Brigitte/Virga

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Brigitte
06 paź 2018, 17:15

5 dni października:

1 - poniedziałek: 337 zł w 4 godz. = 84 zł/godz.
2 - wtorek: 509 zł w 8,5 godz. = 60 zł/godz.
3 - środa: 280 zł w 7,5 godz. = 37 zł/godz.
4 - czwartek: 239 zł w 7,5 godz. = 32 zł/godz.
5 - piątek: 1.064 zł w 9 godz. = 118 zł/godz.
Razem: 2.429 zł w 36.5 godz. = 66 zł/godz.

Brigitte wyraźnie okroiła z minut te wygrane priv-y dla lidera. Teraz jest to po 12 min. zabawy cipką nago w ciągu dnia, a 25 min. zabawy z orgazmem na zakończenie transmisji. Przed tymi kombinacjami z nowymi zasadami, w jednym dniu najczęściej było 15min., 3 x po 20min., 25 min., w ciągu dnia, a na zakończenie 35 min. z orgazmem. Kiedyś, przy 6 konkursach, było 135 min. do wygrania, a teraz, przy 7 konkursach, tylko 97 min.
Zobaczymy, jakie będą efekty w dłuższej perspektywie.
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

10 paź 2018, 03:45

Mnie się wydaje, że ludzie są tak pojebani, że nikt nie zgłasza tych jej oszustw jakby zgłosiło ją kilkanaście osób to od razu dostałaby bana.

https://showup24.tv/Brigitte
https://showup24.tv/profile/Brigitte
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 7 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

10 paź 2018, 07:55

Mnie sie wydaje ze Brigitte jest tak niszowa ze SU ma wyjebane na te przekrety. Brigitte to nie Aurelka ktora miala ogromna ogladalnosc i wielu wkurwila konkursowymi przekretami. U pani "wiecznie w pracy" zeton krazy w obiegu zamknietym nie czyniac wiekszych krzywd przypadowym klientom. Jedyne co robi wrazenie to wyliczenia rachmistrza, natomiast kazdy rozsadniejszy uzytownik SU wie ze "nogi pod biurkiem" realnie takich kwot nigdy nie zarobią.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

10 paź 2018, 12:48

komin pisze: "nogi pod biurkiem" realnie takich kwot nigdy nie zarobią.

Nogi napewno nie, ale już priwy z biustem i cipka tak!!! Co innego ,"XcassieX" ,która w ofercie posiada zabawe palcami a po 23 wchodzi na konto "Namietna_kociczkaaa" i pokazuje cipe.
.: nigdy nie gadam z głupkiem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem wygra przez doswiaczenie :.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: Tylko Uczciwe
Nick na ShowUp.tv: Jestkilka

10 paź 2018, 13:06

sexdedektyw, ja Ciebie bardzo prosze... Twoja "niezaleznosc" w temacie Brigitte az boli...
Pokaz mi laske na SU ktora regularnie niby wykreca ponad 10tysi na miesiac nie pokazujac ryja? Nie te czasy juz. Jest kilka takich ktore teoretycznie nie pokazuja w tych pieniadzach, z naciskiem na teoretycznie i do tego maja topowe body (topowe w standardach SU), Brigitte do nich nie nalezy.
Wogole sie jakis pseudofejm wokol tej laski zrobil. Byc moze dzieki wyliczeniom rachmistrza ktokolwiek zwrocil na nia uwage, ale generalnie nie jest powszechnie znana z zajebistych pokazow, ciala 10/10, tudziez porywajacego intelektu. Dla wiekszosci na forum to tylko nogi co to ciagle sa w pracy albo po pracy plus teraz jakas mini gownoburza z udzialem jeszcze mniej znanej XcassieX.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

10 paź 2018, 13:24

komin pisze:sexdedektyw, ja Ciebie bardzo prosze... Twoja "niezaleznosc" w temacie Brigitte az boli...
Pokaz mi laske na SU ktora regularnie niby wykreca ponad 10tysi na miesiac nie pokazujac ryja? Nie te czasy juz. Jest kilka takich ktore teoretycznie nie pokazuja w tych pieniadzach, z naciskiem na teoretycznie i do tego maja topowe body (topowe w standardach SU), Brigitte do nich nie nalezy.
Wogole sie jakis pseudofejm wokol tej laski zrobil. Byc moze dzieki wyliczeniom rachmistrza ktokolwiek zwrocil na nia uwage, ale generalnie nie jest powszechnie znana z zajebistych pokazow, ciala 10/10, tudziez porywajacego intelektu. Dla wiekszosci na forum to tylko nogi co to ciagle sa w pracy albo po pracy plus teraz jakas mini gownoburza z udzialem jeszcze mniej znanej XcassieX.

Aaa czyli o twarz chodzi. Myślałem,że nogi pisałeś... .
.: nigdy nie gadam z głupkiem, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem wygra przez doswiaczenie :.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik

10 paź 2018, 14:32

sexdedektyw pisze:Nogi napewno nie, ale już priwy z biustem i cipka tak!!! Co innego ,"XcassieX" ,która w ofercie posiada zabawe palcami a po 23 wchodzi na konto "Namietna_kociczkaaa" i pokazuje cipe.

Jesteś zwykłym tłukiem, trollem można by rzec. Byłem u XcassieX i u Namietna_kociczkaaa, te dwie panie różni wszystko, wystarczy wziąć priva i się przekonać. Poza tym często nadają w tym samym czasie, ludzie nie mają raczej czterech nóg, w dodatku dowolnie kształtowanych i układanych na transmisji. Rozumiem, że ten portal, to forum, przyciąga jednostki wybitnie poszkodowane przez los, ale czy warto wprost kłamać i wprowadzać niepotrzebne zamieszanie? Polecam więcej masturbacji, skoro mózg i tak jest niedotleniony, krew tam nie dociera, to pewnie wszelkie życiodajne substancje tłoczone są tam, gdzie normalni mężczyźni mają swe przyrodzenia. :yes4: :smoke:
Awatar użytkownika
taktaki
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Twoja ulubienica z SU: Miracle_98
Nick na ShowUp.tv:

10 paź 2018, 15:59

komin pisze:Mnie sie wydaje ze Brigitte jest tak niszowa ze SU ma wyjebane na te przekrety. Brigitte to nie Aurelka ktora miala ogromna ogladalnosc i wielu wkurwila konkursowymi przekretami. U pani "wiecznie w pracy" zeton krazy w obiegu zamknietym nie czyniac wiekszych krzywd przypadowym klientom. Jedyne co robi wrazenie to wyliczenia rachmistrza, natomiast kazdy rozsadniejszy uzytownik SU wie ze "nogi pod biurkiem" realnie takich kwot nigdy nie zarobią.

Moje statystyki wskazują, że w jej przypadku, decydujące znaczenie miała, niespotykana u innych dziewczyn,
duża ilość minut (15 - 35) do wygrania, nawet za 10 zł.

3 września, na przykładzie sierpnia, pisałem tutaj, że co najmniej połowa z tych 146 priv, poszła za kwoty 10 - 20 zł.

Od marca (około 1.000 licytacji), tylko 2 razy zdarzyło się, że zabrakło VIP przy licytacji tych priv. (15 - 35 min.), a średnia dniówka za ten okres wyniosła 630 zł.

Jak tylko zmieniła ofertę na 8min., a w kolejnym dniu nawet na 6min., to w ciągu 4 dni, na 69 proponowanych licytacji, aż w 55 zabrakło VIP, a średnia dniówka spadła do 218 zł.

Po powrocie do pierwotnych zasad, ale jednak z mniejszą liczbą minut (12 - 25), w ciągu 10 ostatnich dni, na 48 licytacji, 2 były bez VIP, a średnia dniówka to 488 zł.

Jeśli chodzi o zarzucane jej przekręty, oszustwa i zamknięty obieg, to może niech ktoś wykaże to chociaż na jednym przykładzie. Domysły i przypuszczenia, że jak dużo zarabia to musi oszukiwać, to żaden dowód. Ona nie musi oszukiwać.To sami faceci, chcący przechytrzyć innych facetów, w dużej części, zapewniają jej te wysokie dochody.
Awatar użytkownika
rachmistrz
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 5 razy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Nick na ShowUp.tv:

10 paź 2018, 16:05

taktaki pisze:
sexdedektyw pisze:Nogi napewno nie, ale już priwy z biustem i cipka tak!!! Co innego ,"XcassieX" ,która w ofercie posiada zabawe palcami a po 23 wchodzi na konto "Namietna_kociczkaaa" i pokazuje cipe.

Jesteś zwykłym tłukiem, trollem można by rzec. Byłem u XcassieX i u Namietna_kociczkaaa, te dwie panie różni wszystko, wystarczy wziąć priva i się przekonać. Poza tym często nadają w tym samym czasie, ludzie nie mają raczej czterech nóg, w dodatku dowolnie kształtowanych i układanych na transmisji. Rozumiem, że ten portal, to forum, przyciąga jednostki wybitnie poszkodowane przez los, ale czy warto wprost kłamać i wprowadzać niepotrzebne zamieszanie? Polecam więcej masturbacji, skoro mózg i tak jest niedotleniony, krew tam nie dociera, to pewnie wszelkie życiodajne substancje tłoczone są tam, gdzie normalni mężczyźni mają swe przyrodzenia. :yes4: :smoke:

Trollem jesteś ty z nowym kontem i 2 postami XcassieX.

viewtopic.php?f=48&t=6289&hilit=XcassieX

Nie da się nadawać na dwa konta bo nie masz 4 nóg. To święta prawda.
Masz tylko dwie te same . TE SAME !!!

A gdzie czolgista69 , slaver2, i inne twoje konta? Kiedy ruszą z odsieczą?

A propo privow bylem juz dwa razy
Na zabawie palcami i Zabawie Cipka .

NIE WARTO.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik

10 paź 2018, 16:23

Jak jesteś taki Rutkowski, to wstaw screeny z transmisji i udowodnij, że to jedna i ta sama osoba na różnych nickach, bo takie gadanie "tak jest bo ja tak uwazam" możesz sobie wsadzić. Tylko gadasz a nic z tego nie wynika, zarzucasz komuś przekręty czy inne multikonta to udowodnij.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Nick na ShowUp.tv:

10 paź 2018, 17:09

rachmistrz pisze:Jeśli chodzi o zarzucane jej przekręty, oszustwa i zamknięty obieg, to może niech ktoś wykaże to chociaż na jednym przykładzie. Domysły i przypuszczenia, że jak dużo zarabia to musi oszukiwać, to żaden dowód. Ona nie musi oszukiwać.To sami faceci, chcący przechytrzyć innych facetów, w dużej części, zapewniają jej te wysokie dochody.

Rachmistrzu to nic personalnego co do Ciebie i Twoich obliczen. Fakt ze mam tylko domysly i przypuszczenia, plus odrobine logiki i jakiegos tam doswiadczenia z SU... Po prostu nie pyka mi ze laska ktora wzbudza baaaardzo przecietne zainteresowanie i generalnie ma kiepska ogladalnosc, realnie trzepie to co z Twoich wyliczen wynika. Mnie to osobiscie smierdzi, ale daj jej Buku zdrowie jesli tyle zarabia.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

10 paź 2018, 18:03

Towarzysz Zenon Kliszko powiedział kiedyś-"Ze stópkowcami się nie rozmawia,do stópkowców się strzela!" Zaczynam go rozumieć,hehe
Lepiej być typem,który przepuścił 50tyś pln na SU,niż gościem,który pisze,że jakby MIAŁ 50tyś,toby nie przepuścił...
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 30 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Nick na ShowUp.tv:

11 paź 2018, 02:34

Dla tych wszystkich, którzy mają wątpliwości czy ona jest oszustką czy nie to wystarczy zobaczyć, że ona oszukuje już na wstępie udając, że jest w pracy.

https://showup24.tv/Brigitte
https://showup24.tv/profile/Brigitte
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 7 razy
Nick na ShowUp.tv:

11 paź 2018, 06:17

Książe_showupa pisze:Dla tych wszystkich, którzy mają wątpliwości czy ona jest oszustką czy nie to wystarczy zobaczyć, że ona oszukuje już na wstępie udając, że jest w pracy.

A ty jesteś "książę showupa" !?

Nie ważne czy:w pracy, po pracy, w zaciszu domowym czy na kojcu psa.

Każda laska nie podajaca prawdziwego imienia jest od razu OSZUSTEM.

Czy wibrator to prawdziwy kutas?

Czy strój pielęgniarki robi z Ciebie pielęgniarkę?

To jest internet ,który gwarantuje na jakimś poziomie anonimowość i dyskrecję.

A Showup to internetowy burdel.
Każda pani decydując się na występ przed kamera, już jest, albo decyduje się na wejście w świat wykolejenia spolecznego.

Czasem lepiej jest dobierać słowa.
No chyba ,że to hejt sponsorowany albo nagonka grupowa.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik

11 paź 2018, 06:40

nobody69 pisze:Jak jesteś taki Rutkowski, to wstaw screeny z transmisji i udowodnij, że to jedna i ta sama osoba na różnych nickach, bo takie gadanie "tak jest bo ja tak uwazam" możesz sobie wsadzić. Tylko gadasz a nic z tego nie wynika, zarzucasz komuś przekręty czy inne multikonta to udowodnij.

Masz dwa konta jak będziesz chciał wejść to sobie porównasz.

1. Wziąłem privy i dla mnie to te same nogi palce, uda,kolana z charakterystycznymi znakami.
2. Te same ruchy zachęcajace.
3. Nick zablokowany na jednym, wieczorem po odezwaniu ban na drugim koncie.
4. Brak charakterystycznego głosu na odważniejszym koncie.
5. W prywatnym wiadomościach te same odpowiedzi na te same tematy. Budowa zdań identyczna.
6. Brak transmisji obu Pań w tym samym momencie.

Zrzuty mnie nie przekonuja. Sprawdziłem. Logując się na jednym koncie i na drugim np. na telefonie przez jakiś czas mogą wisieć 2 transmisje na głównej.

7. Te same osoby na czacie pełnią rolę "moderatorów".

Jest jeszcze wiele innych ale nie mogę zdradzić nicków.

To jest informacja ogólna, przydatna dla zainteresowanych.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik

11 paź 2018, 08:24

sexdedektyw pisze:dla mnie to te same nogi palce, uda,kolana z charakterystycznymi znakami.

jprd... Szerloku... :rofl: :rofl: :rofl:

sexdedektyw pisze:To jest informacja ogólna, przydatna dla zainteresowanych.

Aha :D
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

11 paź 2018, 08:48

Dzien dobry
Dzięki wspólpracy BOR, CBA, CBŚ, Izby Celnej, US i ZHP udało sie odkryć wielki spisek. Brigitte i xCassiex to spółdzielna. Przy czym xcassiex to uboga krewna z Nasielska, która niedawno dołaczyła do bogatszej kuzynki z Warszawy inwestujac uprzednio w bilet WKD.
Obie panie, razem z chłopakiem Cassie z Nasielska, po ukonczonym wirtualnym kursie SEO, który z kolei zainwestował w 2 GB interneta w Virgin Mobile, teraz kręcą fejma inicjując konflikt i nie schodząc z tematem z wyższych pozycji forum.
Także taka sytuacja
Nie podjebałbym ich, ale odrzucili moja ofertę ugodowego załatwienia konfliktu za 20 żetonów. W ramach zemsty napuściłem na nie jeszcze pana Chmurkę.
Do widzenia.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 146 razy
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

11 paź 2018, 09:41

komin pisze:
sexdedektyw pisze:dla mnie to te same nogi palce, uda,kolana z charakterystycznymi znakami.

jprd... Szerloku... :rofl: :rofl: :rofl:

sexdedektyw pisze:To jest informacja ogólna, przydatna dla zainteresowanych.

Aha :D

Nie ma to jak liczyć do 2.
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik

11 paź 2018, 10:12

Książe_showupa pisze:Dla tych wszystkich, którzy mają wątpliwości czy ona jest oszustką czy nie to wystarczy zobaczyć, że ona oszukuje już na wstępie udając, że jest w pracy.

Mylicie oszustwo z grą, odgrywaniem roli, wejściem w konwencję. Jeśli wasza laska przebierze się w sypialni za sexi policjantkę to też będziecie krzyczeć, że "hurr durr oszustka, nie możesz mnie aresztować, znam swoje prawa, żądam adwokata!!!!11111oneoneone"?

sexdedektyw pisze:Każda laska nie podajaca prawdziwego imienia jest od razu OSZUSTEM.

Czy wibrator to prawdziwy kutas?

Lol, czyli że co, mam nazwać laskę oszustką, bo bawi się wibratorem przed kam zamiast ruchać się z facetem? :laugh3: :laugh3:
A z tym ukrywaniem prawdziwego imienia to też nie tak do końca oczywista sprawa. Owszem, jest to jakieś oszustwo, sam też lubię znać prawdziwe imię zamiast wymyślonego. Ale z drugiej strony, skoro jesteśmy gdzie jesteśmy to chyba jasne, że dziewczyny wolą często pozostać anonimowe, chyba jest to w jakimś stopniu zrozumiałe? Inna sprawa, że tak właściwie prawdziwe imię nie jest nam do niczego potrzebne.

sexdedektyw pisze:Masz dwa konta jak będziesz chciał wejść to sobie porównasz.

Nie nie, to ty zarzucasz komuś jakieś przekręty i oszustwa, więc to udowodnij.

sexdedektyw pisze:1. Wziąłem privy i dla mnie to te same nogi palce, uda,kolana z charakterystycznymi znakami.

No i tu jest pies pogrzebany. To, że TWOIM ZDANIEM to są multikonta jednej osoby nie jest żadnym dowodem. Wiele jest na szołapie dziewczyn, które mają podobną budowę ciała, podobne ruchy, podobne zachowanie.

sexdedektyw pisze:3. Nick zablokowany na jednym, wieczorem po odezwaniu ban na drugim koncie.

Zależy jak się odezwałeś, co powiedziałeś. Jeśli na czacie piszesz takie same bzdety jak tutaj, to nic dziwnego, że kolejne osoby banują i blokują.

sexdedektyw pisze:4. Brak charakterystycznego głosu na odważniejszym koncie.

Aha. Czyli jedna laska nadaje z głosem, inna bez. To na bank ta sama osoba!!!

sexdedektyw pisze:5. W prywatnym wiadomościach te same odpowiedzi na te same tematy. Budowa zdań identyczna.

Rzuć cytatami, podaj przykłady. Ja też mogę sobie powiedzieć, że pisałem z obiema i że każda inaczej się wyraża.

sexdedektyw pisze:7. Te same osoby na czacie pełnią rolę "moderatorów".

A kto to jest "moderator"? Bo moderator szołapa zawsze używa nicka moderator, więc nie dziwne, że u wielu dziewczyn - nomen omen - moderuje.

sexdedektyw pisze:6. Brak transmisji obu Pań w tym samym momencie.

Zrzuty mnie nie przekonuja. Sprawdziłem. Logując się na jednym koncie i na drugim np. na telefonie przez jakiś czas mogą wisieć 2 transmisje na głównej.

No i widzisz, a mnie nie przekonuje twoje gadanie, bo to TYLKO gadanie.

Jak już mówiłem - masz zarzut, udowodnij. Wrzuć screeny z obu kont pokazujące te rzekomo takie same "charakterystyczne znaki", wrzuć cytaty przedstawiające identyczny styl wypowiedzi. Bez tego jesteś tylko wędrownym bajarzem, który chodzi od tematu do tematu i opowiada baśnie i legendy.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Nick na ShowUp.tv:

11 paź 2018, 11:08

nobody69,

Poświęciłeś mi dużo czasu. Dziękuję,że się zgadzasz.

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
sexdedektyw
SU-holik
SU-holik

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+