Maddie/_Maddieska_/vikivu/loveyourcum/prettylove

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Maddie/_Maddieska_
23 wrz 2018, 11:00

Z tylu transmisji grupowych na jakich bylem u Maddie to chyba tylko jedna odbyła się zgodnie z harmonogramem (w sensie - mimo wszystko odpalona została 7 minut po wyznaczonym czasie więc jeszcze blokada się nie uruchomiła - bo równo o czasie nie było żadnej :) więc wierni fani nie powinni być zaskoczeni opóźnieniem, jest to pewnego rodzaju tradycja u niej :) Widząc datę startu prawie koło północy można się było spodziewać, że trzeba będzie siedzieć minimum do 1-2 w nocy.

https://showup24.tv/Maddie
https://showup24.tv/profile/Maddie
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 324 razy
Podziękowano mu: 117 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

23 wrz 2018, 11:32

SokratesNauczycielPlatona pisze:
nobody69 pisze:Zawsze można pisać tutaj. Aż jestem ciekaw co nie pykło :-D No ale skoro sam komin, jeden z najrozsądniejszych ludzi na foro, apeluje o zamknięcie tematu, to coś musi być bardzo nie tak.

No właśnie,skoro jeden z najinteligentniejszy,najbardziej ogarniętych i trzezwomyślących użytkowników apeluje o cenzurę prewencyjną,to chyba słynna showupowa "więz emocjonalna" z nadającą,bierze górę nad wyznawanymi przez niego zasadami...

Sokrates tym razem akurat nie chodzi o "więź emocjonalną" bo takowa mnie nie łączy z zadną transmitującą. Tym bardziej z Maddie która chyba nawet nie kojarzy mojego nicka z SU. Bezsprzeczny fakt że jest "forumowym cukiereczkiem" akurat nie ma dla mnie znaczenia bo pomimo tego, ze troche postow juz tu napisalem to akurat nie jestem specjalnie aktywnym użytkownikiem czatu na którym to Maddie bywa przez niektórych hołubiona. Osobiście na czacie zamieniłem z nią może 3-4 zdania. Generalnie więc mam do niej baaardzo neutralny stosunek choc, przyznam ze zawsze podobaly mi sie jej transmisje i ceniłem powiedzmy profesjonalizm i zaangażowanie.
Dlaczego więc zasugerowałem chwilowe zamknięcie tematu? Bo traktuje wczorajszy show jako "wypadek przy pracy", dotrwalem do konca, widzialem teksty latające na czacie i jak bardzo niektórzy byli wkurwieni. Bylo po 3 w nocy, domyslam sie ze czesc oglądających, w wielu przypadkach zapewne tez na dobrej fazie, miało ochotę wylać swoje żale na foro i solidnie zmieszać ją z błotem. Domyslam sie tez ze prawdopodobnie próbowali to robić i domyslam ze jednak administracja interweniowała(?)
Teraz... gdyby Maddie odwalała taka kaszane za każdym razem to bez wątpienia wystawiłbym bezlitosna recenzje takiego wydarzenia nie zważając czy jest cukiereczkiem na forum czy nie. Tylko ze tak nie jest, dziewczyna zawsze sie starala, był klimat, byla akcja, bylo wszystko co nazywam dobrym show. Wczoraj? po prostu cos poszlo bardzo bardzo nie tak, począwszy od falstartu a potem już było tylko gorzej...
Ja tam osobiscie wybaczam, wszyscy popelniamy bledy i czasem cos nam nie wychodzi. Show must go on ;) i nawet narcyz czasem się pomyli ;)

Uważałbym tylko następnym razem z takimi deklaracjami:
Kiniuś pisze:Możemy umówić się tak, że - Rozczarowanym moim dzisiejszym show które przygotowywuję i rozpocznie się 23:15 oddam za bilety, :) więc jeśli stwierdzisz że pokaz jest przereklamowany i nie warty 500 zetków, z miłą chęcia Ci zwrócę za bilet, a mało tego dorzuce drugie tyle żebyś mógł sobie odbić za stracony czas... :girl_smile:

Bo biletów sprzedało się naprawde bardzo duzo i tak szczerze mysle ze 90% oglądających chetnie by skorzystalo z tej opcji, ale są po prostu mili, wyrozumiali i mają podobne podejście do mojego. Pozostałe 10% to "wyznawcy", dla nich wystarczy ze się uśmiechniesz i już sypia złotem ;)
Wiem że uruchomią się obrońcy, moze wlasnie ci ze słynną "więzią emocjonalną" i bedą bronic, twierdzić że show było zajebiste... nie, nie było, ale fajnie że jesteście mili dla Maddie, zasługuje na to.
Tyle mam do powiedzenia póki co w temacie, szczegółowej recenzji oszczędzę bo nie oto chodzi. Broń Buku zebym sie domagal jakichś zwrotów. Mam nadzieje Admine ze mi to puścisz... w sumie chyba nic złego nie napisałem.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

23 wrz 2018, 11:39

komin pisze:Moze Adminie zablokujesz chwilowo możliwość pisania w tym temacie i niech Maddie pierwsza sie wypowie.

W nocy odpowiadając, że zamknięcie tematu będzie nie w porządku wobec innych akurat zatwierdzając post został zamknięty :D

Lubię Maddie, byłem na nie jednej grupowej, ale trzeba być obiektywnym i podsumować te fajerwerkowe przedstawienie. Wytrzymałem "show" do samego końca, które trwało 4 godziny i próbowałem/pomagałem podtrzymać atmosferę chatu w pozytywnym nastawieniu, w sumie jako jeden z nielicznych, bo tylko mała garstka wstrzymała się bez negatywnych emocji do zakończenia.
Zacznijmy od zorganizowania - wg. mnie transmisja rozpoczęła się i zakończyła o sporo drineczków za dużo, alkohol przyczynił się tutaj w największym stopniu do katastrofy - 3dni zbierania biletów poszło się krótko mówiąc "pierdolić", bo Maddie zatraciła się w czasie i rozpoczęcie z godziny 23:17 się anulowało... Kolejny poślizg po rozpoczęciu grupowej, 15minut czekania zanim można było obejrzeć początek (nie przeszkadzało mi to, bo wiedzialem, że Maddie i tak przedłuży) i tu już się zaczęły pierwsze "dymy" zniecierpliwionego chatu, dalej było już tylko gorzej. Poziom toxyczności osiągnął punkt kulminacyjny kiedy Maddie zaczęła czytać chat i z tej przerwy zrobiła się godzina gadania tego samego w kółko (jak w pętli > czytanie > "idę po drineczka i papierosa" > czytanie) już tutaj pokaz miał się zakończyć, ale za namową udało się kontynuować no i z tych całych 4 godzin ruszyła lepsza część pokazu. Jeżeli ktoś chce poczytać sample chatu to zrobiłem mały kolaż - to był istny mexyk.
Obrazek
Awatar użytkownika
dbifuria
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Twoja ulubienica z SU: BiankaHolms
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 11:45

"Forum zapłonie" buahahahaa to konar miał płonąć a nie foro :)

www.ShowUp.blog
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 324 razy
Podziękowano mu: 117 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

23 wrz 2018, 12:06

Robiąc pokaz za tzw 500 miało być celem wyeliminowania "Januszy" a z tych treści powyżej widzę że to ich tylko przyciągnęło :shock2: :lol: :haha:
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄
Awatar użytkownika
Kulka_W_FA
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: LubieAll
Nick na ShowUp.tv: SKulkowany82

23 wrz 2018, 12:13

Hakuna Matata

www.ShowUp.blog
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 72 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 12:15

Godz 12:00 Kinia się obudziła-najebana! Nigdy więcej alkoholu, dziękuje za tą lekcję, teraz wiem że muszę wrócić do mleczka.
Wszystkich którzy byli na grupowej, zapraszam na darmowy pokaz w SPA, który odbędzie się za parę dni.
A teraz odniosę się do samego pokazu, ale to jak wytrzeźwieję . . . alkohol to zło, kocham was !
Awatar użytkownika
Kiniuś
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 57 razy
Podziękowano mu: 27 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: AE,Deepfeel2,
Nick na ShowUp.tv: Maddie,Maddieska,Vikivu

23 wrz 2018, 13:13

Maddie z całym szacunkiem, ale nie każdy ma czas by dopasowywać się do kolejnego show. Deklarowałaś niejednokrotnie, żeby napisać wiadomość do oddasz za bilet. Napisałem i czekam na zwrot, a jak będzie mi pasował terminowo następny to po prostu kupię bilet. Jako jeden z nielicznych wytrwałem do końca, choć poziom irytacji czasami sięgał zenitu. :)
Awatar użytkownika
PrezesBiedronki
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 14:28

PrezesBiedronki pisze:Maddie z całym szacunkiem, ale nie każdy ma czas by dopasowywać się do kolejnego show. Deklarowałaś niejednokrotnie, żeby napisać wiadomość do oddasz za bilet. Napisałem i czekam na zwrot, a jak będzie mi pasował terminowo następny to po prostu kupię bilet. Jako jeden z nielicznych wytrwałem do końca, choć poziom irytacji czasami sięgał zenitu. :)

Ale jesteś bezczelny.
Wytrwałeś do końca, ale czekasz na zwrot pieniędzy ? Żałosne.

Za chwile każdy się zleci po zwrot, bo nagle stwierdzi, ze mu się nie podobało, ale przyglądał się z pełna uwagą i nie powiem co jeszcze...
Dziewczyna dotrzymała słowa, mimo wszystko zrobiła ten pokaz, a nawet przedłużyła o dwie godziny.
frajera szukacie ?
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.
Awatar użytkownika
Pikanteria
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 8 razy
Twoja ulubienica z SU: M.
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 14:40

witam
jak mi sie nie podoba priv czy pokaz to z niego wychodze. siedziec kilka godzin ogladajac cos co ci sie nie podobalo jest troche dziwene tak jak w knajpie zamawiasz koryto zjadasz wszystko a kelnerce mowisz ze nie zaplacisz bo bylo nie smaczne???? kurwa zal i Januszowszczyzna
Awatar użytkownika
WOJTEK14
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 4 razy
Twoja ulubienica z SU: MADDIE
Nick na ShowUp.tv: WOJTEK14

23 wrz 2018, 14:44

Na miejscu niektórych byłoby mi wstyd. Dziewczyna się starała, zaangażowała się, a Wy jak posrane sępy bezczelnie prosicie o zwrot hajsu.

Maddie, wiesz co? Serio mówisz o tym darmowym pokazie w SPA ? Zastanów się...
dla takich sępów nawet nie chciałoby mi się kamerki załączać.
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.
Awatar użytkownika
Pikanteria
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 8 razy
Twoja ulubienica z SU: M.
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 14:45

Może i januszowszczyzna, ale nie oszukujmy się, zapowiedzią o zwrotach żetonów dla niezadowolonych Maddie sama sobie w kolano strzeliła.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 14:52

nobody69 pisze:Może i januszowszczyzna, ale nie oszukujmy się, zapowiedzią o zwrotach żetonów dla niezadowolonych Maddie sama sobie w kolano strzeliła.

Tak, dotrzymuje słowa jestem honorową osobą, ale jeśli ktoś ten fakt nadużywa to jest troszke słabe?
Nie czuje się winna, pokaz się odbył z małym opóźnieniem bo musialam isc do kuchni po lód do wytwornicy dymu, żeby odpalić tą maszyne! mówiłam przed pokazem że chwle mi to zajmie! to nie pkp zeby gonic sie z czasem, w ramach tego pzredłużylam 3 godz.
Pare idotów celowo chciało rozjebać pokaz, wali się w jakąś dyskusję która wyprowadziiła mnie z rónowagi, na chwile pzreraliśmy show żeby interweniować sytuacje, ale to tylko pogorszyło sprawę, bylam wypita i wiele osób ten fakt wykorzystało. Po chwili wróciłam do pokazu i było już cłkiem niezle.
Awatar użytkownika
Kiniuś
ShowUpper
ShowUpper

23 wrz 2018, 14:54

Nie mogę się zgodzić z kilkoma powyższymi odpowiedziami.

Formalnie każdy może domagać się zwrotu, ponieważ rozpoczęcie nastąpiło jakieś 20-30 minut po pierwszym ustalonym czasie, a po deklarowanych 40 minutach pokazu o ile mnie pamięć nie myli, nawet stanik nie poleciał. Jest różnica między 40 minutami, a trzema godzinami.

Nieformalnie, rzeczywiście jak ktoś oglądał do końca i domaga się zwrotu, etycznie rzecz biorąc jest chujem jednak nigdzie nie ma napisane, że chujem być nie można, a skoro można to część jest. Taki już świat niesprawiedliwy.

EDIT: Myślę, że każdy siebie zna i wie czy chujem jest czy nie :D Ja nie jestem.
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Nick na ShowUp.tv: ohiach

23 wrz 2018, 15:01

PrezesBiedronki pisze:Maddie z całym szacunkiem, ale nie każdy ma czas by dopasowywać się do kolejnego show. Deklarowałaś niejednokrotnie, żeby napisać wiadomość do oddasz za bilet. Napisałem i czekam na zwrot, a jak będzie mi pasował terminowo następny to po prostu kupię bilet. Jako jeden z nielicznych wytrwałem do końca, choć poziom irytacji czasami sięgał zenitu. :)

Oj,Maddie,Maddie,choć osobiście za Tobą nie przepadam(za krzywą akcję w stosunku do pewnej dziewczyny..),tak jeszcze bardziej nie znoszę sępów i ulungów.Po co pisałas,że będzie super show,że jak coś to oddasz za bilety?To Ty nie wiesz gdzie nadajesz?Tutaj goście potrafią rozpętać 3 wojnę światową o 20żet,potrafią tygodniami udawać "kumpla" nadającej aby wyłudzić 200-300żet(...wiesz,taka sprawa...oddam za tydzień,dzięki...) i dopuszczać się innych kurewst aby zarobić kilka złotych.Swoim postem dałaś im do fiuta argument,więc pewnie będą drzeć ryja o kasę...Czego właśnie masz przykład w poście @prezesa,który nie może przeboleć 88pln,za 4 godzinny pokaz...(najwyrazniej informacje o podwyżkach w biedronce są mocno przesadzone :D )
Lepiej być typem,który przepuścił 50tyś pln na SU,niż gościem,który pisze,że jakby MIAŁ 50tyś,toby nie przepuścił...
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 15:06

Z zapowiedzi i reklamowania się zapowiadała się zabawa a la lot na księżyc, a widzę że z lekka lipa...

Co do żetonów prowadząca sama pisała że zwrot w razie niezadowolenia więc no sorry ale skoro się tak mówi no to trzeba się liczyć z konsekwencjami...

Kwestia spóźnienia i przedłużenia - nie każdy ma czas aby czekać niestety, i może mieć zaplanowane inne czynności - wtedy opcja przedłużenia raczej nic nie daje...

A to że ktoś się napierdolił z lekka i zamulił kłócąc się z kimś, to dla typowego wykupującego i czekającego też żaden argument...

Ja mam wyjebane bo tak czy siak bym nie wziął bo jak ktoś zapowiada i reklamuje wielkie boom to właśnie się tak to później kończy...
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 15:12

Moje show miało trwać 40 min każdy kto mnie troche zna to wie pzredłuża się do 3 godz. czas jest nliczony z góry żeby był zapas na sprawy techniczne, jak przygotowanie włączenie maszyny! oczym było mówione przed pokazem, to jest moje show i dokładnie wiem w którym momencie mam zdjąc stanik, a kiedy pierdnąć, gdyby nie przeszdkodziło mi pare osób stało by się to znacznie szybiej zaplanowany czas w sb o 24:00? to jest dopiero kiepski argument:)
Awatar użytkownika
Kiniuś
ShowUpper
ShowUpper

23 wrz 2018, 15:13

Pikanteria pisze:Na miejscu niektórych byłoby mi wstyd. Dziewczyna się starała, zaangażowała się, a Wy jak posrane sępy bezczelnie prosicie o zwrot hajsu.

Maddie, wiesz co? Serio mówisz o tym darmowym pokazie w SPA ? Zastanów się...
dla takich sępów nawet nie chciałoby mi się kamerki załączać.

To nie załączaj.
Skoro ktoś coś mówi to logiczne jest że później są ludzie, którzy rozliczają z danego słowa...Jak np. idziesz do sklepu i pisze w nim że zwrot pieniędzy za towar w razie jak się nie spodoba - i ktoś to reklamuje - to też jesteś bezczelnym sępem ????
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 15:18

Kiniuś pisze:gdyby nie przeszdkodziło mi pare osób stało by się to znacznie szybiej zaplanowany czas w sb o 24:00? to jest dopiero kiepski argument:)

Ale kogo to obchodzi z pozycji klienta czy ktoś ci przeszkodził czy nie - ci przeszkadzający odpowiadają za transmisje czy TY????

Co do godziny - wiele ludzi ma tu rodziny, wchodzi ukradkiem na SU, i skoro jest napisana godzina - to jeśli ktoś jest konsekwentny powinien jej dopilnować - proste jak jebanie...po to stworzono czas, aby właśnie można było planować coś o danej godzinie :)
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

23 wrz 2018, 15:22

Ja tam się z Maddie kulturalnie dogadałem. Nie interesuje mnie wasze zdanie. Każdy wie jak hype'owany był pokaz. Ja rozumiem, że zdarzają się wpadki i nie zawsze idzie tak jak się zakłada. Jakby ktoś chciał być mendą, to by sępił bo ma ku temu podstawy takie jak ta:

Kiniuś pisze:Możemy umówić się tak, że - Rozczarowanym moim dzisiejszym show które przygotowywuję i rozpocznie się 23:15 oddam za bilety, :) więc jeśli stwerdzisz że pokaz jest przereklamowany i nie warty 500 zetków, z miłą chęcia Ci zwrócę za bilet, a mało tego dorzuce drugie tyle żebyś mógł sobie odbić za stracony czas... :girl_smile:

Ja Maddie lubię i szanuję. Wiem, że to rakieta ale nikt mi nie wmówi, że wczoraj dostał to czego oczekiwał i co było zapowiadane. Dlatego wierzę, że SPA nas wszystkich zregeneruje :beach: :twisted:
Awatar użytkownika
PrezesBiedronki
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękowano mu: 2 razy
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna