Wyznania anonimowych camgirls - grupa wsparcia modelek

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

beznadzieja, no dobra, bije sie w piersi... nie pamietam jakie Biustwo ma privy na Twoje tez spojrzalem pobieżnie i jakos tak mi we lbie utkwilo ze w bardziej hardkorowych klimatach siedzisz...i jakos tak z rozpedu to zalozenie przelalo sie tez na nia... Nie mialem w kazdym razie na mysli ze xl-ki to juz nie moga sie lushem bawic, bardziej to ze po co hardkorom jakas rozowa popierdolka. Zreszta, walic...jak dla mnie to wszystkie juz mozecie te lushe wywalic przez okno albo uzywac do beltania jajecznicy ;) nie wiem kto do tego konia wali, ja co najwyzej pekam ze smiechu ;)
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: man-dag

komin, ja już mam swojego ogiera i nie musze dla niego chudnąć. Co do twoich planów na następne życie - lepiej od razu sklonuj się jako fajna dupa (nie wiem, np. Maddie). Ale dobre geny to troche mało. Ukończone studia też i to nie byle jakie. Żeby być dziwką też trzeba myśleć... albo inaczej. Można być głupią dziwką, ale wtedy ktoś inny odcina kupony ;)
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 110 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

beznadzieja pisze:P.S. Tomox nie zaglębiaj się tak mocno w finanse, bo to zależy i od regionu ile za co się płaci i ile ktoś ma kosztów pobocznych ;) W sensie nie tylko prąd i gaz sie placi ale telefon, internet i inne bzdety, ale to juz raczej indywidualna sprawa.

dlatego opierałem się na swojej średniej warszawskiej, nieistotne to jest w sumie zresztą dla wątku.

chudnięcie dla kogoś bo druga storna ma takie wymagania jest bez sensu, nie da się zmienić (pod każdym względem) dla kogoś, tym bardziej jeśli trzeba się do tego zmuszać, ile można w takiej zmianie żyć? prędzej czy później to prawdziwe ja wyjdzie i jest szansa że związek jebnie, dlatego zmienianie się dla kogoś byle by z nim być jest chujowe. Kilkanaście lat tem się chciałem dla jeden panny zmienić, ale dobrze że po 2 latach to pękło, bo jakbym miał taki być to bym się zajebał. A tak doświadczenie nauczyło mnie że zachowując się tak jaki jestem jest dużo lepiej i życie jest lepsze :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

taaa bo komin, to myśli, że wszystkim podobają się te chude z małym cycem ponadto każda rozmawiająca z nim dziewczyna właściwie jest prawie zakochana i musi spełnić jego wymogi :D Otóż nie, bo jest cała masa ludzi, którzy lubią całkowicie inny typ. Nie mówię tutaj absolutnie, że "grubych" należy w jakiś sposób ubóstwiać, ale na pewno nie można piętnować.

Zresztą wracając jeszcze do tematu strikte showupowego podkreślam jeszcze raz, że tam każda dziewczyna znajdzie swoich amatorów. Nie jest powiedziane, że dziewczyna grubsza/chudsza/bez cyca/ z cycem będzie zarabiała mniej niż koleżanka po fachu 2 rzędy wyżej. To niektórym się wydaje, że te troszke tworzące niszę są w jakiś sposób gorsze. Na forum jest zresztą dokładnie to samo, jak tylko dziewczyna niema "perfect body " i/lub "perfect face" to z automatu nie nadaje się na camgirl. Prawda jest taka, że to showup czy inne seks kamerki to weryfikują, więc z całym szacunkiem, ale nie oceniajcie za szybko, bo nie wszystkie tutaj pają parcie na szkło i bycie celebryta na kurwidołku. Niektóre chcą zarobić swoje i spać w miare spokojnie.

tomoxx, bo to tak właśnie jest, nieda się być kimś innym niż jesteś. Czując się soba jesteśmy powiedzmy szczęśliwi i albo nas ktoś w takiej formie akceptuje albo nie.

P.S. Jeszcze jak Biustwo napisała wcześniej jakmasz łeb i **uj to kombinuj najwięcej zarobi sprytna i w miarę kreatywna modelka bo na showup samo ciało to za mało. Zresztą to nie chodzi tylko o sam showup tylko o całość seks kamerek.
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja, no nie, nie mysli ze chude z malym podobaja sie wszystkim... szczerze to nawet mysle ze takie jak mi sie podobaja to akurat o showupowa Topke nawet sie nie ocieraja, popularnosc pewnie na poziomie grubasek... Grubych tez nigdzie nie pietnuje bron Buku. A juz o tym ze niby ktos sie we mnie zakochuje to wogole mi do glowy nie przyszlo. spokojnie ;) Zreszta ja tez sie w nikim z SU nie zakochuje (oczywiscie Paula to wyjatek ;) )
Natomiast co do szolapka i tego kto sie nadaje na kam a kto nie... oczywiscie niemam na to wplywu ale bylo by milo gdyby wiekszosc lasek zabierajacych sie za ta robote jednak nie byly niszowym. Powiedzmy niechby te 75% dziewczyn bylo standardowo-srednio-przyzwoicie atrakcyjnych (mowie o takich ktore generalnie podobaja sie wszystkim) a te pozostale 25% to niech bedzie nisza. Raczej tak nie jest, raczej na odwrot.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

sluchaj wyciągaj atuty, chowaj swoje słabości. Ja się tym kieruje i jakoś mi to nawet całkiem spoko wychodzi. Ty nie jesteś typowym Januszem dla Ciebie to fun i nawet dobrze ;) ale dla większości to miejsce odpuszczenia ciśnienia. Na showupie pokazuje sie to co się sprzedaje, coraz więcej kumatych ogarnia na czym można ustukać lepsze hajsy. I nie mówie tutaj o Top-kach ,ani o tych, które są znane z tego, że sa znane.Mówię o szeregowych nic nie znaczących korpusach, które bez sławy i chwały biorą to po co tam przychodzą.

Strasznie irytuje mnie Twoje podejście jakaś forma segregacji kto się nadaje a kto nie. To sie samo weryfikuje, kto się nadaje a kto nie. Skoro ktoś tam jest i ma swoich odbiorców to nie jest tam po darmo. No sorry stary jak Ci nie odpowiada to, ze showup podczas rejestracji nie weryfikuje kto sie nadaje a kto nie, a kto może wejśc do elitarnej grupy na kurwidołek zawsze możesz iśc na inne strony w tym zgraniczne, gdzie często gęsto masz "posortowane" kategorie dziewczyn, i nie narazisz się na oglądnięcie paszteta przez przypadek. Nikt Ci nie obiecywał, że na seks kamerkach zobaczysz same x-lasencje. Tam może być każdy, niezależnie od wyglądu i upodobań . Nie wszyscy musza się wszystkim podobać, takie życie. Ja biorę krytykę na klatę, ale jakąś konstruktywną nie taką pokroju nie nadajesz się bo masz za duża dupe, bo to nie krytyka a subiektywna opinia jednej osoby, a wbrew pozorom duża dupa to cały czas spory atut na showupie i nie tylko na tym konkretnym kuriwołku i KROPKA.
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja, Zle to interpretujesz... nie segreguje, nie odbieram nikomu prawa do wystepowania na kamerkach. Napisalem ze "bylo by milo gdyby"...Wychodze z zalozenia ze isnieje cos takiego jak piekno/uroda uniwersalna czyli przekladajac to na kobiety, ze istnieja takie ktore generalnie kazdemu sie mniej lub bedziej podobaja. Teraz, zakladam tez ze istnieja branze w ktorych ta przyzwoita/lekkopowyzejprzecietna uroda jest niezbedna, zakladam ze SU portale kamerkowe to taka wlasnie branza. W koncu nazywacie sie modelkami? I znow... wejdz na jakis szanujacy sie portal modelingowy, do jakiejs agencji modelek, fotomodelek. Ile taka agencja ma w portfolio modelek slabych wizualnie? zeby nie powiedziec czasem wrecz brzydkich. Gdybyscie byly ksiegowymi, lekarkami, inzynierami to wtedy nie interesuje mnie Wasza uroda ale podobno jestescie modelkami.
Ja sobie luzno dywaguje, pisze co chcialbym zobaczyc a co widze... Prawda jest taka ze czesto na SU w pierwszej nawet 10tce mamy laski tak urocze ze przecietny facet nawet by na nich oka nie zawiesil gdzies na miescie. Tak sie to jak mowisz "samo zweryfikowalo". Za super topke uwazane sa dziewczyny czesto po prostu przecietne... niebrzydkie, ale nadal tylko przecietne. Po prostu musimy brac co jest a nie to co bysmy chcieli.
Ale jeszcze raz podkreslam, nikomu prawa do nadawania nie odbieram. Rozumiem tez rozne gusta i ze teoretycznie bardzo przecietne dziewczyny przyzwoicie na SU zarabiaja... Pytanie tylko czy to aby nie dlatego ze po prostu konkurencja slaba.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Nie ma brzydkich kobiet, są tylko te biedne. Skoro na showapku jest przekrój społeczeństwa to zwykły facet wybierze raczej normalną A miła ;) albo raczej bardzo miłą i dającą się "poderwać" niż dziewczynę 10/10 z wrednym charakterem :P. Uroda to nie wszystko.
Awatar użytkownika
cipkozaurka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie:D
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem

Wiem, że to pewnie podpucha, bo temat umierał, ale powku*wiam się dla zasady.

komin, sorry, lubię Cię ale pierd*lisz. Pierd*lisz i nie masz racji.

Po pierwsze: nie ma obiektywnego piękna. Ani w muzyce, ani w sztukach plastycznych, ani na SU. Nie ma. NIE I CH*J.
Po drugie: to nie chodzi o to, że laska jak ja jest niszowa. Jestem niszowa bo mam nietypowe priv, ale nie mów mi, że jestem niszowa bo jestem "obiektywnie brzydka". Twoim zdaniem jestem brzydka? Ok, nie będziesz moim klientem. Uwierz mi, przeżyję tę zniewagę.
Po trzecie: To, że Tobie się coś nie podoba, nie znaczy, że nie jest ładne/dobre, atrakcyjne.

Zgadzam się - panie z topki często nie są ładne. Często są średnie albo wręcz brzydkie, ale robią coś ciekawego. I super. Nie przyszłoby mi do głowy oceniać urody innej dziewczyny. Zresztą staram się nie mówić o drugiej osobie nic złego bez potrzeby.

A teraz dosram na koniec... Najbrzydsze na SU są smutne, małe, brzydkie kutasiki niektórych panów (i reszta ich ciał). Macie panowie ten plus, że oglądacie tylko to, co się wam podoba. My takiego luksusu nie mamy.
Dobranoc.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Hah :D Mam racje :D albo kompletnie nie czaisz o czym mowie.
Biustwo pisze:Po pierwsze: nie ma obiektywnego piękna. Ani w muzyce, ani w sztukach plastycznych, ani na SU. Nie ma. NIE I CH*J.

Chcialabys :P oczywiscie ze jest, w kazdej z tych dziedzin ktore wymienilas, jedyne co sie sie zmienia to "wzorzec piekna". Kulturowo i historycznie.
Umberto Eco napisal opasłą książkę "Historia Piękna" i kontynuacje "Historia Brzydoty", mocno polecam zanim ponownie napiszesz tak wyjątkową głupotę. Zreszta masz wszedzie wokol tak wiele przykladow na to ze Twoja teoria nie trzyma sie kupy... pomysl, rozejrzyj sie.

Biustwo pisze:Po drugie: to nie chodzi o to, że laska jak ja jest niszowa. Jestem niszowa bo mam nietypowe priv, ale nie mów mi, że jestem niszowa bo jestem "obiektywnie brzydka".

Jestes pewna ze to z powodu "nietypowych" privow? Czyli chcesz powiedziec ze tak wybralas, tak sie pozycjonujesz? Ale w razie czego zawsze mozesz pstryknac palcem, ustawic "typowe" privy i codziennie cieszyc sie minimum tysiacem ogladajacych? Tym razem to nie jest zlosliwosc z mojej strony... badz obiektywnie obiektywna ;) po prostu ;) To jest to uniwersalne piekno czy niema?;)

Biustwo pisze:Twoim zdaniem jestem brzydka? Ok, nie będziesz moim klientem. Uwierz mi, przeżyję tę zniewagę.

Ani przez chwile niemam ochoty Cie zniewazac, raczej mi sie to nie zdarza bez powodu, a juz za wyglad to chyba naprawde w jakichs ekstremalnych przypadkach... Szczerze Biustwo to slabo Cie kojarze wizualnie, ale powiem ze skoro jestes xl-ka to na bank MI sie nie podobasz, byc moze nawet czasem powiedzialbym ze DLA MNIE jestes brzydka. Serio nie kojarze zbytnio akurat Ciebie, ale to tez nie jest tak ze nie widuje "grubasek" o ktorych powiem ze "nawet ladna", choc to nadal nie moja bajka.

Biustwo pisze:Po trzecie: To, że Tobie się coś nie podoba, nie znaczy, że nie jest ładne/dobre, atrakcyjne.

Tu akurat pelna zgoda. Powiem wiecej, to co mi sie bardzo podoba tez jest niszowe i poza obowiazujacym kanonem piekna. W kazdym razie moim idealem wcale nie jest modelka o idealnej figurze do ktorej slini sie 90% ogolu mezczyzn. Natomiast spokojnie o takowej modelce powiem ze jest idealnie piękna. Czujesz? Łapiesz? Jeszcze raz... To jest to uniwersalne piekno czy niema? ;) To jeszcze Ci ulatwie... To czemu na wyborach Miss Polonia wszystkie finalistki sa baaaardzo do siebie podobne? Czemu nie kroczy miedzy nimi chociaz jedna xxl-ka i jedna garbata anorektyczka? ;)

takze no... jakby to powiedziec... mam racje :D :smoke:
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Oj komin, idealnie piękne to są konie w galopie i niebo nad nami.

Nie zaczynaj ze mną o sztuce, bo akurat na ten temat mam za dużo do powiedzenia i znów mi powiedzą, że się wymądrzam (i że przynudzam).

Dla przykładu... Która muzyka jest piękna? I tu skrzypce i tu skrzypce...
https://www.youtube.com/watch?v=o1dBg__wsuo
czy
https://www.youtube.com/watch?v=6QwOiQVLG1Q

który obraz przedstawia piękno kobiecego ciała? I tu 3 gracje i tu 3 gracje....
http://www.agraart.pl/pics/dziela/43-stazevskyy.jpg
czy
https://eszkola.pl/img/galleries/thumb/home/1112984.jpg

który film jest piękny? Oobie historie są związane ze śmiercią na statku...
http://www.filmweb.pl/film/1900%3A+Czlowiek+legenda-1998-863
czy
https://www.filmweb.pl/Titanic

To tylko prowokacja, nie oczekuje odpowiedzi.

Nie ma obiektywnego piękna. Mogę się zgodzić, że istnieje coś takiego jak obiektywna atrakcyjność, ale na to pojęcie składa się wiele czynników, uroda jest jednym ale nie jedynym i nie koniecznym. Wspominałam już kiedyś o fenomenie produktów firmy Aple, ale wiem, że akurat Ty je lubisz (co za zbieg okoliczności). Ludzkość ma skłonność do owczego pędu... Podobno jak zapakujesz gówno w ładny papierek to wiele osób się skusi i będzie zachwycać... ale z pięknem to nie ma wiele wspólnego.

Co do widowni. Nie chcę obalać tu kolejnych mitów. Nie musisz mi wierzyć, ale to że dziewczyna ma 1000 widzów nie świadczy ani o tym, że ma urodę, ani o tym że ma osobowość, ani tym bardziej o tym, że dobrze zarabia. Na naszym kurwidołku najczęściej świadczy to tylko o tym, że ma... na transmisji dużo za darmo i dla każdego. I jeśli to co daje za darmo, jest w miarę ok to ludzie się gapią. Ot, tak... Bo jest goła, za free i rucha się wielkim ogórkiem. Albo jest ich dwie, są brzydkie (+ głupie i pijane), ale nagie i jedna drugą wyrucha za pomocą całej pięści i arsenału zabawek.

Wątek miss pominę bo... tak, na ten temat też mam swoje zdanie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Może i nie ma obiektywnego piękna ale na pewno już istnieje coś takiego jak kanon piękna.
Współczesny kanon piękna u kobiet to duże piersi jędrne pośladki,talia osy i koniecznie przerwa miedzy udami.
Dziś męskie achy i ochy wywołuje widok tyłeczka i biust Kim Kardashian. Bo właśnie te walory celebrytki mężczyźni określili jako wzór piękna.
Tylko że jednoczesne pogodzenie dużych piersi i wystających pośladków z talią osy i przerwą między udami jest niemożliwe.By dziś być piękną trzeba często skorzystać z pomocy skalpela i silikonu.
Kiedyś pamiętam na topie była modelka i aktorka Cindy Crawford, sam nie mogłem oderwać oczu od jej długich zgrabnych nóżek.
Wyglądały, jak dziewczyny z sąsiedztwa i właśnie to najbardziej rozpalało męską wyobraźnię.
I choć po 10 latach na topie była Kate Moss ze swoim wychudzonym ciałem i heroinowym szykiem
Ale i ten kanon piękna szybko przyblakł i pojawił sie kolejny.
Później za najpiękniejsze uznawano silne, opalone i wyćwiczone kobiety w typie Gisele Bundchen. Każda dziewczyna chciała wyglądać jak jeden z najbardziej znanych aniołków Victoria's Secret.Szczupła sylwetka była wynikiem ćwiczeń, nie drakońskiej diety.
Dziś ten kanon kobiecego piękna został zastąpiony silikonowym pięknościom.
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Hardspierdalaj jako jedyny światły i oczytany na tym forum, z właściwą sobie swadą i erudycją, błyskotliwie wykonał kopiuj-wklej czym kolejny raz zabłysnął przed nami forumowiczami. Jedynie ten guru intelektu potrafi korzystać z wujka google zapominając o własnym rozumie. Typowy plagiat i bezprawne wykorzystywanie cudzej własności intelektualnej. Inteligentny inaczej, a do tego złodziej.

https://www.newsweek.pl/styl-zycia/piek ... dy/gfpzsm1
Awatar użytkownika
Hattrick
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: Abotojedna
Nick na ShowUp.tv:

ehhh Biustwo krecisz sie, lawirujesz, kombinujesz :D a tu, tak naprawde niema jak sie wykrecic z prostej odpowiedzi. Istnieje uniwersalne piekno. Kropka. Jesli juz mowimy o kobietach to po co unikac tematu Miss? to wlasciwie przyklad wyczerpujacy... az sie zacytuje jeszcze raz
komin pisze:czemu na wyborach Miss Polonia wszystkie finalistki sa baaaardzo do siebie podobne? Czemu nie kroczy miedzy nimi chociaz jedna xxl-ka i jedna garbata anorektyczka?

Bo zgodnie z obowiazujacym na dzis, w naszej kulturze "wzrorcem piekna" wszystkie finalistki sa obiektywnie ladne, podobaja sie przewazajacej wiekszosci spoleczenstwa, naprawde nieliczni powiedza ze im sie nie podobaja, a ogromni niszowcy powiedz ze sa brzydkie. XXL-ka nie lapie sie do obecnie obowiazujacego kanonu, ale owszem, kiedys dawno, w pewnej epoce bylaby uznawana za topmodelke...jak panny z Twojego rubensowskiego obrazu.

PS. zatluke Cie za stwierdzenie ze film "1900: Człowiek legenda" to "historia o smierci na statku" ;) bo chyba nie tylko ;) ale tak, piekny film, choc juz bardziej niszowy niz Tytanic.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Biustwo pisze:
który film jest piękny? Oobie historie są związane ze śmiercią na statku...
http://www.filmweb.pl/film/1900%3A+Czlowiek+legenda-1998-863

Plusuje za znajomosc tego filmu:P tak bardziej przychylam sie do Titianica, ale plus za ogarniecie sie nalezy:P
Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 49 razy
Nick na ShowUp.tv:

Jeśli chodzi o kanon piękna, to wydaje mi się że w większości przypadków jest on odzwierciedleniem w jakim sensie tego w jakiej postaci sami czujemy się komfortowo. Jeśli ktoś ćwiczy itp, to będzie raczej szukał osoby fit. Jak ktoś się czuje zajebiście ze sobą np w wadze +20 kg, bo tak mu jest dobrze, to prędzej sobie będzie szukał osoby podobnej a nie takiej która cały czas jest fit i wpierdziela samo vege np.

(to oczywiście takie skrajne przykłady żeby oddać sens)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

komin, nie kombinuję, nie lawiruję, po prostu (jak zwykle) mam inne zdanie.

Skoro już tak się uczepliiśmy tych xl-ek (chociaż nie wiem dlaczego akurat ten "parametr" jest wyznacznikiem kobiecej urody) - taka Marilyn Monroe też była Xl-ką. I symbolem seksu, jeszcze całkiem niedawno (nie trzeba się cofać aż do Rubensa).

Czemu nie chciałam komentować wątku o miss? Bo dla wybory miss mają tyle wspólnego z urodą, co konkurs Eurowizji z wyborem najlepszej piosenki roku.
Co do filmu, to chyba dość wyraźnie napisałam, że to prowokacja i żeby nie reagować :P

tomoxx, no nie wiem. Twoja teoria nie sprawdza się nawet na moim przykładzie. Jestem xl-ką, a mój chłop to szczupak. Chociaż może ja po prostu dla zasady zawsze muszę wszystko na opak.
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Biustwo, wiadomo że to tylko teoria, i nie odnosi się w 100% do wszystkich, ale mam wrażenie że 70% tak może być (wyliczenia niczym nie poparte, poza własnym przeczuciem ) :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

Nie tomoxx, Ty mowisz o indywidualnych gustach, preferencjach i jeszcze pakujesz do tego tryb zycia, odzywiania, a to jest jakby poza tematem.
Kanon, wzorzec tego co jest powszechnie uważane za piękne jest w danej chwili i kuluturze zasadniczo tylko jeden.
No i nie do konca zgadzam sie z teza ze podobienstwa fizyczne sie przyciagaja. Sa babeczki szczuple ktora lubia misiowatych facetow, sa tez bardzo szczupli, wysportowani faceci ktorzy lubia grubaski. Tutaj niema reguly.

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

komin, Bardzo mocno uogólniałem, wiem że to nie jest nic co można dopasować w 100%. Masz rację źle się wyraziłem, kanon taki bardzo ogólny przedstawiany w mainstreamie się przez lata zmieniał, ale gust w jakimś stopniu jest odzwierciedleniem tego jacy my siebie sami uważamy za atrakcyjnych, oczywiście są wyjątki itp, ale jeśli mowa o nazwijmy to "chemii" a nie tym że młoda panna jest 80 letnim dziadkiem bo liczy na spadek, to jednak w większości te osoby by do siebie pasowały, pod względem również fizycznym. Mniej się widuje par np szczupłych fit dziewczyn i facetów 30 kg plus. NIż par fit i fit (czy tam po prostu szczupłych), takie przynajmniej mam wrażenie. Oczywiście też tu nie pasują przykłady tego że ktoś np zyskał lub stracił na wadze, wypadły mu włosy a jak miał lat 25 to miał długie i czarne jak smoła itp, bo wtedy związek trzyma uczucie, chodzi mi o dobór partnerów na pierwszym etapie.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

PoprzedniaNastępna