wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Ja tam jej życzę jak najlepiej. Oby tak szybko jak się zakochała, nie będzie zmuszona się odkochać, tak szybkie zauroczenie często prowadzi do chwilowej fascynacji drugą osobą ślepym zaułkiem.
Koleś porucha znudzi mu się panna i szybko znajdzie kolejną naiwną. Niestety, ale towar o którego nie trzeba się starać jest mało atrakcyjny dla potencjalnego absztyfikanta.

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
Ona_Ci_Da_Za_Zetona
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Hattrick pisze:Pytanie do Zezi (z pamięci, ale sens ten sam): "Czy jakbyś miała dwa lusche włożyłabyś do obu dziurek ?"
Odpowiedź:
"Mówiłam, że nie. Nie jestem tak rozjebana jak inne dziewczyny"
Ja pierdu.....

28 letnia ciasna dziwka :shock2: ciekawe
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Twoja ulubienica z SU: nick.
Nick na ShowUp.tv:

Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

B L A C K E D $ pisze:
Hattrick pisze:Pytanie do Zezi (z pamięci, ale sens ten sam): "Czy jakbyś miała dwa lusche włożyłabyś do obu dziurek ?"
Odpowiedź:
"Mówiłam, że nie. Nie jestem tak rozjebana jak inne dziewczyny"
Ja pierdu.....

28 letnia ciasna dziwka :shock2: ciekawe

Ilość stosunków nie przekłada się na ciasność czy luźność pochwy.
Tak na marginesie.
Na kondycję pochwy się przekłada np. czy kobieta rodziła i ile razy...
No kurwa panowie myślałem że trochę wyższy poziom tu panuje...
"Ale to miłe z strony Niemców że byli na pogrzebie marszałka.
Pewno nie bez znaczenia był tu fakt że pokonał on bolszewików w 1920 roku." - Hardrockcaffe696 wybitny znawca historii i dziejów XX wieku o obecności nazistowskiej delegacji pod przywództwem Adolfa Hitler na pogrzebie Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Awatar użytkownika
jakim
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 39 razy
Nick na ShowUp.tv:

Wiemy :) przecież partnerki się z wiekiem nie rozciągają po sexie :) , ale sama Paula pisząc że nie jest rozjebana brzmi zabawnie :laughingnew:

z całym szacunkiem, 3 lata w branży razy powiedzmy 3 dziennie którzy beznamiętnie chcą ją przelecieć i wyrobić się w widełkach czasowych to jest około najskromniej zakładając 3000 bolców, więc co jak co ale rozjebana to jest akurat jak mur berliński, a po wizytach tylu kondomów to pewnie w jej pochwie można otworzyć fabrykę kauczuku.

Mogła napisać że w środku jest dosyć ciasna itp, ale prostytutka pisząca że nie jest rozjebana?
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 37 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Nie ma opcji aby nie była rozjechana
Awatar użytkownika
ektra
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: lalola
Nick na ShowUp.tv:

tomoxx pisze:Wiemy :) przecież partnerki się z wiekiem nie rozciągają po sexie :) , ale sama Paula pisząc że nie jest rozjebana brzmi zabawnie :laughingnew:

z całym szacunkiem, 3 lata w branży razy powiedzmy 3 dziennie którzy beznamiętnie chcą ją przelecieć i wyrobić się w widełkach czasowych to jest około najskromniej zakładając 3000 bolców, więc co jak co ale rozjebana to jest akurat jak mur berliński, a po wizytach tylu kondomów to pewnie w jej pochwie można otworzyć fabrykę kauczuku.

Mogła napisać że w środku jest dosyć ciasna itp, ale prostytutka pisząca że nie jest rozjebana?

Zbyt luźna pochwa to nie jest coś, czego nie można poprawić. Gdy parametry pana są w normie – tzn. jego penis jest raczej gruby (długość nie ma nic do rzeczy w udanym seksie), a erekcje pełne, problem za szerokiej pochwy można rozwiązać kochając się w odpowiednich pozycjach, regularnie ćwicząc mięśnie Kegla lub poddając się zabiegowi waginoplastyki, który zwęzi pochwę.
Awatar użytkownika
milygadula
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Nick na ShowUp.tv:

Skoro juz ten offtop leci to ja mam pytania... Co to znaczy ze cipka jest rozjechana/rozjebana?, jak to sie objawia?, czy powodem jest liczba kutasow ktore ja odwiedzily?. Czy jesli mam wierna partnerke i lubimy sie duzo ruchac..np 3 razy dziennie to jej cipa po 3 latach czyli ok 3000 stosunkow rowniez bedzie rozmiarow wiadra?. Co jesli z nia bede sie tak ruchac przez 20 lat? Czy po takim czasie spokojnie bede w jej cipce mogl zaparkowac samochod? a moze nawet nawrocic w takim garazu?
Prosze nie pytac jaki samochod. :P
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: man-dag

komin pisze:Skoro juz ten offtop leci to ja mam pytania... Co to znaczy ze cipka jest rozjechana/rozjebana?, jak to sie objawia?, czy powodem jest liczba kutasow ktore ja odwiedzily?. Czy jesli mam wierna partnerke i lubimy sie duzo ruchac..np 3 razy dziennie to jej cipa po 3 latach czyli ok 3000 stosunkow rowniez bedzie rozmiarow wiadra?. Co jesli z nia bede sie tak ruchac przez 20 lat? Czy po takim czasie spokojnie bede w jej cipce mogl zaparkowac samochod? a moze nawet nawrocic w takim garazu?
Prosze nie pytac jaki samochod. :P

Słuszna uwaga. Cipe rozjebana można mieć z kilku powodów:
a) świeżo po porodzie
b)ruchanie cipy nienaturalnymi wielkosciami jak np cukinnia lub stado mudzynów.
c) wypadek np. nadzianie się pizdą na płot

-ale napewno nie częstymi stosunkami!

Macina jest tak elastyczna że po jakimś czasie wraca do swojego stanu przed rozjebania się :good3:
Awatar użytkownika
milygadula
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

Na SU można czasem trafić na jakieś "rozklapiochy" ale Paula (przynajmniej na oko) wydaje się dość wąska, a jak dla niektórych Paula ma roz%ebaną cipkę, no to pozdro.
To już trochę szukanie dziury w całym;)

- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 97 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

msn pisze:Na SU można czasem trafić na jakieś "rozklapiochy" ale Paula (przynajmniej na oko) wydaje się dość wąska, a jak dla niektórych Paula ma roz%ebaną cipkę, no to pozdro.
To już trochę szukanie dziury w całym;)

Słuszna uwaga! Zykły hejt nic więcej, Paula ma całkiem fajną cipką jest dość wąska. Nie trzeba "ją" wyruchać żeby to stwierdzić.
Niektórzy jak widać zrobią wszytsko żeby tylko pocisnąć bez obiektywnego uzasadnienia.
Chciałbym też zauważyć, bo ktoś tam wspomniał że była kiedyś prostytutką, pzrecież to było wieki temu co ma piernik do wiatraka?
Awatar użytkownika
milygadula
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

milygadula pisze:ktoś tam wspomniał że była kiedyś prostytutką, pzrecież to było wieki temu co ma piernik do wiatraka?

no jak to co? byla prostytutka = MUSI byc rozjebana bo cipka zuzywa sie proporcjonalnie do ilosci partnerow i ilosci stosunkow. Dlatego kazdy kto zyje w zwiazku monogamicznym powinien ruchac swoja kobiete maksymalnie raz na kwartal aby dozyc poznej starosci "w ciasnocie".
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Chciałabym tylko jeszcze nadmienić, że kolejny raz oceniacie dziewczynę/dziewczyny wyciągając swoje teorie w pupy.Oceniacie wszystko co się da, wymyślając przy okazji bzdury takie jak z tą rozjechaną cipką. Ba...nawet śmiem twierdzić, że jakby włożyła sobie w 2 dziurki 2 lushe to dalej nie jest to oznaka "rozjechania". Popatrzcie sobie na swoje male, duze, grube ,chude i krzywe kutasy i nie tylko one, a później dopiero miara swojej zajebistości oceniajcie innych.
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 63 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

Macina jest tak elastyczna że po jakimś czasie wraca do swojego stanu przed rozjebania się

W takim razie i ja mam pytanie, co to jest macina i jaki ma ona związek z wielkością pochwy?
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 14 razy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie
Nick na ShowUp.tv:

Świerk Engelmanna pisze:
Macina jest tak elastyczna że po jakimś czasie wraca do swojego stanu przed rozjebania się

W takim razie i ja mam pytanie, co to jest macina i jaki ma ona związek z wielkością pochwy?

