wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

wrednaPaula pisze:
hardrockcaffe696 pisze:Paulino!!!
Jest mi ogromnie przykro i smutno że mnie tak wczoraj potraktowałaś na forum.
A ja o Tobie takie rzecze pisałem.......
[ Obrazek ]
Smutek............
Żal.........
I to wszystko przez te kilka może faktycznie niepotrzebnie umieszczonych postów.
:cray: :cray: :cray: :cray:

Ja pierdole Hard serio będziesz robił z siebie ofiarę teraz?
Powiedziałam Ci, żebyś wypierdalał z tego miejsca, a jak już koniecznie musisz tu być to wypad z mojego tematu, rób śmietnik gdzieś indziej!
Normalny facet, który szanuje jakąś kobietę i znaczy coś ona dla Niego odpuszcza, ale nie Ty.... Ty teraz pierdolniesz swoimi zjebanymi postami 10 x mocniej.... Litości!
Zygam Twoją dwulicowością i jedyne uczycie jakie we mnie wywołujesz to agresja (mam ochotę Ci po prostu wpierdolić, by nigdy więcej Twoje pojebane zachowania nie odbiły się na żadnej showupowiczce)!

Pierwszy raz musze cie pochwalic tak ladnie pocisnelas dziadowi :laugh3:
Brawa dla ciebie
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Spikel20 pisze:Z toba jest naprawdę już zle. I teraz z moich strach podręczników chciałby tobie cos pokazac. Idealnie spełniasz te cechy co są podane.
https://zapodaj.net/5e2d6d041b2e5.jpg.html
https://zapodaj.net/3d192977d54e6.jpg.html

Spikel - a swoje cechy zaburzeń w tych książkach znalazłeś?
Przepraszam, ale nie mogłam się postrzymać.
Moim zdaniem Hard jest dużo bezpieczniejszy w okazywaniu swojej miłości niż Ty...
Awatar użytkownika
Materialistka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: Materialistka

Obrończyni harda sie znalazła ? To prosze sobie przyjąć na transmisjach jego. I prosze porównać opinie. Nie znalazłem bo ja przeciwieństwie do niektórych mam sie dobrze.
Spikel20

Materialistka pisze:
Spikel20 pisze:Z toba jest naprawdę już zle. I teraz z moich strach podręczników chciałby tobie cos pokazac. Idealnie spełniasz te cechy co są podane.

Moim zdaniem Hard jest dużo bezpieczniejszy w okazywaniu swojej miłości niż Ty...

+1
Przyganiał kocioł garnkowi
Awatar użytkownika
krzycho800
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: Neline i Maua_Zua
Nick na ShowUp.tv: Made

Spikel20 pisze:A Tobie co zas nie pasuje kolejny ?

nie chcę cię martwić ale jak dziadek odejdzie to ty awansujesz na czubka nr 1 na forum, co prawda jest jeszcze pompek i mano ale ten pierwszy loguje się tylko w nocy a ten drugi chyba złagodniał :D
Awatar użytkownika
jay
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 71 razy
Nick na ShowUp.tv:

Panie Spikel ja wiem, że aktualnie to zagrzybiały dziad z stolicy rodu Kraka jest na celowniku... i kurwa bardzo dobrze, ale pan nie zapominaj, że różnica między tobą a hardem jest taka, że on jest dwulicowym bezmózgowcem biedakiem a ty jesteś dwulicowym bezmózgowcem z pieniędzmi.
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Materialistka pisze:

Spikel20 pisze:Obrończyni harda sie znalazła ? To prosze sobie przyjąć na transmisjach jego. I prosze porównać opinie. Nie znalazłem bo ja przeciwieństwie do niektórych mam sie dobrze.

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
ProstataStaregoDziada
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękowano mu: 13 razy
Twoja ulubienica z SU: Madieska
Nick na ShowUp.tv:

Spajk jeżeli nie chcesz żeby ludzie z foro traktowali Cię jak psychola stalkującego modelkę z SU to przestań stalkować modelkę z SU :) Bierz przykład z Mano - też był na samym dnie i widzisz jak się zmienił a wszystko to dzięki jednej podstawowej zasadzie: NIE zakochujemy się w modelkach z SU. Kropka :)
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 324 razy
Podziękowano mu: 117 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Panie jay i parostek używanie sformułowań które nie psuja stanowczo do mojej osoby i są porostu kalumniami. Którą oczerniana moja osobę w gronie środowiska forumowego. Proszę o nie manipulowanie tutaj moja osoba. Incydenty do których tutaj dochodziły byly spowodowane jedynie używaniem środków wyskokowych jak również manipulacja przez jedna tutaj osobę. Ale tutaj tego tematu nie będe opisywał bo by stron nie strczylo.
Spikel20

Nie wiem czy zauważyliście ale wypowiedzi Harda i Spikela nie da się zrozumieć po pierwszym przeczytaniu :D Interpunkcja, składnia, gramatyka, słownictwo - wszystko takie niepoukładane. Przypadek? Nie sądzę :cool3:
Awatar użytkownika
MarcoPolo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: NajbrzydszaWeWsi
Nick na ShowUp.tv:

Masz pan racje panie Spikel - przepraszam pana za te obelgi i kalumnie kierowane w pana stronę. Nie jesteś pan bezmózgowcem, jesteś debilem. Jeszcze raz podkreślam, że różni cie z hardem tylko to ilu warstwowym papierem toaletowym się podcieracie.
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

Wiesz co parostek nie będę schodził do twojego poziomu intelektualnego bo nie ma po co.
Spikel20

Spikel z twoim intelektem tu musisz raczej wspiąć się aby dorównać koledze parostatkowi boś naprawdę debil.
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

Spikel20 pisze:Panie jay i parostek używanie sformułowań które nie psuja stanowczo do mojej osoby i są porostu kalumniami. Którą oczerniana moja osobę w gronie środowiska forumowego. Proszę o nie manipulowanie tutaj moja osoba. Incydenty do których tutaj dochodziły byly spowodowane jedynie używaniem środków wyskokowych jak również manipulacja przez jedna tutaj osobę. Ale tutaj tego tematu nie będe opisywał bo by stron nie strczylo.

Panie Spikel, incydenty do których dochodzi w wyniku używania środków wyskokowych są przez środowisko forumowe traktowane z pełnym zrozumieniem i wybaczane najczęściej natychmiastowo. Wszystkie pozostałe bywają zapamiętywane na lata i wykorzystywane jeśli zajdzie taka potrzeba. Niech Pana nie zmylą chwilowe sojusze zawierane na czas walki ze wspólnym wrogiem.
Pozdrawiam Hard :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Hard Ty pojebańcu jebany nie życzę sobie żebyś wypisywał głupoty, że się z Tobą pogodziłam.
Sram na Twoje zjebane PW.
Zgody miedzy Nami nie ma i nie będzie!
Weź się tak łaskawie odpierdol!!!!
Awatar użytkownika
wrednaPaula
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 75 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Nick na ShowUp.tv: NajbrzydszaWeWsi

Paula, Ty sie ogladaj za siebie jak wychodzisz z mieszkania i zaopatrz się w coś do obrony, bo chuj wie czy dziadyga nie postanowi "przeprosic" Cie osobiscie. A jak wiadomo Twoj adres nie jest trudno znaleźć, nawet dla takiego zjeba jakim jest dziad

Hard ma tylko dwa zwoje mózgowe więcej niż kura, ale bilet na pkp może umieć kupić :lol:
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Nick na ShowUp.tv:

Myślałem że temat padnie, a tu na jednej stronie 3 nowe wątki.
1. Po zniknięciu (na krótko zapewne) Harda tematem stał się Spikel który cieszy się wygraną , ale któremu forumowicze uświadamiają że jest Hardem z pieniędzmi
2. Spikel który w ostatnich 2 postach piszę jakby IQ mu podskoczyło do trzycyfrowego (ciągle z 1 z przodu)
3. I Paula, tak bez ostrzeżenia i brania jeńców ,piszę do Harda żeby się odwalił i nie pisał na pw że się pogodzili (komu ?, bo zakładam że Paula też pw dostaje z przeprosinami) więc Hard przyjął postawę walki partyzancka :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

Ten serial szybko się nie skończy. Romantycznych zakończeń też nie będzie :beach:

www.ShowUp.blog
Awatar użytkownika
Rene_A
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna