cutebejbe24/misslemo - Instamatka z Uwaga TVN

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

On się pewnie też czuje zajebistym modelem, hehe. :)

https://blogsu.org/
Awatar użytkownika
Szerlok Holms
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SU
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Szerlok_Holms

"rodzinka idealna" - no prawie spadłem z krzesła :laughingnew:
Awatar użytkownika
chomel
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

Swiat to dziwka a ludze to kurwy, jak widac na zalaczonym obrazku. Swoja droga gosc wie co robi jego zona i udaje ze jest ok. Kolejny alfons, ja pierdole szkoda slow na cale towarzystwo....
ps Co ja wiem o zyciu, ale jak mi kiedys moja uderzla core ktora miala jakies 3 lata za to ze wysmarowala psa farba ktoremu to sie podobalo w opor bo sam sie nadstawial kazda strona zeby go miziac tak okazalem sie damskim bokserem, wszedlem zapytalem czemu dziecko placze, uslyszalem ze cora dostala " po glowie reka " bo nie wie jak sie zachowac no i jebalem zonie takiego plaskacza ze dentysta mial co robic od 5 do 7... jak reka odjal moja aktualna byla newat nie mysli od dobrych 8 lat zeby uderzyc dziecko. Byla drama prawie prokurator ale zapyalem tylko jak sie poczula jak wylapła bombe ? No stwierdzila ze duzo bolu i nic nie mogla zrobic . To jej wytlumaczylem ze DOKLADNIE TO SAMO POCZULA NASZA CORKA bedac bita za nic...oczywiscie byly proby negocjacji i obrazania sie to jej wyjasnilem ze dziecko nie ma takich opcji a nie pozwole zeby ja tresowac jak psa. jeden dobry cios naprowadzil moja byla na wlasciwe tory i dalej mimo ze od jakiegos czasu nie jestesmy razem pamieta i wie ze zasada : nie czyn drugiemu co tobie niemile obowiazuje". Moze ta panna powinna dostac mocnego klapsa zeby sie ogranela?
RelaxNaSu

#love #mąż #pregnant #rodzew2019 ... to tylko kilka tagów ostatniego zdjęcia

Awatar użytkownika
e-Laski.pl
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 52 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Twoja ulubienica z SU: Maddie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp

Sami lejecie wode na jej młyn - jest zainteresowanie, są obserwujący, komentujący to to się będzie kręcić, bez zainteresowania i odzewu cała sprawa by zdechła i poszła w zapomnienie. To samo było z rafatusem - widzowie narzekali jaka to patola łełełe ale byli, wchodzili, komentowali i tym samym podlewali tą roslinkę...
więc moze po prostu dajmy temu zwiędnąć i niech sobie te royal baby przyjdzie na swiat w miare (!) normalnie
Awatar użytkownika
Jozin_z_Bazin
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Szukam
Nick na ShowUp.tv:

To nie zwiędnie. Powiem wiecej, za kilka lat pojawia sie takie "gwiady" ze ta parka w porownaniu do nastepcow to bedzie niemal wzorowa rodzina. Ludzie pragna patologi, dzieki niej moga sie dowartosciowac. To sie zaczelo gdzies w okolicach BigBrothera i zapierdziela niczym walec z Everestu
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Co do samej pary Oliwii i tego jej "milijonera" to powiem krótko jaka księżniczka taki i książę, oboje siebie są warci.
Pewnie od najdawniejszych czasów istniały takie kobiety widzące w facecie jedynie skarbonkę, z facetami
podobnie od zawsze istnieli zapewne tacy co lubili pukać puste lale.
Tyle, że kiedyś nie istniały mass media oraz internet i takie układy pozostawały w cieniu instytucji burdelu,
łasa na kasę pusta lala zostawała kurwą a "milijoner" kurwiarzem i tyle czysty układ zero dzieci i pomysłów
o zakładaniu rodziny.
A obecnie w dobie internetu takie pustaki usiłują się lansować na gwiazdy, "całemu światu" muszą pokazać swoje
"bogactwo" i "piękne życie".
Najgorsze jest to, że jak pokazuje to przypadek Instamamy częstokroć do tego całego lansu wykorzystywane jest dziecko,
dziecko urodzone tak mi się wydaje na zasadzie: jakie te małe dzieci śliczne chcę takiego dzieciaczka będę go
ubierała i robiła sweet focie na insta.
Największą tragedią jest tragedia dziecka, które zrodziło się z tego chorego układu bo trudno nazwać to związkiem
dwojga ludzi o skrajnie spaczonym podejściu do życia i niedojrzałych do posiadania potomstwa.
Smutne to ale przyglądając się całej tej historii widać wyraźnie, że dziecko jest dla nich jak kolejna luksusowa zabawka.
Zarówno on jak i ona moim zdaniem kwalifikują się do leczenia psychiatrycznego a nie wychowywania dzieci,
sąd dla dobra dziecka powinien ich pozbawić całkowicie praw opiekuńczych.
Co do roli mediów w całej aferze to nawet ciężko komentować bez emocji i przekleństw to co w TVN Uwaga! pokazano,
tragiczny poziom dziennikarstwa ale oglądalność w górę poszła i to się liczy.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 247 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

KRÓLEWSKI I NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SILVER CROSS SURF

Królewskie wykonanie, bo właśnie wózkiem tej marki jeżdżą potomkowie brytyjskiej rodziny królewskiej (haha) mnie oczarowało, choć wygląd początkowo nie do końca mnie przekonywał. Nie znałam wcześniej tych wózków, ponieważ są w Polsce obecne dopiero od kilku miesięcy. Jednak to na co zwróciłabym uwagę mówiąc o Silver Crossie, to praktyczne rozwiązania! Silver Cross prowadzi się lekko i szybko składa, czysta magia! Na zdjęciu instagramerka Oliwia P.

Obrazek

Jest jednak coś jeszcze! Magiczna „złączka”, która pozwala nam zrobić z 4 kołowego wózka… 3 kołowy wózek trekkingowy – jak dla mnie bomba! Trzykołowiec w niektórych wypadkach radzi sobie zdecydowanie lepiej, a jeśli ktoś zamierza jeździć z dzieckiem dalej niż po okolicznym parku warto mieć to na uwadze!

Podsumowując powiem Wam, że premiery na IV Wrocławskim Spotkaniu Blogerek były naprawdę dobre! A przecież te 3 zaprezentowane przez 3 kiwi wózki, to tylko kropla w wózkowym morzu… ;) A ja mam teraz twardy orzech do zgryzienia!

Na sam koniec zostawiłam to co najważniejsze, czyli uczestniczki. Przecież bez nas nie byłoby tego spotkania. Cudowne kobiety, które warto było poznać:
Oliwia P.
...
Awatar użytkownika
e-Laski.pl
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 52 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Twoja ulubienica z SU: Maddie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp

ehhh te cudowne kobiety....
:lol:
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Mnie bardzo brakuje komentarza kolegi Gebelsa :(
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 146 razy
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

HenryChinaski1 pisze:Mnie bardzo brakuje komentarza kolegi Gebelsa :(

Nie wiem ile jest prawdy w tych pogłoskach ale podobno kolega Gebels się rozchorował, od nadmiaru wszechogarniającego go plastiku i silikonu psychika mu padła.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 247 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

dziewczyna niebrzydka ale też nie jest typem na 100tys obserwująych na insta , dlatego się promuje przez skandal, dzieci szkoda bo jest pusta jak murzyński bęben. pewnie się to na niej prędzej czy później odbije ale na razie jeszcze tego nie wie, nie wiem co robi jej mąż ale myślę że w niego to bardziej uderzy i zachwieje ich świat, on jakieś tam interesy prowadzi, ona jest dla większości jego znajomych i współpracowników pozycjonowana gdzieś między gumową lalą a dziwką.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

RelaxNaSu pisze:Swiat to dziwka a ludze to kurwy, jak widac na zalaczonym obrazku. Swoja droga gosc wie co robi jego zona i udaje ze jest ok. Kolejny alfons, ja pierdole szkoda slow na cale towarzystwo....
ps Co ja wiem o zyciu, ale jak mi kiedys moja uderzla core ktora miala jakies 3 lata za to ze wysmarowala psa farba ktoremu to sie podobalo w opor bo sam sie nadstawial kazda strona zeby go miziac tak okazalem sie damskim bokserem, wszedlem zapytalem czemu dziecko placze, uslyszalem ze cora dostala " po glowie reka " bo nie wie jak sie zachowac no i jebalem zonie takiego plaskacza ze dentysta mial co robic od 5 do 7...

Nie masz się czym chwalić. Takich jak ty powinni kastrować albo zamykać w więzieniach. Albo jedno i drugie.
Awatar użytkownika
Fit455
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Twoja ulubienica z SU: LetJuliett
Nick na ShowUp.tv: Fit455

Fit455 pisze:
RelaxNaSu pisze:Swiat to dziwka a ludze to kurwy, jak widac na zalaczonym obrazku. Swoja droga gosc wie co robi jego zona i udaje ze jest ok. Kolejny alfons, ja pierdole szkoda slow na cale towarzystwo....
ps Co ja wiem o zyciu, ale jak mi kiedys moja uderzla core ktora miala jakies 3 lata za to ze wysmarowala psa farba ktoremu to sie podobalo w opor bo sam sie nadstawial kazda strona zeby go miziac tak okazalem sie damskim bokserem, wszedlem zapytalem czemu dziecko placze, uslyszalem ze cora dostala " po glowie reka " bo nie wie jak sie zachowac no i jebalem zonie takiego plaskacza ze dentysta mial co robic od 5 do 7...

Nie masz się czym chwalić. Takich jak ty powinni kastrować albo zamykać w więzieniach. Albo jedno i drugie.

Powiedzmy ze mamy rozne zdania na pewne tematy ale jak kobieta chce sie zachowywac jak mezczyzna to musi sie liczyc z konsekwencjami jak mezczyzna, zycie to kurwa i stare powiedzenie ze "kobiety to nawet kwiatkiem" w niektorych przypadkach po prostu NIE DZIALA. Mozesz myslec co chcesz ale zycie nie jest czarno biale i z tego co widze pewne dzialania przynosza wymierne efekty w przeciwienstwie to lekkiego nic nie kosztujacego pierdolenia frazesami dookola P. Ciekawe ze kazdy jest taki madry i szybko osadza a nie bierze pod uwage ze moga byc sytuacje w korych raz zwracasz KULTURALNIE uwage, drugi , trzeci piaty i dziesiaty , zupelnie jak w przypadku tej parki. To takie rzucanie grochem o sciane, i nagle sie okazuje ze a JEDNO WYTLUMACZENIE LOPATOLOGICZNE w mysl zasady nie czyn drugiemu co tobie nie mile nagle DZIALA i to kurwa dziala na LATA. Oczywiscie widze jak wielkie jest oburzenie wsrod anonimowych pizd z internetu ale nie zycze nikomu takich sytuacji bo albo skoczyncie jak ta parka albo bedac pizdeuszami pozwolicie krzywdzic wasze dziecko, teraz kuturalnie na zakonczenie tej dziwnej rozmowy napisze," mozecie isc wszyscy w pizdu z waszym udawanym oburzeniem zasrane sztuczne kurwy..." Dziekuje i dobrej nocy.
RelaxNaSu

RelaxNaSu pisze:
Powiedzmy ze mamy rozne zdania na pewne tematy ale jak kobieta chce sie zachowywac jak mezczyzna to musi sie liczyc z konsekwencjami jak mezczyzna,

Plusuje za ten cytat...Bardzo dobrze ujete to co mi chodzi po glowie od dawna. Moglbym sie rozpisywac, ale to chyba najlepiej wyjasnia sytuacje.
Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 49 razy
Nick na ShowUp.tv:

RelaxNaSu - Czy aby na pewno, czy może za chwilę podwiniesz kitę, podkulisz jajca i napiszesz:

Zacytuję Cię:
"W kwestii obrazania i bycia forumowym chujem to jestem na czele ale jesli kogos obrazilem a szczegolnie Maddie to prosze nie brac poprzednich postow pod uwage. Pije bo lubie i po pijaku pisze glupoty."

Jesteś kogut z dupą bez piór i błazen.
Awatar użytkownika
Hattrick
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: Abotojedna
Nick na ShowUp.tv:

Fit455 pisze:

Taaa... jego do paki i wykastrowac bo jebnal doroslej kobicie za to ze napierdala dziecko ktore nawet nie do konca uwaza ze robi cos zlego, natomiast jej za to powinno sie wreczyc bukiet roz i wycalowac stopy... Ciekawe podejscie.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

To co tworzy sie w głowach takich jak Oliwii P. to katastrofa. Zycie ponad stan, zycie dla innych, dla lajków. Świat wirtualny przejmuje nad niektórymi kontrolę. Wszystko byle byłby fejm. To jest zajebiście słabe i nawet byłabym w stanie zrozumieć to, że laska kręci jakieś afery żeby mieć ten fejm, ale nie kosztem swoich dzieci, bo one ją za to kiedys znienawidzą.
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 62 razy
Podziękowano mu: 126 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:To co tworzy sie w głowach takich jak Oliwii P. to katastrofa. Zycie ponad stan, zycie dla innych, dla lajków. Świat wirtualny przejmuje nad niektórymi kontrolę. Wszystko byle byłby fejm. To jest zajebiście słabe i nawet byłabym w stanie zrozumieć to, że laska kręci jakieś afery żeby mieć ten fejm, ale nie kosztem swoich dzieci, bo one ją za to kiedys znienawidzą.

Zarówno ją jak i siebie, że nie dorastały w '' normalnej" rodzinie. Niestety do pewnych rzeczy dochodzi się nieco za późno albo nigdy się nie dochodzi. Niestety młody wiek i wpadki się zdarzają i będą zdarzać, rozstania, rozwody, nowy tatuś, który się napatoczy, jakoś to będzie byle nie być samotną matką, bo laska w takin momencie skupia się tylko na sobie, a nie na wzięciu odpowiedzialności za swoje dziecko. Nie przygotuje go do życia, tak jak powinna, a niestety życie potrafi odbic piętno, będzie miało silna wolę przetrwania to może chcieć pokazac, że można :yes4: inaczej albo załamka. Spalone na starcie byle tylko przetrwac. Co gorsza takie sytuacje są i będą, i zapewne będą gorsze, nie wspominając o tych, które nie ujrzą światła fleszów, a na ratunek będzie za późno.
Awatar użytkownika
Mirrabellka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Nick na ShowUp.tv: Mirrabellka

Kurcze szkoda, że nigdy jej nie widziałem a z tego co widzę to pojawiała się na showupie prawie 2 miesiące temu.

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 7 razy
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna