Naughty_/ZlosliwaIstotka

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Naughty_/ZlosliwaIstotka
13 paź 2018, 14:45

Mannerly_ pisze:
Gebels pisze:Z jakims fagasem dzisiaj niby jest ale jedno mnie zastanawia, skąd takie kurwisko słabej urody ma kasę na silikony? przecież to minimum 10tyś zł za silikon spożywczy czyli najtańszy... skąd te łaki mają kasę ?

Panie szanowny, proszę ja Pana, Gebelsie...
Na SU to żaden problem zarobić w miesiąc, czy też parę miesięcy na dobrą operację biustu. Niekoniecznie trzeba dawać dupy na prawo i lewo.
Można np, jak bohaterka tematu, ciekawie prowadzić transmisję i czarować swoim urokiem osobistym. Nawet z mikro cyckami było spoko!
Koleżanka chciała sobie poprawić samopoczucie i jej się udało ;)
Tak trzymaj blondi! :heart: :heart: :heart:

www.ShowUp.blog

Gebels to nie żaden pan szanowny tylko zwyczajny psychol, mizogin mający wszystkie kobiety za szmaty i dziwki, widać bardzo musiał zostać skrzywdzony przez życie.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 248 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

15 paź 2018, 13:37

Jejku człowieka chwilę nie było a tu takie rzeczy! :D
Po pierwsze to dziękuję bardzo Mannerly_ :heart: bardzo bardzo mi miło i cieszę się że podobają się moje transmisję :heart:
Co do gebelsa, tegoż człowieka to musiał ktoś bardzo skrzywdzić. Aczkolwiek spodziewałam się szybszej reakcji na mój silikon :biggrin: czytam forumka i wiem że Panie z nie swoim biustem powoduja u niego atak hejtu :biggrin: że tak powiem kolego czy tez koleżanko gebels, wiedziałam że napiszesz :bye:

Do zobaczyska ludziska na jakiejś transmisji, niebawem pewnie się pojawie :heart:
Niegrzeczna_
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Naughty_

17 paź 2018, 13:45

Niegrzeczna_ pisze:Jejku człowieka chwilę nie było a tu takie rzeczy! :D
Po pierwsze to dziękuję bardzo Mannerly_ :heart: bardzo bardzo mi miło i cieszę się że podobają się moje transmisję :heart:
Co do gebelsa, tegoż człowieka to musiał ktoś bardzo skrzywdzić. Aczkolwiek spodziewałam się szybszej reakcji na mój silikon :biggrin: czytam forumka i wiem że Panie z nie swoim biustem powoduja u niego atak hejtu :biggrin: że tak powiem kolego czy tez koleżanko gebels, wiedziałam że napiszesz :bye:

Do zobaczyska ludziska na jakiejś transmisji, niebawem pewnie się pojawie :heart:

No jak znajdziesz kolejnego "kutasa" to sie pojawisz :laughingnew:

https://showup24.tv/ZlosliwaIstotka
https://showup24.tv/profile/ZlosliwaIstotka
Awatar użytkownika
Gebels
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Poprzednia

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości