_Arianna_ (SU) / SexiWabik (ZB)

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Przez to, że nie nadaje z głosem bardzo wiele traci. Oczywiście najlepiej byłoby, żeby nadawała z głosem i z twarzą. Ciało ma jedno z najlepszych na showupie.

https://showup24.tv/_Arianna_
https://showup24.tv/profile/_Arianna_
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Swego czasu transmisję jak i zdjęcie na ogólnym mocno przypominało Maddie przynajmniej mi ale chyba zaczęła od tego odchodzić. Dziewczyna ma ładne usta, ciało ogólnie też ale nogi być może zależy od ujęcia w kamerce ale wydają się dość krotkę nawet jak ustanie na palcach , ogólnie miła i kontaktowa. Wydaję mi się, że Karol27 to jej naganiacz, zawsze jak nadaję jest i on, za dużo na trans nie rozmawiają a raczej piszę na chacie do innych piszących ewentualnie wychwala Arianne. Sama dziewczyna ma na niego trochę wywalone jak na osobę, która rzuca takimi kwotami. Wczoraj gdy robiła priva dla lidera też przeciągnęła chyba transmisje (wynikało z tego co piszą oglądający) odpisała, że może jeszcze ktoś się dołączy i będzie chciał priv, zebrała przeszło 5000zet z czego 3000 z kawałkiem należały do Karola i raczej wątpliwe, że ktoś go pobiję. Podobne podejrzenia, że Karol to naganiacz padały z strony osób udzielających się na chacie bo podobno zawsze to Karol zgarnia wszystko co możliwe przy okazji sypiąc ładnymi sumami i podpuszcza innych aby sypali więcej.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Najlepsza i najśliczniejsza we wszechświecie!świetne ciało, hipnotyzujący uśmiech,słodki głos i piękne włosy :-)i to coś co sprawia że chce się do niej wracać....ps.taki tam....co do mojej osoby....jeśli mam ochotę i możliwość to kradnę ją tylko dla siebie...A jeśli masz jakieś pytania do mnie to zapytaj A nie oceniasz...anonimowo najlepiej....

Awatar użytkownika
Najlepszy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: Najsliczniejsza
Nick na ShowUp.tv: Karol27

Super naturalna laska ! Jak dla mnie nr 1 na ta chwile :heart:

Dziewczyna naprawde jest BOSKA ,ale cos ten Karol27 podejrzany hm....
Awatar użytkownika
Mietek80
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: wiele
Nick na ShowUp.tv:

Nie jestem jakimś fanem _Arianny_ ale oglądam ją od jakiegoś czasu, kojarze zarówno ze zbiornika jak i stąd. Odkąd ją obserwuję zauważyłem ciekawe rzeczy, a mianowicie, że ma albo swojego faceta albo kogoś innego jako pomagiera w transmisjach. Zawsze pojawiają się jakieś konta, które podbijaja jej transmisje zetonami. Na zbiorniku był wilczek tutaj Karo27, ktory juz został chyba usuniety, obecnie jest Kajtek i kto wie ilu jeszcze takich. Ostatnio robiła konkurs dla lidera na Pierwsze sterowanie Lushem, ktorego nie bylo:) Oczywiscie wygrał jej naganiacz - tylko nicku nie przytocze bo tych kont juz troche było. Tak więc laska nie do konca jest uczciwa z tego co zauwazylem od dluzszego czasu. W ogole mam tez wrazenie, ze jest strasznie leniwa, malo co robi na tej transmisji i chyba jej się mega przytylo bo albo jej sie mega brzuch zagina albo go masksymalnie wciąga.

Warto poobserwować zanim się wezmie udzial w jakims jej konkurse na lidera bo sie okaze ze znow wygra jej naganiacz a potem odda jej w transmisji prywatnej albo jako napiwek do profilu.

Tak wiec ci co mieli podejrzenia co do kont Karol27 sie nie mylili ma naganiacza
Awatar użytkownika
ChrisRodrigo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: Maddie
Nick na ShowUp.tv:

Hahahaha to się uśmiałam jak to czytałam :lol: ChrisRodrigo Sherlock'a Holmes'a z Ciebie nie będzie. Dokładnie nic co tu napisałeś nie jest zgodne z rzeczywistością, nawet z wagą nie trafiłeś ;) Po prostu są ludzie którzy darzą mnie sympatią i to okazują. Miłego dnia życzę :)
Awatar użytkownika
Arianna
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja Ty A może ona
Nick na ShowUp.tv: _Arianna_

ChrisRodrigo pisze:Nie jestem jakimś fanem _Arianny_ ale oglądam ją od jakiegoś czasu, kojarze zarówno ze zbiornika jak i stąd. Odkąd ją obserwuję zauważyłem ciekawe rzeczy, a mianowicie, że ma albo swojego faceta albo kogoś innego jako pomagiera w transmisjach. Zawsze pojawiają się jakieś konta, które podbijaja jej transmisje zetonami. Na zbiorniku był wilczek tutaj Karo27, ktory juz został chyba usuniety, obecnie jest Kajtek i kto wie ilu jeszcze takich. Ostatnio robiła konkurs dla lidera na Pierwsze sterowanie Lushem, ktorego nie bylo:) Oczywiscie wygrał jej naganiacz - tylko nicku nie przytocze bo tych kont juz troche było. Tak więc laska nie do konca jest uczciwa z tego co zauwazylem od dluzszego czasu. W ogole mam tez wrazenie, ze jest strasznie leniwa, malo co robi na tej transmisji i chyba jej się mega przytylo bo albo jej sie mega brzuch zagina albo go masksymalnie wciąga.

Warto poobserwować zanim się wezmie udzial w jakims jej konkurse na lidera bo sie okaze ze znow wygra jej naganiacz a potem odda jej w transmisji prywatnej albo jako napiwek do profilu.

Tak wiec ci co mieli podejrzenia co do kont Karol27 sie nie mylili ma naganiacza

Coś mi tu zalatuje hejtem jakiejś zazdrośnicy.
U każdego pewnie znajdzie się coś czego można by się doczepić bo nikt nie jest idealny ale tak oskarżać kogoś bez żadnych dowodów, bez przedstawienia żadnych screenów ani innych dowodów na lewe obiegi to delikatnie mówiąc słaba zagrywka.
A już zupełnie żałosne jest zarzucanie Ariannie otyłości.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 247 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

Zazdrosnicy albo psychola.....odkąd istnieje SU nie było tu sliczniejszej dziewczyny niż Arianna...I zapewne nie będzie...pozdrowienia dla frustratów
Awatar użytkownika
Najlepszy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Nie jestem zazdrośnikiem ani psycholem, a tym bardziej kobietą po drugiej stronie. Swoje widzialem i ciezko jest nie zauwazyc, ze to nie sa fani a konta naganiajace. Powstaja czeste i rozne, a stare sa kasowane. Karol27 to byl naganiacz na obu portalach i tutaj i na zbiorniku. Screenow nie mialem , a szkoda, ale wiem, ze stracilas poprzednie konto i zniknal tez twoj Karol27. Potem pojawil sie Gumis i obecnie jest kajtek. Ten sam proceder co z Karolem27. Nie trzeba byc glupim aby sledzac jakis czas nie wylapac takich rzeczy. Naganiacza i tak łatwo jest dostrzec, wiadomo teraz bardziej jest to ukryte ale i tak mozna zauwazyc. Konkurs na Lush, ktorego nie bylo wygral oczywiscie Gumis, a wczesniej priv dla lidera wygral Karol27. Sorry, ale i tak swoje mozna zobaczyc. Nie mam nic do uzytkowniczki, ale po co oszukiwac z kontami.
Awatar użytkownika
ChrisRodrigo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Nick na ShowUp.tv:

Awatar użytkownika
Najlepszy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Jestem i pozostanę anonimowym obserwatorem ;)
Wyraziłem swoje spostrzeżenia śledząc użytkowniczke od dłuższego czasu na dwóch portalach. Dopiero od niedawna postanowiłem o nich napisać, gdyż czytałem podobne wątpliwości niektórych osób.
Póki co będę obserwował:) Nie jestem kobietą tu macie gwarancję 100 procentową, jestem facetem, który lubi podziwiać piękno:)

Karol27, Wilczek, Kajtek, Gumis - ciekawe jakie jeszcze konta się pojawią, w sumie teraz tym bardziej albo będzie więcej innych albo większa ostrożnośc i mniej komentarzy do profilu i transferu zet takze do profilu.

Jak bede mial jeszcze jakies obserwacje chetnie sie podziele, konto na SU mam tu bardzo dlugo, ale dopiero teraz wypowiadam sie na forum:)

Pozdrowki :)
Awatar użytkownika
ChrisRodrigo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Nick na ShowUp.tv:

taki_tam pisze:Swego czasu transmisję jak i zdjęcie na ogólnym mocno przypominało Maddie przynajmniej mi ale chyba zaczęła od tego odchodzić. Dziewczyna ma ładne usta, ciało ogólnie też ale nogi być może zależy od ujęcia w kamerce ale wydają się dość krotkę nawet jak ustanie na palcach , ogólnie miła i kontaktowa. Wydaję mi się, że Karol27 to jej naganiacz, zawsze jak nadaję jest i on, za dużo na trans nie rozmawiają a raczej piszę na chacie do innych piszących ewentualnie wychwala Arianne. Sama dziewczyna ma na niego trochę wywalone jak na osobę, która rzuca takimi kwotami. Wczoraj gdy robiła priva dla lidera też przeciągnęła chyba transmisje (wynikało z tego co piszą oglądający) odpisała, że może jeszcze ktoś się dołączy i będzie chciał priv, zebrała przeszło 5000zet z czego 3000 z kawałkiem należały do Karola i raczej wątpliwe, że ktoś go pobiję. Podobne podejrzenia, że Karol to naganiacz padały z strony osób udzielających się na chacie bo podobno zawsze to Karol zgarnia wszystko co możliwe przy okazji sypiąc ładnymi sumami i podpuszcza innych aby sypali więcej.

Akurat widzialem te sytuacje, o ktorej piszesz, sledze ja dlugi czas i fakt podejrzenia co do tego naganiacza padly od wielu osob, skoro ja cos zauwazylem sledzac tyle czasu jej poczynania to i inni tez cos zauwazyli. Taka kolej rzeczy. Naganiactwo predzej czy pozniej wychodzi na jaw.
Awatar użytkownika
ChrisRodrigo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Nick na ShowUp.tv:

Arianna pisze:Hahahaha to się uśmiałam jak to czytałam :lol: ChrisRodrigo Sherlock'a Holmes'a z Ciebie nie będzie. Dokładnie nic co tu napisałeś nie jest zgodne z rzeczywistością, nawet z wagą nie trafiłeś ;) Po prostu są ludzie którzy darzą mnie sympatią i to okazują. Miłego dnia życzę :)

Fajnie, że się dużo śmiejesz:) ;) do Sherlock'a mi raczej daleko, podziwiam go za umiejętności, lubię o nim filmy. Są ludzie, którzy faktycznie darzą cię sympatią nie twierdzę inaczej:) Jedynie troszkę za bardzo rzuciłaś się ostatnio w oczy pomagierami. Transfery zet, dialogi moja droga to widać, skoro pojawily się już wczesniej wpisy o podejrzeniach, to o czyms to swiadczy.
Również miłego życzę:)
Awatar użytkownika
ChrisRodrigo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Nick na ShowUp.tv:

Najlepszy pisze:A może powiedz jaki masz Nick na SU? :-)

Już nam poda nick, przecież to kolejny troll albo hejtująca zazdrośnica udająca faceta na forum.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 247 razy
Podziękowano mu: 57 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

Pewnie tak bo akurat teraz założył konto i doczepil się akurat Arianny
Awatar użytkownika
Najlepszy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

od_taaki pisze:
Najlepszy pisze:A może powiedz jaki masz Nick na SU? :-)

Już nam poda nick, przecież to kolejny troll albo hejtująca zazdrośnica udająca faceta na forum.

Też tak myślę.
Mężczyźni raczej myślą w trochę inny sposób i nie czepiają się takich szczegółów :3

Awatar użytkownika
banana
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 36 razy
Twoja ulubienica z SU: adi715
Nick na ShowUp.tv:

Moje żetony więc rozdaje jak mi się podoba...A Ty skoro nie darzysz Ari sympatią to po co u niej siedzisz i wymyslasz niestworzone historie??z nudów,zazdrości?
Awatar użytkownika
Najlepszy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Moim założeniem podczas pisania tego tekstu nigdy nie był hejt, hejt jest dla słabych, zakompleksionych, zazdrosnych oraz zawistnych jednostek. Co do mojego nicku - raczej, że go nie podaje chyba to logiczne w tej sytuacji. Nie potrzebuje być na celowniku :) Co do samej użytkowniczki, może wspomniałem może nie, że nic nie mam. Jedynie napisałem swoje obserwacje i spostrzeżenia, które pojawiły się już jakiś czas temu, i które były już wątpliwe dla pewnej jednostki osób. Gdybym miał hejtować to napisałbym zupełnie coś innego, gdybym nie miał takich obserwacji o jakich napisałem nie pojawiłby się żaden wpis w tym miejscu.

Czytałem wątpliwości niektorych tutaj, ale nie pisałem odrazu, wolałem przeczekać i pośledzić dalej. Po jakims czasie dopiero postanowiłem to napisać. Nie mam nic do Arianny bo niby co?:)
Jedynie pewne rzeczy się dostrzega przez dłuższy czas, a nie da się ich odzobaczyć.

Wiele tutaj dziewczyn wpadlo przez konta wspomagające na transmisjach, to nie jest trudne do wykrycia, trzeba jedynie czasu.

Moje słowa pozostawiam, tym którzy także mieli jakieś wątpliwości, tym którzy poczuli się oszukani i tym , którzy też coś zauważyli, ale postanowili nic nie napisać.

Kto wie czy za jakiś czas nie pojawi się więcej wpisów.
Póki co ja pozostaję dalszym wielbicielem piękna kobiet na portalu.

Pozdrawiam i życzę udanego dnia:)

www.BlogSu.pl
Awatar użytkownika
ChrisRodrigo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Nick na ShowUp.tv:

Może poprostu się od niej odczep...obserwuj inne dziewczyny sherlocku
Awatar użytkownika
Najlepszy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN

Witam wszystkich. Postanowiłem się i ja wypowiedzieć na temat bohaterki tego tematu tj. Arianny. Znam tą panią jeszcze ze zbiornika i już tam posługiwała się pomagierem o nicku wilczek (nie pamiętam dokładnego). Jego zadanie było proste - wysłać kilka X po 100 kredytów, popisać "piękna", zrobić sztuczny tłok, zachęcić innych do płacenia. To trwało bardzo długo i jakieś tam profity jej zawsze przyniosło. Tam gdzie płacą to znaczy, że się coś dzieje, że tu jest dobry show. Taki typowy naganiacz.

Na SU to co ona wyrabia ze swoim chłopem/facetem/naganiaczem przechodzi ludzie pojęcie. Długo jej naganiaczem był Karol27 (robił dokładnie to samo co owy wilczek na zbiorniku, ponieważ wilczek=karol27). Pochlebstwa, wysyłanie żetonków, kilkanaście wpisów do jej profilu pod rząd jaka to ona nie jest super-sexi-doskonała aż raziły w oczy. Nie wiem, czy to konto Karol27 zostało skasowane, czy sami postanowili skasować (zacieranie śladów, bo się smród zrobił) bo obecnie tylko na tym forum w tym temacie można spotkać owego Karol27, który najwyraźniej nie ma co robić ze swoim wolnym czasem i śledzi ten wątek, aby tylko wybronić Ariannę.

Po zniknięciu Karola27 jego miejsce zajął Kajtek, który robił dokładnie taką samą robotę jak Karol28, czy wilczek. Ba, Kajtek nawet posuwał się dalej, bo wygrywał wszystko co było u niej do wygrania tj. każdego lidera napiwków, nie dał nikomu wygrać, każdego przebijał, po to by Arianna szybko zgoliła kasę z leszcza i nie musiała mu żadnego priva robić. Proceder idzie w najlepsze. Kilka tygodni temu Arianna w profilu zamieściła, ze lider wygrywa sterowanie lushem. Owego lusha nie pokazała, ze ma (wątpię, że go miała wtedy), jakiś janusz się nakręcił i oczywiście po ciężkim boju Kajtek wygrał owego lusha. Oł jes - kolejny zgolony frajer, wieczór udany. I tak w koło Macieja, tamten daje, podbija, wygrywa lidera transmisji, jak nic się u niej nie dzieje (tzn. brak nowych wpłat od napiwkodawców) to jej podbija np. 5x25 żetów, itp, itd.

Dziś przeszli samych siebie i wpłacił jej jej facet/chłop/pomagier niemal 20000 żetów. Wpłacały konta Kajtek i Samurai007. Czy o coś się bili? Nie, absolutnie nie. Nie było nawet o co, żadnego lidera napiwków, wpłacali zapewne bo czują nieodparty afekt do tej osóbki i nie mają co z kasą robić (pewno tak owy Karol27 będzie bronił stanowiska).

Ja to widzę tak. Dziś zrobili show i wypłacili co mieli na stanie. Wszak wakacje są, a trzeba gdzieś wyjechać, a to kosztuje. Ponadto od jakiegoś czasu smród wokół osoby Arianny się zrobił na forum, są podejrzenia to lepiej dla dobra wszystkich pozbyć się żetonów (tzn. wpłacić je Ariannie) a przy okazji pokazać kto tu najlepiej zarabia. Jak zaczęli jej wpłacać to uzbierało się ponad 800 widzów i w ten sposób wytworzyli sztuczny ruch. Typowy Janusz pomyśli, że laska ładną kasę zarobiła, to znaczy że jest DOBRA i wypada tu zostać/jej wpłacić. Nie wiem iloma kontami dysponują (mam kilka sugestii i podejrzeń) lecz opisałem póki co tylko te konta.

Nie wiem, czy admin banuje takich pomagierów, czy koleżanka ma z nimi jakiś układ, czy tutaj trzeba kogoś złapać na gorącym uczynku, tak czy siak geniuszem być nie trzeba, by to zauważyć. Należy za to wnikliwie przeanalizować jej transmisje i co tam się dzieje, by dojść do tych wniosków.

Odnośnie tych kont pomagierów to możliwe że oni znikną teraz i za jakiś czas np. pojawi się Pomidorek27 , czy Kajtuś27 i będzie na nowo jej sypał żetonkami. Może się też zdarzyć, że panowie w glorii i chwale powrócą za kilka tyg/miesięcy jak Arianna uzbiera nowe żetony i im poprzesyła, by mieli za co podbijać. Jest też trzecia opcja, że mają tak wywalone na to co się dzieje, że dalej z tych kont będą naganiać :) Nie wiem czy to jest tylko czysta głupota, czy jakiś układ z adminem... Niechaj eksperci się wypowiadają.

Zaznaczam, ze nie mam absolutnie nic do Arianny. Komuś może się podobać, komuś może się nie podobać - to jego sprawa. Opisałem tutaj wyniki swoich obserwacji i spostrzeżeń na przestrzeni kilkunastu miesięcy. Osobiście mi się ani trochę nie podoba takie podejście do osoby, która chce wygrać jej transmisje zostając liderem. Jest to bezczelne naciąganie na kasę, wielu ludzi forum nie czyta i myślą, że polegli w walce o takiego lidera transmisji w dzielnym boju... żeby tylko wiedzieli, ze to sama Arianna z pomagierem ich zrobiła w bambuko... :)

Tyle ode mnie, bo już późno, jeszcze tu zajrzę.
Multikonto ChrisRodrigo
Awatar użytkownika
JackStrong=>ChrisRodrigo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Twoja ulubienica z SU: TinaTurner
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna