wrednaPaula/PaulaLuxuryEroticShow/NajbrzydszaWeWsi

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

adamosx pisze:Przecież posty nimoka aż śmierdzą sarkazmem :P

Mi śmierdzi starym Dziadem i tyle.

wrednaPaula (NajbrzydszaWeWsi) pisze:
Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Showus.org 22 wrz 2018, 16:51
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

Robinek29 pisze:Więc się zastanów co piszesz...

A ty zawszańcu pewno nie słyszałeś o czymś takim jak niska szkodliwość społeczna wiec przestań mnie tu straszyć jakimiś artykułami bo tylko po raz kolejny się ośmieszasz pewno nie po raz ostatni. :mocking:
A tu poczytaj sobie ty nieuku....
https://www.poradaprawna.pl/porada/1880 ... oraz-do-ja
Ps mam nadziej że chociaż na moment zamknąłem ci tą wyszczekana jadaczkę.
I moja rada .. pomyśl zanim coś tu napiszesz. :!: :!: :!: :!:

https://showup24.tv/NajbrzydszaWeWsi
https://showup24.tv/profile/NajbrzydszaWeWsi
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 47 razy
Twoja ulubienica z SU: ................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

hardrockcaffe696 pisze:
Robinek29 pisze:Więc się zastanów co piszesz...

A ty zawszańcu pewno nie słyszałeś o czymś takim jak niska szkodliwość społeczna wiec przestań mnie tu straszyć jakimiś artykułami bo tylko po raz kolejny się ośmieszasz pewno nie po raz ostatni. :mocking:
https://www.poradaprawna.pl/porada/18809/co-to-jest-niska-szkodliwosc-spoleczna--kiedy-jest-orzekana-oraz-do-ja

Ty się lecz człowieku,
jala niska szkodliwość?
Kradzież to kradzież, za to jest wyrok nawet jak jest w zawieszeniu.
Polewam :lol2: z Ciebie Hard na maxa. Nie masz już co wymyślać to napierdalasz czym popadnie.
Już Ci kiedyś pisałem, kiedyś przegniesz pałę i trafisz do hycla i skończy się Twoje szczekanie.

PS Od dziś masz kolejną "domenę" złodziej!
PS 2 Twoje rady są warte tyle co SŁOWO Twojej zezowatej e-Dziwki.

Hard wypierdalaj z tego tematu! Chcesz dalej robić z siebie pośmiewisko? Proszę bardzo, ale kurwa z łaski swojej idź robić syf gdzieś indziej!
Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

Nasz forumowy poeta - tak opisuje osobę, z którą ma "relacje" :D :

"Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to mogą ci ubliżać bo co ba maja żetonki. Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów."
Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

Kradzież to kradzież dobre sobie. :!:
To ty pojebańcu chyba nie znasz kompletnie przepisów prawa jakie obowiązuj w tym kraju. :!:
A co np jak ukradniesz coś ze sklepu to dostajesz wyrok w zawieszeniu. Jest kwota do której otrzymujesz tylko mandat karny.
No tak ale ktoś kto spędził pół swojego życia wśród kangurów może tego nie wiedzieć. :laugh3:
Ale twoja ewidentna głupota i nieznajomość prawda nie uprawnia cie żebyś tu ze mą pyskował i mnie straszył.
PS no przepraszam że uważałem że wierszyk ma niską szkodliwość społeczną.
Zapomniałem że pan robinek29 dostał po jego przeczytaniu nieoczekiwanego i dosyć bolesnego zaparcia. :sarcastic:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Dziadu sam się ośmieszasz. Jaka niska szkodliwość społeczna.... Ty nie wysrałeś się pod płotem w opuszczonej hali fabrycznej tylko zajebałeś z premedytacją cudzy tekst literacki, przeredagowałeś go i wstawiłeś jako WŁASNĄ TWÓRCZOŚĆ. Podpisałeś go menelu swoim pseudonimem.... Kradzież to jedno, dwa, że właśnie w ten sposób możesz głąbie zniszczyć komuś jego nazwisko... To nie jest jakiś smieszny wierszyk z internetu tylko dzieło sztuki napisane przez kogoś kto się tym zajmuje zawodowo. Publikując ten swój bełkot chwalebny dla kurwy internetowej narażasz niczemu nieświadomego faceta na straty finansowe a już nie mówiąc o stratach wizerunkowych których przeliczyć na pieniądze się nie da. Nie każdy chce być kojarzony z jak sam to nazwałeś "miejscem dla przegrywów", portalem erotycznym, z dziwkami, seksem i chuj wie jeszcze z czym.
Debil.
"Moze i Paula byla dziwką i daj jej Buku zdrowie ale na bank to Hard jest kurwą." ~~ Komin z Forum
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 71 razy
Podziękowano mu: 102 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

hardrockcaffe696 pisze:Kradzież to kradzież dobre sobie. :!:
To ty pojebańcu chyba nie znasz kompletnie przepisów prawa jakie obowiązuj w tym kraju. :!:
A co np jak ukradniesz coś ze sklepu to dostajesz wyrok w zawieszeniu. Jest kwota do której otrzymujesz tylko mandat karny.
No tak ale ktoś kto spędził pół swojego życia wśród kangurów może tego nie wiedzieć. :laugh3:
Ale twoja ewidentna głupota i nieznajomość prawda nie uprawnia cie żebyś tu ze mą pyskował i mnie straszył.
PS no przepraszam że uważałem że wierszyk ma niską szkodliwość społeczną.
Zapomniałem że pan robinek29 dostał po jego przeczytaniu nieoczekiwanego i dosyć bolesnego zaparcia. :sarcastic:

Nie ośmieszaj się złodzieju!
Tylko taki typ jak Ty czyli złodziej może powiedzieć, że kradzież to nic takiego!
Że to niska szkodliwość. Zapamiętaj jedno złodzieju, nie ma znaczenia co ukradłeś!
Złodziej zawsze jest złodziejem, bez znaczenia co ukradł.
A Ty nie byłeś głodny, nie ukradłeś bułki w sklepie czy wina bo cię suszyło by Cię usprawiedliwiać.
Tylko dla osiągnięcia celu w postaci sympatii zezowatej e-kurwy zajebałaś gościowi wiersz i sprzedałeś go jako swój i to publicznie!
Dla sławy, dla chwały, by zaistnieć.

Jesteś zerem, gorszym od żula z pod budki z piwem.
Jesteś typem mendy społecznej żerującej na innych.
Gardzę takimi dziadami ja TY!

PS
Ja przytoczyłem Ci konkretny artykuł za to co zrobiłeś, ale skoro 3 lata dla Ciebie to niska szkodliwość to nie mamy o czym gadać przygłupie.
Art. 115.0
1. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.

Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

Widzę że do twojej pustej łepetyny nie dociera że żaden sąd w tym kraju mnie za coś takiego by nie skazał ani na zawiasy ani na 3 lata.
A czemu poczytaj sobie ty NIEUKU.
I przestań już tu pyszczyć bo nie ma już ochoty tu z tobą pisać.

Obrazek

Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 pisze:Widzę że do twojej pustej łepetyny nie dociera że żaden sąd w tym kraju mnie za coś takiego by nie skazał ani na zawiasy ani na 3 lata.
A czemu poczytaj sobie ty NIEUKU.
I przestań już tu pyszczyć bo nie ma już ochoty tu z tobą pisać.

[ Obrazek ]

Czyli to co zrobiłeś wedle Ciebie jest OK?
Brawo złodzieju!
Dzięki takim typom jak Ty masz jak masz w tym naszym pięknym kraju.
U mnie jak by cię autor wiersza zaskarżył to do końca życia jadłbyś z psiej miski!

Ja złodziejstwa nie toleruje i będę je piętnował do końca!

Ale co tam, taki dziad złodziej powie jeszcze, że On niewinny.
Może jeszcze autora pozwij, że nie po Twojej myśli złodzieju napisał.

Zapomniałem dodać!
"Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to mogą ci ubliżać bo co ba maja żetonki. Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów."

Autor Hard wszystkim znany złodziej wierszy
Źródło showsu.org

Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 237 razy
Podziękowano mu: 185 razy
Twoja ulubienica z SU: Google-Banned
Nick na ShowUp.tv: (jestem zbanowany)

Po co Wy z tym starym, śmierdzącym, intelektualnym zerem dyskutujecie :) Nadejdzie znów dzień że Księżniczka wypije i znów dziadka bez honoru pociśnie....

Człowiek co pisze o swojej wielkiej miłości jak poniżej to chyba z czubem równo nie ma??

Awatar użytkownika
AvenumDostarce
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Twoja ulubienica z SU: SSIJKA
Nick na ShowUp.tv:

AvenumDostarce pisze:Po co Wy z tym starym, śmierdzącym, intelektualnym zerem dyskutujecie :) Nadejdzie znów dzień że Księżniczka wypije i znów dziadka bez honoru pociśnie....

Człowiek co pisze o swojej wielkiej miłości jak poniżej to chyba z czubem równo nie ma??

Chuj z Jego zezowatą miłością.
Ale złodziejstwo należy piętnować!

Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

Chuj z Jego zezowatą miłością.
Ale złodziejstwo należy piętnować!

Szkoda słów,jemu można pluć w gębę,a on się wytrze i powie,że pada deszcz,zaraz błyskotliwie napisze "WIDZĘ ŻE"...Przecież to debil i prymityw.
Awatar użytkownika
Dunczyk
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

Kurwa dziadek zamiast siedzieć przed kompem i wypisywać tu poematy albo wykłócać się wziąłbyś Zygiego na spacer, chciałbym cie w końcu spotkać gdzieś na mieście :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Nick na ShowUp.tv:

lambada pisze:Kurwa dziadek zamiast siedzieć przed kompem i wypisywać tu poematy albo wykłócać się wziąłbyś Zygiego na spacer, chciałbym cie w końcu spotkać gdzieś na mieście :mrgreen: :mrgreen:

Heee Zygiemu to ON niech najpierw odda miskę... :lol2:

Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

...i frisbee:P
Obrazek

wrednaPaula pisze:
A zdjęcie mi się bardzo podoba!
Dziękuje Andrzejku! ;*
Awatar użytkownika
maq
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 49 razy
Nick na ShowUp.tv:

Ja pierdole co za down
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Nick na ShowUp.tv:

maq pisze:...i frisbee:P
[ Obrazek ]

wrednaPaula pisze:
A zdjęcie mi się bardzo podoba!
Dziękuje Andrzejku! ;*

Heee Suki lubią takie psie zaloty:-)

Obrazek

Hard aport..

PS
Ten co robił tą fotkę musiał mieć ubaw :laughingnew:

O kur...
Obrazek

Awatar użytkownika
Robinek29
Sponsor
Sponsor

hardrockcaffe696 pisze:
https://www.poradaprawna.pl/porada/18809/co-to-jest-niska-szkodliwosc-spoleczna--kiedy-jest-orzekana-oraz-do-ja

Hard , Ty sam pod sobą kopiesz dołki, jak 90% społeczeństwa usłyszałeś gdzieś pojęcie "niskiej szkodliwości czynu" i żyjesz w przeświadczeniu że nic Ci nie grozi, jak trafisz na dobrego prawnika to za ten wierszyk dostaniesz karę finansową albo i zakaz zbliżania się do forum :nono:

Tu masz wyjaśnienie , wybacz ze tak długo ale nie mogłem znaleźć interpretacji napisanej językiem który zrozumie ktoś z Twoim pojęciem o prawie.

Obrazek

Dla uściślenia "statystyczny obywatel" odnosi się tu do osób mających kontakt z tym wykroczeniem, np jak zabierzesz babci z targu siatkę z pomarańczami to większość społeczeństwa to potępi, jeśli tak jak kiedyś jeden więzień zarzucił Wiśniewskiemu plagiat, to mimo iż statystycznie 3/4 ludzi o tym nie wiedziało i ma to w dupie, to w tym przypadku tymi "statystycznymi" byli np współwięźniowie lub Ci dla których pisał on swoją piosenkę (dlatego wygrał sprawę, bo wiadomo że fani Ich Troje , których było więcej niż tych więźniów , staną murem za Wiśniewskim.
W Twoim przypadku "statystycznymi obywatelami są osoby które widząc Twój post mogą uznać że to zachowanie jest złe czyli użytkownicy tego tematu, autor wiersza, jego czytelnicy i np czytelnicy stron na których się on pojawił.
Tego że "dobrem chronionym przez prawo" jest wiersz autora jako jego własność intelektualna nie muszę Ci chyba mówić.

i wielka prośba nie cytuj prawa nie mając najmniejszego pojęcia o jego wykładni, wyrokach w podobnych sprawach itp ( nie przytoczę tu konkretnych wyroków dlatego że są one niejawne w przeważającej ilości przypadków.

i tak już na koniec , zamiast kraść cudze dzieła popracuj nad swoim własnym, może dokończysz opowiadanie które zacząłeś, bo wstęp bardzo zachęcający, dla przypomnienia tym którzy nie wiedzą o co chodzi, zgodnie z prawem zacytuję publiczną wypowiedź :

Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1

tomoxx pisze:
hardrockcaffe696 pisze:

Hard , Ty sam pod sobą kopiesz dołki, jak 90% społeczeństwa usłyszałeś gdzieś pojęcie "niskiej szkodliwości czynu" i żyjesz w przeświadczeniu że nic Ci nie grozi, jak trafisz na dobrego prawnika to za ten wierszyk dostaniesz karę finansową albo i zakaz zbliżania się do forum :nono:

Tu masz wyjaśnienie , wybacz ze tak długo ale nie mogłem znaleźć interpretacji napisanej językiem który zrozumie ktoś z Twoim pojęciem o prawie.

[ Obrazek ]

Dla uściślenia "statystyczny obywatel" odnosi się tu do osób mających kontakt z tym wykroczeniem, np jak zabierzesz babci z targu siatkę z pomarańczami to większość społeczeństwa to potępi, jeśli tak jak kiedyś jeden więzień zarzucił Wiśniewskiemu plagiat, to mimo iż statystycznie 3/4 ludzi o tym nie wiedziało i ma to w dupie, to w tym przypadku tymi "statystycznymi" byli np współwięźniowie lub Ci dla których pisał on swoją piosenkę (dlatego wygrał sprawę, bo wiadomo że fani Ich Troje , których było więcej niż tych więźniów , staną murem za Wiśniewskim.
W Twoim przypadku "statystycznymi obywatelami są osoby które widząc Twój post mogą uznać że to zachowanie jest złe czyli użytkownicy tego tematu, autor wiersza, jego czytelnicy i np czytelnicy stron na których się on pojawił.
Tego że "dobrem chronionym przez prawo" jest wiersz autora jako jego własność intelektualna nie muszę Ci chyba mówić.

i wielka prośba nie cytuj prawa nie mając najmniejszego pojęcia o jego wykładni, wyrokach w podobnych sprawach itp ( nie przytoczę tu konkretnych wyroków dlatego że są one niejawne w przeważającej ilości przypadków.

i tak już na koniec , zamiast kraść cudze dzieła popracuj nad swoim własnym, może dokończysz opowiadanie które zacząłeś, bo wstęp bardzo zachęcający, dla przypomnienia tym którzy nie wiedzą o co chodzi, zgodnie z prawem zacytuję publiczną wypowiedź :

Hahahaa - tak po ludzku ZAMIECIONE:d:d:d ja pierdole:D
zycie to dziwka

PoprzedniaNastępna