Transmisje grupowe (dawniej ukryte transmisje)

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Ciekawe jak to będzie teraz, gdy będą dostępne oficjalnie w tej nowej wersji SU

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Gord
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ­­272
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Jest bardzo silny popyt na porządny tryb grupowy. Teraz się w to nie bawię bo czasu często mało a to się przeciąga w nieskonczoność. W ogóle to szokujące że takiej opcji nie ma od początku, przecież to oczywiste.
Awatar użytkownika
chomel
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv:

Bardzo fajny pomysł.
Idealny sposób na wynagrodzenie fanów za napiwki i pozbycie się sępów, których jest na ShowUp.tv przeważająca większość.
viper
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: .
Nick na ShowUp.tv:

Przyznam, że jestem pozytywnie zaskoczony działaniem tych grupowych transmisji. Fajnie rozwiązano opcję kupna biletu, super sprawa możliwość podarowania darmowego biletu przez modelkę, doszły zabezpieczenia w wypadku przedwczesnego opuszczenia transmisji, modelka nie może przeciągać terminu odpalenia, same plusy :good:
Awatar użytkownika
Gord
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Twoja ulubienica z SU: ­­272
Nick na ShowUp.tv:

Zrobienie transmisji grupowych to nie jest jakaś rewolucja a jedynie gonienie czołówki, pozostałe "poważne" zachodnie portale mają tą (i wiele innych) opcji już dawno wbudowanych.
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 324 razy
Podziękowano mu: 117 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Zobaczymy jak to sie rozwinie. Dla ogladajacych calkiem fajna opcja bo za psi grosz mozna calkiem bogate show zobaczyc. Nie jestem za to przekonany czy dziewczyny koniec koncow dobrze na tym wyjda. Juz teraz widze ze "budzetowe" modelki zwietrzyly kase i zaczynaja robic calkiem dlugie grupowki w cenie nawet 30-40 zeta za bilet. Smiesznie przy tym wygladaja ich privyw cenie powiedzmy 200 za 5 minut. Cos mi sie wydaje ze malo kto bedzie z tych privow korzystal. Fakt faktem ze do tej pory te laski siedzialy i czesto godzinami czekaly na jakikolwiek zeton.
Wydaje mi sie ze "zalegalizowanie" grupowych transmisji troche namiesza w systemie a dziewczyny beda musialy troche przemyslec podejscie do transmisji, znalezc swoja półeczkę i klientow.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 205 razy
Podziękowano mu: 297 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Najpierw konfy, teraz grupowe. Pora umierać. ... :pumpkin_rip:
MORE BEER
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: Bluzqajacy
Nick na ShowUp.tv:

Właśnie super są te grupowe - w końcu można zobaczyć bardzo wiele tanim kosztem :good3:
Awatar użytkownika
e-Laski.pl
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 52 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Twoja ulubienica z SU: Maddie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp

komin pisze:Zobaczymy jak to sie rozwinie. Dla ogladajacych calkiem fajna opcja bo za psi grosz mozna calkiem bogate show zobaczyc. Nie jestem za to przekonany czy dziewczyny koniec koncow dobrze na tym wyjda. Juz teraz widze ze "budzetowe" modelki zwietrzyly kase i zaczynaja robic calkiem dlugie grupowki w cenie nawet 30-40 zeta za bilet. Smiesznie przy tym wygladaja ich privyw cenie powiedzmy 200 za 5 minut. Cos mi sie wydaje ze malo kto bedzie z tych privow korzystal. Fakt faktem ze do tej pory te laski siedzialy i czesto godzinami czekaly na jakikolwiek zeton.
Wydaje mi sie ze "zalegalizowanie" grupowych transmisji troche namiesza w systemie a dziewczyny beda musialy troche przemyslec podejscie do transmisji, znalezc swoja półeczkę i klientow.

No właśnie w 100% a nawet w 1000% zgadzam się z kominem... I TU APEL DO DZIEWCZYN!!!
Nie zamierzam się wtrącać w Wasze cenniki Dziewczyny, ale pomyście logicznie. Skoro już robicie prv grupowy za 100, a nawet poniżej (o zgrozo! :wild: ) to kto potem będzie chciał u Was brać potem normalny priv, skoro ma za ułamek dosłownie ceny to co robicie w privach powyżej 500, a nawet 1000!. Nie dosyć, że będą do Was przychodzić faceci, którzy za tą kwotę będą mieli wielce wymagania, to jeszcze będą tacy którzy przyjdą tylko po to by Wam uprzykrzyć życie na takiej trans. Przyjdą, bo to dla nich nie będzie majątek, a ogromna frajda, że którejś spieprzą transmisję swoimi debilnymi tekstami. To, że jedna laska ( nota bene bardzo ładna :winkextra: ) zaczęła privy za 100 to nie znaczy, że Wy też musicie! Teraz jak każda robi za tą kwotę, to wywołujecie same na siebie presje otoczenia- ona ma za tyle- to ja też muszę. Nie, nie musisz! Wierzcie mi, że gdybyście zrobiły np. za 300 zet prv grupowy, który jest normalnie za 600 to też by weszli, może mniej osób, ale wyszłyście by na swoje spokojnie bez buractwa niektórych, o ile nawet nie lepiej. Wiedząc, że facet dał za pokaz np. 300, a nie 100, czy mniej na pewno podświadomie będziecie starać się bardziej na pokazie, a to procentuje! Im więcej nas się zbuntuje przeciwko takim cenom prv tym lepiej na tym wszystkie wyjdziemy! Normalnie tak się wczułam w ten apel, że zaraz wyjdę z transparentem ! :yahoo: :wild: :beg: :beg: :beg:
Awatar użytkownika
Całuśna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Nick na ShowUp.tv:

Całuśna pisze:
komin pisze:Zobaczymy jak to sie rozwinie. Dla ogladajacych calkiem fajna opcja bo za psi grosz mozna calkiem bogate show zobaczyc. Nie jestem za to przekonany czy dziewczyny koniec koncow dobrze na tym wyjda. Juz teraz widze ze "budzetowe" modelki zwietrzyly kase i zaczynaja robic calkiem dlugie grupowki w cenie nawet 30-40 zeta za bilet. Smiesznie przy tym wygladaja ich privyw cenie powiedzmy 200 za 5 minut. Cos mi sie wydaje ze malo kto bedzie z tych privow korzystal. Fakt faktem ze do tej pory te laski siedzialy i czesto godzinami czekaly na jakikolwiek zeton.

No właśnie w 100% a nawet w 1000% zgadzam się z kominem... I TU APEL DO DZIEWCZYN!!!
Nie zamierzam się wtrącać w Wasze cenniki Dziewczyny, ale pomyście logicznie. Skoro już robicie prv grupowy za 100, a nawet poniżej (o zgrozo! :wild: ) to kto potem będzie chciał u Was brać potem normalny priv, skoro ma za ułamek dosłownie ceny to co robicie w privach powyżej 500, a nawet 1000!. Nie dosyć, że będą do Was przychodzić faceci, którzy za tą kwotę będą mieli wielce wymagania, to jeszcze będą tacy którzy przyjdą tylko po to by Wam uprzykrzyć życie na takiej trans. Przyjdą, bo to dla nich nie będzie majątek, a ogromna frajda, że którejś spieprzą transmisję swoimi debilnymi tekstami. To, że jedna laska ( nota bene bardzo ładna :winkextra: ) zaczęła privy za 100 to nie znaczy, że Wy też musicie! Teraz jak każda robi za tą kwotę, to wywołujecie same na siebie presje otoczenia- ona ma za tyle- to ja też muszę. Nie, nie musisz! Wierzcie mi, że gdybyście zrobiły np. za 300 zet prv grupowy, który jest normalnie za 600 to też by weszli, może mniej osób, ale wyszłyście by na swoje spokojnie bez buractwa niektórych, o ile nawet nie lepiej. Wiedząc, że facet dał za pokaz np. 300, a nie 100, czy mniej na pewno podświadomie będziecie starać się bardziej na pokazie, a to procentuje! Im więcej nas się zbuntuje przeciwko takim cenom prv tym lepiej na tym wszystkie wyjdziemy! Normalnie tak się wczułam w ten apel, że zaraz wyjdę z transparentem ! :yahoo: :wild: :beg: :beg: :beg:

Za 100? Ja ostatnio widziałam kilka mniej topowych Pań, oferujących 30 minut pełnego show, z twarzą za 30 żetonów. Też nie chcę się nikomu "wtrącać w cenniki", ale jak tak dalej pójdzie to z SU zrobi się fabryka, a my będziemy robiły masowe privy za złotówkę. Panowie też nie powinni tak cieszyć się tymi "okazjami", bo to trochę jak kupić sobie znoszony ciuch za złotówkę z lumpeksu.

Na szczęście wciąż jeszcze są (i mam nadzieję będą) panowie, którzy cenią sobie uroki priva 1 na 1.
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 113 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

Mnie taka transmisja grupowa za 100,zachęciła do pózniejszego priva u dziewczyny ,u której normalnie nie brałbym priva,bo ceny miała wysokie i nie byłem przekonany czy pokaz będzie wart tej ceny.A tak wszedłem na grupową za 100 ,zobaczyłem udany pokaz.Za dwa dni wróciłem do niej na priva za 500,który okazał się udany tak jak udana była transmisja grupowa.
Awatar użytkownika
Goscforum
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Twoja ulubienica z SU: brak
Nick na ShowUp.tv:

Na tych grupowych mozna zobaczyc jak ktora wyglada i jakie priv robi :D , Odwiedzilem wiekszosc Pan i przynajmniej czlowiek wie gdzie mozna isc sie zabawic i kupic lepszy priv zeby nie byc pozniej rozczarowanym ze szkoda kasy . Niektore to taka lipe robia ze nawet 100 zet szkoda za taki pokaz :D
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Twoja ulubienica z SU: top
Nick na ShowUp.tv:

Wszystko reguluje rynek. Żadna zmowa jak tu sugeruje jedna pani. Dziewczyny wolą zarobić na grupowej w 30 minut niż czekać godzinami na drogiego prva.
Awatar użytkownika
adam_niezgodka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

Bardzo dobrze, że wprowadzili te grupowe transmisje chociaż trochę ograniczyli oszukiwanie na showupie przez dziewczyny.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 7 razy
Nick na ShowUp.tv:

LAski pokazuja twarz i robia privy za 5 zł haha nie zdziwcie sie jak pozniej bedzie 10x jak nie wiecej waszych filmikow w sieci, bo jak ktos mialby zaplacic 500 żet czyli 88 zł za nagranie jakiejś panny to popierdoli to, ale dyszki juz nie bedzie mu tak szkoda ;)
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 28 razy
Nick na ShowUp.tv:

Z drugiej strony - komu się będzie chciało ryzykować odwiedziny smutnych panów o 6:00 wrzucając ludziom za darmo filmik który każdy może sam zdobyć za 5 zł a za który można dostać 3 lata na koszt podatnika tak samo jak za jakiś unikat z orgazmem jakiejś nierozbieralnej za który kolekcjonerzy i fani są gotowi zapłacić setki zł.
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 324 razy
Podziękowano mu: 117 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

Ruger jakby ludzie sie bali to nie byloby tych filmkow z laskami latajacych po sieci proste. Ty myslisz ze laska pojdzie zglosic na policje ze ktos wstawil na neta jej filmik jak pokazuje cipe na kamerkach za kase? Jeszcze sobie by narobila problemow, bo wyszloby ze nie odprowadza podatków od swoich dochodów i lipa :D
Awatar użytkownika
lambada
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 28 razy
Nick na ShowUp.tv:

no ale to akurat jest fakt że te co robią grupowe są bardziej narażone na to że zostaną nagrane a potem to wszystko poleci w neta. Mimo wszystko prawdopodobieństwo że tak się stanie rośnie i to bardzo bo przecież jedno show ogląda grupa ludzi. Nie wspominając o tym że za pokaz np z twarzyczką często trzeba było bulić 1000 żet a teraz wystarczy np 100 :) . Grupowe może i fajnie i portal na nich ładnie zarabia ale założę się że też traci bo tym które grupowych nie robią siłą rzeczy pewnie obroty pewnie spadły :sarcastic: Dużo więcej osób odpuściło sobie priwy solo bo najzwyczajniej na grupowych wychodzi sporo taniej. Ktoś pisał że laski teraz nie ściemniają :shock2: :shock2: Powiem tak, super opcja zgoda, taniej zgoda ale laski walą w chuja dalej a i mam wrażenie że przez to że leci taka masówka mniej się przykładają. Nie wiem może miałem pecha ale na te kilka razy nie trafiłem na dobrą grupową. Co najlepsze u dwóch dziewczyn byłem też na normalnych priwach i było sympatycznie a na grupowych kibel.
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 6 razy
Twoja ulubienica z SU: caprice.
Nick na ShowUp.tv:

ruger44 pisze:Zamieszania z wysyłaniem nicków i "odsprzedawaniem" nicka dalej jest tak dużo, że jest to problemem (u Bogini opóźnienia sięgają już 2 godzin od anowanego czasu startu - co jest mocno frustrujące bo i tak trzeba czekać na wykonanie do 23 a tu potem się wydłuża do 1 w nocy, Nellka ostatnio miała takie problemy że nie mogli nawet wystartować i zrobiły na ogóle co miały robić na ukrytej etc) - to najlepszy moment zeby w glorii i chwale bohaterów zrobić systemowe privy grupowe, nie jest to jakiś wielki wyczyn programistyczny, jeden psztyczek i kilka lnijek kodu ale dla obsługi SU z jakiegoś niewiadomego powodu jest to problem nie do przeskoczenia...

No, to jak teraz SU wprowadziło transmisje grupowe, to dopiero jest kaszana na ogólnym... Co druga anonsuje "O 21:30 grupowa z analem" - czuję się już jak na dworcu... :winkextra:
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...

Jestem szczerze przerażona ,tymi grupówkami po 30-40 zet dziewczyn z pierwszych miejsc .Serio... Kręcicie na siebie same bata, przyzwyczajacie widownie do privkow full wypas w tej cenie . Sorki ,ale jak zobaczylam stawki konkurencji przestalam robic w ogole grupówki. Wole jeden na jeden za przyzwoity żeton .

www.ShowUp.blog
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 62 razy
Podziękowano mu: 126 razy
Twoja ulubienica z SU: xd