Taśmy z restauracji Słodka i Przyjaciele

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

nobody69 pisze:Kiedy goldi zmieniał sobie awatary tak jak ona pisze, bo nie przypominam sobie? A nawet jeśli tak było to jak chce to udowodnić? Jest jakaś historia konta, kto kiedy ustawiał sobie jaki avek?

Zdaje się, że w pierwszym kwartale tego roku i Admin niezwłocznie podjął odpowiednią interwencję.
Miniaturka z nagim zdjęciem przeciętnej dziewczyny (nie wiadomo jakiej, gdyż była bardzo mała - rzędu 200x150px, a w dodatku bez twarzy i cech szczególnych), była może kilkadziesiąt minut, jeśli nie krócej.

Dlaczego Słodka nie pozywa użytkowników i właścicieli serwisów takich jak np. chomikuj.pl czy camwhores.tv , gdzie jej pełnowymiarowe i "pełnometrażowe" nagrania video są przez kilkanaście miesięcy?
Awatar użytkownika
Kelner z Słodka & Friends
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brzydka_slodka987
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: agent_007

Kelner z Słodka & Friends pisze:Dlaczego Słodka nie pozywa użytkowników i właścicieli serwisów takich jak np. chomikuj.pl czy camwhores.tv , gdzie jej pełnowymiarowe i "pełnometrażowe" nagrania video były/są przez kilkanaście miesięcy?

Bo tam niema widowni? Kto by wiedział o takich jej pozwach poza nią samą?. Warunek atencyjności jej działania nie zostałby spełniony. Poza tym, tam trudno znaleźć "ofiarę" jej pozwów i wdać się z nią w jakakolwiek interakcje. Widownia jest dla niej jak powietrze, bez niej się dusi.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Akurat Suodka ma w tym aspekcie racje. Goldii za to powinien trafić do pierdla... Sam mu wytoczę proces za świadome narażanie postronnych użytkowników na straty moralne, nocne koszmary i ślepotę. :blind:
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

komin, ale chyba nie o taką uwagę jej chodziło:

Obrazek
Awatar użytkownika
e-Laski.pl
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 52 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Twoja ulubienica z SU: Maddie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp

Kurła
Mnie to najbardziej boli, że zostałem oskarżony o to, że publikuje kłamstwa, które szpecą wizerunek Słodkiej
No i ze jestem rozpoznawalny wszędzie, pod innymi nickami
No i ze nie jestem Henry, tzn jebany Henry.... chlip, chlip
W związku z tym wszystkim
ZGŁASZAM SPŁAWĘ DO PŁOKUŁATUŁY
Do widzenia
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 146 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

HenryChinaski1 pisze:Kurła
Mnie to najbardziej boli, że zostałem oskarżony o to, że publikuje kłamstwa, które szpecą wizerunek Słodkiej
No i ze jestem rozpoznawalny wszędzie, pod innymi nickami
No i ze nie jestem Henry, tzn jebany Henry.... chlip, chlip
W związku z tym wszystkim
ZGŁASZAM SPŁAWĘ DO PŁOKUŁATUŁY
Do widzenia

:lol2: :rofl: :lol2: :rofl: :lol2: :rofl: :lol2:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 244 razy
Podziękowano mu: 56 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

Przypomnę fragmenty z pierwszego nagrania:
ale ten administrator i tak poleci, ja to obiecuję
...
nie, o to chodzi, że tą szmatę jebaną podałam do, na policję, tego skurwiela i teraz publikuje wszystkie moje dane, bo mnie zhakował,
zhakował mi kompa i myśli że jest cwaną pizdą
...
karma wraca, a jeżeli go dorwą to mam nadzieję, że on pójdzie na 10 lat do więzienia przynajmniej, jak nie więcej
a administrator też za współudział beknie z tym jebanym Henry, w sumie nawet Henry nie ma na imię
...
ja nie zrezygnuję stamtąd do puki ten chuj jest na wolności
...
on się już doigrał i ja obiecuję, że jeżeli policja nie zrobi z tym porządku ja go w afekcie po prostu zabije
ja Ci to mówię, w afekcie ja po prostu, specjalnie kupię bilet i specjalnie w afekcie i kto mi to udowodni,
bo takich ludzi powinno się zadźgać po prostu
...
powiem Ci, że ja doprowadzę to tak do końca, żeby on wylądował za kratkami i akurat
a te jebane forum żeby padło i ten administrator płacił mi odszkodowanie za to wszystko, za każdy dzień
...
no to on, jestem pewna dlatego ja go zejebie przy najbliższej okazji jak przyjedzie do Polski
taki cwany bo siedzi w Irlandii, zobaczymy czy administrator jest taki cwany jak zaczną ich pizde maglować

*tą szmatę jebaną/ich pizde maglować - najprawdopodobniej chodzi jej o transmitującą KOCUREK272, która już była wzywana w tej sprawie i maglowana na komendzie.
Na potwierdzenie tej tezy mamy chociażby wypowiedź słodkiej zamieszczoną na poniższym obrazku - "brzydka_slodka987: ale Ciebie nie prześladuje kutafon od kocurka".

Obrazek

Jeśli użytkownicy i administrator forum showsu.org mają ponieść takie poważne konsekwencje, to ile powinni dostać użytkownicy i właściciel forum karachan.org?

Poniżej nagranie o Karachanie, autorstwa znanej i lubianej vlogerki Bazyliszek Chan.
Ofiary karaczana to między innymi Bazyliszek, Łukasz Wiśniewski, Tomasz Terka
oraz kilka/kilkanaście dziewczyn z SU, najbardziej znane to licealistka/czajka i dziewczynka17.

Oglądając zwróćmy uwagę na spokój i opanowanie poszkodowanej, która faktycznie była nękana i ma na to dowody,
w przeciwieństwie do Słodkiej, która twierdzi, że stalker ją nachodzi, jednocześnie mówiąc, że nic o niej nie wie i nie ma nawet jej adresu zamieszkania.

Awatar użytkownika
Kelner z Słodka & Friends
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Twoja ulubienica z SU: brzydka_slodka987
Nick na ShowUp.tv: agent_007

W sumie zastanawia mnie kwalifikacja prawna działań Słodkiej
Np. pozyskanie danych od Stalkiera, w celu nękania przez instytucje państwowe, takiego Kocurasa -
Przecież każdy z nas wie, że otrzymanie zawiadomienia o stawieniu się na Komendę nie jest niczym przyjemnym, zwłaszcza gdy przyniesie np dzielnicowy..
Nie wiadomo o co chodzi..nerwy, stres
Albo jak mówi - pozyskanie adresu jednego z użytkowników, że "Sporo kasy mnie to kosztowało" - czyli opłaciła jakiegoś stalkiera albo inną psią pompę - czyli uczestniczy w procederze

Jprdl... policja zajmuje się takimi sprawami... a gdzieś w Afryce umieraja dzieci z głodu.....
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 146 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

Np. pozyskanie danych od Stalkiera, w celu nękania przez instytucje państwowe, takiego Kocurasa -
Przecież każdy z nas wie, że otrzymanie zawiadomienia o stawieniu się na Komendę nie jest niczym przyjemną, zwłaszcza gdy przyniesie np dzielnicowy..
Albo jak mówi - pozyskanie adresu jednego z użytkowników, że "Sporo kasy mnie to kosztowało" - czyli opłaciła jakiegoś stalkiera albo inną psią pompę - czyli uczestniczy w procederze

Wg informacji które otrzymałem, to brzydka_slodka987 zna się prywatnie ze stalkerem KOCUREK272 i nawet sama dała mu 10k żetonów na tego priva, którego chcieli nagrać, żeby ją ośmieszyć, jednak Kocurek nic nie pokazała. Rozmawiali o tym na transmisji ukrytej, na którą wszedł również nasz informator.
Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Administrator
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 98 razy
Twoja ulubienica z SU: liveshow
Nick na ShowUp.tv: showsu

Dobrze, że to umieściłeś.
Dużo się wyjaśnia.
Adamant
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 131 razy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Nick na ShowUp.tv: to tajemnica mundial

Admin pisze:
Przecież każdy z nas wie, że otrzymanie zawiadomienia o stawieniu się na Komendę nie jest niczym przyjemną, zwłaszcza gdy przyniesie np dzielnicowy..

Wg informacji które otrzymałem, to brzydka_slodka987 zna się prywatnie ze stalkerem KOCUREK272 i nawet sama dała mu 10k żetonów na tego priva, którego chcieli nagrać, żeby ją ośmieszyć, jednak Kocurek nic nie pokazała. Rozmawiali o tym na transmisji ukrytej, na którą wszedł również nasz informator.

Teraz wszystko do siebie pasuje:
- brzydka_slodka987 dostała prawie 10k żetonów (1000 zł) od stalkera Kocurka na jednej z transmisji - https://showsu.org/viewtopic.php?f=48&t=2616&start=820#p116332
- stalker Kocurka jest prawie na każdej transmisji brzydka_slodka987
- brzydka_slodka987 banuje go dopiero na końcu transmisji, a gdyby nie miała z nim nic wspólnego, to banowałaby go już po pierwszej nieodpowiedniej wypowiedzi, jednak ona zawsze pozwalała mu hejtować Kocurka czy forum i dopiero na końcu go banowała, dla zmyłki i żeby mieć alibi.

Przypomnę jeszcze działania Słodkiej:

- zgodziła się udzielić autoryzowanego wywiadu na blog, tylko po to, aby uzyskać nielegalnie adresy IP użytkownika forum:

Obrazek

więcej w poście - https://showsu.org/viewtopic.php?f=48&t=2616&start=780#p111396

- wykorzystuje znajomości na policji i inne do swoich celów:

Obrazek

Obrazek

- ujawnia dane Kocurka i jeszcze jej grozi:

Obrazek

więcej w poście - https://showsu.org/viewtopic.php?f=48&t=2616&p=95743#p95743

Podobnych jej działań było bardzo dużo, ciężko wszystko przedstawić, ale wiele jest w jej temacie i dlatego domagała się jego usunięcia.
Awatar użytkownika
e-Laski.pl
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 52 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Twoja ulubienica z SU: Maddie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp

Jak chcesz Suodka dane osobowe pewnych osób z forum to wal do mnie śmiało - chętnie sprzedam kilka osób za pinionżki. Jak wałęsie donosicielstwo uszło płazem to i mi się uda. :buba_phone:
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

HenryChinaski1 pisze:W sumie zastanawia mnie kwalifikacja prawna działań Słodkiej

Mnie tez... Kiedys twierdzila ze jest stalkowana. Tylko bylby to pierwszy przypadek w historii gdzie rzekomo stalkowana co chwila neka rzekomo stalkujacych zeby o sobie przypomniec... Cos tu jest nie halo :lol:
Kaftan i leczenie. Jesli nie to ona jeszcze nie raz zaskoczy swoimi nieziemskimi pomyslami ktore rodza sie w jej glowie.
Z drugiej strony zastanawiam sie czy jesli to wszystko sie wyjasni Policja nie przywali sie do Slodkiej za nieuzasadnione zawracanie dupy... Jest takie cos jak pieniactwo...
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

komin pisze:
HenryChinaski1 pisze:W sumie zastanawia mnie kwalifikacja prawna działań Słodkiej

Mnie tez... Kiedys twierdzila ze jest stalkowana. Tylko bylby to pierwszy przypadek w historii gdzie rzekomo stalkowana co chwila neka rzekomo stalkujacych zeby o sobie przypomniec... Cos tu jest nie halo :lol:
Kaftan i leczenie. Jesli nie to ona jeszcze nie raz zaskoczy swoimi nieziemskimi pomyslami ktore rodza sie w jej glowie.
Z drugiej strony zastanawiam sie czy jesli to wszystko sie wyjasni Policja nie przywali sie do Slodkiej za nieuzasadnione zawracanie dupy... Jest takie cos jak pieniactwo...

Słodka wymyśla niestworzone historie o nękających ją i ujawniających jej dane stalkerach a sama kiedyś na transmisji mówiła z jakiś miesiąc temu,
czego byłem świadkiem o tym, że zapłaci 10 tysięcy żetonów a nawet więcej temu kto jej poda dane goldiego.
Niestety nie nagrałem tego, zbytnio mnie przerażała perspektywa długoletniej odsiadki.
Chyba za samo pisanie o niej mnie nie wezmą w dyby?
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

W dyby nie... ale za kazdy dzien w ktorym zamiesciles slowo "slodka" w internecie musisz zaplacic 10 000 odszkodowania ;)
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

komin pisze:W dyby nie... ale za kazdy dzien w ktorym zamiesciles slowo "slodka" w internecie musisz zaplacic 10 000 odszkodowania ;)

Eee to spoko bo już myślałem, że mnie zamkną a tak to ogłoszę bankructwo i po problemie. :laugh3:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

parostatek pisze:Jak chcesz Suodka dane osobowe pewnych osób z forum to wal do mnie śmiało - chętnie sprzedam kilka osób za pinionżki. Jak wałęsie donosicielstwo uszło płazem to i mi się uda. :buba_phone:

Ej bo na parostatek wsadzimy i do dzikich ludów wywieziemy a tam nie będzie internetu...
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

Administracja tego forum mimo wszystko powinna dbac o ład i porządek . Wywalać niepotrzebny hejt i pastwienie. To jest Wasze forum , ja jestem tylko zwyklym użytkownikiem . Jednakże niektóre tematy to jest kpina. Służą do wylewania żali użytkowników- ale nie maja na celu konwersacji tylko hejtu .Zwyklego internetowego hejtu .Temat Toxic ,Pauli, Słodkiej i jeszcze parę innych tematów . To się sprzedaje , to się reklamuje .To można podciągnąc pod kolejny temat na Blog . To Was naraża . Przyzwalanie na ten internetowy hejt . Caly nazdor na forum moim zdaniem powinien być wysoce obiektywny , nie karmiący się kolejnymi bzdurnymi hejtami . Jeżeli byłyby usuwane foty z twarzami i jakieś inne chore akcje ,które tu maja miejsce - byłoby czyściej .

Wiem ,że to jest prywatna strona , i że każdy robi co uważa . Zastanówcie się przez chwilkę admini i Henry ty szczegolnie . Ciśniecie bekę z użytkowników. i ktoś prędzej czy później zrobi tu sztos. Po coWam to? Nie prościej pogrozić paluchem ,że temat idzie w złym kierunku ? Nie mówię tutaj o cenzurze ,ale o tym ,żeby niepotrzebny stalk opanować . Tematy na bloga są glownie czerpane z "sensacji " - no i spoko .Checie tak to piszcie tak , nie zdziwcie się jednak- bo prędzej czy później będą tego konsekwencje . Na przykładzie Harda, upubliczniacie i przyzwalacie na udostępnianie jego wizerunku , na hejtowanie .

Teraz tak , hejotwane dziewczyny . Po pierwsze popatrzcie przez chwile w lustro i zastanowcie się uważnie .Czy aby na pewno nie jesteście winne tych zadym ? Są na forum i na showupie dziewczyny ,które mimo nieprzyjemnych komentarzy potrafią jedno od drugiego oddzielić ? Agresja w tym wypadu tylko Wam zaszkodzi . Jeżeli uważacie ,że ktoś Was stalkuje to nie musicie publikować calemu światu screenow , zdjec i innych pierdolet tylko od razu zgloscie sprawe do wlasciwego urzędu .Musicie mieć jednak na uwadze ,ze przetrzepia Wam wszystko . Kompy telefony itd. Więc jeżeli nie jesteś " czysta " to lepiej zamknij sprawe i wypowiadaj się dyplomatycznie żeby temat zakończyć .

Odnoszę czasem wrażenie ,że tutaj jest swój wart swojego .

Człowiek człowiekowi wilkiem a kiwi, kiwi kiwi :D
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 119 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

Inna sprawa, że pracujac na kamerce wystawiamy się na opinie panów i konkurencji. Można z nimi walczyć, można olać. Można też nabrać trochę dystansu do życia i własnych przywar i też się pośmiać.
Do mnie co kilka dni wchodzi żartowniś z forum i pisze "To Ty jesteś to Biustwo z forum? Tak kozaczysz, a jesteś gruba". No... jestem. Mam nadwagę. Poczucie humoru też. Innym też polecam, ułatwia życie.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

beznadzieja pisze:Jeżeli byłyby usuwane foty z twarzami i jakieś inne chore akcje ,które tu maja miejsce - byłoby czyściej .

beznadzieja pisze:Na przykładzie Harda, upubliczniacie i przyzwalacie na udostępnianie jego wizerunku , na hejtowanie .

Foty z twarzami są usuwane, więc jeśli gdzieś zauważysz, to zgłoś klikając RAPORTUJ w prawym górnym rogu postu.
Na przykładzie Harda, to on jest osobą publiczną i wyraża zgodę, a nawet sam zrobił nowe foty na tą okazję.
Podobnie Paula - ma totalnie wyjebane, a mimo to dużo postów było już edytowanych/usuwanych z jej tematu, na podstawie zgłoszeń innych użytkowników.
Podsumowując proszę zgłaszać posty - zapewniam, że odpowiednio reagujemy na każde zgłoszenie.
Awatar użytkownika
Admin
Administrator
Administrator
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 98 razy
Twoja ulubienica z SU: liveshow
Nick na ShowUp.tv: showsu

PoprzedniaNastępna