Wyznania anonimowych camgirls - grupa wsparcia modelek

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Dewianci, gwałciciele i inne chore jednostki na SU z pewnością się zdarzają. Pytanie co z takimi robić?
Ja na miejscu transmitującej dziewczyny ostrzegłbym, żeby skończył z takimi opowieściami/fantazjami, a jak nie to zakończył priva.

Inna sprawa, że nawet jakby na priv (albo nawet tu na forum) ktoś napisał elaborat o tym jak zgwałcił siostrę to raczej nie podpada to pod paragraf. Pisać można sobie różne rzeczy i zawsze można się zasłonić, że to tylko głupie wymysły. Prawnikiem nie jestem, ale wątpię aby sam tekst był karalny w jakikolwiek sposób. Bardziej jako poszlaka/dowód w sprawie.

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
Fit455
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: LetJuliett
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fit455

No bo jestem "prawilny"
serio nobody ?

ty? prawilny? mam skasowac to screenami ? czy po prostu lepiej zamilcz
#jebacstalkierow #jebacpompka
Awatar użytkownika
goldie
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 246 razy
Podziękowano mu: 131 razy
Twoja ulubienica z SU: 272
Nick na ShowUp.tv:

Temat poważny, co widać po dyskusji, ale przerodziła się ona trochę w opis własnych przekonań i tego jak wg każdego z nas powinno to wyglądać żeby było poprawnie.
czy takie przypadki zgłaszać, każdy z nas ma inną wrażliwość i percepcję, myślę że dziewczyny im dłużej nadają tym większą mają tolerancję na tego typu akcje. Jeśli by ktoś to zgłaszał to chyba tylko w pierwszym miesiącu nadawania, potem by przestał być wrażliwy na takie sprawy, już nie chodzi tylko o czynnik ludzki ale i o samo SU. To jest biznes, zakładam że dosyć duży, przecież tu już było kilka chorych akcji które podchodziły pod paragrafy. Słynna transmisja na kanale CK_bitch na którym córka właścicielki profilu robiła trans z koleżanką, akcje Cebuli gdzie do końca nie można było być pewnym czy obie strony były świadome że uprawiają sex, z najnowszych to choćby Rafatus. Kiedyś na SU pilnował porządku Supler, potem jak sprzedał SU to byli moderatorzy, teraz SU jest zarejestrowane w USA a admini czytają nasze wiadomości , widzą privy i nie chce im się tego do Polski zgłaszać, teraz liczy się dolar, podasz pannie tel albo inny namiar to ban, a taka choćby Paula podaje namiary i jakoś bana nie ma, bo generuje kasę to samo z innymi z top 3 linijek. Pisanie do SU też chyba nie ma sensu, odpiszą że zajmą się sprawą i to zostawią z braku podstaw do zgłoszenia organom ścigania. Przecież teoretycznie powinni zgłaszać każdy nagrany nielegalnie z ich strony film.

Co do tych 3 opisanych privów, czy to naśmiewanie się, wg mnie nie, raczej tak jak pisała beznadzieja dla mnie to opis 3 transmisji które najbardziej zapamiętała, ale rozumiem tych których to uraziło, każdy ma inną wrażliwość. Z drugiej strony opisanie tego było też mało rozsądne, myślę że gdyby osoby z tych priv wchodziły na forum i poznały że to o nich , to mogły by założyć konto i napisać że beznadzieja to tak naprawdę jest i tu nick z SU, bo nie sądzę żeby takich privów robili dużo. Mi się wydaje że tu nie wchodzą.

Domyślam się że tak jak dziewczyny piszą SU wciąga do dna gdzie w dużej mierze jest syf i odchyły od przyjętych norm, dla niektórych może to być ponad ich siły. Pewnie za bardzo generalizuje, ale dziewczyny które są na SU tylko dla kasy mogą bardziej to odczuwać negatywnie, te które są tu bo np lubią jak je ktoś ogląda dają upust swoim fantazjom i mają kasę (często te nie pokazują twarzy) takich problemów pewnie nie mają bo mają na to wyjebane.

Pytał się ktoś wcześniej czy lush działa, wg opinii jeden z dziewczyn która go ma to można z nim dojść, ale trzeba go dobrze włożyć i trochę podczas zabawy pozmieniać pozycję, można też bez problemu dojść przykładając do łechtaczki. Wg niej nie ma aż takich uderzeń żeby podskakiwać i tak się wydzierać jak niektóre, bardziej to takie uczucie że po prosu trzeba zmienić pozycję siedzenia lub itp, i można nadawać z nim na ogólnym tak żeby inni nie wiedzieli że się go ma w sobie. Może są tak wrażliwe dziewczyny na które to aż tak działa, ale wg niej te reakcje są mocno przesadzone, no i porównując do lush2 na stronie producenta to w 1ce ten silniczek nie jest większy niż w innych tego typu zabawkach, tu cały fame to sterowanie przez drugą osobę. Lush też daje rozkosz przy ciągłym wibrowaniu, rekcje na tipy za 10 zet, i sekundowe wibracje są w większości chyba mocno przerysowane.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Największy problem tego tematu to fakt ,że faceci nie są gotowi na tego typu wyznania, a kobiety z jakichś przyczyn nie są gotowe żeby taka brudna prawda zobaczyla swiatlo dzienne ;)

Cala masa hipokryzji jest w tym wątku niestety ,ale nie bedę się o tym rozpisywać bo znowu musiałabym kogoś urazić swoją niewyparzoną gębą :D

No i więcej "wyznań " raczej nie będzie,bo dostałam reprymendę żeby tego nie robić .
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:Największy problem tego tematu to fakt ,że faceci nie są gotowi na tego typu wyznania, a kobiety z jakichś przyczyn nie są gotowe żeby taka brudna prawda zobaczyla swiatlo dzienne ;)

Cala masa hipokryzji jest w tym wątku niestety ,ale nie bedę się o tym rozpisywać bo znowu musiałabym kogoś urazić swoją niewyparzoną gębą :D

No i więcej "wyznań " raczej nie będzie,bo dostałam reprymendę żeby tego nie robić .

Szkoda, bo osobiście uważam, że forum jest dla wszystkich. Wyznania nie miały nikogo urazić, a pokazały nam drugą stronę kamerki. Może czasem łatwiej zrozumieć, dlaczego jedna czy druga ma gorszy dzień. Może właśnie jest po pojebanym privie. Panie są pod lupą na ogólnym, na priv i czasem w życiu prywatnym, a tu mamy opis priv z anonimowymi użytkownikami i jest z tego wielki problem.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Nick na ShowUp.tv: mmm

"Faceci nie są gotowi", "faceci nie chcieliby wiedzieć"... niby dlaczego? Za tępi jesteśmy żeby to zrozumieć czy co?
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:Największy problem tego tematu to fakt ,że faceci nie są gotowi na tego typu wyznania, a kobiety z jakichś przyczyn nie są gotowe żeby taka brudna prawda zobaczyla swiatlo dzienne ;)

Jaka tam znowu brudna prawda? Dobrze wiemy ze na SU jest troche roznej masci freakow, dewiantow itp. Jozin z Bazin zwrocila Ci uwage ze priv to priv i to co na nim powinno zostac prywatne, przynajmniej w takim stopniu zeby Twoj klient nie byl w stanie rozpoznac ze to o nim mowa. Oczywiscie mozesz zalozyc ze z jakims dewiantem nie chcesz miec nic wspolnego i w zwiazku z tym masz wyjebane bo Ty opiszesz co klient wyprawial, on do Ciebie nie wroci, zero problemu. Moze poza tym ze jestes na forum anonimowa a taki klient urazony wpadnie i poda twoj nick z SU. W sumie tez niewielkie nieszczescie.
Wiem ze niezbyt to dziala w druga strone, facetom sie zdarza na forum opisywac co robily laski na privie. Tyle ze to troche jak tajemnica lekarska, obowiazuje tylko w jedna strone.
Ja osobiscie nie chcialbym przeczytac na forum relacji modelki ze jakis facet na privie u niej wsadza sobie do dupy lejek, wlewa tam mleko, wsypuje make, wbija jajka, troszke soli, po czym wyciaga lejek, zaklada ponczochy i przez 5 minut tanczy lambade aby dobrze wymieszac... Nastepnie smazy na rozgrzanych patelniach nalesniki wystrzeliwujac ciasto prosto z dupy.
Nosz qwa... przeciez od razu bym sie skapnal ze to o mnie mowa i bylbym troche urazony ze moja zaufana modelka opisuje moj skrzetnie skrywany sekret. Tym bardziej ze krzywdy nikomu nie robie a nalesniki sa przepyszne :sarcastic_blum:
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

komin pisze:a nalesniki sa przepyszne :sarcastic_blum:

Komin, ty nie jesteś czasem bratem żozefa?
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

nobody69 pisze:Komin, ty nie jesteś czasem bratem żozefa?

Nieuzasadnione plotki ;)
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

komin pisze:Nosz qwa... przeciez od razu bym sie skapnal ze to o mnie mowa i bylbym troche urazony ze moja zaufana modelka opisuje moj skrzetnie skrywany sekret. Tym bardziej ze krzywdy nikomu nie robie a nalesniki sa przepyszne :sarcastic_blum:

zaufana klientela to co innego . To po pierwsze . Ja tu nie przyszłam zgrywać ideału camgirl ,tylko przyszlam sobie tutaj popierdolić farmazony jak każdy.
Miej swoje zaufane modelki , zaufane panienki , robcie razem te naleśniki i nic mi do tego .Nie mów mi jednak jak ja powinnam postępować .Zadnej przysięgi hipokratesa nie składałam, faceci też nie i bez mojej wiedzy i zgody komentuja nasze wspólne nie do końca grzeczne zachowania na priv .J asię tutaj wykłucać o to co wolno co nie wolno ani kto ma rację nie będę . Będąc po drugiej stronie szkła inaczej to wygląda .Przyjdź,sprawdź później oceniaj .

Brudów do przeprania na SU jest tyle ,ze glowa mała,ale tak jak powiedziałam wyznań nie będzie już ,tymbardziej ,że znowu nie dochowałabym tajemnicy złożonej na kolanach portalowi za możliwośc współpracy :D

Co więcej przez te kilka lat kiedy działam na SU ,zawsze byłam uważana za osobe godną zaufania bo swoje fetysze też mam .

Sluchaj moja anonimowośc to strefa mojego komfortu . I chce żeby tak pozostało , nie mniej jednak jak ktoś się uprze żeby mnie zdemaskować to to zrobi ,wiec mam to na uwadze.

Nobody jak chceć coś wiedzieć pisz na pw. ja z cenzurantkami walczyć nie będę
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

nobody69 pisze:"Faceci nie są gotowi", "faceci nie chcieliby wiedzieć"... niby dlaczego? Za tępi jesteśmy żeby to zrozumieć czy co?

Nie twierdze, że tępi, ale reakcja na post beznadziei pokazała, że o pewnych sprawach lepiej tu nie wspominać.

Zresztą... może po prostu lepiej nie psuć wam zabawy? Widzowie myślą (i w sumie tak ma być), że jesteśmy wiecznie napalonymi, wiecznie chętnymi i wiecznie wesołymi automatami do orgazmów. Mamy jęczeć, uśmiechać się i wszystko musi się nam podobać. Nawet 8 cm kutasek ma być największym i najfajniejszym jakiego widziałyśmy. No i oczywiście chcemy żeby nas wyruchał...

Mało kto zastanawia się podczas trzepania czy mamy uczucia i o czym myślimy. I ok, to tu w sumie naturalne. Facet nie musi wiedzieć, że przed chwilą miałam koszmarny priv z frikiem podobnym do opisanego przez beznadzieje. Ma myśleć, że świetnie się bawie a on jest najważniejszy. Może będzie lepiej dla wszystkich utrzymać mit o tym, jaką to mamy lekką, łatwą i przyjemną robotę.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 110 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

serio ale zachowam sie jak typowy jaskiniowiec wiec zapytam co wy pierdolicie ? SU jest dla kobiet ktore chca pieniaidze i dla frajerow ktorzy sa gotowi zaplacic za objerzenie cipy panny ktora w realnym swiecie opierdala gale innemu gosciciowi lub lize cipe innej kobiecie. Tak to realnie wyglada, Dziekuje i dobrej nocy dla kazdego rozwazajaego lub rozwazajacej o co chodzi ... Serio kurwa ? realna pizde mozna miec duzo taniej jak to co wydajecie na tym portalu i cala reszta to blazenada. PIerdolimy cos tutaj o czym tylko po co ? Wiekszoscz z nadajacych ma chuja ktory ja regularnie dyma i skonczmy pierdolic smutki. To samo tyczy calej tzw TOPKI SU czy wiadomo kogo :p
RelaxNaSu

Biustwo pisze:Facet nie musi wiedzieć, że przed chwilą miałam koszmarny priv z frikiem podobnym do opisanego przez beznadzieje. Ma myśleć, że świetnie się bawie a on jest najważniejszy. Może będzie lepiej dla wszystkich utrzymać mit o tym, jaką to mamy lekką, łatwą i przyjemną robotę.

A może jeszcze lepiej by było, gdyby nadające faktycznie nadawały tylko wtedy, kiedy są do tego psychicznie gotowe? Jeśli któraś miała męczącego, wyczerpującego psychicznie priwa z frikiem, to niech sobie odpuści na resztę dnia i wróci, kiedy autentycznie będzie gotowa czerpać z tego radochę, zamiast udawać i robić z siebie męczennicę.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja, uwielbiam jak sie troszke zloscisz :air_kiss: :D
Absolutnie nie mowie ci jak TY MASZ postepowac, nie czuje sie do tego uprawniony. Piszac o nalesnikach z dupy mowie czego JA jako ogladajacy/klient nie chcialbym przeczytac na forum. Oczywistym jest ze to TY a nie ja decyduje o tym co TY(jakakolwiek modelka) nasmaruje na forum.
W zasadzie wyjasnilas sie tym:
beznadzieja pisze:zaufana klientela to co innego

i w zasadzie od poczatku takiej odpowiedzi oczekiwalem. Tyle ze jest jedno ale. Skad mam pewnosc ze nagle z zaufanego klienta nie stane sie z jakiegos powodu tym niezaufanym? I potem bede czytal o sobie na forum?
Nie zrozum mnie zle, to nie jest wprost do Ciebie. Piszac to deliberuje sobie na temat KAZDEJ potencjalnej dziewczyny ktora mialaby ochote rozpisywac sie zbyt wiele na temat swoich klientow.
Pamietaj tez ze jest to bron obosieczna bo my ogladajacy tez czasem o Was wiemy duzo za duzo. Widzisz tak sie sklada ze tez mam baaaaardzo dlugi staz na SU to o ile o kims kto kryje sie pod nickiem man-dag zadna dziewczyna nie powie nic sensacyjnego, tak mozna by wiele powiedziec o kims kto byl pod moim starym nickiem. Tyle ze nigdy nic sie nie pojawilo i komin spi spokojnie. Zmierzam do tego ze gdyby jakas laska co to "utracila zaufanie" sprobowala cos tutaj napisac, w jakis sposob demaskujac mnie, to jak jestem najmilszym czlowiekiem na swiecie to byłaby bezlitosna kontra i w wielu przypadkach jakies aferki ala Slodka to bylby pikus w porownaniu z tym co moglbym napisac.
Wiem ze swiat jest spierdolony i teraz "szacun" zdobywa sie rzucając pare tysi zetonow na ogole, pewne wartosci sie zdewaluowaly, ale ja starej daty i cos takiego jak lojalnosc to dla mnie rzecz swieta. Oczekuje jej nawet na takim kurwidolku jak SU i nawet od lasek dla ktorych nie jestem zaufanym klientem. Priv to priv. Kropka.
Jeblem tu prawie 1000 postow i jesli znajdziesz chociaz jeden w ktorym zdradzam prywatne sprawy jakiejs dziewczyny to przyrzekam ze zrobie te nalesniki z dupy nawet na ogole.

Btw. nie mowie Ci jak zyc ale naprawde zbyt wiele bierzesz do siebie, Ty tylko rozpoczelas dyskusje swoim wpisem, nikt Cie nie kamieniuje, relaks.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Biustwo pisze:Nie twierdze, że tępi, ale reakcja na post beznadziei pokazała, że o pewnych sprawach lepiej tu nie wspominać.

Zresztą... może po prostu lepiej nie psuć wam zabawy? Widzowie myślą (i w sumie tak ma być), że jesteśmy wiecznie napalonymi, wiecznie chętnymi i wiecznie wesołymi automatami do orgazmów. Mamy jęczeć, uśmiechać się i wszystko musi się nam podobać. Nawet 8 cm kutasek ma być największym i najfajniejszym jakiego widziałyśmy. No i oczywiście chcemy żeby nas wyruchał...

Mało kto zastanawia się podczas trzepania czy mamy uczucia i o czym myślimy. I ok, to tu w sumie naturalne. Facet nie musi wiedzieć, że przed chwilą miałam koszmarny priv z frikiem podobnym do opisanego przez beznadzieje. Ma myśleć, że świetnie się bawie a on jest najważniejszy. Może będzie lepiej dla wszystkich utrzymać mit o tym, jaką to mamy lekką, łatwą i przyjemną robotę.

Reakcja na post beznadziei pokazuje (jak dla mnie) ze owszem mozna wiele napisac ale bez szczegolow umozliwiajacych identyfikacje klienta.
Oczywiscie ze teoretycznie lepiej nie psuc nam zabawy, gdy ide do teatru to oczekuje poprawnej gry aktorskiej i nie interesuje mnie ze jakiemus aktorowi zona umiera na raka... jesli jemu to przeszkadza w grze niech wezmie urlop.
Z drugiej strony... to jest forum, Wasz temat i macie pelne prawo sobie pogadac.

RelaxNaSu pisze:serio ale zachowam sie jak typowy jaskiniowiec wiec zapytam co wy pierdolicie ? SU jest dla kobiet ktore chca pieniaidze i dla frajerow ktorzy sa gotowi zaplacic za objerzenie cipy panny ktora w realnym swiecie opierdala gale innemu gosciciowi lub lize cipe innej kobiecie. Tak to realnie wyglada, Dziekuje i dobrej nocy dla kazdego rozwazajaego lub rozwazajacej o co chodzi ... Serio kurwa ? realna pizde mozna miec duzo taniej jak to co wydajecie na tym portalu i cala reszta to blazenada. PIerdolimy cos tutaj o czym tylko po co ? Wiekszoscz z nadajacych ma chuja ktory ja regularnie dyma i skonczmy pierdolic smutki. To samo tyczy calej tzw TOPKI SU czy wiadomo kogo :p

Pelna zgoda z tym co napisales. Moze niekoniecznie tylko dla chcacych obejrzec cipke... ale to juz detale. Tylko co to wnosi do TEGO tematu?
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Na forum siedzi promil tych którzy są na SU, połowa pewnie nawet nie wie że to forum istnieje, co jak co ale to właśnie forum powinno być od tego żeby wyrazić swoją opinię, niektórzy piszą tu pod swoim nickiem z SU inni nie z jakich pobudek nie wnikam. Moim zdaniem ostania rzecz jaka powinna mieć miejsce to cenzura moralna przez nas samych, z jednej strony tu się niektórzy denerwują że zostały zdradzone szczegóły 3 privów, (i nawet jak to osoba to przeczytała to skoro nie była pod nickiem wymieniona to jak nie jest pusta jak murzyński bęben to będzie miała to w dupie) ale z drugiej strony napierdalamy bez większej refleksji na Harda czy Spikela (w którym to temacie sam czynnie się udzielałem i moje opinie również były delikatnie mówiąc jebiące ww. osoby) , na forum są tematy w których ludzie rozpisują się że panna x ma takie wargi że powinna z operować, opisane są różne transmisje które też mogą zidentyfikować nadających. Tam to nikomu nie przeszkadza.
Temat się tu zrobił bo wątek robi wrażenie poważnego, będącego takim ekskluzywnym w porównaniu do dziesiątek innych, założony przez nadającą, poruszający trudne tematy itp. Gdyby post o 3 privach pojawił się w "dziwnych trans" pewnie 90 czytających by to olała, a większość użytkowników nawet by nie trafiła do tego tematu.

beznadzieja pisze:
No i więcej "wyznań " raczej nie będzie, bo dostałam reprymendę żeby tego nie robić .

zakładanie tematu o wyznaniach i przestawanie pisać bo się dostało reprymendę, z całym szacunkiem ale to chujowe podejście. Przecież to nie jest temat obligatoryjny, jak ktoś się czuje urażony to nie wchodzi i nie czyta.

raz na jakiś czas pojawiają się tu wątki gdzie jakaś część z nas chce byś świętsza od Papieża, nie wiem czy to takie nasze oczyszczenie, poprawa swojej moralności tu czy chuj wie co jeszcze.

Generalnie uważam że jak sami siebie zaczynamy cenzurować to już mało brakuje do powstania bagna gdzie będziemy się na wzajem hejtować, czyli to co robimy z HRC Paulą i Spikelem tylko w większej skali
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

tomoxx pisze:zakładanie tematu o wyznaniach i przestawanie pisać bo się dostało reprymendę, z całym szacunkiem ale to chujowe podejście. Przecież to nie jest temat obligatoryjny, jak ktoś się czuje urażony to nie wchodzi i nie czyta.

Ale to nie ona ten temat zaczęła tak naprawdę. Wątek był o czym innym, post z wyznaniami pojawił się po konkretnej prośbie, a potem został zmieniony tytuł tematu, chyba przez Admina. Więc tu akurat autorka jest niewinna ;)
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

nobody69 pisze:
tomoxx pisze:zakładanie tematu o wyznaniach i przestawanie pisać bo się dostało reprymendę, z całym szacunkiem ale to chujowe podejście. Przecież to nie jest temat obligatoryjny, jak ktoś się czuje urażony to nie wchodzi i nie czyta.

Ale to nie ona ten temat zaczęła tak naprawdę. Wątek był o czym innym, post z wyznaniami pojawił się po konkretnej prośbie, a potem został zmieniony tytuł tematu, chyba przez Admina. Więc tu akurat autorka jest niewinna ;)

to o tym nie wiedziałem, ale też nikogo nie obwiniam
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

tomoxx, tu nie chodzi o autocenzure, temat jest dobry i jestem jak najbardziej za tym zeby dziewczyny pokazywaly swiat z drugiej strony kam. Jozin_Z_Bazin pocisnela troszke beznadziei o ujawnianie pewnych detali z privow ktore na privie powinny zostac. Oczywiscie to nie tak ze beznadzieja jakos specjalnie przegiela. Jednak reakcje Jozin potraktowalbym jako ostrzezenie dla kolejnych chetnych do opisywania tutaj swoich privow z detalami. Trzeba zlotego srodka.
Oczywiscie tez ze mozna podejsc do sprawy na luzie... przeciez to tylko SU, tylko jakies nicki, cos sie wysypie, nic sie nie stalo, zalozy nowego i bedzie ok. Koniec koncow jedyna poszkodowana ewentualnie bedzie modelka, a i to w marnym stopniu.
Watku Pauli i ulungow bym w to nie mieszal bo to inna bajka, oni swoje sprawy sami ochoczo wywlekali na forum publicznym. To ze my gdzies tam komentujemy wyglad dziewczyn to tez inna sprawa, one wystepujac poddaja sie z natury ocenie widowni. One i owszem maja prawo do wypowiadania sie o widowni ale moim zdaniem nie pojedynczych, dosc precyzyjnie wskazanych postaci.
Generalnie temat nie jest wielki big deal i wyjebane mam ale lubie denerwowac beznadzieje ;) Dobrze sie wkreca ;)

Edit: Zeby bylo jasne, uwazam wpisy beznadziei w tym temacie za jedne z bardziej wartosciowych na calym foro, nieistotne czy ktos/ja sie z nimi zgadzam czy nie...
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

komin, trudno się nie zgodzić, co prawda może być ciężko niektórym odróżnić detale, jeśli jakiś widz raz na trans wsadzi sobie kartofla w dupę i wysra frytki to ta u której zrobił to raz będzie uważała to za coś po czym łatwo łatwo pozna że to o nim, z drugiej strony jak taki gość będzie to powtarzał co dzień na privie to po jakimś czasie może mieć ona przekonanie że robi to wszędzie i to tak samo powszednie jak "dzień dobry" (zakładam że każdy ogarnął ale ten przykład z frytkami to była przenośnia :P ) i wtedy może opisać go bardziej w stylu jako tego co zawsze (w jej domyśle może też u innych ) robi frytki. Temat wyznań i tego co wolno, jest szeroki i na pewno tu go nie rozwiążemy, złotego środka też możemy szukać długo. I też nie jest tak że uważam że całe foro powinno być bez moderacji i kontroli nawet nas , ale powinno to bardziej dotyczyć chęci upublicznienia czyiś danych prywatnych niż swobody wypowiedzi w temacie. Niby po tym co było napisane jak ktoś gościa i jego preferencje zna to może go rozpoznać, ale w tym przypadku reakcja wydawała mi się mocno przesadzona.

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper

PoprzedniaNastępna