Miałem na mysli pochwe, macice. Przepraszam za przejezyczenie.
Awatar użytkownika
milygadula
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

Nie wiem co napisać... może koleżanki pomogą... :winkextra:
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

Już pomagam-mam rozjechana :D
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30

Nie wiem jak to ugryźć.

Macica to macica, przyjmuje wielkośc arbuza w trakcie ciąży. Poza tym etapem ma wielkość pomarańczy i nie jest w żaden sposób podatna na "rozjechanie ", chociaż nie do końca, bo z każdą kolejna ciążą szybciej się rozciąga.

Szyjka macicy to ujście macicy ( taki korytarz ) równiez nie jest podatna na bolcowanie, chociaż można jej dotknąć a faceci wpadają wtedy w zachwyt myśląc, że do puntku G dotarli ;) Znajduje się na końcu pochwy. Rozciąga się i owszem, ale nie na skutek bolcowania tylko porodu .

Pochwa. Tego chyba tlumaczyc nie trzeba to najbardziej bezpośrednia,namacalna CZĘŚĆ układu rozrodczego żeńskiego . Jest podatna na bodźce, niesamowitcie elastyczna biorąc pod uwagę porody. I owszem, można wyczuć różnicę między przed a po .Można ją wymęczyć, ale żeby ją "rozjebać" trzeba tutaj troche się wysilić i prosze Pańtwa to razej niej jest zabieg jednoetapowy :D Ponadto pochwa jest umięśniona dzięki czmeu obejmuje penisa podczas stosunku ,a sama jej wielkośc dopasuje się do wielkości członka , po porodzie/porodach mięsnie są nieco osłabione, co tez nie oznacza, że coś jest rozjebane .

Wargi sromowe- płatki otaczające waginę krótko mówiąc . Najbardziej rozjebywalna część kobiecego układu rozrodczego. Od dużej ilości masturbacji mogą (ale nie muszą ) się powiększać wargi tworząc tzw. motylka . Nie jest to jednoznaczne z rozjebaniem i ciasnością , gdyż kobiety nie potrzebuję niejednokrotnie sobie nawet opuszka palca włożyć żeby mieć orgazm .

Dla facetów widzę cipka to caly uklad rozrodczy :D a rozjebanie tyczy się od macicy przez szyjkę az po wargi :P Na cale szczescie matka natura byla mądrzejsza ;)
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 63 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

Już pomagam-mam rozjechana

Ale co dokładnie? Bo jeśli się nie mylę, to pochwa i macica są zupełnie odrębnymi narządami, choć bezpośrednio ze sobą sąsiadującymi.
Awatar użytkownika
Świerk Engelmanna
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

Pochwa (łac. vagina) – odcinek żeńskich dróg rodnych. Jest przewodem mięśniowo-błoniastym, silnie rozciągliwym i elastycznym, długości 5 cm do 14 cm (zazwyczaj 6 cm do 8 cm), stanowiącym połączenie między macicą a przedsionkiem pochwy, będącym częścią sromu (pudendum feminum). Najwęższa w swojej dolnej części stopniowo się rozszerza. W części środkowej ma około 2 cm do 3 cm szerokości. Pochwa stanowi miejsce wprowadzenia nasienia, obejmując prącie w czasie kopulacji oraz drogę, którą wydostaje się płód podczas porodu, a także drogę odpływu krwi menstruacyjnej. W czasie rozwoju płodowego powstaje z połączenia części dystalnych przewodów przyśródnerczowych (przewodów Müllera).

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
milygadula
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna