliwe i wulgarne - delikatnie powiedziane ;) Takich obrazliwych pojec uzywa glownie anonim w necie, zwykle bydło. Z ludzi i erotyki tez potrafia zrobic chlew... :sarcastic: Ale czego innego ja sie moglem spodziewac po ludziach z forum ;) Bydlo zawsze bedzie bydlem :dontknow:
Tym akcentem koncze w tymze watku swoja dyskusje :| :hi:
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Twoja ulubienica z SU: tatoogirl, cayenne
Nick na ShowUp.tv:

bizonn970 pisze:... Ale czego innego ja sie moglem spodziewac po ludziach z forum ;) Bydlo zawsze bedzie bydlem :dontknow:
Tym akcentem koncze w tymze watku swoja dyskusje :| :hi:

Przepraszam a Ty nie jesteś z forum? :lol2: :rofl:

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

Ten sojusz Bizona z cutss323 w tym temacie
przypomniał mi podobną nieco dyskusje w temcie chloe-zuzi
gdzie Bizon w sojuszu z niejakim Tokenem69 (taki chyba nick) równiez pouczali, perrorowali, wyzywali dość konkretnie Zuzie... równiez rościcli sobie prawo do PRAWDY
ten Token miał bardzo podobny nick do cutss323 takie złote $
a w podpisie Tokena widzę nick na SU _Keiiiti_
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 28 razy
Podziękowano mu: 187 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

Nie kończ, przedstaw się z imienia i nazwiska. ;)

Nie jest prostytutką, kiedy kasy za to nie bierze, bo jest ekshibicjonistką, proste jak drut. Robi to dla własnej przyjemności, po prostu. I nie mówimy tu o czymś tak balnym jak akt, czy erotyczna poza.

Głupota to twoje drugie imię. Wypisujesz totalne brednie, a sensowne argumenty drugiej strony nazywasz głupotą.

Dlatego wspominałem o dialektyce, ale Twój pogląd, to jedynie zaprzeczanie, w stylu: NIE, bo NIE. Jeśli się z Tobą nie zgadzam, to według Ciebie jestem intelektualnie ograniczonym, zaściankowym idiotą. I niech tak zostanie.
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

No ja się z wami nie zgadzam, choć wasze stanowisko jakoś tam rozumiem. Po prostu dla mnie "nazywanie rzeczy po imieniu" to wciąż obrażanie i wyraz jakiejś tam pogardy, tak to odbieram. Dla mnie sprawa jest prosta, nie obrażam i nie gardzę, a skoro gardzę, to tu nie wchodzę.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 47 razy
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Świerk Engelmanna, każdy ma prawo do swojego zdania.

W waszym przekonaniu kobieta, która nawet nie brałaby pieniędzy za pokazywanie wlasnego nagiego ciala nawet za posrednictwem internetu nadal nie bylaby ekshibicjonistką, tylko dalej kurwą.
To faceci mają problem z akceptacją tego, że kobiety chcą i mogą to robić, a jak mają ochotę i możliwości moga pobierać za to opłatę.W tym temacie mam podobne zdanie co cutss323,

Nie ma sensu wchodzić tu w głębszą polemikę na temat tego czy można czy nie można i co faceci będą jak uznawać, bo krótko mówiąc w każdą dupę nie wejdziesz i zawsze będzie ktoś niezadowolony. Ja się już pogodziłam, że część społeczeństwa i tego forumowego i tego showupowego odbiera nas jako kurewki. Już podejmowałam niejedną próbę tłumaczenia tego jak to odbieram, teraz to mam to gdzieś ;)
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 99 razy
Podziękowano mu: 176 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

Nie obrażam i nie gardzę, ale kiedy widzę butelki, ogórki, kiełbasy, gówno, mocz, udawane squirty, orgazmy, dzieci na transmisji, naciąganie przez wywoływanie litości itd. itp. to rzygać mi się chce. Wchodzę, bo mam nadzieję na coś pięknego, bo z tym mi się zawsze seks kojarzył, a zamiast tego dostaję jakąś najgorszą patologię, której nie uświadczysz w najgorszym realnym burdelu.
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja, co ty chrzanisz? Przeczytaj co wyżej napisałem.
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

Nikt nie każe oglądać wszystkich transmisji. No i zawsze można się przenieść na inną stronę, na czaturbejcie zdaje się aż takiej patologii nie ma ;P
Swoją drogą, na czaturbejcie chyba jest opcja szukania po hasztagu? Tutaj też by się przydała co bardziej wybrednym, laski by sobie ustawiły kilka, klikasz w to co ci odpowiada a reszty nie widzisz. No ale czego ja oczekuję, przecież słupki się zgadzają, więc wszystko jest jak należy :D
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 47 razy
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Nick na ShowUp.tv:

Awatary też bywają ohydne! Nie oglądam z upodobaniem takich transmisji, ale skoro już jestem, to widzę, co "los mi niesie w darze".
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

zmień zatem hobby, nie męcz się.
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Dlaczego? I dlaczego ja stałem się Twoim "celem"? ;) Może Ty zmień sposób masturbacji, na taki, który mi się bardziej spodoba i nie będę grymasił. ;)
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

Mój sposób masturbacji mi odpowiada, a Tobie nie musi. Masz szeroki wybór innych pięknych okienek z cudownie przedstawioną erotyką- a jeśli nie zmień hobby. Co tu dyskutować? jak już powiedziałam w każdą dupe nie wejdziesz, zawsze będzie ktoś niezadowolony.Zawsze Panowie powtarzają, nikt na showupie Cię nie trzyma, jest jak jest- taki format rozrywki.
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Oczywiście, twarda sztuko! :*

I tylko mój punkt widzenia wywołał w Tobie taką irytację? Już chcesz mną rozporządzać? Ej... ładna, ładna, weź sobie na wstrzymanie. ;)
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:To faceci mają problem z akceptacją tego, że kobiety chcą i mogą to robić, a jak mają ochotę i możliwości moga pobierać za to opłatę.

Faceci też mogą to robić, ale nie byłoby zainteresowania na tyle, żeby było warto.
Odnośnie akceptacji to nie tylko faceci mają z tym problem, ale wielu kobietom też to się nie podoba.

A niedawno taka jedna spytała się na forum o opinię odnośnie występowania przed kamerkami razem ze swoim facetem.
Prawie wszystkie odpowiedzi były takie, że jej facet chce ją wykorzystać, więc niech się nie zgadza :)
beznadzieja pisze:Część społeczeństwa i tego forumowego i tego showupowego odbiera nas jako kurewki. Już podejmowałam niejedną próbę tłumaczenia tego jak to odbieram, teraz to mam to gdzieś ;)

A znasz choć trochę angielski? Nie lepiej występować na dużej międzynarodowej stronce z kamerkami?
Masz możliwość zablokowania i wyrzucenia każdej osoby, która by ciebie obrażała?
Awatar użytkownika
cutss323
SU-holik
SU-holik

w innym temacie omawialismy wszystkie za i przeciw pracy na zagranicznych kamerkach. Dla mnie niestety nie jest to dobra opcja, glownie dlatego, ze nagrywane tam jest absolutnie wszystko. Ja się z tym nie zgadzam, dlatego zrezygnowałam. Nie jest to kwestia angielskiego, bo na prawdę nie trzeba go znać bardzo dobrze, żeby sobie poradzić.

Na showupie też można banować pajacownie, jakoś sobie radzę nie narzekam ;)

cutss323, jeśli jest faktycznie tak jak tutaj Panowie mają domysły, że jesteś głównym bohaterem tego wątku, to miałabym jedynie prośbę żebyście jak najbardziej od tego wszystkiego odsunęli dzieci, bo nikt niema pretensji o występowanie na kamerkach, tylko o wciąganie w jakieś małżeńsko-medialne wojenki dziecko. To wszystko nie jest tego warte. Jeśli się mylę, to sorki.
off
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Ale po chuj? Przecież nie ma czegoś takiego jak cyberseks! Nie lepiej założyć se konto na: wszyscy jesteśmy dziećmi Chrystusa? ;) Czekam tam na Was od dawna i wciąż nie mogę się doczekać. ;)

beznadziejo... jesteś bezndziejna :*, Twoje ostatnie zdanie w powyższym poście mnie tylko w tym utwierdziło.
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

Świerk Engelmanna pisze:Nie jest prostytutką, kiedy kasy za to nie bierze, bo jest ekshibicjonistką, proste jak drut. Robi to dla własnej przyjemności, po prostu. I nie mówimy tu o czymś tak balnym jak akt, czy erotyczna poza.

Czyli tak to sobie wymyśliłeś :D

Jeśli kobieta rozbiera się za pieniądze, ale nie pokazuje wszystkiego to jest to akt, a gdy rozbiera się za pieniądze i pokazuje wszystko to już prostytucja :)

Żal ludzi z takimi poglądami jak twoje.

Świerk Engelmanna pisze:Nie obrażam i nie gardzę, ale kiedy widzę butelki, ogórki, kiełbasy, gówno, mocz, udawane squirty, orgazmy, dzieci na transmisji, naciąganie przez wywoływanie litości itd. itp. to rzygać mi się chce. Wchodzę, bo mam nadzieję na coś pięknego, bo z tym mi się zawsze seks kojarzył, a zamiast tego dostaję jakąś najgorszą patologię, której nie uświadczysz w najgorszym realnym burdelu.

Takie rzeczy robią polki na kamerkach? Pokazują wtedy twarz? Ja patologię, brzydactwa i kobiety bez twarzy omijam, więc nie mam do czynienia z tym, czego ty się widocznie naoglądałeś zbyt wiele :)

Udawane squirty to inaczej sikanie i są podobnie irytujące jak udawane orgazmy.
Ale nie ukrywajmy, że mnóstwo osób da się nabrać. Jednak z tymi ogórkami czy butelkami to trochę przesadzasz. To jeszcze nic takiego złego.

Dzieci na transmisji też były? Jest coś takiego nagrane? Z chęcią bym zobaczył jak to wyglądało. Ich matka się rozbierała, a one się kręciły obok niej?

Ogólnie widzę, że w Polsce dużo starych kobiet czy będących matkami nagrywa na kamerkach.
Dziwią mnie fetysze niektórych, że chcą takie kobiety oglądać.
beznadzieja pisze:Dla mnie niestety nie jest to dobra opcja, glownie dlatego, ze nagrywane tam jest absolutnie wszystko. Ja się z tym nie zgadzam, dlatego zrezygnowałam.

Czyli chcesz żeby to co pokazujesz na żywo było tylko na żywo?
Obecnie wszystko można nagrać i już nic się na to nie poradzi.
Awatar użytkownika
cutss323
SU-holik
SU-holik

PoprzedniaNastępna