Nowa wersja ShowUp.tv

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Nowa wersja ShowUp.tv
15 sie 2018, 05:40

Stary showupie wroc a nie to badziewie normalnie patrzec nie moge na te bete

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Adekwatny->BlackBitch
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: KońskiRyjSonyBlackHot
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

15 sie 2018, 07:04

Najlepsze jest to, że już na stronie głównej jest babol - jest napisane: "Jeśli treść regulaminu i polityki prywatności jest Tobie znana i ją akceptujesz naciśnij AKCEPTUJ, w przeciwnym wypadku naciśnij WYCHODZĘ.". Ok, fajnie tylko, że na stronie nie ma ani przycisku "akceptuj" ani "wychodzę" - są tylko przyciski REZYGNUJE i WCHODZĘ :) Mały błąd ale od razu pokazuje, że ktoś kto wykonywał swoją robotę miał na wszystko wyjebane i nie sprawdził nie tylko małych, trudnych do zauważenia programistycznych detali ale także prostych literówek i pól tekstowych które powinny były zniknąć już w fazie pierwszych testów.
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 322 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

15 sie 2018, 08:05

Nie będzie żadnej drugiej wersji. Błędy będą sukcesywnie poprawiane, więc lepiej zacznijcie się przyzwyczajać marudy.
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: ohiach

15 sie 2018, 09:12

Bledow jest tyle zd nie da sie ich w dziesiatkach policzyc trzeba w setkach poczawszy od kijowego ustawienia listy transmisji po to ze jak wejdzie sie we wiadomosci to widac z kim sie pisalo ale historii rozmowy juz nie normalne korzystanie z serwisu jest mozliwe tylko z komputera bo z telefonu wszystko sie rozjezdza i zacina nawet logowanie sprawia problem.
Awatar użytkownika
Adekwatny->BlackBitch
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

Re: Nowy Showup
15 sie 2018, 09:33

beznadzieja pisze:też mi się niepodoba ,że awatary takie wielkie - do dziewcyzn z niższych rzędów cięzko dotrzec

Nie martw się maleńka, ten kto chce do nas dotrzeć to dotrze (większość i tak od dawna ma w ulubionych).

Mi również nie podoba się nowy układ, kolorystyka.... a najbardziej chyba ten bajzel dookoła transmisji. Ale staram się szukać pozytywów - może jak moje imię, wiek, waga, cennik itp będą od razu widoczne, to pozwoli mi to zaoszczędzić trochę czasu, który poświęcałam na "najczęściej zadawane pytania" :)
Oko za oko, ząb za ząb, dupa za pieniądze. #NieMaLipy #ByłPrzelew #ShowMustGoOn!
Obrazek
Awatar użytkownika
Biustwo
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv: Biustwo

15 sie 2018, 09:54

Mnie wkurzają dwie rzeczy w nowym SU. Po pierwsze te wielkie miniaturki. Na starym SU wielkość była optymalna. To jednak mogę jeszcze znieść. Bardziej wkurza mnie to rozciągnięte okno mojej transmisji...Mało widać "mnie". Na starym SU było idealnie. Teraz widać najwięcej po szerokości a mało tak jakby na wysokości kamery. Mam nadzieję, że dość jasno się wyraziłem. Ma ktoś może jakiś pomysł żeby to poprawić. Tzn żeby obraz był nie taki rozciągnięty?? :/
Awatar użytkownika
rafalrafalowski
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: Szmata ;)
Nick na ShowUp.tv: nieobliczalny27

15 sie 2018, 10:12

Przecież te wszystkie okienka - swojej transmisji, obrazu goscia na priv czy czatu - można sobie "złapać" zmniejszyc, zwiększyć, przesunąc w dowolne miejsce. Jak macie okno transmisji - od prawej: full screen, panorama i takie kwadraciki dwa klik w nie i sobie rozszerzacie i ruszacie obrazem ile chcecie a nawet fikołki nim kręcicie :) have fun to jest własnie fajne ze można sobie dostsosować widok strony do własnych potrzeb.
Tylko własnie ta główna - 4 transmisje w linijce sprawiają, że strona robi się mocno rozwlekła i zeby dotrzeć w dół to podróż na miarę Hobbita.
Awatar użytkownika
Jozin_z_Bazin
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Twoja ulubienica z SU: Szukam
Nick na ShowUp.tv:

15 sie 2018, 10:29

O ile na komputerze można regulować obraz transmisji, to już na telefonie jest tak rozjebaaaaaany, że nie idzie tego ogarnąć. Wszystko na siebie nachodzi i mamy jeden wielki pierdolnik! :x :x :x
Awatar użytkownika
maxim
SU-holik
SU-holik
Podziękowano mu: 2 razy
Nick na ShowUp.tv:

15 sie 2018, 10:32

Szczerze mówiąc to nie bardzo rozumiem te narzekania na rozmiar avków na głównej stronie. Przecież tak czy siak ulubione zawsze pokazuje wam na topie, więc czy strona jest rozwlekła czy nie, czy trzeba scrollować czy nie chyba traci znaczenie?
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 35 razy
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Nick na ShowUp.tv:

15 sie 2018, 10:43

Jozin_z_Bazin pisze:Przecież te wszystkie okienka - swojej transmisji, obrazu goscia na priv czy czatu - można sobie "złapać" zmniejszyc, zwiększyć, przesunąc w dowolne miejsce. Jak macie okno transmisji - od prawej: full screen, panorama i takie kwadraciki dwa klik w nie i sobie rozszerzacie i ruszacie obrazem ile chcecie a nawet fikołki nim kręcicie :) have fun to jest własnie fajne ze można sobie dostsosować widok strony do własnych potrzeb.
Tylko własnie ta główna - 4 transmisje w linijce sprawiają, że strona robi się mocno rozwlekła i zeby dotrzeć w dół to podróż na miarę Hobbita.

Ja wiem, że można sobie zrobić ze swoim okienkiem co się chce. Zmniejszać, postawić w dowolnym miejscu. Chodziło mi o to, że obraz transmisji sam w sobie jest taki bardzo panoramiczny...dużo na szerokość widać a mało na wysokość. Ciężko mi to wyjaśnić :). Pamiętam, że w wersji beta był taki przycisk "panorama" czy jakoś tak. Teraz tego nie ma....
Awatar użytkownika
rafalrafalowski
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: Szmata ;)
Nick na ShowUp.tv: nieobliczalny27

15 sie 2018, 11:24

rafalrafalowski pisze:
Jozin_z_Bazin pisze:Przecież te wszystkie okienka - swojej transmisji, obrazu goscia na priv czy czatu - można sobie "złapać" zmniejszyc, zwiększyć, przesunąc w dowolne miejsce. Jak macie okno transmisji - od prawej: full screen, panorama i takie kwadraciki dwa klik w nie i sobie rozszerzacie i ruszacie obrazem ile chcecie a nawet fikołki nim kręcicie :) have fun to jest własnie fajne ze można sobie dostsosować widok strony do własnych potrzeb.

Ja wiem, że można sobie zrobić ze swoim okienkiem co się chce. Zmniejszać, postawić w dowolnym miejscu. Chodziło mi o to, że obraz transmisji sam w sobie jest taki bardzo panoramiczny...dużo na szerokość widać a mało na wysokość. Ciężko mi to wyjaśnić :). Pamiętam, że w wersji beta był taki przycisk "panorama" czy jakoś tak. Teraz tego nie ma....

Kumam, wiem o co chodzi. Zoom z kamerki albo z programu do obsługi video powinien nieco pomóc
Awatar użytkownika
Jozin_z_Bazin
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 11 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Twoja ulubienica z SU: Szukam
Nick na ShowUp.tv:

15 sie 2018, 11:51

Zgadza się. obraz jest bardzo panoramiczy i zdecydowanie mniej widać jesli chodzi o wysokość obrazu. Do tego ten zoom, z którym nie można nic zrobić :/
Ustawienie zoomu z kamerki nic nie daje. Moze ktoś pomóc w tym temacie?
Awatar użytkownika
zoom
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

15 sie 2018, 15:34

maxim pisze:O ile na komputerze można regulować obraz transmisji, to już na telefonie jest tak rozjebaaaaaany, że nie idzie tego ogarnąć. Wszystko na siebie nachodzi i mamy jeden wielki pierdolnik! :x :x :x

To obróć telefon do poziomu, bedzie widać o wiele lepiej, a ten czat ktory nachodzi na obraz mozna "pociagnąć w dół"
Obrazek
Awatar użytkownika
Robotnik123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: Nikola
Nick na ShowUp.tv: Robotnik123

15 sie 2018, 17:18

Kolejna irytująca rzecz - na starym SU gdy transmitująca szła na priv/wychodziła z transmisji zmieniał się opis w karcie (było [ offline ] chyba) a teraz jest cały czas ten sam napis, co utrudnia oczekiwanie na powrót transmitującej gdyż trzeba co chwilę zerkać na kartę
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 322 razy
Podziękowano mu: 116 razy
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

15 sie 2018, 17:22

Smiesznie jest tez prywatna transmisja ustawiona czas na dole a czat u gory nie da sie widziec odlczajacego czasu i czatu jednoczesnie
Awatar użytkownika
Adekwatny->BlackBitch
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

15 sie 2018, 17:42

ruger44 pisze:Kolejna irytująca rzecz - na starym SU gdy transmitująca szła na priv/wychodziła z transmisji zmieniał się opis w karcie (było [ offline ] chyba) a teraz jest cały czas ten sam napis, co utrudnia oczekiwanie na powrót transmitującej gdyż trzeba co chwilę zerkać na kartę

Przywróćcie w karcie napis offline, bo to mocno irytuje.
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Nick na ShowUp.tv:

15 sie 2018, 19:19

Robotnik123 pisze:
maxim pisze:O ile na komputerze można regulować obraz transmisji, to już na telefonie jest tak rozjebaaaaaany, że nie idzie tego ogarnąć. Wszystko na siebie nachodzi i mamy jeden wielki pierdolnik! :x :x :x

To obróć telefon do poziomu, bedzie widać o wiele lepiej, a ten czat ktory nachodzi na obraz mozna "pociagnąć w dół"

Można pociągnąć w dół ale lepiej by było jakby był obok, bo tak wystarczy kilka napiwków i żółty kolor zasłania częściowo widok modelki a skrócenie czatu przy jego szybkim przewijaniu powoduje że staje on się trudny do ogarnięcia.
Awatar użytkownika
Gord
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 21 razy
Twoja ulubienica z SU: ­­272
Nick na ShowUp.tv:

15 sie 2018, 19:45

Czysty pojeb to projektował, niby wszystko takie unowocześnione a surfowanie stało się mało ciekawe.
Stary showup miał prosty szablon, proste php, był funkcjonalny i był dosłownie dla wszystkich - teraz jest tylko dla wybranych.
Fakt, niby trochę ciekawych funkcji doszło i jakość obrazu ładniejsza, ale co z tego.
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 97 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

15 sie 2018, 19:53

Co do transmisji grupowych to gdy już się kupi bilet, ale z losowych powodów nie wejdzie na transmisję to żetony przepadają. Szkoda. Myślałem, że nie kliknięcie w link spowoduje, że zostaną zwrócone.
Awatar użytkownika
Fit455
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 4 razy
Twoja ulubienica z SU: LetJuliett
Nick na ShowUp.tv: Fit455

15 sie 2018, 20:08

Doszła też możliwość podarowania przez modelkę darmowego biletu na grupową trans.

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Gord
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 21 razy
Twoja ulubienica z SU: ­­272
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna