wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Paulino!!!
Jest mi ogromnie przykro i smutno że mnie tak wczoraj potraktowałaś na forum.
A ja o Tobie takie rzecze pisałem.......
Obrazek
Smutek............
Żal.........
I to wszystko przez te kilka może faktycznie niepotrzebnie umieszczonych postów.
:cray: :cray: :cray: :cray:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ................
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Stul już morde, tego się nie da naprawić Dziadu, zrozum to w końcu! Jedyne co można teraz zrobić to odejść, odejdź jak masz choćby resztki godności!
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 322 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

hardrockcaffe696 pisze:Paulino!!!
[ Obrazek ]
Smutek............
Żal.........
I to wszystko przez te kilka może faktycznie niepotrzebnie umieszczonych postów.

"Och a ja o Tobie takie rzeczy pisałem":
Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to mogą ci ubliżać bo co ba maja żetonki. Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów.

"Kilka niepotrzebnie umieszczonych postów" - haha ja pierdole, obgaduje ją z innymi na pw i kilka niepotrzebnych postów umieszczonych, wręcz robi jej antyreklamę :) :)

"Jest mi ogromnie smutno jak mnie potraktowałaś na forum" - jak ty ją kurwa dwulicowy parszywcu potraktowałeś?? Broniła Cię tu - myślała że wszyscy pierdolnięci, że do niej coś każdy ma - a wczoraj na chacie co się okazało - że kurwa ty byłeś problemem i nikt inny, normalna rozmowa z nią, zero mieszania przez takie dwulicowe ścierwa jak ty...Jedyna osoba co ją próbowała atakować to ty pojebańcu - sugerowaniem że gada ze Spikelem bo jak to napisałeś - ŻETONY"....

Ile razy ona ma ci jeszcze pisać abyś wypierdalał z jej życia, i nie wypowiadał się na jej temat????Tępy kurwa jesteś????Już ci 3 razy napisała abyś spierdalał obłąkany stary obleśny cepie...
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

[ Obrazek ]
Smutek............
Żal.........

Chyba już pisałeś wczoraj ze to koniec!!! Czego ty cepie nie rozumiesz?. Za kilka postów debilu 150 stron tego tematu to są prowokacje wyłącznie twoje ? Jak ciebie nie było temat toczył sie normalnym życiem do momentu jak debil nie zaczal pisac swoich dyrdymałów.
A taka dwulicowa świnia jestes wyłącznie ty i to zrozum cepie . Wypierdalaj czego jeszcze nie rozumiesz chuba na czacie paula tobie dostanie napisała !!!!
Spikel20

A ja stawiam czapkę śliwek węgierek Top Hit po 3 zł/kg, ze sie da wszystko naprawić
i Pierwsza Para Kamerek się zejdzie jeszcze
Tak im dopomóż Panie Jezu, Królu Polski

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 146 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

#Hardwypierdalaj
Awatar użytkownika
g0wniarz
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: Narazie zadna
Nick na ShowUp.tv: g0wniarz

Widze hard ze ty nigdy nie odpuścisz i nie kilka postów tylko setki dwulicowa kanalio.
Tutaj mam kolejna perełkę twoch wypocin na pw

2018, 21:20
Od: hardrockcaffe696
Do: Spikel20

mam tylko nadzije ze sobie ta chora znajomosc z ta ladcznica w koncu odpusciles bo my chlopy to musimy sie w koncu razem trzymac .. licze ze zmadrzales.. trzymac za ciebei kciuki i mam nadzieje zeznajdzies sobei kogos bardziej normalnego niz ona
Spikel20

HenryChinaski1 pisze:A ja stawiam czapkę śliwek węgierek Top Hit po 3 zł/kg, ze sie da wszystko naprawić

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi

Nie wiem czemu , ale odnosze podobne wrazenie, Oni po prstu idealnie do siebie pasuja na zasadzie przeciwienstw. W kazdym razie na miejscu HRC atakowalbym z zdwojona sila o to po rostu MUSI przyniesc jakis efekt :papa:

HRC DO BOJU , nie pozwol aby byle forumowi zazdrosnicy niszczyli Twoja gleboka relacje z Koliberkiem! :hi:
Badz dzielny i pisz wiersze, wklejaj kwiatuszki i ptaszki a jestem pewny ze Paula jak kazda prawdziwa kobieta zmieknie i z łzami w oczach rzuci Ci sie pewnego dnia na szyje i szlochajac wyzna " Jedrus jam twych ran niegodna calowac!" - (cyt zaczerpniety z filmu Potop 1974r.)
Tak wlasnie odbieram te drobna sprzeczke dwojga zakochanych ludzi jakimi w co gleboko wierze jestescie. Po prostu Paula biorac pod uwage brak doswiadczenia z mezczyznami nie do konca zdaje sobie sprawe do kogo mocniej bije Jej serduszko!! :yu: :yu:
zycie to dziwka

tomoxx pisze:Hard, tak na chłodno Tobie to się nie mogło udać to wszystko co sobie zaplanowałeś, działasz zbyt schematycznie żeby nie można było przewidzieć jak się zachowasz, co zrobisz i jak się będziesz tłumaczył.

Napisałem Tobie wczoraj
tomoxx pisze:Nie wiem czy pisałeś to bo byłeś zły na Paulę czy raczej z powodu obsesji na jej punkcie, bo wygląda to tak jakbyś chciał odrzucić od niej jej najbardziej szczodrego fana a jednocześnie Twoją największą konkurencję (w Twoim odczuciu oczywiście ) a to chyba jeszcze gorzej że jesteś wstanie ją zwyzywać i wylać do rynsztoka tylko po to żeby jak psychopata mieć ją potem dla siebie. Bo rozumiem że taki masz plan aby na koniec była tylko z Tobą i wszystkich stałych widzów kopnęła w dupę.

Po czym po paru godzinach nie mając już argumentów do wybielania się sam to przyznałeś (ale tak w tym momencie przyznanie się dlaczego to robiłeś było jedyną rzeczą która mogłaby zadziałać, niestety dla Ciebie pod warunkiem że Pauli choć trochę na Twojej osobie zależało i doceniła by to do czego się możesz posunąć by ją zdobyć )
hardrockcaffe696 pisze:A ty bucu po kiego myślisz chuj ja ci tak napisałem
Chciałem w ten sposób się ciebie tylko pozbyć z jej otoczenia nic poza tym

Do tego dodajesz poniżej dokładnie to samo o co tu toczyła się awantura, czyli stare posty, kto ją jak nazwał itp, i jak piszesz że ona ma swój rozum i to pamięta, to powinieneś wiedzieć że również pamięta Twój cytat o kurwie, bo czemu o tym miała by zapomnieć? Spikel też ją pewnie przepraszał więc nie wiem czemu to takie dziwne że mu wybaczyła, może pisał grubsze rzeczy , ale on też na trans jechał grubiej z żetonami. Niestety dla Ciebie Hard nie gracie w tej samej lidze.

hardrockcaffe696 pisze:Ale ja zapomniałem że ty jesteś chorym psychiczne kolesiem
I na chuja wrzucasz tu te stare posty
Pewno się chcesz w jej oczach wybielić i pokazać że jesteś przecież lepszy ode mnie.
To wiedz ze ona ma swój rozum i te twoje liczne szantaże, wyzwiska groźby,te listy które chciałeś pisać do jej rodziców i do sądów
Nie wspomnę już o tą awanturę o kota ,o żetony o zaległe minuty i chuj wie jeszcze o co świadczą tylko o tobie jaka jesteś tylko PARSZYWĄ GNIDĄ
Lista jest długa i szeroka.
I ty jesteś ponoć lepszy ode mnie ..śmiem wątpić :!: :!: :!: :!:
I przestań tu robić z siebie jebanego ''świętoszka'' bo więcej masz brudu za kołnierzem niż ja :!:
To tyle w tym temacie :bye:

Sam zacząłeś wstawiać stare posty, wklejać obrazki z wypowiedziami innych, nie tylko Spikela, w ten sposób się to nie mogło udać, nawet jeśli w części to co pisałeś było prawdą, (zakładam że leży po środku) to nie miałeś siły przebicia przez to jaką sobie tu wyrobiłeś pozycję, zawsze zostałbyś zakrzyczany. Ale sam sobie na to zapracowałeś.

W pożegnalnym poście (choć słowo trochę sugeruje że wrócisz niedługo, domyślam się że nowe konto na SU, ugadanie się z Paula, unban i powrót do starego) jeszcze wyzywasz wszystkich od idiotów i przegrywów i na wszystkich zwalasz winę nie na siebie.
Naprawdę niektóre oczywiste rzeczy do Ciebie nie docierają, aż tak Ci Paula przesłoniła myślenie obiektywne?
Napisała Ci kiedyś czy powiedziała że nie masz na co liczyć , to był moment żeby odpuścić a Ty po chwilowym ochłodzeniu stosunków napisałeś na nią jakieś gówno u swojego największego konkurenta bo w Twojej głowie zrodził się plan jak go odpalić, i wróciłeś ze zdwojoną siłą.

Wdałeś się w dyskusję z chyba wszystkimi uczestnikami tematu, i za każdym razem jak Ci brakowało argumentów to zaczynałeś wyśmiewać , obrażać i pisać że i tak dalej będziesz tu wszystkich wkurwiał. Tak się pozycji nie buduję.
Wstawiałeś jak maszyna te wierszyki i obrazki, nie do tego jest ten temat, tu się gada o osobie w grupie a nie piszę pochwalne poematy, taki post że jest zajebista można wstawić raz ale nie co chwilę. To jej mogłeś na pw tu pisać, a Ty robiłeś to tym bardziej im mocniej Ci się za to dostawało.
Wymyśliłeś sobie rolę tego który jest piętnowany za dobą sprawę, ale w tym przypadku to nie mogło zadziałać, nie mogłeś się łudzić że taka postawa sprawi że nagle Paula któregoś dnia wstanie i powie, Hard miałeś rację byłam głupia, tylko Ty mnie traktujesz jak księżniczkę,
Paula co by o niej nie napisać, jest jeszcze młoda, i pewnie jak skończy z SU to sobie kogoś znajdzie, choć zakładam że nie będzie to nikt z SU, albo ktoś anonimowy dla większości jeśli z tego grona.

Jak będziesz chciał żebym Ci napisał ja wyjść z tej sytuacji to Ci to ogarnę w gratisie, za takie psychologiczne porady to kasuję po 130 za godzinę. Zrobię Ci dokładną psychoanalizę tego co tu się przez te lata wydarzyło, im szybciej zrozumiesz tym lepiej dla Ciebie.
Czytając Twoje posty jak Ci jest przykro, a za chwilę jak wszystkich wyklinasz to się zastanawiam który Ty to ten prawdziwy i które posty pisane były na trzeźwo.

W jednej sprawie masz moje poparcie, nie wiem czy to prawda czy nie, ale oczernianie Cię przez pryzmat Twojego ojca sytuacji jaka ma z nim miejsce jest skurwysyństwem wysokich lotów, ale to akurat pokazuje niskie loty Spikela, i jego brak wartości moralnych. Dlatego też pewnie to Cię ucieszy, on też nie ma żadnych szans u Pauli (choć tak samo jak Ty ślepo jest o tym przekonany, i wierzy w każdy pozytywny feedback jaki od niej dostanie, a wszystko na nie wyrzuca z głowy, no cóż ślepa miłość)
I mam nadzieję że naprawdę sobie odpoczniesz od forum i od SU, bez Ciebie nawet za 100 dni nie będzie tu 400 stron więc dużo nie stracisz.

Ale po co tak strzępić klawiaturę? Wystarczyło napisać dwa słowa: jesteś pierdolniety.
"Ale to miłe z strony Niemców że byli na pogrzebie marszałka.
Pewno nie bez znaczenia był tu fakt że pokonał on bolszewików w 1920 roku." - Hardrockcaffe696 wybitny znawca historii i dziejów XX wieku o obecności nazistowskiej delegacji pod przywództwem Adolfa Hitler na pogrzebie Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Awatar użytkownika
jakim
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 39 razy
Nick na ShowUp.tv:

Ty jebany chuju widzę że nie odpuszczasz. :!:
Uważaj bo mogę wkleić tu wszystkie twoje ''pochwalne'' posty które kierowałeś pod jej adresem
Tylko jest tego dużo i nie chce mi się po prostu tego robić :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

hardrockcaffe696 pisze:Ty jebany chuju widzę że nie odpuszczasz. :!:
Uważaj bo mogę wkleić tu wszystkie twoje ''pochwalne'' posty które kierowałeś pod jej adresem
Tylko jest tego dużo i nie chce mi się po prostu tego robić :!: :!: :!: :!:

Ty kurwa jakbyś miał, to już dawno mendo dwulicowa byś wkleił i z językiem na wierzchu czekał...

Takie "mam, ale nie mam" to wciskaj dzieciakom...zresztą jeden chuj co masz: Paula i tak ci każe wypierdalać na wieki...i prosiła cię trzykrotnie abyś tu się nie udzielał....

Uprzedzę cię przed tym co napiszesz czyli: ale Spajki mnie podpuszcza - tylko pytanie czy liczy się co Spajki pisze czy to o co cię Koliberek prosił czyli abyś tu nie pisał????

Pokaż w końcu czyje słowa są dla ciebie ważniejsze i czyja prośba...
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 41 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

O kurwa ale cyrk - HARD wklejaj wklejaj zawsze uważałem ciebie za mende i swołocz najniższego sortu więc nie zdziwi mnie nawet jak spreparujesz fałszywe wiadomości :D I tak Paula kazała ci wypierdalać nie masz już nic do stracenia więc do boju TW "HRC666". Z partyjnym pozdrowieniem.
Żeby zdo­być ko­bietę, trze­ba jej rzu­cić do stóp cały świat, a nie pół.
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 32 razy
Twoja ulubienica z SU: brak takowej
Nick na ShowUp.tv: tajne/poufne

HenryChinaski1 pisze:A ja stawiam czapkę śliwek węgierek Top Hit po 3 zł/kg, ze sie da wszystko naprawić

heh, piszesz z perspektywy autora blogaska przeczuwającego nadejście sezonu ogórkowego...

niewątpliwe jednak dla bohaterki tematu nadszedł czas trudnej próby charakteru.
Awatar użytkownika
wielkanoc
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 21 razy
Twoja ulubienica z SU: Irina Droutchenko
Nick na ShowUp.tv:

[ Obrazek ]
Smutek............
Żal.........

Ja pierdole Hard serio będziesz robił z siebie ofiarę teraz?
Powiedziałam Ci, żebyś wypierdalał z tego miejsca, a jak już koniecznie musisz tu być to wypad z mojego tematu, rób śmietnik gdzieś indziej!
Normalny facet, który szanuje jakąś kobietę i znaczy coś ona dla Niego odpuszcza, ale nie Ty.... Ty teraz pierdolniesz swoimi zjebanymi postami 10 x mocniej.... Litości!
Zygam Twoją dwulicowością i jedyne uczycie jakie we mnie wywołujesz to agresja (mam ochotę Ci po prostu wpierdolić, by nigdy więcej Twoje pojebane zachowania nie odbiły się na żadnej showupowiczce)!
Awatar użytkownika
wrednaPaula
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 75 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Nick na ShowUp.tv: NajbrzydszaWeWsi

Może ktoś strescic? Straciłem wątek...

tak z 333 strony temu :laughingnew:
Awatar użytkownika
edziomir
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: Łobuz z Łajdaczką
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Hard stosuj politykę Goebbelsowską
Preparuj, kłam, wklejaj, szczuj powtarzaj do wyrzygu, nie poddawaj się, menduj, mow fałszywe świadectwa przeciw bliźniemu swemu, wybielaj się, kompulsywnie stosuj sofizmaty, opanuj lepiej fotoszopa lub painta, i działaj....bądź bezlitosny w drodze do serca Pauli
I pamietaj co mówił Machiavelli
"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie"

Zmuś wszystkich, zeby byli dla Ciebie dobrzy, gdyż..

"Ludzie będą zawsze dla ciebie źli, jeżeli konieczność nie zmusi ich do tego, by byli dobrzy"

i najważniejszy cytat na koniec.... "Jezeli nie możesz być lwem, bądź Zygim"
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 31 razy
Podziękowano mu: 146 razy
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

Hard takie pytanko... Co reszta Januszy musiała zawsze robić kiedy ich wyjebała żeby dostać unbana? Podpowiem ci: Przelać odpowiednią liczbę żetonów więc jak ci zależy na tej miłości to z rana tel do Providenta tak myśle ze 5k powinno być ok. Potem przelej na profil Paulety i po sprawie.

Oj tam Paula po co odrazu wpierdolić lepiej zrobić to tym i przy okazji spełnić największe marzenie Harda żeby być wyjebanym przez koliberka

Obrazek
Awatar użytkownika
sirpsychosexy
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Nick na ShowUp.tv:

A wy nie słyszeliście, ze nie kopie sie leżącego? Kurwa, ileż mozna...
Awatar użytkownika
krzycho800
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 2 razy
Twoja ulubienica z SU: Neline i Maua_Zua
Nick na ShowUp.tv: Made

To kiedy jakaś impreza z okazji wyjebania Andrzejka na zbity pysk ? :smoke: :smoke: :smoke:

Krzycho chyba kopiącego się nie leży :D
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Nick na ShowUp.tv: brak

Paulino!!!
Moje gratulacje za nowych znajomych z forum którzy jeszcze do nie dawna Cie tu opluwali i mieszali z błotem :!:
Aha zapomniałem jak ty innym możesz szybko wybaczyć :!:
No i te twoje liczne like.. to robi wrażenie :!:
No i co najważniejsze że spajki jaki jest wreszcie szczęśliwy tylko to wszystko do czasu kiedy znowu mu zacznie odpierdalać.
I tymi wyzwiskami które kierowałaś tam pod moim adresem pewno zyskałaś u nich wielki podziw i szacunek.
Jesteś niczym Judasz który sprzedał Jezusa za marna garść srebrników.
I jak on skończył.. na gałęzi bo dręczyły go wyrzuty sumienia ze źle postąpił
Ale czy ty masz sumienie ........
To tyle.. mam dość :bye: :bye: :bye: :bye:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper