wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Komin mialem to samo pisac wczoraj na czacie, ale meczy mnie ten temat ogolnie. Mi tam ta trans do niczego nie potrzebna, a i samo istnienie harda czy na forum, czy na tej planecie uwazam za zbyteczne, ale za slowami powinny stac czyny. Dopoki moglas go wykorzystac do wkurwiania Nas, lub do podpuszczania na siebie do rywalizacji swoich ulungow - tym samym sytszych napiwkow - nie przeszkadzalo Ci, ze hard robi z siebie posmiewisko, a i calkiem prawdopodbne, ze szykowal sobie wpierdol. Dopiero teraz, gdy foro chce rowniez wykorzystac harda, w czym ja nie uczestnicze, i tym razem nic z jego przyjebania nie bedziesz miec to zaczyna Ci chodzic gul... Jakkolwiek sie to nie skonczy, bo mam to w dupie... To tak, wlasnie karma wraca, wiec powinnas sie bac najbardziej.
Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 49 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Dla mnie ten challenge totalnie bez sensu i w ogóle mnie nie rusza...Paula z wiadomych przyczyn się nie zgodzi - aż tak niskiego pułapu nie osiągnie - a stawka nawet jak zostanie podbita to i tak to nie jest kwota, która ją jakoś ruszy bo sama jest wstanie wygenerować bez problemu podobną kwotę...

A z inną użytkowniczką, to już moim zdaniem zabawy zbytnio nie ma - bo wiadomo, że jeśli z SU to będzie jakaś - to taka co na taką kwotę musi pracować minimum tydzień aby wejść w coś takiego - więc raczej ewentualnie pułap - od 2 widzów do 15 maks....może ciut więcej...inna sprawa, że każda w miarę myśląca jak wejdzie na forum i poczyta jaki to błazen Hard i pośmiewisko ludności - to raczej odpuści - bo później sama osiągnie podobny hejt i zostanie zrównana z nim...

Jedyne logiczne wyjście dla Harda, wziąć jakąś koleżankę z jego rocznika skoro niekoniecznie musi być z SU - wziąć ją do tego SPA, odjebać transmisję, odpocząć i zarobić - bo jakby "Grupa Kapitałowa" odrzuciła jakąś to moim skromnym zdaniem by się ośmieszyła tym całym zamieszaniem...

Tak czy siak czy się uda challenge (bez Pauli) - to szału w tym wszystkim nie ma...i nie będzie - to już podejrzewam, że wiekszą reakcję tłumu zrobiło jak Spikel się pojawił na trans z Paulą...

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

Dobra bo dostalem kilka dziwnych info i w ogole. Nie bylo z mojej strony tematu... Nie podburzam wiecej i rzecz jasna wycofuje swoja prpozycje. Nie ma to zadnego sensu i jebac ....
zycie to dziwka

Jeszcze co do Pauli...to i tak będzie największą wygraną tego konkursu jeśli by się zrealizował- bo wiadomo gdzie żetoniki trafią od Harda - więc nawet nic nie robiąc połowę zarobku ma - od to taki biznes :):):)

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

komin pisze:wrednaPaula - wczoraj, 23:42
Moze i hard ma swoje za uszami ale to co odpierdalacie to przegiecie....

haha :D Ale to co Ty odpierdalasz to nie jest przegiecie? Normalnie to Cie nawet lubie i naprawde umiesz manipulowac swoimi ulungami ;) ale nie wszyscy to Twoje ulungi przypominam ;) Nie wszyscy wszystko kupia co powiesz.
Skoro masz takie dobre serduszko dla Harda to moze sie zdecyduj, okaz swoja dobra wole i czystosc Twoich intencji w tych wszystkich gierkach?
Jedz z nim do tego spa? Spelnisz JEDYNE marzenie biednego czlowieka, ta karma o ktorej mowisz na pewno do ciebie po tym wroci...
Juz pomijam ze stawka naprawde zrobila sie wysoka wiec niezly cash wpadnie niejako "przy okazji"... strzelam ze dodatkowo jeszcze fchuj zetonow...
I nikt ruchania nie chce....tylko towarzyskie spotkanie na szczycie, kobiety o golebim sercu ze swoim platonicznym wielbicielem.
Kaman Paula...pokaz klase, udowwodnij ze Ci naprawde zalezy, ze TY nie "nie grasz" Hardem, nie manipulujesz, nic przeciez nie masz za uszami...

Bo jak mówi stare, chińskie przysłowie - kurwa to stan umysłu i kurwa jak alkoholik, zostaje się nią do końca życia 8-)
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo

Ja pierdole serioo?? Paula?
Kilka dni temu... hard nie ma między nami zgody i nie będzie, Ty pojebańcu jebany, hard wypierdalaj z tego tematu, nie mamy o czym dyskutować.
Po paru dniach eee hard ma swoje za uszami ale ogólnie jest spoko.
Kurwa mać Paula według mnie jesteś zerem !!!!
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Nick na ShowUp.tv: .........

A co Wy myśleliście, że kurwina wytrwa w swoim postanowieniu?

Spikel20 ma 100% racji, że to zezowate kurwiszcze bez honoru gra każdemu facetowi na uczuciach,
owija go wokół palca grając na emocjach i uczuciach by tylko, wyrwać kawałek żetona.

Ja znam jej metody bardzo dobrze, 5 lat temu byłem prekursorem (jak ktoś tu ładnie to ujął).
Mnie też próbowała bajerować, czarować omal miejsca zamieszkania nie zmieniłem.
Ale udało mi się wyrwać z jej szponów.

Tak samo robiła z Montim, Szatanikiem, a teraz zabawia się z Spikelem i Hardem.
Brak mi słów by odpowiednio wyrazić swą pogardę dla tego osobnika.

Po tej ostatniej Jej akcji z Hardem kolejny raz dowiodła, że Jej słowo warte jest tyle co nic.

A Wy panowie nie dajcie się zwieść na jej gładką gadkę i zgrywanie pokrzywdzonej,
bo to jest jej kolejna metoda na Was.

Miłego dnia.

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

Wczoraj u niej na czacie była praktycznie cisza, może to jest powód dla którego zaczęło jej brakować Harda :lol:

żenada i tyle, jaki z tego wniosek? NIGDY PRZENIGDY NIE WIERZ KURWIE, kurwa to zawsze chorągiewa.

AMEN
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Nick na ShowUp.tv:

No i za chwile paula bedzie z 3 miesiace odchodzic zeby wzbudzic litos i zal :laugh3: a hard zrobi wszystko zeby zdobyc ten tysiac dzieki temu zezowata znowu bedzie mila dla niego nawet wezmie bezdomna z pod sklepu taka to z nim pojdzie za wino :laughingnew:
Ciekawe tylko ile taki dziad musi wjebac wiagry zeby mu lekko drygnol :laughingnew:
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Twoja ulubienica z SU: nick.
Nick na ShowUp.tv:

ja pierdole, a wy na co liczycie niby??? na slub??? Ona wam za zetony nie tylko powie wszystko, ale i cipke udostepni i kutasa obciagnie
Awatar użytkownika
krzycho800
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: Neline i Maua_Zua
Nick na ShowUp.tv: Made

Co jak co ale transmisja Harda i Pauli byłaby legendarna!
Awatar użytkownika
MarcoPolo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: NajbrzydszaWeWsi
Nick na ShowUp.tv:

Hmmmm

wrednaPaula pisze:
hardrockcaffe696 pisze:
wrednaPaula pisze:Hard Ty pojebańcu jebany nie życzę sobie żebyś wypisywał głupoty, że się z Tobą pogodziłam.
Sram na Twoje zjebane PW.
Zgody miedzy Nami nie ma i nie będzie!
Weź się tak łaskawie odpierdol!!!!

Miałem tu juz anie pisać ale skoro ty piszesz tu do mnie to nie wypada mi nie odpisać.
Co do mojego żarciku z tym że się tu pogodziliśmy to chciałem tylko zobaczyć jaka będzie reakcja spajka na ta wiadomość.
I co z uśmiechem na twarzy zobaczyłem przerażenie i strach na samą o tym myśl :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Przepraszam cie spajkus.. tak tak zapomniałem że jesteś teraz dla niej nietykalna krową wręcz świętą
Człowiekiem bystrym, inteligentnym, miłym, rozrywkowym :laughingnew:
To że do niedawna jej tu znowu groziłeś ,ubliżałeś, mieszałeś ja z błotem.. teraz to nie ważne... czemu.. no właśnie czemu :?: :?: :?:
A co do ojej oferty Paulino to wiedz że jest ona nadal tu aktualna mimo tego co tu do mnie piszesz :!:
Wiesz że to ja mam racje a nie ty i to dla tego tak trudno ci jest się z tym pogodzić i przyznać mi racje.
Wiem jaki masz trudny charakterek i poniekąd trochę nawet i ciebie rozumiem.
Tak trudno czasami przyjąć do siebie oczywista prawdę.
Ps SPAJKI a ty ciesz się chwilą bo znając ciebie to twoje chwile triumfu nie potrwają za długo.
OFF LINE !!!

No ja pierdole.....
Mózg rozjebany....
Ostatnim czasem pokazałeś, że jesteś psycholem, ale treaz to już przesadziłeś....
Widzę, że pisanie Ci po raz 5 żebyś się odpierdolił nie ma sensu, bo Ty masz człowieku (a raczej psycholu) własny świat...
Żyj sobie dalej w swoim przekonaniu, bo mi już ręce do Ciebie opadły...
Twoja psychoza jest dla mnie nie do ogarnięcia.

Kobieta zmienną jest, ale żeby aż tak? hmmmm

wrednaPaula - wczoraj, 23:42
Moze i hard ma swoje za uszami ale to co odpierdalacie to przegiecie....

:shock2: :shock2: :shock2: :shock2:

Co by nie mówić, to ch.jowo hipokryzją powiało z tym stwierdzeniem po tym wszystkim co się tutaj działo przez ostatnie parę stron,
ALE!
Nadal w nią wierzę! Jak rozumiem kmiot jest nadal zbanowany, tylko żetonami może sypać?
Osobiście i ja bym nie pogardził kasiorą jakby mi ktoś dawał z własnej przymuszonej/nie przymuszonej woli. Pieniądze są spoko :good3: . Tak więc póki co wstrzymam się od obszerniejszego komentarzu tych słów, wierząc, że nie była to zapowiedź rychłego powrotu kmiota, a jedynie niefortunny dobór słów ;) .

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 15 razy
Twoja ulubienica z SU: SlodkooGorzkaa
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90

Jeżeli dojdzie do trans Harda z czymkolwiek co ma bius i cipkę to również dorzuce żeton (mimo, że u mnie bida w domu) a jak dojdzie do kontaktu damsko-męskiego to nawet w Bocianie się zapożyczę żeby pani miała poczucie dobrze zainwestowananego dnia

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 345 razy
Podziękowano mu: 119 razy
Twoja ulubienica z SU: Twarz 10/10, do 65 kilo
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Dziadek przemyśl to tej nocy możesz zarobić równowartość 10 rent, jak zaszalejesz tak mocno u KOLIBERKA to wybaczy Ci i JAK DOBRZE POJDZIE może wstawi komentarz na profil :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Nick na ShowUp.tv:

Dziadek jest namówiony, to Paulę trzeba jakoś udobruchać żeby się zgodziła! Paula pomyśl - tysiąc złotych to tysiąc złotych, piechotą nie chodzi (ani w sandałach :)
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.
Awatar użytkownika
Pikanteria
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: M.
Nick na ShowUp.tv:

Andrzej nie sypał wczoraj u Koliberka, co to się stało się?

Obrazek
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

Pikanteria pisze:Kobieta z klasą.

Śmiechłem :lol: ale ok, pewnie mamy inne definicje ;)

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 221 razy
Podziękowano mu: 322 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

ruger44 pisze:Andrzej nie sypał wczoraj u Koliberka, co to się stało się?

Myślę że w chuj żetonów poszło po 20 na ratowanie reputacji, zmiękczanie Pauli oraz podchody Partyzanckie, więc

Obrazek

Swoją drogą Hard się dzielnie trzyma puki co. ciekawe ile czasu mu zajmie ocieplanie wizerunku u Pauli poza ogólnym forum na tyle aby do nas wrócił, bo sytuacji z przeniesieniem uczuć na nową niewiastę nie przewiduję.

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Ktoś kto w taki miły i sympatyczny sposób odpowiad na wyznania miłosne drugiej osoby
zapewne jest pełen sympatii do tej osoby i pewnie prędzej czy później wyjdzie z tego długotrwały
związek oparty na zaufaniu, szczerości, szacunku oraz wierności do grobowej deski :lol:

22 wrz 2018, 21:13 wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi pisze:
Hard daruj sobie swoje obiecanki, bo Twoje słowo gówno znaczy!
Wyjdź raz na zawsze i nie wracaj, bo nie jesteś tu nikomu do niczego potrzebny!
Dzięki Tobie jest tub tylko burdel i rozpierducha, więc jeśli naprawdę tak bardzo Ci na mnie zależy to zamknij się na wieki!

23 wrz 2018, 12:01 wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi pisze:
Ja pierdole Hard serio będziesz robił z siebie ofiarę teraz?
Powiedziałam Ci, żebyś wypierdalał z tego miejsca, a jak już koniecznie musisz tu być to wypad z mojego tematu, rób śmietnik gdzieś indziej!
Normalny facet, który szanuje jakąś kobietę i znaczy coś ona dla Niego odpuszcza, ale nie Ty…. Ty teraz pierdolniesz swoimi zjebanymi postami 10 x mocniej…. Litości!
Zygam Twoją dwulicowością i jedyne uczycie jakie we mnie wywołujesz to agresja (mam ochotę Ci po prostu wpierdolić, by nigdy więcej Twoje pojebane zachowania nie odbiły się na żadnej showupowiczce)!

24 wrz 2018, 23:59 wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi pisze:
Hard Ty pojebańcu jebany nie życzę sobie żebyś wypisywał głupoty, że się z Tobą pogodziłam.
Sram na Twoje zjebane PW.
Zgody miedzy Nami nie ma i nie będzie!
Weź się tak łaskawie odpierdol!!!!

25 wrz 2018, 11:28 wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi pisze:
No ja pierdole…..
Mózg rozjebany….
Ostatnim czasem pokazałeś, że jesteś psycholem, ale treaz to już przesadziłeś….
Widzę, że pisanie Ci po raz 5 żebyś się odpierdolił nie ma sensu, bo Ty masz człowieku (a raczej psycholu) własny świat…
Żyj sobie dalej w swoim przekonaniu, bo mi już ręce do Ciebie opadły…
Twoja psychoza jest dla mnie nie do ogarnięcia.

--
Miłość fchuj :laughingnew:

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

PoprzedniaNastępna