Konkurs VIP/Szołapowiec Września 2018

Nowy konkurs z nagrodami dla zwycięzcy oraz dla głosujących.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

ruger44 pisze:Największym idiotą i tak jesteś ty stary dziadu, nie obrażaj ludzi którzy na mnie głosowali i tych którzy mnie lubią! Zazdrościsz mi pozycji społecznej bo nawet jakbyś wygrał milion w totka i całą tą kasę rozdał ludziom na forum to i tak by nie lubili cię nawet w 1% tak jak mnie lubią na codzień. Jesteś tylko starą spierdoliną genetyczną która wszędzie jest wyszydzana i opluwana i wlecze się na szarym końcu Karawany Spierdolenia

www.ShowUp.blog

POZYCJI SPOŁECZNEJ :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
No tak twoja pozycja wśród tego żałosnego społeczeństwa jest niezagrożona które to ogranicza się to do kilku oszołomów takich jak ty
To że masz nędzne monotonne życie w swoim młodym wieku, to że jesteś tylko niegroźnym internetowym trollem, to że twój kontakt z kobietami ogranicza się od ponad 1.5 roku tylko do przybywania na grupowych transmisjach i waleniu na nich swojego kapucyna
To wszystko sprawia że jesteś tu przez nich wychwalany i nagradzany.
A to ze niektórzy może i faktycznie nie są idiotami (sorry Henry) a głosują tylko na ciebie z litości i dla beki to już jest inna historia.
:bye: :bye: :bye: :bye:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ................
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Hardzik a co powiesz w takim razie o swojej pozycji spolecznej w tym jak to sam powiedziales "zalosnym spoleczenstwie oszolomow"?
I moze nie wnikaj w zycie seksualne Rugera? i jego kontakty z kobietami? bo tak jakby srednio swiecisz przykladem... :lol:
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 203 razy
Podziękowano mu: 295 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: man-dag

komin pisze:Hardzik a co powiesz w takim razie o swojej pozycji spolecznej w tym jak to sam powiedziales "zalosnym spoleczenstwie oszolomow"?
I moze nie wnikaj w zycie seksualne Rugera? i jego kontakty z kobietami? bo tak jakby srednio swiecisz przykladem... :lol:

Kominku !!!
A ty nie wiesz że idioci najlepiej czuja się w towarzystwie innych idiotów wiec się nie ma co im też dziwić że nie jestem tam lubiany
A co do moich kontaktów z kobietami to nie ograniczają się jak jego do ....
No tak ale ty pewno wiesz wszystko lepiej co ja robię ze swoim kutasem :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Poprzednia