wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Nie jest to żadna działalność artystyczna a normalna jednoosobowa działalność (93.29.Z, 90.03.Z, 96.09.Z).

Paula, przecież jedno nie wyklucza drugiego. :D

Twoja firma działa w obrębie punktów, które wymieniłaś, czyli:

90.03.Z - Artystyczna i literacka działalność twórcza.
93.29.Z - Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna.
96.09.Z - Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana.

Rozliczasz się i jest gitara, możesz spać spokojnie, a rocznie 200 tysięcy zł (pamiętaj o tym limicie) przychodów z SU raczej nie wyciskasz, więc VAT Ci nie grozi.

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
Szerlok Holms
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SU
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Szerlok_Holms

te bardzo cwane mogą mieć konto na słupa założone a i tak jak ich us nie złapie w pięć lat od zakończenia kariery to później może je w dupe pocałować, ryzyk fizyk.
takie jak paula co potrafią tylko jednego gościa ojebać na 150 czy 250 tysięcy to sobie mogą zakładać działalność gospodarczą ale takie mniej wyrachowane co wyciągną od biedy do 2000 jakby opłaciły podatki i składki to im gówno zostanie
Awatar użytkownika
jay
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 71 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

jay pisze:te bardzo cwane mogą mieć konto na słupa założone a i tak jak ich us nie złapie w pięć lat od zakończenia kariery to później może je w dupe pocałować, ryzyk fizyk.
takie jak paula co potrafią tylko jednego gościa ojebać na 150 czy 250 tysięcy to sobie mogą zakładać działalność gospodarczą ale takie mniej wyrachowane co wyciągną od biedy do 2000 jakby opłaciły podatki i składki to im gówno zostanie

Przedawnienie z tytulu nieoplaconego podatku w Polsce to 10 lat.... ( ale tylko nominalnie :D) W przypadku ukrtych dochodow to smialo moze byc i 25 lat... Nie licz na to ze cos sie predawni , po prostu US naliczy Ci OSTATNIE 5 lat + max kare czyli jakies 300-500 tys pln + odsetki ,ale oni maja realnie 25 LAT zeby ci udowodnic ze oklamales US. Zwykly przedsiebiorca rozliczajacy sie REGULARNIE z US ma OBOWIAZEk trzymac faktury za ostatnie 5 lat ...( a i to tak nie do konca bo w razie niejasnosci masz serio przejebane i przekonali sie o tym nie tylko zwykli Kowalscy ale i grube rybki ) Rozrozniaj bo pierdolisz i wprowadzasz w blad ... Dla jasnosci np ZUS moze cie scignac wraz z odsetkami za naleznosci z 1999 roku do marca nastepnego roku wiec kurwa ogarnij sie bo przez ciebie i twoja nieznajomosc prawa wpierdolisz kogos na mine, i to taka mine ze od razu sznur ... :p Zapamietaj ze czas plynie OD nowa od momentu kiedy US czy ZUS sie UPOMNI o naleznosc ...
RelaxNaSu

Szerlok Holms pisze:
Nie jest to żadna działalność artystyczna a normalna jednoosobowa działalność (93.29.Z, 90.03.Z, 96.09.Z).

Paula, przecież jedno nie wyklucza drugiego. :D

Twoja firma działa w obrębie punktów, które wymieniłaś, czyli:

90.03.Z - Artystyczna i literacka działalność twórcza.
93.29.Z - Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna.
96.09.Z - Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana.

Rozliczasz się i jest gitara, możesz spać spokojnie, a rocznie 200 tysięcy zł (pamiętaj o tym limicie) przychodów z SU raczej nie wyciskasz, więc VAT Ci nie grozi.

Czyli jak mowilem ksiegowy lub ksiegowa podciagneli cie pod dzialalnosc ARTYSTYCZNA, typowe ;P
ps. jest jescze jedna OPCJA zeby zamiast 19 % liniowego placic 8.5% ryczaltem ale to juz osobna historia, Ogarnij swojego ksiegowego czy ksiegowa niech pogrzebia bo jest TAKA OPCJA,. Taka mala rada za XXX PLnN extra luzem co roku ode mnie GRATIS :p
taki maly cytat i od razu mijasz problem z VAT :p

Podatnicy ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych
Podatnicy mogą opłacać zryczałtowany podatek dochodowy w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych z pozarolniczej działalności gospodarczej wykonywanej samodzielnie lub prowadzonej w formie spółki cywilnej osób fizycznych lub spółki jawnej osób fizycznych, jeżeli:

1) w roku poprzedzającym rok podatkowy:

a) uzyskali przychody z tej działalności, prowadzonej wyłącznie samodzielnie, w wysokości nieprzekraczającej 250 000 euro, lub

b) uzyskali przychody wyłącznie z działalności prowadzonej w formie spółki, a suma przychodów wspólników spółki z tej działalności nie przekroczyła kwoty 250 000 euro,

2) rozpoczną wykonywanie działalności w roku podatkowym i nie korzystają z opodatkowania w formie karty podatkowej – bez względu na wysokość przychodów.

Ponadto, jeżeli podatnik w roku poprzedzającym rok podatkowy prowadził działalność samodzielnie, a także w formie spółki, opłaca w roku podatkowym ryczałt od przychodów ewidencjonowanych:

1) odrębnie z działalności wykonywanej samodzielnie i odrębnie z działalności wykonywanej w formie spółki, gdy nie przekracza wyżej wskazanego limitu 250 000 euro, albo

2) z działalności wykonywanej samodzielnie, gdy osiąga przychody z tej działalności wysokości nieprzekraczającej 250 000 euro, a z działalności wykonywanej w formie spółki – gdy suma przychodów wspólników spółki z tej działalności nie przekroczyła kwoty 250 000 euro.

ps.ps Idealnie dzialanosc na SU wpisuje sie w ryczalt ;) , tyle ze trzeba miec w miare ogarnietego ksiegowego lub ksiegowa
Nie dzoekujcie drogie panie , w koncu zamiat 19 % bedziecie placic 8,5% jesli ktoras ogarnie o czym rozmowa :p

ps.ps.ps Tak jestem tym samym chujem jak zawsze ale po co dorabiac instytucje ktorej nie bardzo kocham : :hi:
RelaxNaSu

Skoro juz wszystko zostalo wyjasnione to teraz czekamy na tych ktorzy i tak powiedza ze Paula jak zwykle klamie, z niczego sie nie rozlicza a w sumie to chuja zarabia bo cala kasa jest z obiegu, auto ma od rodzicow, apartament oplaca z robienia lodow tirowcom przy trasie Lodz - Czestochowa, a kot jest nielegalnie skradziony niejakiemu Spajkelowi :lol:
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: man-dag

komin pisze:Skoro juz wszystko zostalo wyjasnione to teraz czekamy na tych ktorzy i tak powiedza ze Paula jak zwykle klamie, z niczego sie nie rozlicza a w sumie to chuja zarabia bo cala kasa jest z obiegu, auto ma od rodzicow, apartament oplaca z robienia lodow tirowcom przy trasie Lodz - Czestochowa, a kot jest nielegalnie skradziony niejakiemu Spajkelowi :lol:

Znajac zycie zaraz sie pojawi mnostwo wszystkowiedzacych twierdzacych ze US to tylko straszna bajka bo taka i taka nie placa i jest OK :D Co do Pauli to wiadome ze kota ukradla, psa oddala do schroniska( spaniela czy spikela czy jak to sie nazywa to cos z tymi uszami i wlosami zamiast siersci), HRC wytresowala wiec ma prywatna malpke w swoim ZOO, alfa jak ja widzi to od razu robi olejem pod siebie, i w ogole gonzo zwany ksieciem nos na kwitne spuszczony :D hahah dobra ponioslo mnie troszke :D
RelaxNaSu

komin pisze:Skoro juz wszystko zostalo wyjasnione to teraz czekamy na tych ktorzy i tak powiedza ze Paula jak zwykle klamie, z niczego sie nie rozlicza a w sumie to chuja zarabia bo cala kasa jest z obiegu, auto ma od rodzicow, apartament oplaca z robienia lodow tirowcom przy trasie Lodz - Czestochowa, a kot jest nielegalnie skradziony niejakiemu Spajkelowi :lol:

Komin ja widzę że znajomość z Hardem i przesiadywanie powoduje że stajesz się obrońcą księżniczki nr 1. Pozagaduj więcej z Hardem to może cię weźmie do klubu "uposledzonego nierozumnego zakochanca" :)...

Co do faktów wymienionych przez ciebie: tzw. Słynne obiegi - sama księżniczka spowodowała to ze każdy większy żeton co u niej jest, jest brany jako obieg...robila to nie raz, poprzegladaj temat, poczytaj, posłuchaj jej byłych sponsorów co nawet nickami rzucali, i nagle po tych słowach oskarżenia te nicki pozmieniały się na inne, dziwne nie??

Co do jej auta - sama tak pierdoliła na transmisji, zresztą o mieszkaniu tak samo...

Co do słów że księzniczce zarzuci ktoś zaraz że kłamie z działalnością - no chyba nie dziwne po tylu jej kłamstwach i słynnych odejsciach z SU że wiarygodność jej słowa wynosi 0. Jak jutro powie że odchodzi po raz 155 z SU to też napiszesz: zaraz ktoś napisze że Paula kłamie haha?

Co do waszych wywodów na temat US - wiele rzeczy SU widziało, ale jakoś o takich przypadkach od początku istnienia SU słychać nie było... Każdy kto wchodzi przez jakiś czas na SU to wiadomo że ma po jakimś czasie bliższe kontakty z niektórymi prowadzącymi i zapewne słyszał o wszystkim ale nie o jakimś problemie wynikającym z braku rozliczania się...oczywiscie nie kwestionuje tego, że pewnego dnia mogą się takie pojawić, choć wątpię moim zdaniem, ale to już każdego indywidualna kwestia. Ja osobiście życzę wszystkim prowadzącym aby nie miały takich problemów i aby spały spokojnie.
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

ps. jest jescze jedna OPCJA zeby zamiast 19 % liniowego placic 8.5% ryczaltem ale to juz osobna historia, Ogarnij swojego ksiegowego czy ksiegowa niech pogrzebia bo jest TAKA OPCJA,. Taka mala rada za XXX PLnN extra luzem co roku ode mnie GRATIS :p

ps.ps Idealnie dzialanosc na SU wpisuje sie w ryczalt ;) , tyle ze trzeba miec w miare ogarnietego ksiegowego lub ksiegowa
Nie dzoekujcie drogie panie , w koncu zamiat 19 % bedziecie placic 8,5% jesli ktoras ogarnie o czym rozmowa :p

Relax... :D
Księgowa nic takiego nie ogarnie, a to co napisałeś to nie gratisowa rada, a raczej darmowe wprowadzanie w błąd. Coś tam słyszałeś, że dzwonią, ale nie wiesz dokładnie w którym kościele. :)

Ja jestem prostym chłopem i wyjaśnię to prostym językiem, że każdy zrozumie.
Należy zapamiętać, że podatek dochodowy, a VAT (podatek od towarów i usług) to zupełnie inna para kaloszy

Ryczałt to najprostsza forma z 3 form opodatkowania (mało biurokracji). W ryczałcie płacisz podatek od przychodu (nie od zysku). W ryczałcie nie możesz odliczać poniesionych kosztów (np. zakup towaru) uzyskania przychodu. Jedyne co możesz odliczać to ZUS i składki. Płacisz podatek zawsze, nawet wtedy gdy masz straty.
Ryczałt jest opłacalny przeważnie w firmach, które mają wysokie marże. Stawki w ryczałcie w zależności od tego na czym działalność polega wahają się od 2% do 20%.
Np. na handel stawka wynosi 3%.

To co wyżej wstawiłeś Relax to nie tyczy się VATu tylko te 250 000 Euro (1 mln zł z hakiem) dotyczy limitu na ryczałt. Czyli jeśli jesteś ryczałtowcem, a Twój przychód (nie zysk) w ciągu roku przekroczy te 250 000 Euro to w kolejnym roku nie możesz już być ryczałtowcem, a musisz rozliczać się w formie skali podatkowej (18% + 32% nadwyżki powyżej 85 tys. zł) lub podatkiem liniowym (19%).

Czy Paula mogłaby się rozliczać ryczałtem? Nie mogłaby. Np. muzyk również nie mógłby tego robić, bo nie każda działalność może być opodatkowana w formie ryczałtu.
Zerknij tutaj:
https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-ryczalt-od-przychodow-ewidencjonowanych-dostepne-stawki-ryczaltu
Nie ma możliwości, żeby działalność Pauli podciągnąć pod którąkolwiek stawkę ryczałtu.

Teraz VAT.
Każda firma jeśli zechce może być płatnikiem VAT od początku swojej działalności bez względu na przychody, ale często to się nie opłaca, a już na pewno nie przy wysokich marżach. Paula ma bardzo wysokie zyski przy niskich kosztach, więc gdyby była vatowcem, to zawsze by procentowo płaciła więcej niż płaci teraz (+ większa biurokracja), bo oprócz podatku dochodowego musiałaby jeszcze dodatkowo odprowadzać podatek VAT, a wątpię czy by jej udawało się zbijać go jakimiś fakturami.
Limit zwolnienia z VAT wynosi 40 000 Euro, czyli u nas w zaokrągleniu jest to ustalone na 200 tys. zł, więc jeśli na konto firmowe Pauli w ciągu roku wpłynęło by więcej niż 200 tys. zł to w kolejnym roku stała by się automatycznie vatowcem.

UE chce zwiększyć ponad dwukrotnie limit zwolnienia VAT, do 85 000 Euro, ale to wejdzie dopiero za kilka lat:
Projekt legislacyjny Komisji Europejskiej COM(2018) 21, którego przedmiotem jest zmiana dyrektywy 2006/112/WE w zakresie procedury szczególnej dla małych przedsiębiorstw – przewidujący m.in. maksymalny poziom progu zwolnienia w VAT w wysokości 85 tys. EUR – jest obecnie przedmiotem prac na szczeblu UE, a jego wejście w życie przewidziane jest dopiero od dnia 1 lipca 2022 r.

Awatar użytkownika
Szerlok Holms
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: SU
Nick na ShowUp.tv: Szerlok_Holms

AvenumDostarce pisze:Komin ja widzę że znajomość z Hardem i przesiadywanie powoduje że stajesz się obrońcą księżniczki nr 1. Pozagaduj więcej z Hardem to może cię weźmie do klubu "uposledzonego nierozumnego zakochanca" ...

Hah :D spodziewalem sie ze ktos w koncu napisze cos w ten desen ;) ale mam wiele na swoje usprawieliwienie...
Po pierwsze, zwazywszy na moj dotychczasowy beznadziejny sposób prowadzenia sie moglem przewidziec ze wczesniej czy pozniej skoncze kariere w ramionach jakiejs pro ktora lata swojej swietnosci ma juz powoli za soba;)

Po drugie, w kwestii Harda... faktycznie oszczedzam go ostatnio. Przyczyna jest dosc prosta. Niedawno okazalo sie ze jest moim starszym bratem ktorego nasza wyrodna matka wywalila zaraz po porodzie do Okna Zycia bo od razu wydawal jej sie podejrzany. Jakos sie uchowal. Wiem ze ma nierowno pod kopula i jest powiedzmy malobystry ale jednak... to rodzina tego sie nie wybiera. Poza tym bijcie go dalej, wiem ze bywa wkurwiajacy i czesto mu sie nalezy, piersia zaslanial nie bede.

Po trzecie, o Pauli... nie wiedzialem ze tak szybko zostane zdemaskowany ale coz, bywa. Deal jest taki ze dogadalem sie z Paula. Ja jej bede robil dobry PR na forume w zamian za to mam ruchanie raz na kwartal. Mialem pewne watpliwosci bo jak wiadomo Paula niezbyt mi sie podoba, ale ustalilismy ze bedzie tylko lodzic po ciemku, no i anal od tylu juz przy zapalonym swietle bo tylek ma spoko. Troche jej zajelo przekonanie mnie ze bedzie na to patrzyl Spajki, ale uleglem gdy potwierdzily sie moje przewidywania ze koles mocno siedzi w klimatach cuckold i moneyslave. Zreszta, Spajki na te sexparty ma nam wynajmowac najdrozszy apartament w SkyTower i sponsorowac drogie alkohole. Zawsze deklarowal ze jest dzentelmenem i okazalo sie to prawda.

Paula to wszystko na bank potwierdzi albo i nie potwierdzi... jeszcze nie wyczuwam czy klamie zawsze czy tylko wybiorczo ;) W kazdym razie ja jestem wiarygodny bo tak powiedzialem i podstawowym obowiazkiem kazdego forumowicza jest wierzyc w kazde slowo ktore wypowiem. Tak mi dopomusz Buk.

A tak juz calkiem serio... Avenum chyba nie sadzisz ze bede czytal niemal 400 stron tego watku zeby odkrywac czy Paula robi obiegi czy nie. ;) Niema to dla mnie znaczenia. Byc moze robi, chociaz sensu w jej przypadku jakos w tym nie widze... chyba zeby ta ostania akcja miala na celu wkurwienie ktoregos z obrazonych ulungow, ale to tez bez sensu skoro jak twierdzisz wszyscy wtajemniczeni wiedza ze to robi. Akurat u niej krecenie obiegu zeby podpuscic naiwnych mija sie z celem, tudziez wogole nie dziala bo wplacajacy to ciagle kilka tych samych osob. To gdzie sens? Przelewac dwom trzem ulungom a oni jej z powrotem? To nie liczac "obiegowej" kasy okaze sie ze Paula z trudem wyciaga na SU najnizsza krajowa.
Peace&Love

PS. jakby ktos chcial cos wiecej pogadac to szukajcie mnie u Pauli na transmisji... w koncu jestem w jej klubie "uposledzonego nierozumnego zakochanca" ;) tylko dochod ze mnie slaby...
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: man-dag

komin,

Napisałem ze sponsorami że wiedzieli i wymieniali nicki, a jak obecnie jest to tylko ona wie. A co do sensu niby obiegu - nikt logicznie myślący nie widzi w tym sensu w np. sensie zarobkowym, ale miej na uwadze ze księżniczce rozwój mózgu zatrzymał się na poziomie około maks 12 roku życia, bo już wiele razy w jej historii robiła aferki nie typowo aby mieć większą korzyść z żetonem ale np. Aby inną prowadzącą wkurwić, aby dopierdolic jakiemuś swojemu ulungowi i inne... 12 latki mniej się rajcują i chwalą misiami, kwiatami i innymi prezentami...
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

AvenumDostarce pisze:komin,

Napisałem ze sponsorami że wiedzieli i wymieniali nicki, a jak obecnie jest to tylko ona wie. A co do sensu niby obiegu - nikt logicznie myślący nie widzi w tym sensu w np. sensie zarobkowym, ale miej na uwadze ze księżniczce rozwój mózgu zatrzymał się na poziomie około maks 12 roku życia, bo już wiele razy w jej historii robiła aferki nie typowo aby mieć większą korzyść z żetonem ale np. Aby inną prowadzącą wkurwić, aby dopierdolic jakiemuś swojemu ulungowi i inne... 12 latki mniej się rajcują i chwalą misiami, kwiatami i innymi prezentami...

Najdziwniejsze w tym wszystkim, jest to, że komin podobne zdanie o Paulinie, miał co Ty, ba nawet gorsze jednak ostatnio coś mu się odhardzilo totalnie. Przepadł chłop :D A Paula niech zarabia, sami się pchają do niej debilki, niech ich kosi :)
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo

Szerlok Holms pisze:

Relax... :D
Księgowa nic takiego nie ogarnie, a to co napisałeś to nie gratisowa rada, a raczej darmowe wprowadzanie w błąd. Coś tam słyszałeś, że dzwonią, ale nie wiesz dokładnie w którym kościele. :)

Ja jestem prostym chłopem i wyjaśnię to prostym językiem, że każdy zrozumie.
Należy zapamiętać, że podatek dochodowy, a VAT (podatek od towarów i usług) to zupełnie inna para kaloszy

Ryczałt to najprostsza forma z 3 form opodatkowania (mało biurokracji). W ryczałcie płacisz podatek od przychodu (nie od zysku). W ryczałcie nie możesz odliczać poniesionych kosztów (np. zakup towaru) uzyskania przychodu. Jedyne co możesz odliczać to ZUS i składki. Płacisz podatek zawsze, nawet wtedy gdy masz straty.
Ryczałt jest opłacalny przeważnie w firmach, które mają wysokie marże. Stawki w ryczałcie w zależności od tego na czym działalność polega wahają się od 2% do 20%.
Np. na handel stawka wynosi 3%.

To co wyżej wstawiłeś Relax to nie tyczy się VATu tylko te 250 000 Euro (1 mln zł z hakiem) dotyczy limitu na ryczałt. Czyli jeśli jesteś ryczałtowcem, a Twój przychód (nie zysk) w ciągu roku przekroczy te 250 000 Euro to w kolejnym roku nie możesz już być ryczałtowcem, a musisz rozliczać się w formie skali podatkowej (18% + 32% nadwyżki powyżej 85 tys. zł) lub podatkiem liniowym (19%).

Czy Paula mogłaby się rozliczać ryczałtem? Nie mogłaby. Np. muzyk również nie mógłby tego robić, bo nie każda działalność może być opodatkowana w formie ryczałtu.
Zerknij tutaj:
https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-ryczalt-od-przychodow-ewidencjonowanych-dostepne-stawki-ryczaltu
Nie ma możliwości, żeby działalność Pauli podciągnąć pod którąkolwiek stawkę ryczałtu.

Teraz VAT.
Każda firma jeśli zechce może być płatnikiem VAT od początku swojej działalności bez względu na przychody, ale często to się nie opłaca, a już na pewno nie przy wysokich marżach. Paula ma bardzo wysokie zyski przy niskich kosztach, więc gdyby była vatowcem, to zawsze by procentowo płaciła więcej niż płaci teraz (+ większa biurokracja), bo oprócz podatku dochodowego musiałaby jeszcze dodatkowo odprowadzać podatek VAT, a wątpię czy by jej udawało się zbijać go jakimiś fakturami.
Limit zwolnienia z VAT wynosi 40 000 Euro, czyli u nas w zaokrągleniu jest to ustalone na 200 tys. zł, więc jeśli na konto firmowe Pauli w ciągu roku wpłynęło by więcej niż 200 tys. zł to w kolejnym roku stała by się automatycznie vatowcem.

UE chce zwiększyć ponad dwukrotnie limit zwolnienia VAT, do 85 000 Euro, ale to wejdzie dopiero za kilka lat:
Projekt legislacyjny Komisji Europejskiej COM(2018) 21, którego przedmiotem jest zmiana dyrektywy 2006/112/WE w zakresie procedury szczególnej dla małych przedsiębiorstw – przewidujący m.in. maksymalny poziom progu zwolnienia w VAT w wysokości 85 tys. EUR – jest obecnie przedmiotem prac na szczeblu UE, a jego wejście w życie przewidziane jest dopiero od dnia 1 lipca 2022 r.

Wszystko pieknie ale nie do konca, ryczalt 8,5% bez probemow mozna dostac pracujac rowniez w tzw wolnym zawodzie, a do takiego zalicza sie praca na SU... podrąz ciut glebiej bo jak napialem wczesniej do tego trzeba DOSWIADCZNEGO ksiegowego/ksiegowej ktora to naprawde ogarnie jak trzeba. POdstawowe przepisy przepisami a zycie zyciem i tu nie ma nic co jest sprzeczne z prawem. kazdy prosty ksiegowy wladuje taka Zezi z automatu do dzialanosci artystycznej bo tak jest najprosciej i bezproblemowo, dalej bede twierdzic ze spokojnie mozna isc na ryczalt 8.5%.. Poczytaj doklanie, wyciagnij wnioski, popros o opinie US, i przestan bo wielu ludzi ktorych znam jest na ryczalcie mimo ze z tego co napisales NIE DA SIE, widac da sie tylko trzeba wiedziec JAK...

ps czytaj ze zrozumieniem bo jak byk napisalem ze w momencie kiedy wchodzisz na ryczalt twoje problemy z automatycznym wejsciem na VAT ZNIKAJA., kurwa jak tak podopiwadasz kilentom jak czytasz to miej ich Boze w opiece.... tutaj cytat z mojej poprzedniej wypowedzi i zazancze Ci od razu na czerwono zebys wiedzial co napisalem " Czyli jak mowilem ksiegowy lub ksiegowa podciagneli cie pod dzialalnosc ARTYSTYCZNA, typowe ;P

a problem z VAT jest faktycznie problemem albo i nie bo jesli pieniadze dalej wplywaja z czeskiego konta czy innego z Eu to smialo mozna to podciagnac jako 0 VATtyle ze trzeba wystawic fakture 0 VAT i odeslac na wskazany adres. jesli pieniadze po prostu wchodza jako rachunek uproszczony to teoretycznei mozemy rzadac od podmiotu oswiadczenia ze pienaidze zostaly opodatkowane w danym kraju i na tej podstawie wystawic rachunek/ fakture 0 VAT. Problem jest kiedy faktycznei przekraczamy magiczna sume +/- 200 tys pln bo z automatu bedac na podatku liniowym wpadamy na 23% VAT ale i to mozna ogranac, tyle ze nie wiem czemu ale placacy nie bedzie zbyt chetny wystawic nam oswiadczenia o zwrotnym/ odworocnym VAT, miedzy innymi dlatego ryczalt o ktorym wspomnialem a ktory bez problemow mozna podciagnac dod INNA dzialalnosc dla ludnosci kasuje nam problem z VATEM i ewentualnym przyszlym doliczaniem VAT przez miejscowy US.... Rozumiem ze tu sami ksiegowi, ja nie jestem ksiegowym ale odnosze czasem wrazenie ze kurwa wiem wiecej o tym jak to dziala jak zwykla pani Krysia czy pan Darek... Co nie jest zabronione jest dozwolone i jesli ktos ma watpliwosci zawsze mozna zaplacic za interpretacje i tego sie trzymac ...
RelaxNaSu

Już koniec z fagasem :lol: :lol: :lol: :lol: szybki finał, ciekawe czy się w końcu widzieli

Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Nick na ShowUp.tv:

Daruj sobie uszczypliwości @lambada,to była prawdziwa,wielka miłość.Na pewno rozdzielił ich jakiś niesamowicie ważny powód,pewnie wybranek pojechał leczyć dzieci w Etiopii,albo walczyć z globalnym ociepleniem na Antarktydzie.Panna Pauleta nie zakochuje się w byle kim!
Lepiej być typem,który przepuścił 50tyś pln na SU,niż gościem,który pisze,że jakby MIAŁ 50tyś,toby nie przepuścił...
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Nick na ShowUp.tv:

specu od podatków a weź mi powiedz czy można pokazywanie się na kamerkach podciągnąć pod żebractwo?
bo była tu kiedyś taka jedna co nieźle sobie radziła :D
Awatar użytkownika
jay
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 71 razy
Nick na ShowUp.tv:

Panna Zezi jest jaka jest, lubi zabawe, zloto i HRC mimo ze sama nigdy sie do tego nie przyzna . HRC do BOJU! to juz tylko kwestia czasu kiedy twoja Bogini sie nakreci i dostaniesz moze raz to czego tak wyczekujesz jak pies :D......
RelaxNaSu

RelaxNaSu pisze:Panna Zezi jest jaka jest, lubi zabawe, zloto i HRC mimo ze sama nigdy sie do tego nie przyzna . HRC do BOJU! to juz tylko kwestia czasu kiedy twoja Bogini sie nakreci i dostaniesz moze raz to czego tak wyczekujesz jak pies :D......

Oj panowie, panowie :!:
Widzę że do niektórych waszych pustych makówek wciąż nie dotarło po co ja tam do niej przychodzę.
Nigdy nie traktowałem tego miejsca jak portal randkowy :!:
Nie szukałem tutaj tez nigdy żadnej miłości bo wiem po co laseczki tutaj przychodzą a to że niektórzy z panów o tym zapominają to jest już wyłącznie ich problem.
Jestem też realista i wiem jaka między nami jest różnica wiekowa.
Więc po kiego grzyba wy te wszystkie bzdety tutaj wypisujecie :shock2:
Jedyne czego od niej oczekuje to żeby była dla mnie miła i traktowała mnie tak jak na to zasługuję :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Komin przeszedł na ciemną stronę Lorda Hardera :mrgreen:

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
sirpsychosexy
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Nick na ShowUp.tv:

Jasne @Hard,Ty jesteś tylko "trochę" fanem Zezi.A Hitler był tylko "trochę" nazistą,a papież jest tylko "trochę" katolikiem....
Lepiej być typem,który przepuścił 50tyś pln na SU,niż gościem,który pisze,że jakby MIAŁ 50tyś,toby nie przepuścił...
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:
RelaxNaSu pisze:Panna Zezi jest jaka jest, lubi zabawe, zloto i HRC mimo ze sama nigdy sie do tego nie przyzna . HRC do BOJU! to juz tylko kwestia czasu kiedy twoja Bogini sie nakreci i dostaniesz moze raz to czego tak wyczekujesz jak pies :D......

Oj panowie, panowie :!:
Widzę że do niektórych waszych pustych makówek wciąż nie dotarło po co ja tam do niej przychodzę.
Nigdy nie traktowałem tego miejsca jak portal randkowy :!:
Nie szukałem tutaj tez nigdy żadnej miłości bo wiem po co laseczki tutaj przychodzą a to że niektórzy z panów o tym zapominają to jest już wyłącznie ich problem.
Jestem też realista i wiem jaka między nami jest różnica wiekowa.
Więc po kiego grzyba wy te wszystkie bzdety tutaj wypisujecie :shock2:
Jedyne czego od niej oczekuje to żeby była dla mnie miła i traktowała mnie tak jak na to zasługuję :!: :!:

"traktowała mnie jak na to zasługuje" - przecież kurwa ty dla niej jesteś totalnym zerem, nikim, no może pomylencem ale tu w sumie każdy tak uważa, no chyba że uważasz że wyśmianie przy 1500 osób na transmisji przez nią i Spikela i teksty w stylu że jesteś obleśny to traktowanie na jakie zasługujesz?
Chyba że uważasz że nieważne jaki sponsor da więcej zet i powie ban dla harda i go dostaniesz to odpowiednie traktowanie twojej osoby??
Chyba że śmianie się z ciebie z każdym sponsorem co ma kontakt poza SU i ublizanie tobie to też traktowanie na które zaslugujesz????
Wymieniać dalej? Przy tobie powstają nowe definicje słów: zachowania na jakie zasługuje...

Słowa "realista" nawet nie komentuje, bo wystarczy napisać że "realista" przygotowywał pokój dla niej i Ojcu pokazywał jej zdjęcie jako swojej kobiety...
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna