wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

No ciekawa ta opera mydlana. Gdzie w tym kinie można kupić popcorn? I czy sprzedają tu %%? Bo na trzeźwo już tych bzdur czytać się nie da.

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Spikel- ze tak jeszcze zapytam co Ciebie interesują jej rodzice? Co wiedzą a czego nie .To już nie jest Twoja sprawa jakie ona ma relacje ze swoimi rodzicami . Ja nawet jestem w stanie zrozumieć w jakiś tam sposób Twoje wkurwienie ,ale żeby rodziców w to wciągać . Ogarnij się .
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 59 razy
Podziękowano mu: 121 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

beznadzieja pisze:Spikel- ze tak jeszcze zapytam co Ciebie interesują jej rodzice? Co wiedzą a czego nie .To już nie jest Twoja sprawa jakie ona ma relacje ze swoimi rodzicami . Ja nawet jestem w stanie zrozumieć w jakiś tam sposób Twoje wkurwienie ,ale żeby rodziców w to wciągać . Ogarnij się .

Czego się spodziewasz po człowieku, który wciąga w te sprawy KOTA?! :lol:
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Nie tylko odbieram moja własność bo kurwie z roksy jego nie kupowałem
Spikel20

Spikel20 pisze:Nie tylko odbieram moja własność bo kurwie z roksy jego nie kupowałem

Nie no oczywiście. Nie z roksy tylko z kamerek :D
Do sądu o zwrot wydanych na nią żetonów też pójdziesz walczyć? :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Spikel20 pisze:Teraz zmienia branże jebana kurwa

Ona od zawsze siedzi w tej samej branży, a od wielu lat jest w praktycznie stu procentach udziałowcem w firmie "Spikel Głąb Filet Company & spółka z ulungami".
Nie pierdol, nie strasz bo chuja możesz possać krakowskiemu dziadowi. Paula cie już dawno tak owinęła w okół palca, że będziesz jej sponsorował życie do momentów w którym połknie cie wieloryb i zdechniesz jak szczur.
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

Spikel20 pisze:Teraz zmienia branże jebana kurwa

Nie wiem czy Ci współczuć, podziwiać zdolności marketingowe czy wzywać egzorcystę, ale... jeśli Paula Ci płaci za podbijanie postów w jej temacie, szum i reklamę to mógłbyś chociaż minimalnie podnieść poziom postów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

A właśnie fajna to prawda ze twoim dzieckiem musiała sie opiekować przez dwa tygodnie ??
Spikel20

Przemilcze najlepiej to przemilcze
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30

Tu nie ma co milczeć tylko wygarnąć tej kurwie kłamliwej wszystko . I ponoć jeszcze kilka tysięcy ta przyjemnosc kosztowala opieka nad dzieckiem twoim
Spikel20

Napisze tylko raz, bo szkoda mi czasu na ten burdel....

Fajna ja pierdole na Twój temat?
Dobre sobie ja z nikim nie rozmawiałam na Twój temat oprócz psychola Spikela.
W przeciwieństwie do Ciebie chciałam się rozstać z klasą to TY napierdalałaś do swoich fanów jaka ja zla i pojebana.
Więc zajmij się swoim życiem, a nie moim!

A Ty spikel przestań pierdolić, że dostałam od Ciebie pieniądze na studia, bo nawet nie było rozmowy, że Ty będziesz je finansował.
Rozmawialiśmy tylko o angielskim na który się nie zgodziłam!

Chcesz kota? Zapraszam z policją chętnie sobie to sprawę wyjaśnię i od razu złoże zawiadomienie o prześladowaniu mojej osoby!
Pamiętaj zjebańcu tylko włos z głowy spadnie mojej rodzinie, a zobaczymy kto kogo zniszczy!

Nie odpisuj mi psycholu, bo nie mam zamiaru z Tobą dyskutować!
Żegnam!
Awatar użytkownika
wrednaPaula
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: NajbrzydszaWeWsi

Szkoda tobie czasu lepiej sie na roksie kurwic jebana szmato .
A psychiczna kurwa to ty jestes i nie rob siebie pokrzywdzonej bo to jest wszystko twoja wina masz tak jak sobie zasłużyłaś
Myslisz jebana dziwko ze kazdego będziesz okręcić wokół palca .

Nie dostałaś teraz nie kurwo kłamliwa wiec przestan klamac. Nie zgodzilas co ty pierdolisz mowila ze nie wiesz jakie bedizesz miała zajęcia i późnej pojdziesz na angielski wiec nie pierdol złamana suko.

Ja ciebie prześladuje a to kurwa dobre złamana kurwo jak pieniądze brałaś i sie spotykałas było wszystko pieknie .

A ty jebana szmato umiesz czytac ze zrozumieniem jak twoich rodziców nic nie mam i żadnej im krzywdy nie zrobie tylko pokaze jaka maja córkę i co robi jak pieniądze wyłudziła i co teraz życiem zaś robi czyli wraca sie kurwic na rosę . Nie tak szmato coebie rodzice wychowali bo jak bym miał taka córkę to bym tobie żeby wyjebal wszystkie .

I przestan z siebie robic kurwa ofire bo nią szmato nigdy nie bylas i nie jeste a ofiarami jesteśmy tylko my co każdemu milosc wyznawała żebyś zwał
Tobie kurwo żetony ale ni le tym razem jebana szmato dwulicowo

Te bajeczki o twoim samobojstie tez tyle były warte co nic tylko żeby mi było smutno pierdol sie szmato trzeba było zażyć te lekarstwa.
Widzisz fajna ani jednej zeczy pozytywnej o tobie nie powiedziała jak byłem we wrocku .

Ja już tobie kurwo powiedziałem kota prostytucje z roksy nie dałem i biorę co moje .
I niech rodzice wiedza jaka maja córkę kurwe

Paula ty kurwa klasy żadnej nke masz bo z nikim nie umiesz nawet normalnie porozmawiac iż skonczyc znajomością. Zachowujesz sie jak upośledzona dziewczynka która wylancza telefon i blokuje fajna dobrze zrobiła bo mieć taka kurwe na matkę chrzestna to narawde
Spikel20

wrednaPaula pisze:Dobre sobie ja z nikim nie rozmawiałam na Twój temat oprócz psychola Spikela.

Hard też prawie z nikim nie rozmawiał :) a bana miał :) .....

wrednaPaula pisze:Zapraszam z policją chętnie sobie to sprawę wyjaśnię i od razu złoże zawiadomienie o prześladowaniu mojej osoby!

Przecież Ciebie nikt nie prześladuje, a zresztą lubisz jak się wokół twojej osoby dzieje więc w czym problem....

wrednaPaula pisze:Pamiętaj zjebańcu tylko włos z głowy spadnie mojej rodzinie

Kwestia doinformowania rodziny o poczynaniach ich córeczki to nie groźba cielesna, że komuś włos z głowy spadnie....

wrednaPaula pisze:a zobaczymy kto kogo zniszczy!

Pan Irek go zwiąże hahaha?
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

Spikel20, sorry ale to jest wątek o pokazach erotycznych, wykonywanych przez Paulę, a nie internetowa odsłona programu "dlaczego ja". To miejsce do wyrażania opinii o jej show. O ile komentarze w stylu "fajna, ale ma zeza" albo "niezła dupa, ale ma małe cycki" są słabe, o tyle Twoje wynurzenia są po prostu nie na miejscu. Napisz do TVNu, może podejmą się ekranizacji Twojej smutnej historii i w kolejnym odcinku Na Wspólnej Roman odkryje seks kamerki, zakocha się i znowu zacznie chlać...

Podziwiam cierpliwość Admina, bo połowa tych postów powinna trafić do działu off top, albo prosto do kosza.
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.

Jeszcze jedno pieniądze za studia defraudowałas to je kurwa odawaj jebana dziwko roksy !!! Jak na nie nie poszłaś głupi imbecyl tępy .
Fajna nie martw sie Paul to trzylicowa kurwa wiec dobrze robisz ze mowisz jaka jest .
Z tym ze zakończyła z ta pizda znajomość chwała za to naprwno lepiej na tym wyjdziesz bo ta kurwa tylko zeruje na każdym Jeban matka Teresa

Ja do sądu moge całe forum zabrać za świadków jaka kurwa jestes wiec każdy zobaczy prawdę jebana szmato
Spikel20

Spikel20 pisze:Jeszcze jedno pieniądze za studia defraudowałas to je kurwa odawaj jebana dziwko roksy !!!

Kiedyś na łazarskim rejonie słyszałem podobną kłótnię, tylko w tamtym przypadku spierało się dwóch cyganów, chodziło o podział floty za sprzedane oczywiście markiowe perfumy ( ͡º ͜ʖ͡º)
theeredhermes

Biustwo pisze:Spikel20, sorry ale to jest wątek o pokazach erotycznych, wykonywanych przez Paulę, a nie internetowa odsłona programu "dlaczego ja". To miejsce do wyrażania opinii o jej show. O ile komentarze w stylu "fajna, ale ma zeza" albo "niezła dupa, ale ma małe cycki" są słabe, o tyle Twoje wynurzenia są po prostu nie na miejscu. Napisz do TVNu, może podejmą się ekranizacji Twojej smutnej historii i w kolejnym odcinku Na Wspólnej Roman odkryje seks kamerki, zakocha się i znowu zacznie chlać...

Podziwiam cierpliwość Admina, bo połowa tych postów powinna trafić do działu off top, albo prosto do kosza.

Masz troche racji, z drugiej strony jednak przywyklismy ze szczegolnie ten watek to takie forumowe "Na wspolnej" czy tam "Trudne sprawy". Fakt ze ostatnio widownia zaczyna byc zmeczona przewidywalnoscia sceneriusza i slaba gra aktorow. Jak gownoburze juz maja byc to tez wole takie z pierdolnieciem.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Brakuje nowych aktorów, kilku najtwardszych zawodników się wycofało chyłkiem z imprezy, zostali tylko tacy po których wiemy czego i jak się spodziewać a to nie jest fajne... A nowi niestety są szybko odstraszani - wejdą na ten wątek, przeczytają kilka co bardziej mięsistych kawałków i od razu im się odechciewa love story :)
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 322 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

jeżeli to rzeczywiście jest serial, to ktoś tak napisał scenariusz, że więź emocjonalną z główną bohaterką mogą nawiązywać wyłącznie osoby z cyframi w nicku [spikel20, hardrock696, fajnapo30, robinek29, chochla1], więc niewykluczone, ruger44, że jesteś tą dobrą zmianą na którą czekamy i na którą nie zasługujemy. nie jesteś idealny, ale jako wybitny intelektualista wyróżniałbyś się na plus w tej grupie mocno zdominowanej przez turbodebili. widzę też, że obecnie dzielicie z Pauliną złoty kolor, kolor nadziei. niewykluczone, że to nie zwykły przypadek, ale znak od siły wyższej.

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
wielkanoc
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 21 razy
Twoja ulubienica z SU: Irina Droutchenko
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna